Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ R6....

  1. #1
    adventure sport.... Το avatar του/της TWINGEORGE
    Εγγραφή
    18/03/2006
    Μηνύματα
    118

  2. #2
    Φίλε μάλλον υπάρχει από εκεί και πέρα πρόβλημα από τα 40.000χλμ και μετά στα R6 θα πρέπει να το αλλάξει. Έχω και εγώ ένα R6 2003 ψεκαστό και θέλω να το δώσω είναι κόκκινο μαύρο
    με 15.000 περίπου το έχω βάλει πίστα πολλές φορές το έχω με πλήρες πολυεστερικό κουστούμι και τα μαμίσια τα έχω φιλαγμένα για αν το πουλήσω άθηκτα, full Arrow εξάτμηση γρανάζια αλυσίδα Afam 520 στιμένο για αγώνες με ελατήρια WP μπροστά το δίνω 7.500e καλλά δεν είναι? Αν το θέλει κανείς μπορούμε να τα βρούμε. Εγώ θέλω να πάρω ανάμεσα στο R6 2006 και στο gsx-r 600 2006 ένα από τα δύο. Ανά 2 χρόνια περίπου αλλάζω μηχανή.
    Αυτά. Πάντως τα R6 καλλά είναι μέχρι 46.000 χλμ από'κει και πέρα αρχίζουν να ζητάνε.
    soraios

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από takistrigonis
    Φίλε μάλλον υπάρχει από εκεί και πέρα πρόβλημα από τα 40.000χλμ και μετά στα R6 θα πρέπει να το αλλάξει. Έχω και εγώ ένα R6 2003 ψεκαστό και θέλω να το δώσω είναι κόκκινο μαύρο
    με 15.000 περίπου το έχω βάλει πίστα πολλές φορές το έχω με πλήρες πολυεστερικό κουστούμι και τα μαμίσια τα έχω φιλαγμένα για αν το πουλήσω άθηκτα, full Arrow εξάτμηση γρανάζια αλυσίδα Afam 520 στιμένο για αγώνες με ελατήρια WP μπροστά το δίνω 7.500e καλλά δεν είναι? Αν το θέλει κανείς μπορούμε να τα βρούμε. Εγώ θέλω να πάρω ανάμεσα στο R6 2006 και στο gsx-r 600 2006 ένα από τα δύο. Ανά 2 χρόνια περίπου αλλάζω μηχανή.
    Αυτά. Πάντως τα R6 καλλά είναι μέχρι 46.000 χλμ από'κει και πέρα αρχίζουν να ζητάνε.
    Γιατι δεν το βαζεις στις αγγελιες ρε φιλε?

  4. #4
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217

    Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ R6....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TWINGEORGE
    KALISPERA SAS. EXTES ENA FILOS STI MYTILHNH KAI KATOXOS R6 2001. ARXISE I MIXANI NA YPOLEITOYRGEI BGAZONTAS POLOYS ASPROYS KAPNOYS APO TIN EXATMISI KAI KATI XTIPOYSE MESA STO MOTER. XEREI KAPIOS NA MAS PEI TI PEXTIKE XAFNIKA?
    PANTOS PREPEI NA EXEI KATI SOBARO IPOTHETO

    EYXARITO GIA TI PROSOXI SAS..
    Ξαφνικα το εκανε η απλα δεν ειχε δωσει και πολυ προσοχη για κατι που ακουγοταν πολλες μερες πριν πχ μετα απο ενα καλο κοφτη/καψιμο/καφριλα του οδηγου?ασπροι καπνοι ειναι πολυ κακο που σημαινει λαδια,ηχοι απο το μοτερ μπορει να ειναι απο μπιελα μεχρι και ελατηριο πιστονιου σπασμενο,εξου και οι ασπροι καπνοι αν δεν το δω η ακουσω δεν μπορω να εκφερω γνωμη και επειδη εγω ειμαι μακριαααααα,πηγαινετε το σε εναν μηχανικο στο νησι να το δει/ακουσει.GIXXERAKIAS

  5. #5
    σαρδελες με μελι.... Το avatar του/της tassosrr
    Εγγραφή
    04/11/2005
    Μηνύματα
    130

    Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ R6....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TWINGEORGE
    KALISPERA SAS. EXTES ENA FILOS STI MYTILHNH KAI KATOXOS R6 2001. ARXISE I MIXANI NA YPOLEITOYRGEI BGAZONTAS POLOYS ASPROYS KAPNOYS APO TIN EXATMISI KAI KATI XTIPOYSE MESA STO MOTER. XEREI KAPIOS NA MAS PEI TI PEXTIKE XAFNIKA?
    PANTOS PREPEI NA EXEI KATI SOBARO IPOTHETO

    EYXARITO GIA TI PROSOXI SAS..
    min anisixeis apo to karbouno einai:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #6
    Banned Το avatar του/της X_NR750
    Εγγραφή
    21/07/2006
    Μηνύματα
    691
    Ελα ρε πατριωτη

    λαδια καιει φιλε μου
    Μαλον σπασμενο ελατηριο πιστονιου
    στον μαστορα αμεσως
    προτεινω τον Μαμωλη της Suzuki πηγαινοντας για Παγανη

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια για μονοκύλινδρα αερόψυκτα
    από ctpanoramix στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2004, 13:01
  2. Βοηθεια για επιλογη ελαστικων
    από agnostos71 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2004, 03:22
  3. Μια βοήθεια για Kawasaki
    από tidime στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2004, 14:15
  4. βοηθεια για CRM 250
    από crmaris στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2004, 14:58
  5. Βοηθεια Για Επιλογη!!!!
    από djupiter στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2004, 01:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF