Σελίδα 11 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 165

Θέμα: Forum και Λογοκρισία

  1. #151
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Εδω και 3-4 μερες ειχα κανει ενα τοπικ με τιτλο "ΔΙΑΣ <3".Χθες σβηστηκε ολοκληρο μετα απο 15 περιπου σελιδες.....
    ...Επειδη δεν περιειχε συζητησεις απο τα "μεγαλα ονοματα" του φορουμ?...

    θες να πεις οτι δεν ειμαι "μεγαλο ονομα" στο φορουμ?



    :rotflmao: :rotflmao:

  2. #152
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Πραγματικα περιμενω μια σοβαρη και λογικη απαντηση απο αυτον που το εσβησε.

    δεν θα την παρεις μπρο!!
    ουτε το πρωτο ουτε το τελευταιο ποστ ειναι
    που πηρε την αγουσα!!
    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

  3. #153
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    και θελω να υπαρχει εστω και κλειδωμενο για να τα ανατρεχω στις αποψεις αυτων που απαντησαν.

    Ακου να δεις....
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #154
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Το ΛΗ θέλει (Ι).
    Αλίτες?
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  5. #155
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Ακου να δεις....
    Εγω ακουω,εσυ τιποτα σοβαρο να πεις εχεις?

  6. #156

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ημαρτον δεν το ξανακάνω!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Είναι λογοκριτές, ιεροεξεταστές και εδώ μέσα ισχύει η χούντα των mods.
    ¨η αν δεν σου κάνει η απάντηση, ζήτα συνδρομή πίσω.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #157
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Εγω ακουω,εσυ τιποτα σοβαρο να πεις εχεις?

    Μα τι ψαχνεις δεν καταλαβα? Ξεφυγε το thread (βοηθησα ειναι η αληθεια ) και το εφαγε το σκοταδι. Τι θες τωρα? Να σου δωσουν τη συνδρομη σου πισω?

    Αυτα τωρα που λες οτι πρεπει να ειναι κλειδωμενο για να ανατρεχεις στις αποψεις αυτων που απαντησαν, ειναι κουκουρουκου. Εκτος αν εισαι ασφαλητης.

    Αμα κατσεις εδω μεσα λιγο καιρο θα τους μαθεις ολους

  8. #158

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ημαρτον δεν το ξανακάνω!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    ¨η αν δεν σου κάνει η απάντηση, ζήτα συνδρομή πίσω.
    Τελικα εχεις τιποτα να πεις η τσαμπα κουραζομαι?Και δεν νομιζω να ειρωνευοσουν τοσο αν σε ρωταγα στο μιλητο.Οποτε μεγαλωσε λιγο...και απαντα.

  9. #159

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ημαρτον δεν το ξανακάνω!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Τελικα εχεις τιποτα να πεις η τσαμπα κουραζομαι?Και δεν νομιζω να ειρωνευοσουν τοσο αν σε ρωταγα στο μιλητο.Οποτε μεγαλωσε λιγο...και απαντα.
    φιλαρακι, κανε οτι δεν εγινε... σε μια βδομαδα θα το εχεις ξεχασει...

  10. #160

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ημαρτον δεν το ξανακάνω!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Τελικα εχεις τιποτα να πεις η τσαμπα κουραζομαι?Και δεν νομιζω να ειρωνευοσουν τοσο αν σε ρωταγα στο μιλητο.Οποτε μεγαλωσε λιγο...και απαντα.
    Δεν εχω να σου πω τίποτα παραπάνω, μιας και δεν είμαι mod. Όταν ήμουν, είχα βαρεθεί να απαντώ στον κάθε πικραμένο που με στυλάκι "Ποιός είσαι ΄συ που μου σβήσες το θέμα" τα αυτονόητα.

    Όταν μπήκες εδώ μέσα πάτησες κάποιο κουμπί που αποδεχόσουν τους όρους χρήσης του φόρουμ. Απ΄τη στιγμή που το θέμα που άνοιξες ξέφυγε (μπινελίκια, απειλές, μπάχαλο) κανείς mod δεν θα σου (σας) κάνει την υπηρέτρια να καθαρίζει εφόσον δεν όσοι συμμετέχουν δεν σεβονται την κουβέντα.
    Το στέλνει λοιπόν στα τσακίδια, μέχρι να ανοίξει κάτι παρόμοιο που θα ειπωθούν τα ίδια και τα ίδια.

    Όπως και στον πραγματικό κόσμο, έτσι και εδώ ισχύει η δικτατορία των mods. Το δέχεσαι ή ζητάς συνδρομή πίσω ή ανοίγεις δικό σου φόρουμ. Τόσο απλά.


    ΥΓ. Τις απειλες και τις προσταγές, στους κολλητούς σου και στη γραμματέα σου.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #161

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ημαρτον δεν το ξανακάνω!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Δεν εχω να σου πω τίποτα παραπάνω, μιας και δεν είμαι mod. Όταν ήμουν, είχα βαρεθεί να απαντώ στον κάθε πικραμένο που με στυλάκι "Ποιός είσαι ΄συ που μου σβήσες το θέμα" τα αυτονόητα.

    Όταν μπήκες εδώ μέσα πάτησες κάποιο κουμπί που αποδεχόσουν τους όρους χρήσης του φόρουμ. Απ΄τη στιγμή που το θέμα που άνοιξες ξέφυγε (μπινελίκια, απειλές, μπάχαλο) κανείς mod δεν θα σου (σας) κάνει την υπηρέτρια να καθαρίζει εφόσον δεν όσοι συμμετέχουν δεν σεβονται την κουβέντα.
    Το στέλνει λοιπόν στα τσακίδια, μέχρι να ανοίξει κάτι παρόμοιο που θα ειπωθούν τα ίδια και τ ίδια.

    Όπως και στον πραγματικό κόσμο, έτσι και εδώ ισχύει η δικτατορία των mods. Το δέχεσαι ή ζητάς συνδρομή πίσω ή ανοίγεις δικό σου φόρουμ. Τόσο απλά.


    ΥΓ. Τις απειλες και τις προσταγές, στους κολλητούς σου και στη γραμματέα σου.
    Αφου δεν εισαι mod δεν καταλαβαινω γιατι απαντας.Ζητησα μια τουλαχιστον υπευθυνη απαντηση.Οσο για το πικραμενος αφου παραιτηθηκες επειδη βαρεθηκες να απαντας σε ατομα του τυπου μου κανε μου την χαρη και αδιαφορησε,μη σε κουραζω κιολας.Και το τελευταιο δεν ειναι απειλη,απλα πραγματικοτητα.Εφοσον δεν θα μου μιλαγες ετσι αν μιλαγαμε απο κοντα μην το κανεις μεσω νετ.ειναι το λιγοτερο τραγικο....

  12. #162

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ημαρτον δεν το ξανακάνω!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Εφοσον δεν θα μου μιλαγες ετσι αν μιλαγαμε απο κοντα μην το κανεις μεσω νετ.ειναι το λιγοτερο τραγικο....

    μπα ετσι θα σου μιλαγε κι απο κοντα, ειναι παλιοχαρακτηρας

  13. #163
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Αφου δεν εισαι mod δεν καταλαβαινω γιατι απαντας.Ζητησα μια τουλαχιστον υπευθυνη απαντηση.

    Απαντάει γιατί υπήρξε μοντ και ξέρει πώς έχουν τα πράγματα.

    Στις γενικές συζητήσεις υπάρχει γενικά ανοχή και ελεύθερη θεματολογία, αλλά όταν το πράγμα ξεφεύγει, η μόνη περίπτωση να καθήσει ένας μοντ να καθαρίσει την κουβέντα είναι αν αυτή έχει να προσφέρει κάτι στο φόρουμ. Να υπάρχει ένας λόγος να "μείνει".

    Ίσως αν άνοιγες το θέμα εδώ, τώρα να είχε καθαριστεί και να έμεναν οι απόψεις όλων στην... ιστορία. Θέματα σαν κι αυτό που σβήστηκε ανοίγουν συχνότατα και καταλήγουν πάντα σε αντιπαραθέσεις και καβγάδες.
    safety doesn't happen by accident

  14. #164
    Greg HondaYamahaκης Το avatar του/της moutoulos
    Εγγραφή
    14/05/2005
    Μηνύματα
    87
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Εδω και 3-4 μερες ειχα κανει ενα τοπικ με τιτλο "ΔΙΑΣ <3".Χθες σβηστηκε ολοκληρο
    μετα απο 15 περιπου σελιδες ...
    Μιχάλη κοίταξε να δείς (διάβασε ήθελα να πω ...). Αν και στο θέμα κοντραριστήκαμε, η αλήθεια είναι
    οτι δεν έχουμε τίποτα να μοιράσουμε, ο ένας με τον άλλο. Στο συγκεκριμένο θέμα γράφτηκαν απόψεις
    πολλές και διάφορες, και ήρθαμε σε αντιπαράθεση, εμείς και άλλοι.

    Το θέμα ξέφυγε, η αλήθεια είναι αυτή (βοήθησα και γω σε αυτό, μου το αναγνωρίζω ). Όμως οι mod
    αν κάτσουν και σβήνουν επιλεκτικά τις "βαριές κουβέντες" και μόνο, δεν θα τελείωναν ποτέ. Το ξέρω
    εκ πείρας, μιας και είμαι mod στο μεγαλύτερο (Ελληνικό) "ηλεκτρονικό" Forum απο το 2004, που έχει σαν
    θέμα συζήτησης τα "ηλεκτρονικά" (δεν το αναφέρω, για να μην spamάρω). Οπότε ενας mod έχει πάρα
    πολύ δουλειά, ειδικά δε, όταν πρόκειται για ένα Forum σαν το moto, που έχει κοντά στα 30000 μέλη,
    περίπου 200 μέλη OnLine (κατα προσσέγγιση), και 1000 νεα μηνύματα στο περίπου ημερησίως.

    Και μια ερώτηση πρός τους mod's:

    Το Forum κανόνες δεν έχει?, συγνώμη κιόλας απλά προσωπικά δεν βρήκα κάτι ... Το λεω αυτό γιατί αν
    είχε πχ κανόνες, και μέσα σε αυτούς αναγράφονταν και αυτό:
    "Οι διαχειριστές ή οι συντονιστές έχουν το δικαίωμα να διαγράψουν, να επεξεργαστούν
    ή να μετακινήσουν οποιοδήποτε μήνυμα το περιεχόμενο του οποίου δεν πληρεί τους
    όρους χρήσης."
    ... και το μέλος τους αποδέχονταν το μέλος απο την αρχή, δεν θα είχαμε τώρα τέτοια ...

    Εννοείται δεν κάνω "παρατήρηση", απλά μια απορία εξέφρασα, μη με κοπανήσετε στο τοίχο ...



    Και να θυμάσαι ..., να προσέχεις .

  15. #165
    Αρχικά δημιουργήθηκε από moutoulos
    Το Forum κανόνες δεν έχει?, συγνώμη κιόλας απλά προσωπικά δεν βρήκα κάτι ... Το λεω αυτό γιατί αν
    είχε πχ κανόνες, και μέσα σε αυτούς αναγράφονταν και αυτό:

    ... και το μέλος τους αποδέχονταν το μέλος απο την αρχή, δεν θα είχαμε τώρα τέτοια ...

    Εννοείται δεν κάνω "παρατήρηση", απλά μια απορία εξέφρασα, μη με κοπανήσετε στο τοίχο ...



    http://www.moto.gr/forums/register.php?s=&action=signup

    Κανόνες Moto Forum

    Η εγγραφή στα forums είναι δωρεάν! Παρακαλούμε διαβάστε προσεκτικά τους παρακάτω κανόνες. Εάν συμφωνείτε με τους κανόνες τότε κάντε click στο "Συμφωνώ" στο κάτω μέρος της σελίδας. Σημείωση: Κάνοντας click στο "Συμφωνώ", δηλώνετε ότι είστε άνω των 13 ετών. Εάν είστε κάτω από 13 ετών, παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ειδική φόρμα εγγραφής.

    Παρόλο που οι υπεύθυνοι και οι διαχειριστές των forums θα προσπαθούν να απομακρύνουν όλες τις προσβλητικές συζητήσεις, είναι αδύνατο να ελέγχονται όλα τα μηνύματα. Κάθε μήνυμα εκφράζει αποκλειστικά και μόνο τις απόψεις του συγγραφέα και δε σχετίζεται σε καμία περίπτωση με τους υπεύθυνους των forums ή με την vBulletin.

    Κάνοντας click στο "Συμφωνώ" αποδέχεστε ότι δεν θα αποστέλνετε μηνύματα προσβλητικού περιεχομένου, ή περιεχομένου που σχετίζεται με παράνομες πράξεις.

    Οι υπεύθυνοι και οι διαχειριστές των forums έχουν δικαίωμα να διαγράφουν, να μεταφέρουν, να τροποποιούν και να τερματίζουν οποιαδήποτε συζήτηση.

    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

Σελίδα 11 από 11 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2009, 19:05
  2. Αφιερωμενο στους καγκουρες του forum και μη...
    από Ταξιδευτής στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 79
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2007, 14:35
  3. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2004, 22:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF