Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: Για αγορά κάγκελα Givi, πού πάμε ;

  1. #1
    Breva 1100 Το avatar του/της Bil
    Εγγραφή
    07/11/2005
    Μηνύματα
    555

    Για αγορά κάγκελα Givi, πού πάμε ;

    Επειδή θα ήθελα να τοποθετήσω τα προστατευτικά κάγκελα της GIVI (τα καινούρια, με την ενισχυτική μπάρα ανάμεσά τους), μήπως γνωρίζετε σε τι τιμές παίζουν στην Αθήνα και αν υπάρχει κάποιο κατάστημα που κάνει καλύτερες τιμές από τους άλλους.
    Μια πρώτη ερώτηση που έκανα (τοπικά) έλαβε μια βαριεστημένη απάντηση (αφού νομίζω έβλεπα τα γράμματα να βγαίνουν ενα ενα από το στόμα του Μαγαζάτορα... ) του στύλ " Μικρέεεεεε, γύυυυρωωωω στα....130" !!!

  2. #2
    Μην βαλεις givi προσωπικη μου γνωμη τρεμουν τριζουν κ μεταφερουν ολο τον συντονισμο στο πλαισιο!
    Βαλε τα καγκελακια της suzuki που ειναι διακρητικα και λειτουργικα!!!

  3. #3
    Συμφωνώ με τον costas81 και ακόμα έχω να προσθέσω ότι τα κάγκελα της Suzuki είναι ίδια με αυτά της sw-motech.
    Απλός εκεί που λένε Suzuki λένε sw-motech.


  4. #4
    Breva 1100 Το avatar του/της Bil
    Εγγραφή
    07/11/2005
    Μηνύματα
    555
    Καλώς !
    Ακόμα κοιτάω ποστ από V-strommers.it και V-Strom forum και το ψάχνω. Πιθανον να έχετε πολυ δίκιο...

  5. #5
    Βάλε suzuki και από εμένα!'Ασε που άαααμα θελήσεις να βάλεις καμμιά καρίνα μεταλλική της suzuki θέλει πατέντες στα Givi!(Πέρα από το σημαντικότερο πρόβλημα του συντονισμού,είναι και μεγαλύτερα από τα "μαμά" που "χαλάνε" την μηχανή)
    Don't follow me I'm lost too

  6. #6
    Η επιλογη ειναι δικη σου...Σιγουρα παντως τα καγκελα της GIVI εμενα με εχουν βοηθησει παρα πολυ σε στατικα πλαγιασματα.....μου σωσανε το ρεζερβουαρ. Και ας ειναι λιγο μεγαλα. Αν ενδιαφερεσαι ακομη, αν δεν κανω λαθος, καπου στην ηλιουπολη υπαρχει μαγαζι με καλες τιμες...Καλη αγορα...

Παρόμοια θέματα

  1. Για λάμπες που πάμε;
    από emilio στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2008, 14:38
  2. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2007, 18:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF