Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: sapila racing help! Gia to 80ari pali...

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thander
    Εγγραφή
    07/10/2005
    Μηνύματα
    142

    sapila racing help! Gia to 80ari pali...

    Καλημέρα σε όλους, και ειδικά στον φίλο sapila racing, που έχει τις περισσότερες πιθανότητες να με βοηθήσει!
    Λεπόν, ενδεικτικές λυχνίες στον πίνακα οργάνων στο 80άρι, ντουί που κρατάει αυτές τις λυχνίες, λείπει!!! Πού θα βρω ένα τέτοιο ντουί; Ξέρουμε κανέναν που να έχει; Κανά τηλέφωνο;;;
    (η αντιπροσωπεία δεν έχει φέρει ποτέ, μόνο παραγγελία από την Γερμανία, και αν κρίνω από τον ολόκληρο μήνα που περίμενα μία γλίστρα για την καδένα....)

    (αλλιώς, κάπου θα βρεθεί ένα συμβατικό ντουί, και θα στερεωθεί με κάποιον "όχι και τόσο κομψό" τρόπο...)

    θενξ και καλημέρες

  2. #2
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Γειά σου φίλε,

    Δεν ξέρω πωα ακριβώς είναι το ντουι αυτό στο R80GS, αλλά πρέπει να είναι ίδιο η παρόμοιο με τα άλλα.
    Στην Πάτρα δεν ξέρω καθόλου, στην Αθήνα έχεις πιθανότητες στον Παναγωτόπουλο, Καφούνη και τέλος στον Αποστολόπουλο.
    Αυτός θα έχει σίγουρα αλλά..ακριβά..

    Γαι κοίτα στον Uli, εγώ έχω πάρει πολλά πράγματα απ αυτόν, και δεν κάνει 1 μήνα, μια εβδομάδα είναι αρκετή, και οι τιμές καλές.

    http://www.ulismotorradladen.de/

    Μπορείς να δείς τα ανταλλακτικά on line, και για διευκρινίσεις στείλε email η πάρε τηλέφωνο.
    Είναι πολύ εξυπηρετικοί, εγώ έχω πάει και στο μαγαζί του και έχουμε μιλήσει, είναι ωραίος τύπος.
    Εχει αγοράσει στοκ και από Ελλάδα, μαγαζιά ολόκληρα....
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thander
    Εγγραφή
    07/10/2005
    Μηνύματα
    142
    Ωραίος ο Uli! Έχει ένα σωρό πράγματα, και έχει και αυτό που θέλω, αλλά κοστίζει το αστρονομικό ποσό του 1.74?. Να παραγγείλω κάτι τόσο φθηνό από Γερμανία, ή θα με βρίσουν και μόνο που θα το ζητήσω?

    Οπότε, αν έχεις, δεν μου δίνεις κανένα τηλέφωνο από τους "Παναγωτόπουλο, Καφούνη και τέλος στον Αποστολόπουλο"?
    Για τον πρώτο έχω ακούσει, οι άλλοι δύο είναι και αυτοί BMWδομάγαζα?

    (έγινε το classic trophy?πώς περάσατε;Δεν ποστάρεις καμιά φωτογραφία να ζηλέψουμε λιγάκι???)

  4. #4
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thander
    Ωραίος ο Uli! Έχει ένα σωρό πράγματα, και έχει και αυτό που θέλω, αλλά κοστίζει το αστρονομικό ποσό του 1.74?. Να παραγγείλω κάτι τόσο φθηνό από Γερμανία, ή θα με βρίσουν και μόνο που θα το ζητήσω?

    Οπότε, αν έχεις, δεν μου δίνεις κανένα τηλέφωνο από τους "Παναγωτόπουλο, Καφούνη και τέλος στον Αποστολόπουλο"?
    Για τον πρώτο έχω ακούσει, οι άλλοι δύο είναι και αυτοί BMWδομάγαζα?

    (έγινε το classic trophy?πώς περάσατε;Δεν ποστάρεις καμιά φωτογραφία να ζηλέψουμε λιγάκι???)
    Ο Uli δεν θ αέχει κανένα πρόβλημα, απλά θα πληρώσεις πιο πολλά μεταφορικά απο την αξί ατου.
    Και πάλι δεν θα είναι πολλά, ένασ φάκελλος θα είναι.
    Ισως με την ευκαιρία να παράγγελνες και τα υπόλοιπα που σκεφτόσουν και δεν τα παράγγελνες???
    Μήπως να μου παραγγείλει και μένα μερικά που σκεφτόμουν ακαι δεν έχω παραγγείλει??? :rotflmao:

    Χωρίς πλάκα ο Uli είναι άπαιχτος και έχει τα καλύτερα ανταλλακτικά στις σωστές τιμές.
    Οι δικοί μας εδώ......

    Για να καταλάβεις πήρα το 2001 μονόσελλο pagusa για το R26 κομπλέ (βάση, λάστιχο, ελατήριο κλπ) καινούριο παραγωγής 2000 (ναι υπάρχει ακόμα η εταιρεία) με 50.000 δρχ.
    Εδώ πουλάγανε 50-60000 το ίδιο μεταχειρισμένο η και καινούριο (με σκουριές όμως) και μέ λαστιχένιο κάθισμα καινούριο η μεταχειρισμένο μεν αλλά έτσι κι αλλιώς 25 χρονών έτοιμο να γίνει κομμάτια.

    Τηλεφωνα δεν θυμάμαι απέξω και δεν έχω τώρα στη δουλειά τις κάρτες...
    Τον Παναγιωτόπουλο τον βρίσκεις εύκολα στο internet είναι επίσημος dealer.
    Ο Καφούνης είναι στην Αχιλλέως κι έχει αντ/κα κυρίως για αυτοκίνητα αλλα και ενα στοκ για παλιά BMW.
    O Αποστολόπουλος είναι στην Θερμοπυλών , edit : ΤΗΛΕΦΩΝΟ 210 5231759 κι έχει μια τεράστια αποθήκη στοκαδούρα, χρεώνει όπως του ρθει....

    Φωτό απ το Trophy αύριο που θα πάρω την camera απο το άλλο μπουφάν.....
    PS Πήρες το πμ περί scrambler?
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thander
    Εγγραφή
    07/10/2005
    Μηνύματα
    142
    θενξ mate!!

    Όμως επειδή είναι καλοκαίρι και πρέπει να δώσω λίγο το μηχανάκι και στον 'νόμιμο' ιδιοκτήτη του να το κάνει καμιά βόλτα, δεν έχω την υπομονή να περιμένω και μου φαίνεται θα μπει κάποια ιδιοκατασκευή.

    φχαριστώ για τις πληροφορίες για το scrambler. Θα επικοινωνήσω με το παλικάρι σε λίγες μέρες που θα λασκάρει λίγο η δουλειά εδώ στο πανεπιστήμιο...

    περιμένουμε αύριο φωτογραφίες!

Παρόμοια θέματα

  1. kserei kanenas gia to racing kit gia sv650 metatrophs se 800cc????
    από alexioannides στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 03/08/2007, 14:52
  2. ti gnomi exete gia to vstrom 650???
    από vstrom650 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2007, 12:56
  3. To sapila racing team ανανεώνεται!
    από sapila racing στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2006, 11:35
  4. Gnwmi gia to APRILIA PEGASO 650EI
    από tsoschr στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2004, 11:41
  5. protash gia to neo moto.gr
    από vasdekiss στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 14:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF