Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 14 από 14

Θέμα: εξάτμιση για cb 400 super four

  1. #1

    εξάτμιση για cb 400 super four

    Καλησπέρα σε όλους. Λίγο πριν τελειώσω από δουλειά βρήκα ευκαιρεία να γράψω μια καλησπέρα και να ζητήσω βοήθεια και γνώμες.
    Όπως καταλάβατε το cb μου θέλει εξάτμιση. Ρώτησα για μαμίσια αλλά μάλλον δε βρήκε ο μάστοράς μου και μου είπε για μια μεταχειρισμένη πάντα με 170euro από cbr. Λεπτομέριες θα ξέρω αύριο που θα πάω να την πάρω από το συνεργείο.
    Αν έχετε υπόψιν σας κάτι πείτε παιδιά.

    Ευχαριστώ..............!!!!!!!!!

  2. #2

    Που είσαι εσύ ρε άνθρωπε?

    [FONT=century gothic]Για μαμίσια ξέχνα το ΕΥΚΟΛΑ μιας και είναι μονοκόμματη και εμένα πριν 3 χρόνια μου είχαν πει 450.000δρχ και κανα-δυο μήνες παράδοση!!!!! :wacko:

    Εγώ είχα βάλει τη Remus GrandPrix αλουμινίου. Αν και δεν είμαι φίλος της εν λόγω εταιρείας στη συγκεκριμένη μηχανή ερχόταν γάντι και απο λειτουργία αλλά και απο εμφάνιση, θόρυβο! Είχα δώσει βέβαια περί τις 120.000δρχ με την τοποθέτηση μιας και πρέπει να κοπεί η μαμίσια και να ενωθεί με το καινούργιο τελικό

    Τώρα για άλλες εξατμίσεις (βλέπε Micro, Motosport, Lazeρ και κάτι άλλες που έχω δει), προσωπική μου άποψη πάντα, τουλάχιστον εμφανισιακά είναι χάλια

    Αυτά...καλή αγορά
    [/FONT]
    "In Groove We Trust" - W.F.P.
    www.wolfyfunkproject.com

  3. #3

    Ααααααχχχχ....

    ΤΙ ΠΑΘΑΝ ΤΑ CB ΜΑΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ???
    ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ????
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  4. #4
    ελα ρε Κώστα καλα είσαι? Για μεταχειρισμένη κοιτάζω και μου φάνηκαν πολλα 170 euro. Να δω ποτε θα ερθω απο κει να τα πουμε...
    Καλα ρε Electra ετσι κανει ο κόσμος! ΠΟΥ είσαι? Είχα δει μια photo με ενα cb και κατάλαβα πως το πείρες τελικά. Καλα είσαι? Δε κανονίζεις να βρεθούμε καμια μέρα.
    Αν μάθεις για εξατμιση τίποτα πες μου. Αν καταλήξω εγω θα σου πω τι έκανα.
    Φιλια και στους δυο και
    ....καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ!! ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ! RACE TECH ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!! ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ 145 EURO! ΘΟΡΥΒΟ ΓΑΜΑΤΟ ΚΑΙ ΑΝΕΠΝΕΥΣΕ ΤΟ ΜΟΤΟΡΙ!!! ΑΡΚΕΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!! ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΩΝΥΜΗ ΑΛΛΑ SO WHAT? ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΔΑΡΘΕΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΕ 30 EURO.ΤΟ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ!! ΨΑΞΤΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΟΤΟ!!

  6. #6

    Εεεεεπ!!!

    Νάσο, μάλλον σε καμιά Λαμία θα συναντηθούμε απ' ότι βλέπω!!!
    Καλά είμαι κι εγώ!!!!

    Μιχάληηηηηηηη, τον Δεδεμπίλη στο Σοφικό τον ξέρεις???
    Δέν έχω τηλέφωνό του, αν μπορείς ψάξε να το βρείς!!!!!!! Χεχεχεχε...

    Θα ρωτήσω και για Race Tech εδώ πάνω στη Θηβών. Δέ πιστεύω να κάνει σαματά τρελό και να μας γράφουνε οι τσοιμπά!!!!!!!?

    Αααααα και περιττό να πώ πως το κοντέρ έπαψε να μου δείχνει με πόσο πάει!!!!! Με λίγα λόγια τα' φτυσε!!!! Ρε μπας και το ζηλεύουν το καναρινάκι μου και βάζουν κακά λόγια?????
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Εεεεεπ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra

    Μιχάληηηηηηηη, τον Δεδεμπίλη στο Σοφικό τον ξέρεις???
    Δέν έχω τηλέφωνό του, αν μπορείς ψάξε να το βρείς!!!!!!! Χεχεχεχε...

    Θα ρωτήσω και για Race Tech εδώ πάνω στη Θηβών. Δέ πιστεύω να κάνει σαματά τρελό και να μας γράφουνε οι τσοιμπά!!!!!!!?

    Αααααα και περιττό να πώ πως το κοντέρ έπαψε να μου δείχνει με πόσο πάει!!!!! Με λίγα λόγια τα' φτυσε!!!! Ρε μπας και το ζηλεύουν το καναρινάκι μου και βάζουν κακά λόγια?????
    Aγαπητή μου εν Χριστό αδελφή Εύη! Χαίρομαι που είσαι καλά!STOP!Επήρα το γράμμα σου εις τα χέριαν μου όλον συγκίνησην!STOP!

    ΣΤΑΜΑΤΑ να με χλευάζεις γιατί τα παίρνω πολύ εύκολα στο κρανίο!AΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ Η ΔΙΕΛΕΥΣΗ........εεεεε μπερδεύτηκα.......sorry STOP!¨ηθελα να πω!

    Άμα είσαι τόσο .................................................................................................... ................................................................................................. (όπως είδες άφησα πολύ χώρο) χαχα!! και δεν μπορείς να βρεις ένα τηλέφωνο ας πρόσεχες!!!

    Να μου φιλήσεις το γατάκι σου!!!

    Και μετά........
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Να το βάλεις στον φούρνο με πατάτες!!!ΧΑΧΑ!!!


    Υ.Γ Σαματά κάνει πολύ η εξάτμιση!!!Δεν θυμάσαι το δικό μου???? Όλα τε Ευρώ λέμε!!!!!

    Τις γαμημένες τις RACE TECH τις βγάζει ο ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ το κέρατο μου!!!!! τι το πέρασες???Nike Air να βρίσκεις και στο παζάρι???? Τράβα στον Παπαγιάννη λέμε!!!!

    Α!Και πότε θα μας κάνεις καμιά σούζα ρε Εύη? Κάνα κολλίδι!Κάνα burn Out!Ξέρεις τώρα!! χαχα!!!

  8. #8

    Λοιπόν...

    ...σύντεκνε!! Σε είδα σήμερα στο forum μου ήρθε η ιδέα να φτιάξω ΤΡΑΧΑΝΑ!!!!! (οπότε άκυρο το γατί στο φούρνο με πατάτες)

    Θααααα το ερευνήσω το θέμα και θα δώ....
    Επειδή όμως είμαι πολύ cool αυτή τη στιγμή και δεν έχω όρεξη να σε ταπεινώσω πάλι, θα αράξω να πιώ το γάλα μου και να δώ τις φώκιες στην ΕΤ1......

    ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΜΗΠΩΣ ΤΙΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ??? ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ????

    (ΚΑΙ ΜΗ ΤΣΑΝΤΙΖΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΑ ΓΙΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑ)

    Ρε σύ για σαματά είμαστε τώρα, θα βάλω το τελικό του παπιού!!!
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: Λοιπόν...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra

    Θααααα το ερευνήσω το θέμα και θα δώ....
    Επειδή όμως είμαι πολύ cool αυτή τη στιγμή και δεν έχω όρεξη να σε ταπεινώσω πάλι, θα αράξω να πιώ το γάλα μου και να δώ τις φώκιες στην ΕΤ1......

    Ωραία!!Μάλιστα!!!Εύγε!!!Μπράβο!!!Ζήτω!!! (Το παράκανα?? ) Καλά Οκ σταματώ! :wacko:

    Λοιπόν σπουργυφτάκι βάλε ρόδες και τσούλα σου λέω!!!Βγες από το χωλ που είσαι τώρα, βγες στην εξώπορτα και πάρε όλη την Γαλατσίου προς τα κάτω!!Γκε Γκε? Α!Και αν προλάβεις πάρε μου και ένα Camel και όπως θα κατεβαίνεις το αφήνεις Κορυδαλλό.Αφού το αφήσεις θα πηγαίνεις θα πηγαίνεις και μόλις ακούσεις σπλατσ!θα έχεις πέσει στο λιμάνι!Μην απορρήσεις!

    Μπα σε καλό μου!

    Όλα τα παραπάνω για την λέξη "ταπεινώσεις" που ανέφερες!

    Δες τις φώκιες στο ΕΤ1 μπας και βρεις κάνα γνωστό!!χαχα!! Καλά ντε!Ώχου! Σταματάω!


    Καλά βρε Εύη? 15:00 γάλα πίνεις?Τώρα ξύπνησες? Εκτός και αν πίνεις γάλα για να ξενερώσεις από τα ξύδια!χαχα!!

  10. #10

    Που' σαι????

    Έχεις μείνει πίσω μηχανόβιεεεεεεε!!! Από Πετρούπολη θα σου έρθω και δέ θα έχω Camel μαζί μου, θα φέρω τον τραχανά!!!!!

    ...το σπλατσ θα το αποφύγω με edo στριφογυριστό!!!!

    Δε ξύπνησα τώρα, απλά τώρα κατάλαβα ότι έχω ξυπνήσει!!!! Ποτέ δεν είναι αργά!
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Πετρούπολη??? Μετακόμισες πάλι βρε αθεόφοβη?? Μπράβο βρε!

    Τραχανά ε? Ελπίζω τουλάχιστον να τρώγεται!:wacko: Δεν φέρνεις και κάνα "στριφτάρι"?? Τυρόπιτα εννοώ από τις Γιαννιώτικες τις ωραίες!! αμέσως το μυαλό σας στο πονηρό!

  12. #12
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131

    Lightbulb

    Παπαγιαννης στον Πειραια
    τηλ. 4173504 Κος Χρηστος

    Αλουμινίου, ανοξειδωτες και προσφατα τιτανίου.
    Τιμες πολυ καλες οπως και η ποιοτητα.
    Μπορεις να διαλεξεις αναμεσα σε διαφορους χρωματισμους εαν σε
    ενδιαφερει οπως επισης και ποσο θορυβο θα κανει.

  13. #13
    ευχαριστώ παιδες!! αν και ακουσα πως ειναι πολυ φασαριοζικες οι race tech.
    ρε συ ευη το σκ θα ειμαι Λαμια. Ανεβαίνω το απόγευμα μετά τη δουλεια. Δε ξέρω αν άλλαξες τηλ εγώ πάντως έχω το ίδιο.
    Αλλιώς τα λέμε από Δευτέρα να μου δείξεις και το cb

    Καλημέεεεεεεεεεερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
    Παπαγιαννης στον Πειραια
    τηλ. 4173504 Κος Χρηστος

    Αλουμινίου, ανοξειδωτες και προσφατα τιτανίου.
    Τιμες πολυ καλες οπως και η ποιοτητα.
    Μπορεις να διαλεξεις αναμεσα σε διαφορους χρωματισμους εαν σε
    ενδιαφερει οπως επισης και ποσο θορυβο θα κανει.
    Να' σαι καλά Alex, ευχαριστούμε

    *Νάσο, δε θα πάω Λαμία αυτό το ΣούΚού, μάλλον Αθήνα θα μείνω. ..
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

Παρόμοια θέματα

  1. Ερωτηση για CB 400 Super four (98 μοντελο θαρρω)
    από Panopticon7 στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2009, 15:09
  2. Ερωτηση για Honda CB 400 super four
    από Panopticon7 στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/08/2009, 12:16
  3. HONDA CB 400 Super Four Version S
    από Da.Vintage στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2005, 23:32
  4. CB 400 Super Four
    από panoskaragounis στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2005, 14:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF