Σελίδα 6 από 21 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 313

Θέμα: ΕΚΔΡΟΜΗ Moto.gr 2006 - The Day After

  1. #76
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    Πωπωώ...........παιδιά!!!!!!!!!! Τι συναίσθημα είναι αυτό που νιώθω?????? Ειλικρινά δεν μπορώ να το περιγράψω 100 τις 100 έτσι όπως πρέπει.......

    Καταρχάς πριν πω οτιδήποτε άλλο, πρώτα απ΄ όλα ένα μεγάλο ευχαριστώ στους διοργανωτές της εκδρομής, και επίσης ένα τεράστιο ευχαριστώ στον Alexander που ήταν ένας καταπληκτικός ομαδάρχης!! και βέβαια σε όλο το ΜΙΚΡΟ μας γκρουπάκι που νομίζω οτι τα καταφέραμε φοβερά!!! (αφού προσπεράσαμε και τον Dim Chios..... )

    Τέλεια διαδρομή, πανέμορφη, ειδικά.........η επιστροφή (οχι απο Εθνική... )

    Καταπληκτική η παρέα και το θέαμα και μόνο τόσων μηχανών μαζί....Μοναδική εμπειρία....

    Κρίμα για το ένα ατυχές περιστατικό που είχαμε , ελπίζω να είναι καλά το παιδί αν και ακουσα οτι δε χτύπησε ευτυχώς!!! και σίγουρα μπράβο στα παιδιά που ήταν εκεί για αυτόν και τη μηχανή του..(Αν και πρέπει να πω.....οτι παρόλο που τσιμπάνε λίγο οι τιμές του ΚΑΤΑΝΑS (100ευρώ...χρέωση..) μπορείτε να τον προτιμήσετε..εγγύηση...


    Τέλος έχω απο χθές που γύρισα και ακόμα...έχω ένα χαμόγελο συνεχές μέσα μου, έτοιμο να σκάσει....μόνο και μόνο με την ανακάλεση εικόνων και σκέψεων της χθεσινής μας εκδρομής...

    Μπράβο και παλι σε όλους μας ..!!


  2. #77
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    .................και ξέχασα να πω οτι η απουσία του makis 206 ήταν αισθητή...και στεναχωρηθήκαμε που δεν τον είδαμε.....

  3. #78
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Δεν ήσουν στο group μου, ε??
    Το επίπεδο φυσικά και *δεν* αναφέρεται στην ταχύτητα, αλλά στη σύνεση των οδηγών και στην τήρηση του ρυθμού και της σειράς. Και όλα πήγαν super smooth.
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  4. #79
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
    .................και ξέχασα να πω οτι η απουσία του makis 206 ήταν αισθητή...και στεναχωρηθήκαμε που δεν τον είδαμε.....
    Αυτή η μέρα είχε μια τόσο γλυκιά γεύση που οτιδήποτε προσπάθησε να την αμαυρώσει, μετατράπηκε σε ένα μηδαμινό σημαδάκι πλακωμένο απο πολλά τεράστια χαμόγελα !

    Εγώ που φοβόμουν πως η σημερινή μέρα στη δουλειά θα βάραινε απο το μαράζι ξέροντας πως έχασα την ευκαιρία να ζήσω απο κοντά αυτή την αξέχαστη εμπειρία και αντικρίζοντας τις ακίνητες εικόνες που μαρτυρούν τόση ευτυχία, αντιθέτως νιώθω υπέροχα που μπορώ έστω κι απο μακρυά κι εταιροχρονισμένα να ζήσω αυτές τις στιγμές μαζί σας κι ας μην ήμουν εκεί !!

    Υπάρχουν κι άλλες μορφές που θα ήθελα να δω στις φωτό όσο δύσκολο κι αν είναι, θα αναφέρω τον Τιφο, τον KostaNL και τον Κροκόδειλα, τρεις άνθρωποι που βρίσκονται τόσο μακρυά κι όμως τους νιώθουμε καθημερινά δίπλα μας ! Κι είμαι σίγουρος πως και τα τρια αυτά παλικάρια βλέπουν τις εικόνες και νιώθουν τις μαγικές στιγμές σαν να τις ζήσανε με την παρουσία τους !

    Έτσι λοιπόν νιώθω κι εγώ. Τίποτα δεν πρέπει να στενοχωρεί κανέναν μας ! Μέχρι τη μέρα που θα συνταξιδέψουμε πάλι !!


  5. #80
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της LIBYKOS
    Εγγραφή
    13/04/2005
    Μηνύματα
    231

    ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

    Καλημέρα σε όλους και όλες!!!!!
    Το χαμόγελο από χθες δεν μπορεί ακόμα να φύγει από το πρόσωπό μου!!
    Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και ένα ακόμα μεγαλύτερο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους όσοι συνετέλεσαν ώστε να γίνει αυτή η εκδρομή.
    Η αίσθηση ευθύνης των ομαδαρχών αλλά και η πειθαρχία και η ωριμότητα που έδειξαν ΟΛΟΙ οι συμμετέχοντες ήταν στο υψηλότερο δυνατό επίπεδο.
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και πάντα τέτοια
    LIBYKOS

  6. #81
    Me pairnei h' na kopsw? Το avatar του/της nlevog
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    64

    Poios?

    Kalhmera kai kalh sas evdomada.

    Ta dika mou sas ta eipa apo xtes. Mono pou ksexasa na dwsw sygxarhthria ston omadarxh mou. Oi staseis htan oti eprepe.

    To fwtografiko yliko, kai to gnwsto videaki, tha ta parete apo SF opou tha tou ta dwsw prosexws (isws kai shmera).

    Wstoso exw mia aporia:

    Poio einai to atomo pou fainetai sthn episynaptomenh fwto, opou egw exw ksaplwsei sthn asfalto, kai aytos... me pairnei fwtografia apo thn mhxanh!!!!

    An yparxei ayth h fwto (h anapodh ennow), egw dinw ta resta mou....

    Na ste oloi kala.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	moto 099.jpg 
Προβολές:	748 
Μέγεθος:	97,6 KB 
ID:	47168
    :a44:
    http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=34023

  7. #82
    Me pairnei h' na kopsw? Το avatar του/της nlevog
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    64

    Mpaaaaa

    Twra pou to ksanavlepw mallon oxi....

    To flash mou fainetai oti einai upside down. Anyway... prosoxh otan odhgate me thn mhxanh sto xeri (thn fwtografikh e?)
    :a44:
    http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=34023

  8. #83
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Πάντα τέτοια παιδιά!
    Συγχαρητήρια στους διοργανωτές και να ευχαριστήσω και εγώ τον group leader που μας πρόσεχε
    Οι φωτογραφίες έχουν ήδη ψηθεί σε CD και θα παραδοθούν στους αρμόδιους απόψε εκτός απροόπτου

  9. #84

    Re: Poios?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nlevog
    Poio einai to atomo pou fainetai sthn episynaptomenh fwto, opou egw exw ksaplwsei sthn asfalto, kai aytos... me pairnei fwtografia apo thn mhxanh!!!!

    An yparxei ayth h fwto (h anapodh ennow), egw dinw ta resta mou....

    Na ste oloi kala.
    Καλημέρα!!!!

    Ο φίλος με την κάμερα στο χέρι, ήταν στο 7ο group.
    Ήμουν πίσω του και τον έβλεπα που τράβαγε συνέχεια, καθώς είχε την κάμερα περασμένη στο λαιμό του.
    Μπορεί και να σε πέτυχε!!!!!


    Ένα μεγάλο μπράβο, στα παιδιά που οργάνωσαν την εκδρομή!!!!
    Ήταν όλα τέλεια! (Εκτός από τα παϊδάκια ) η διαδρομή απίστευτη η παρέα super. Όσοι αποδίδουν ευθύνες στον Δία για την απουσία τους (makis206 οέοοο) απλά έχασαν.........

    στον gcrook ως team leader και στον deamon που υπήρξε διακριτική σκούπα και φρόντιζε μην ξεμείνει κανένα κουκουνάρι στο δρόμο.....(srx δηλαδή) .
    Πάντα τέτοια παιδιά..
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #85
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Μπράβο παιδιά!
    Πολύ καλές οι φωτό, μας κάνουν και μας που δεν ήρθαμε να αισθανθούμε ωραία, σαν να κάναμε την βόλτα όλοι μαζί.

    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #86
    Μια πολύ όμορφη μέρα...

    Μια πολύ ωραία και μεγάλη παρέα...

    Μια καταπληκτική διαδρομή...

    Όμορφα τοπία...







    Α, να χαθείτε... συγκινήθηκα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Well done lads για την οργάνωση αλλά και για την εκτέλεση της εκδρομής! Σας ευχαριστούμε για την όμορφη μέρα που περάσαμε!!

    Ειδικά στον Σταύρο που ήταν ΑΨΟΓΟΣ team leader !!!



    Με τα παιδιά με τις δύο Τiger (Busy Rider & friend) φύγαμε λίγο νωρίτερα και ακολουθησαμε την "κλασσική" επιστροφή μέσω Πάρνηθας, με μια στάση για Βενζίνη στη Θήβα (εγώ), καφέ στις Ερυθρές (όλοι).
    Πραγματικά ωραία διαδρομή αν και την κάναμε σε χμμ.. μάλλον γρήγορους ρυθμούς... (ήταν και προσφατο το 0-300...)

    Να είστε όλοι καλά και του χρόνου να περάσουμε ακόμα καλύτερα!!!



    Ακολουθούν μερικές φωτό...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #87
    Αλυκή...

    η Tati σε φωτό!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc02906_1.jpg 
Προβολές:	675 
Μέγεθος:	51,3 KB 
ID:	47178
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fire
    Εγγραφή
    08/09/2004
    Μηνύματα
    138
    Mε την σειρα να πω και εγω πως περασα υπεροχα...Ηταν ολα τελεια..Η παρεα ηταν φανταστικη, η διαδρομη παρα πολυ καλη. Ευχαριστω ολα τα παιδια και ιδαιτερα τον ομαδαρχη μας gcrookη, τον Λάμπρο (Tropea) (σκουπα) αλλα και τον crs-k που στην επιστροφη μας εδωσε ενα ρυθμο γρηγορο, διασκεδαστικό και παραλληλα ασφαλη.Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολους και ανυπομονουμε για την επομενη!!!
    silver fazer '00 :smilea:

  14. #89
    όχι, ο καπνός δεν είναι από burnout

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc02914_1.jpg 
Προβολές:	664 
Μέγεθος:	52,0 KB 
ID:	47179
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #90
    Η Latris Mixanis με το CBF250 Enduro edition !!!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc02916_1.jpg 
Προβολές:	659 
Μέγεθος:	35,1 KB 
ID:	47180
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 6 από 21 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πιτα moto.gr 2010 the day after! (φωτο-λιστα λαχνων-χορηγοι)
    από hornet στο forum Εκδηλώσεις παλαιοτέρων ετών
    Απαντήσεις: 103
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2010, 10:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF