Σελίδα 1 από 21 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 313

Θέμα: ΕΚΔΡΟΜΗ Moto.gr 2006 - The Day After

  1. #1
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903

    Smile ΕΚΔΡΟΜΗ Moto.gr 2006 - The Day After

    Eλπίζω όλοι να γυρίσατε καλά και χαρούμενοι...

    Για να μη χάσουμε πάλι τη μπάλα από τα ποστ, ας γράψουν όσοι θέλουν τις εντυπώσεις, τις σκέψεις και ό,τι άλλο θέλουν εδώ... Τα θρεντ της προετοιμασίας θα κλειδωθούν προς το παρόν.

    Απλά τις σκέψεις σας, και όχι ΣΠΑΜ παρακαλούμε...

    Οι φωτογραφίες θα μαζευτούν θα οργανωθούν και θα μπουν σε ειδική σελίδα, όπως και με την πίτα. Αν θέλετε φυσικά ποστάρετε, αλλά μη το παρακάνετε γιατί όπως είδατε... όλοι είχαμε κι από μια φωτογραφική!




    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  2. #2
    Αυτο που μου εμεινε ειναι το αριστο οδηγικα επιπεδο ΟΛΩΝ των παιδιων που ηταν στην εκδρομη!

    Που ειστε ρε παιδια καθε μερα μεσα στην πολη, και ολο ΑΚΡΑΝΩΤΟΥΣ περιστασιακους χρηστες διλυκλων βλεπω και καγκουρες?


  3. #3
    (edit)
    Εεεχμ... Θα ήθελα να ευχαριστήσω ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ-ΟΜΑΔΑΡΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΕΠΑΙΝΗ (και επιτυχή) ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, το γκρουπ 5 για την υπομονή και τη συμπαράστασή του (βαριέστε στο δρόμο, μείνετε πίσω από τη VANDA και σας υποσχόμαστε μια διαδρομή όλο εκπλήξεις και απρόοπτα!!), όοοολους τους υπόλοιπους που βρεθήκαμε μπλεγμένοι στην επιστροφή (εκτός από εκείνο το παλιοΚΤΜ που μου βγήκε μπροστά μου απ' τα χώματα, ακούς Γιωργάκη???) και την όποια θεία δύναμη με βοήθησε να επιστρέψω σπίτι μου απόψε!

    Πάντως, αλήθεια, πέρασα πολύ όμορφα

    Και εις άλλα με υγεία!
    safety doesn't happen by accident

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Αυτο που μου εμεινε ειναι το αριστο οδηγικα επιπεδο ΟΛΩΝ των παιδιων που ηταν στην εκδρομη!


    Δεν ήσουν στο group μου, ε??
    safety doesn't happen by accident

  5. #5
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224

    Re: ΕΚΔΡΟΜΗ Moto.gr 2006 - The Day After

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
    ............................
    Οι φωτογραφίες θα μαζευτούν θα οργανωθούν και θα μπουν σε ειδική σελίδα, όπως και με την πίτα. Αν θέλετε φυσικά ποστάρετε, αλλά μη το παρακάνετε γιατί όπως είδατε... όλοι είχαμε κι από μια φωτογραφική!
    Θα προτεινα καλυτερα Κωστα, να ποσταρει ο καθενας τις δικες του, αφου επιλεξει καποιες "καλυτερες" ...

    Με φειδω ομως! :smilea:

    Αν μπουμε στην διαδικασια του "μαζεματος" θα ποσταριστουν μετα απο κανα δυο βδομαδες ...

    Προταση ειναι, ετσι ?
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  6. #6
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Ποσταρισμα σαφώς, όλοι ας βάλουν φωτό. Το σπαμ μόνο θέλουμε να αποφύγουμε!!


    Το μάζεμα ναι, θα πάρει λίγες μερούλες!

    Παιδιά πέρασα πάρα πολύ ωράια, καί όλοι όσοι δεν ήρθατε απο Χασιά απλά ΧΑΣΑΤΕ!!! Περισσότερα αύριο...

    ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΚΟΛΛΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΑΚΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ, GIXXERPAP!
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  7. #7
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
    ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΚΟΛΛΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΑΚΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ, GIXXERPAP!
    Ειναι καρδιακος ο GIXXERPAP;
    Μηπως δε θα επρεπε να καβαλαει μηχανη τοτες;




    εΠερασατε Ομορφα;;
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

  8. #8
    ουπς ... σορυ ... εγραψα στο αλλο ... να ευχαριστησω και εδω τα παιδια που κοπιασαν για να καταευχαρηστηθουμε αυτη τη κυριακη.... απλα σας ευχαριστουμε και ελπιζουμε να τα καταφερετε και του χρονου ακομα καλυτερα ....
    περα δωθε , πανω κατω , πισω μπρος ..... θα το πετυχω .. πού θα παει ..

  9. #9
    Me pairnei h' na kopsw? Το avatar του/της nlevog
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    64

    Ekdromh

    Paidia htan yperoxa. Eyxaristw poly gia thn diadromh.

    Gia na exoume na thymomaste kati geniko, postarw to akoloutho link pou einai gia filous ths ekdromhs, alla me kapws grhgores syndeseis internet.

    Krima pou exasa thn epistrofh.

    Ante kai tou xronou.

    http://media.putfile.com/Moto-67
    :a44:
    http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=34023

  10. #10
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    επιτελους σπιτι μουυυυυυ
    τελεια η διαδρομη...τελεια η παρεα...ολα αψογα!!!

    ενα τεραστιοοοοοοοοοο ευχαριστω στον bart ο οποιος σημερα μου εδωσε την ευκαιρια να ζησω αυτη τη πανεμορφη εμπειρια μαζι σας..και ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που φαγαμε, ηπιαμε, γελασαμε παρεα και μου χαρισαν τοσες ομορφες αναμνησεις!!

    και εννοειται πως ευχαριστουμε τα παιδια που το διοργανωσαν..


    αντε και μια μπυρα και για τον κακιοστρη ο οποιος παλι με κοιταζε με μισο ματι σημερα!
    το original α-μηχανο™ μελος

  11. #11
    Me pairnei h' na kopsw? Το avatar του/της nlevog
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    64

    Prosoxh

    To parapanw link thelei kai hxo
    :a44:
    http://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=34023

  12. #12
    Παιδιά ήταν υπέροχα.Γύρισα σπίτι και το πρώτο πράγμα που έκανα αν και ήμασταν όλη μέρα μαζί,..........ήταν να σας ξαναβρώ!Γνώρισα και αρκετούς από εσάς από κοντά, έτσι να σπάει και η παγωμάρα του Nickname!Ευχαριστώ τους διοργανωτές και όσους άλλους συνέβαλαν στην επιτυχία της εκδρομής.Ναστε καλά και εύχομαι να τα ξαναπούμε σύντομα για καφέ!



    Ps:Νομίζω ότι πρέπει να κάνουμε sticky ένα post μόνο με φωτογραφικό υλικό!Μιλάμε για πολλές φωτό!!Τι να πρωτοδιαλέξω!!!!:hypnotize :hypnotize
    Don't follow me I'm lost too

  13. #13
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    ωραια ηταν.....

    αμα σας βλεπαμε και καθολου!


    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Το βιντεο θα ειναι ετοιμο μολις παρω πλανα απο τον Pokermon, (αν ερθεις Δελεαρ αυριο βερε ντιβιντακι θα σου φερω και γω τα δικα μου), και ελπιζω και απο τον Powerphot.

    Υ.Γ Κωστακη θα πηξεις στο μοντερειτινγκ αγηπημενε μου τριχαλια:rotflmao: :rotflmao:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  15. #15
    Ηταν μια παρα πολυ ωραια βολτα με εντυπωσιακο αριθμο μηχανων.Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν η εκφραση στα προσωπα των ντοπιων και των περαστικων με αυτοκινητα οταν αντικρυζαν :a32: :a32: αυτη την θαλασσα απο μηχανες.Ενα μεγαλο σε αυτους που δουλεψαν παραπανω απο εμας( που καναμε απλα την βολτα μας) για την διοργανωση της εκδρομης,αλλα και ενα μεγαλο σε αυτους που συμμετειχαν


    Υ.Γ θα παρακαλουσα τον SF να ποσταρει ολες τις φωτογραφιες που τραβηξε ο ιδιος γιατι πρεπει να ειναι πολυ θεαματικες

Σελίδα 1 από 21 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πιτα moto.gr 2010 the day after! (φωτο-λιστα λαχνων-χορηγοι)
    από hornet στο forum Εκδηλώσεις παλαιοτέρων ετών
    Απαντήσεις: 103
    Τελευταίο μήνυμα: 18/02/2010, 11:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF