Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 96

Θέμα: ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ρε 'σείς!!!!!!!

  1. #1

    ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ρε 'σείς!!!!!!!

    Είχα βγεί μια βολτούλα με το μηχανάκι μου Σάββατο απογευματάκι πρός Βάρκιζα. Κατά τις 18.30 οπότε και βρισκόμουν στα "λιμανάκια" ξαφνικά πριν από μια δεξιά στροφή ακούω τον εκκωφαντικό θόρυβο από κάποιες μηχανές αγνώστου ταυτότητας. Μέσα σε κλάσματα του δευτερολέπτου βλέπω 3-4 χιλιάρια SS εκ των οποίων μόνο το Suzuki το Κ5 πρόλαβα να αναγωρίσω λόγω της χαρακτηριστικής εξάτμισης.
    Την ταχύτητα με την οποία έτρεχαν τα "παίδιά" δεν μπορώ να την προσδιορίσω, αλλά σίγουρα ήταν πάρα πάρα πολύ υψηλή (υπολογίζω τουλάχιστον 170Km/h.

    Συγνώμη αλλά η εικόνα αυτή ήταν το λιγότερο τρομακτική. Σε όλη τη διαδρομή μετά ευχόμουν να μην έχει συμβεί τίποτα και να έχουν φτάσει όλοι στον προορισμό τους σώοι.

    Αυτά σε πρώτη φάση γιατί τώρα θα ήθελα να σχολιάσω αυτή την άκρως αντικοινωνική και ηλίθια συμπεριφορά.
    Εντάξει δεν λέω φορούσαν όλοι φουλ εξοπλισμό (από όσο είδα) αλλά από 'κει και πέρα δεν σημαίνει ότι μπορεί να βγαίνει ο καθένας χωρίς τύψεις στους δρόμους και να στήνει αυτοσχέδιες κόντρες.

    Λίγο μυαλό να είχατε θα σκεφτόσασταν τι μπορεί να σας συμβεί με την παραμικρή στραβή. Με τέτοιες ταχύτητες θα ήσασταν άλλο ένα στοιχείο για τις στατιστικές υπηρεσίες, μετά.
    Γιατί δεν καταλαβαίνετε ότι το μόνο που καταφέρνετε είναι να μειώνετε στο ελάχιστο τις πιθανότητες να ζήσετε άλλη μια μέρα??? Δεν ακόυτε τι γίνεται καθημέρινά???

    Και εντάξει ας υποθέσουμε ότι εσείς έχετε μελετήσει τέλεια τη διαδρομή και είστε και χεράδες και αλάνθαστοι οπότε δεν χάνετε τον έλεγχο. Το τι κάνουν οι υπόλοιποι χρήστες του δρόμου το αναλογιστήκατε καθόλου??? Πως είστε σίγουροι ότι πιο μπροστά πάνω στην τυφλή στροφή δεν κινείτα όχημα που σας κλείνει το δρόμο??? Και αν υπάρχει και από το αντίθετο και άλλος κάγκουρας που έχει βγεί στο δικό σας ρεύμα??? Στη θέα δε μιας μηχανής που κινείται με τέτοιες ταχύτητες δεν αποκλείεται κάποιος λιγότερο έμπειρος οδηγός να αντιδράσει με πανικό και τότε άντε να προβλέψεις τι θα κάνει.
    Και αν.....??? Και αν....??? Και αν....???

    Μπορώ να σας βρώ χιλιάδες περιπτώσεις που θα σας οδηγούσαν είτε στο γκρεμό, είτε ενσωματωμένο με κάποιο αμάξι, είτε οπούδήποτε βάζει η φαντασία σας. Ένα σίγουρο όμως όχι σε αυτό τον κόσμο.

    Και εντάξει για σας δεν σας ενδιαφέρει για τη ζωή σας. Όμως δεν ξέω αν το προσέξατε αλλά κυκλοφορούν και άλλοι άνθρωποι γύρω σας οι οποίοι την τρέμουν τη ζωούλα τους. Αυτοί τι φταίνε που εσείς κάνετε μ@λ@κιες???

    Και τέλος και εγώ ο ίδιος, συγνώμη κιόλας, αλλά θέλω να ζήσω και μετά τα 25 μου χρόνια.
    Και τώρα που τα συνειδητοποιώ λίγο καλύτερα τα πράγματα, αν είχα διαλέξει πιο νωρίς να και μετακινηθώ πιο αριστερά επί του οδοστρώματος για να προσπεράσω ένα μπροστινό όχημα, θα την είχαμε πάρει μαζί τη στροφή, μια μάζα!!!
    Εγώ τι φταίω λοιπόν να συμμετάσχω σε αυτό το παιχνίδι σας με το θάνατο???

    Ε λοιπόν είσαστε καραγκιόζηδες, λυπάμαι.

    Καλύτερα να μην κυκλοφορώ ποτέ από δω και μπρός.

    Τα λέω όλα αυτά γιατί φαντάζομαι ως αναβάτες θα καταλάβετε.....
    Ελπίζω!
    the lights came on fast
    lost in motorcrash
    gone in a flash unreal...

    PcBox.GR

  2. #2
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051

    Re: ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ρε 'σείς!!!!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku


    Καλύτερα να μην κυκλοφορώ ποτέ από δω και μπρός.

    Τα λέω όλα αυτά γιατί φαντάζομαι ως αναβάτες θα καταλάβετε.....
    Ελπίζω!
    +1 απο μενα.
    και αφου με κανετε να φοβαμαι οταν κυκλοφορω στο δρομο με τη μηχανη, μιας και εκτος απο τα 4τροχα ειστε ΚΑΙ εσεις που δεν με σεβεστε, τοτε να μπω στο αυτοκινητο μου και να μην σας σεβομαι? τοτε θα ειναι αλλιως ομως ε? θα ειμαι ο "κουτακιας" που εκανε οτι εκανε και δεν σας σεβοταν?

    shame on you brothers & sisters... 1.000.000η φορα: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΑ εκει εξω για να βγαλετε τα αποθημενα σας...
    .+ -
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  3. #3
    πλήξιππος Το avatar του/της argpap
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    72

    Re: ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ρε 'σείς!!!!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
    Είχα βγεί μια βολτούλα με το μηχανάκι μου Σάββατο απογευματάκι πρός Βάρκιζα. ...............πάρα πάρα πολύ υψηλή (υπολογίζω τουλάχιστον 170Km/h..........................................
    ..............Και τέλος και εγώ ο ίδιος, συγνώμη κιόλας, αλλά θέλω να ζήσω και μετά τα 25 μου χρόνια.
    Και τώρα που τα συνειδητοποιώ λίγο καλύτερα τα πράγματα, αν είχα διαλέξει πιο νωρίς να και μετακινηθώ πιο αριστερά επί του οδοστρώματος για να προσπεράσω ένα μπροστινό όχημα, θα την είχαμε πάρει μαζί τη στροφή, μια μάζα!!!
    Εγώ τι φταίω λοιπόν να συμμετάσχω σε αυτό το παιχνίδι σας με το θάνατο???

    Ε λοιπόν είσαστε καραγκιόζηδες, λυπάμαι.

    Καλύτερα να μην κυκλοφορώ ποτέ από δω και μπρός.

    Τα λέω όλα αυτά γιατί φαντάζομαι ως αναβάτες θα καταλάβετε.....
    Ελπίζω!
    +100000
    Στην ΠΙΣΤΑ ας κανουμε οτι θελουμε στους δημόσιους δρόμους...ΤΙΠΟΤΑ...ποτέ δεν ξέρεις τι σκυλία-γατία-κατσίκια-ΙΧ-Τρακτέρ-Βράχια
    θα βγούν στο δρόμο σου χωρίς φλας..
    :a1:

    13Φ new member

    Γυμνάστε το μυαλό σας….μην ατροφήσει και αυτό!

  4. #4
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Σωστός!

  5. #5
    Μ' αρέσει που στην αρχή είσαι ευγενικός:

    "...Σε όλη τη διαδρομή μετά ευχόμουν να μην έχει συμβεί τίποτα και να έχουν φτάσει όλοι στον προορισμό τους σώοι..."

    και μετά που αρχίζεις να φορτώνεις τους αρχίζεις στα μπινελίκια!!!!

    Σωστός φυσικά, είναι από αυτά που όταν γίνει η στραβή τα φορτώνουμε στην "κακιά την ώρα"...

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από morpheus
    Μ' αρέσει που στην αρχή είσαι ευγενικός:

    "...Σε όλη τη διαδρομή μετά ευχόμουν να μην έχει συμβεί τίποτα και να έχουν φτάσει όλοι στον προορισμό τους σώοι..."

    και μετά που αρχίζεις να φορτώνεις τους αρχίζεις στα μπινελίκια!!!!

    Σωστός φυσικά, είναι από αυτά που όταν γίνει η στραβή τα φορτώνουμε στην "κακιά την ώρα"...
    Δεν είναι θέμα ευγένιας. Αυτό μου έλειπε να ήθελα το κακό τους!

    Απλά στη συνέχεια προσπαθώ να θίξω και τη συνείδησή όποιων κάνουν τέτοια στους δρόμους.
    Και φυσικά τα πήρα και λίγο γιατί κινδυνεύει ο υπόλοιπος κόσμος μαζί και εγώ και εσείς με τέτοιες συμπεριφορές.

    Είναι να μην φορτώνεις???
    the lights came on fast
    lost in motorcrash
    gone in a flash unreal...

    PcBox.GR

  7. #7
    μπλα μπλα
    Εγγραφή
    28/02/2005
    Μηνύματα
    120
    μαλακισμενα!!
    Εχθες με προσπερασε ενας ηλιθιος με street στην Εθνικη, συριζα. Μου εκοψε τη χολη ο αρχ*δας και στο τσακ γλυτωσα τη στραβοτιμονια..

  8. #8
    σωστος!!!
    λιγος σεβασμος δεν βλαπτει!!

  9. #9
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    σωστότατος! Και εγώ τρομάζω όταν με περνάνε ξυστά, και μάλιστα το κάνουν και οι κουτάκηδες που είναι πιο τρομακτικό λόγω όγκου. Πάντως οι μηχανάκηδες είναι πιο γελοίοι που υποτίθεται πρέπει να καταλαβαίνουν. Πριν κανα μήνα νύχτα στη Λαμπράκη με πέρασε ένας δούκας με 140+ πρέπει να ήταν πιο ξυστά δε γινόταν, κατά τύχη δεν ακουμπήσαμε. Π@λιο@ρχίδες ανεγκέφαλοι υπανάπτικτοι απαίδευτοι...
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  10. #10
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.879

    Re: ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ρε 'σείς!!!!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
    Είχα βγεί μια βολτούλα με το μηχανάκι μου Σάββατο απογευματάκι πρός Βάρκιζα. Κατά τις 18.30 οπότε και βρισκόμουν στα "λιμανάκια" ξαφνικά πριν από μια δεξιά στροφή ακούω τον εκκωφαντικό θόρυβο από κάποιες μηχανές αγνώστου ταυτότητας. Μέσα σε κλάσματα του δευτερολέπτου βλέπω 3-4 χιλιάρια SS εκ των οποίων μόνο το Suzuki το Κ5 πρόλαβα να αναγωρίσω λόγω της χαρακτηριστικής εξάτμισης.
    Την ταχύτητα με την οποία έτρεχαν τα "παίδιά" δεν μπορώ να την προσδιορίσω, αλλά σίγουρα ήταν πάρα πάρα πολύ υψηλή (υπολογίζω τουλάχιστον 170Km/h.

    Συγνώμη αλλά η εικόνα αυτή ήταν το λιγότερο τρομακτική. Σε όλη τη διαδρομή μετά ευχόμουν να μην έχει συμβεί τίποτα και να έχουν φτάσει όλοι στον προορισμό τους σώοι.
    +1000


    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
    Αυτά σε πρώτη φάση γιατί τώρα θα ήθελα να σχολιάσω αυτή την άκρως αντικοινωνική και ηλίθια συμπεριφορά.
    Εντάξει δεν λέω φορούσαν όλοι φουλ εξοπλισμό (από όσο είδα) αλλά από 'κει και πέρα δεν σημαίνει ότι μπορεί να βγαίνει ο καθένας χωρίς τύψεις στους δρόμους και να στήνει αυτοσχέδιες κόντρες.

    Λίγο μυαλό να είχατε θα σκεφτόσασταν τι μπορεί να σας συμβεί με την παραμικρή στραβή. Με τέτοιες ταχύτητες θα ήσασταν άλλο ένα στοιχείο για τις στατιστικές υπηρεσίες, μετά.
    Γιατί δεν καταλαβαίνετε ότι το μόνο που καταφέρνετε είναι να μειώνετε στο ελάχιστο τις πιθανότητες να ζήσετε άλλη μια μέρα??? Δεν ακόυτε τι γίνεται καθημέρινά???

    Και εντάξει ας υποθέσουμε ότι εσείς έχετε μελετήσει τέλεια τη διαδρομή και είστε και χεράδες και αλάνθαστοι οπότε δεν χάνετε τον έλεγχο. Το τι κάνουν οι υπόλοιποι χρήστες του δρόμου το αναλογιστήκατε καθόλου??? Πως είστε σίγουροι ότι πιο μπροστά πάνω στην τυφλή στροφή δεν κινείτα όχημα που σας κλείνει το δρόμο??? Και αν υπάρχει και από το αντίθετο και άλλος κάγκουρας που έχει βγεί στο δικό σας ρεύμα??? Στη θέα δε μιας μηχανής που κινείται με τέτοιες ταχύτητες δεν αποκλείεται κάποιος λιγότερο έμπειρος οδηγός να αντιδράσει με πανικό και τότε άντε να προβλέψεις τι θα κάνει.
    Και αν.....??? Και αν....??? Και αν....???

    Μπορώ να σας βρώ χιλιάδες περιπτώσεις που θα σας οδηγούσαν είτε στο γκρεμό, είτε ενσωματωμένο με κάποιο αμάξι, είτε οπούδήποτε βάζει η φαντασία σας. Ένα σίγουρο όμως όχι σε αυτό τον κόσμο.

    Και εντάξει για σας δεν σας ενδιαφέρει για τη ζωή σας. Όμως δεν ξέω αν το προσέξατε αλλά κυκλοφορούν και άλλοι άνθρωποι γύρω σας οι οποίοι την τρέμουν τη ζωούλα τους. Αυτοί τι φταίνε που εσείς κάνετε μ@λ@κιες???

    Και τέλος και εγώ ο ίδιος, συγνώμη κιόλας, αλλά θέλω να ζήσω και μετά τα 25 μου χρόνια.
    Και τώρα που τα συνειδητοποιώ λίγο καλύτερα τα πράγματα, αν είχα διαλέξει πιο νωρίς να και μετακινηθώ πιο αριστερά επί του οδοστρώματος για να προσπεράσω ένα μπροστινό όχημα, θα την είχαμε πάρει μαζί τη στροφή, μια μάζα!!!
    Εγώ τι φταίω λοιπόν να συμμετάσχω σε αυτό το παιχνίδι σας με το θάνατο???

    Ε λοιπόν είσαστε καραγκιόζηδες, λυπάμαι.

    Καλύτερα να μην κυκλοφορώ ποτέ από δω και μπρός.

    Τα λέω όλα αυτά γιατί φαντάζομαι ως αναβάτες θα καταλάβετε.....
    Ελπίζω!


    -1000

  11. #11
    Δεν κατάλαβα, σε τι διαφωνείς ακριβώς zephyr?
    the lights came on fast
    lost in motorcrash
    gone in a flash unreal...

    PcBox.GR

  12. #12
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.879
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Kizoku
    Δεν κατάλαβα, σε τι διαφωνείς ακριβώς zephyr?
    Αυτο που με ενοχλει περισσοτερο(χωρις παρεξηγηση)ειναι η ταση που εχουμε ολοι να κραζουμε οτιδηποτε.

    Παρατηρω το τελευταιο 6μηνο ολους μας να κρινουμε και να βαζουμε ταμπελες σ'ολα.

    Ειναι ευκολο να καθομαστε στα πληκτρολογια μας και να κρινουμε οτιδηποτε.(Και εχω δει να παιζουμε με τις λεξεις πολυ ευκολα)

    Ειδικα οταν διαβαζα το thread <το ειπαν και το εκαναν> (forum για τους κατοχους BMW)ειχα τρελαθει με την αντιδραση καποιον με το να εναντιωθουν σ'αυτο.

    Και στο κατω κατω εμενα τα παιδια που λες δεν με τρομαξαν ουτε εκαναν κατι που θα με πειραζε.

    Ντυμενοι ηταν καλα και καναν το κεφι τους χωρις να ενοχλουν κανεναν αποδεδειγμενα (περα απο τις δικες μας σκεψεις).

    Το να με περασουν με 200+++ κολυτα διπλα μου ειναι κακο αλλα παιζει ρολο και πως κινουμε εγω.Αν πηγαινω τερμα αριστερα με 80 ε τοτε δεν φταινε αυτοι αλλα εγω.


    Αυτο που με ποναει περισσοτερο ειναι οτι περα απο τη συζητηση το χαβαλε και το να περναμε καλα (κλασικοι Ελληνες)τιποτα παραπανω δεν συμβαινει .
    Και πολλες φορες μονο και μονο για να γραφουμε κατι ,αναφερομαστε σ'οτιδηποτε.

    Θα μου πεις τι να κανουμε τοτε?

    Λοιπον εγω λεω να αναλαβουμε δραση με εξυπνες ιδεες και λυσης.(και οχι απλα να συζηταμε οπως πολυ καλα μας περασανε οι πολιτικαρες μας που το ιδιο κανουν αυτοι χωρις να αλλαζει τιποτα).

    Μια ιδεα.........
    Προτεινα να πηγαινουμε,(παμε)την κυριακη σε καποια διοδια με ενα πανο που να λεει ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ(ειλικρινα απορω γι'αυτο)ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ ΤΑ ΦΥΛΑΝΕ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥΣ.

    Απο τα 13000 ενεργα μελη του φορουμ ποσοι νομιζεις θα μαζευονταν?πολυ φοβαμαι πολυ λιγοτεροι απο οσους θα εναντιωθουν τωρα ειτε με μενα ειτε με σενα.

    Χωρις να θελω να θιξω κανεναν αυτο που καταφερνουμε ειναι να περναμε μονο καλα (οπως περναγαν καλα και οι τυποι με τα SS).
    Απο κει και περα εξω βρεχει.

  13. #13
    Φίλε zephyr!

    Τους κράζω γιατί απλούστατα πέραν της ζωής ρισκάρουν και τη ζωή των γύρω τους.
    Αν υπάρχει η ελάχιστη ελπίδα να αλλάξει κάτι στην οδηγική συμπεριφορά μας σαν λαός τότε ΝΑΙ βάζω ταμπέλες σε κάτι τέτοια άτομα.
    Τους κρίνω γιατί μου έδωσαν κάθε διακαίωμα να το κάνω.
    To topic με τα BMW δεν κατάλαβα που κολλάει με αυτά που γράφω.
    Τα παιδιά αυτά που λες δεν ήσουν εκεί για να καταλάβεις πως κινούνταν και σε ποιό σημείο. Το να πηγαίνεις με 80 στα λιμανάκια μου φαίνεται επίσης επικίνδυνο (δεν είμαι γρήγορος sorry) πόσο μάλλον με την ταχύτητα των παιδιών αυτών.
    Εγω τρόμαξα πάντως παρόλο που κινούμουν δεξιά στο δρόμο και φαντάζομαι και άλλοι μαζί με μένα.
    Ντυμένοι ήταν δεν διαφωνώ αλλά αν έφευγαν κάτω στο γκρεμό τι θα πρόσφερε ένα κράνος και ένα μπουφάν ή έστω στολή???

    Είναι δεδομένο ότι η αριστερή λωρίδα είναι μόνο για προσπέραση αλλά δεν νοείται ότι όποιος κινείται σε αυτή επιτρέπεται να πηγαίνει με ταχύτητες απογείωσης αεροσκάφους. Είναι παράνομο και επικίνδυνο.

    Δεν έχω καμία αντίρηση να διαμαρτυρηθούμε για τους δρόμους όπως λες αλλά και πάλι τι σχέση έχει με τα γραφόμενά μου.
    Δηλαδή θα έφταιγε ο δρόμος αν στην συγκεκριμένη περίπτωση πάθαιναν κάτι αυτά τα παιδιά???
    Και δηλαδή εσύ όταν βλέπεις ότι κάποιος δρόμος είναι χάλια, εξακολουθείς να τρέχεις, μέχρι να σου συμβεί κάτι και να τα ρίξεις στο κράτος και τους κωλόδρομους???

    Σίγουρα οι περισσότεροι από μας (δεν βγάζω τον εαυτό μου εκτός) είμαστε αδιάφοροι για τα περισσότερα που συμβαίνουν γύρω μας. Για αυτό άλλωστε και αυτή η χώρα πάει όπως πάει.

    Κλείνοντας να σου πω ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα με όσους είναι καυλωμένοι με την ταχύτητα (και εγώ είμαι) αλλά έλεος ΟΧΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ. Ας πήγαιναν σε μια πίστα να τρέξουν όσο θέλουν και να είναι και αυτοί και εμείς ασφαλείς!
    the lights came on fast
    lost in motorcrash
    gone in a flash unreal...

    PcBox.GR

  14. #14
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    363
    Αγαπητέ φίλε, πολύ ωραία τα λες.

    Σίγουρα κάτι το οποίο δεν καταλαβαίνουμε (βάζω και τον εαυτό μου μέσα), το φοβόμαστε. Έτσι, ένα SS 1000 στην Αττική οδό για παράδειγμα, τα 200 είναι πραγματικά ρελαντί. Βέβαια, όταν το βλέπεις να σε περνάει, τα χειρότερα περνάνε στο μυαλό σου για το ότι "χαροπαλεύει αυτός εκεί πάνω σε μια σέλα".

    Προσωπικά κάποια πράγματα τα θεωρώ απαράδεκτα (οδήγηση υπό την επίρροια αλκοόλ, παραβίαση κόκκινου σηματοδότη κτλ.) και δεν υπάρχει απλά δικαιολογία. Αυτή την πιπίλα για τους ασυνείδητους οδηγούς που οδηγούν σαν να είναι πίστα, μπλα-μπλα την έχω βαρεθεί, αν και μόλις 25 ετών. Και ερωτώ εγώ ο αλήτης με το SS:
    1. πήραμε τηλ. την τροχαία για τον κρατήρα που έχει ανοίξει στον χ δρόμο?
    2. πήραμε τηλ. το ΥΠΕΧΩΔΕ γιατί η Βάρης Κορωπίου έχει ένα οδόστρωμα που το "αγωνιστικό" μηχανάκι μου (που δεν πρέπει και καλά να κυκλοφορεί σε δρόμο) με 4η και 80 χλμ κάνει πατίκωλα?
    3. πήγαμε στο τμήμα τροχαίας να δώσουμε τον χ,ψ μαλάκα "αυτοκινητάκια" ή "μηχανόβιο" επειδή πέρασε με κόκκινο επειδή βιάζεται να πάει την κοπέλα του για γδύσιμο?

    Φαντάζομαι πως όχι ε? Οπότε, μάλλον το πρόβλημα και το δικό σου και το δικό μου είναι ίσως ο εκάστοτε ήρωας της Βάρκιζας που ρισκάρει να κάνει στενή σχέση με τις μπαριέρες...

    Όλοι παραπονιούνται για την πίστα, για να ξεκα*beep*υλώνουν και κανείς δεν απαιτεί για καλύτερους δρόμους. Είναι σαν να μην έχει φούρνους μια πόλη και να ζητάμε να ανοίξει πολυτελές εστιατόριο...

    Εγώ πλέον απαιτώ όμως. Και αυτό γιατί λατρεύω το μηχανάκι που έχω και θέλω να το οδηγώ και στην εθνική, και στην αττική οδό, και στο δρόμο του χωριού μου και στο δρόμο του σπιτιού μου.
    www.clubcsl.com

  15. #15
    ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ... Το avatar του/της BAD BOY
    Εγγραφή
    21/01/2005
    Μηνύματα
    877
    :hypnotize
    :a16:
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο.
    -ΚΤΜ ON HEAD-

    kawasaki street warriors


Σελίδα 1 από 7 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 02/10/2004, 13:12
  2. Ρε σεις.......
    από GyPsy στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2004, 08:38
  3. Ρε σεις ....
    από superfour στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2004, 12:28
  4. Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2004, 16:46
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 10:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF