Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 105

Θέμα: Kathreptes mesa stin athina?? no thnx!

  1. #46
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    βλακεία να μην υπάρχουν καθρέφτες, δεν νομίζω πάντως ότι χρειάζεται ΚΑΝ ανάλυση

    έχει νεκρές περιοχές; οκ έχει - χωρίς δηλαδή; τι κάνει; είναι ΟΛΟ νεκρή περιοχή

    και δεν κατάλαβα - αν έχεις καθρέφτες απαγορεύεται να δεις πίσω; απλά είναι κάτι ΕΠΙΠΛΕΟΝ - ΕΠΙΠΛΕΟΝ you know?

    όσο για το τίναγμα πίσω που ΟΛΟ και διαβάζω... να πω ότι κύριοι Ρόσι και Μπιάτζι ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ supersport μηχανές που με το (γελοίο κατ'εμέ στην πόλη αλλά άλλο θέμα αυτό) μόνιμο σκύψιμο είναι εύκολο να γίνει (έστω και κάτω από την μασχάλη) - αυτοί που οδηγούν ΟΡΘΙΑ πρέπει να κάνουν πολύ μεγαλύτερη και πολύ πιο αργή κίνηση για να γυρίσουν και οποσδήποτε δεν μιλάμε για πάνω από 80 μοίρες συν όσο στρίβουν τα μάτια...

    οι καθρέφτες είναι εκεί ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ και χαιρετίζω τη νέα μόδα στα supersport που είναι καρθέφτης και φλας μαζί (οπότε άντε βγάλε τα μεγάλε)

  2. #47
    και χαιρετίζω τη νέα μόδα στα supersport που είναι καρθέφτης και φλας μαζί (οπότε άντε βγάλε τα μεγάλε)
    Χαιρετίζω ΚΑΙ εγώ αυτή τη μόδα...






    γλυτώνεις ξεβίδωμα (2 σε 1 ένα πράγμα.. )
    [font=times]Και τι άλλα;;;
    Για πες, για πες...
    [/font]

  3. #48
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    το ήξερα ότι κάποιος θα το πει αυτό

    εγώ λέω να ξεβιδώσεις και το τιμόνι και να βάλεις ποντεσιόμετρο όπως λέει και η γιαγιά αρκούδα

  4. #49
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    EGO PALI LEO..

    NA ODHGAEI O KATHENAS OPOS TON BOLEYEI KALYTERA KAI NA AFHSETE TA POLLA POLLA!

  5. #50
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ti lete re ego xoris ka8reptes den mporo
    exo vali teseris ke se olous ka8reptizome ego na kitazome na pa8eno plaka me tin omorfia mou goustaro na me kitazo sinexia na me 8avmazo ke tora skeftome na valo ke enan pano sto ntepozito na exo kaliteri apopsi
    ke min akouo odigisi xoris ka8reptes giati den ginonte afta ta pramata alios 8a prepi na stamatao stis vitrines na 8avmazome ine sosta pramata afta?
    ti lete re exete trela8i?
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  6. #51
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS

    ...ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ supersport μηχανές που με το (γελοίο κατ'εμέ στην πόλη αλλά άλλο θέμα αυτό)
    milaei autos pou thelei na parei gs1200 ???

    se pliroforw oti ta messaia sport mixanakia kinountai para poli kala mesa stin poli opos ola ta messaia mixanakia genika...

    oso gia to epipleon... einai epipleon 70euro kai exoun tin tasi na spane...

    an kai edw pou ta leme o (spasmenos) kathreptis mou eswse ton anemothoraka dld 190euro, kai to moutro 600euro (sinolika dld 12 kathreptes) ...

    haha.....

    pantws exw vgalei kai ta flash... pou kai afta spasan...

    alla tha parw new -kollita sto skafos-

    tou testin .... eimai modatos supersportakias...

    gia na teleiwnoume... den eida kanenan na erxetai se antiparathesi me to gegonos oti i elleipsi kathreptvn se anagazei na eisai pio kinitikos kai prosektikos... opote lew na sinexizw na pistebw oti isxiei....


    kai telospantwn kinise kai poli -ma poli- pio grigora.

  7. #52
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    θες να πεις ότι τα παπιά που 90% είναι χωρίς καθρέφτες (και είναι το 60% των 2τρόχων που κυκλοφορούν) είναι με αυξημένη προσοχή;

    ναι οκ

    τρύχες - εγώ το αντιπαρατίθεμαι ευθαίως και μάλιστα στα παπιά θα βρεις και τον κλανιάρη που συνειδητοποιεί ότι είναι ΑΡΓΟΣ και άρα ε πρέπει να γυρνάει κάθε τόσο να βλέπει - ενώ στην κενωνία των "γαμάτων σπορτάδων" αντιθέτως βλέπεις περισσότερο (είδαμε και παράδειγμα εδώ μέσα - μόνος του το είπε) ότι δεν καταδέχονται τέτοιες "μαλακιούλες" μωρέ... τι να δεις πίσω... αφού κάνεις το γκάζι και πραφ έφυγες... εσύ οκ δεν θα σκοτωθείς... ο άλλος που έπεσε στα φρένα από πίσω δεν πειράζει... μαλάκας θα ήταν... εξάλλου με το πραφ ούτε θα σε προλάβει να σε πλακώσει ούτε θα τον ακούσεις να σε στολίζει... και άμα σε πετύχει εξάλλου δεν μπορεί... άμα έχεις 120+ άλογα δέρνεις και καλά... θα τον πατήσεις


  8. #53
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    kala den exete di karampola mesa stin kinisi me tris mixanes se fasi sfinas
    giati mprosta apo tous tris pigene ena tipos pou den ixe ka8reptes na kitaksi piso an erxete kanis ke alazi lourida ke mpeni aera stin sfinoidi lourida opou erxontousan i ali tris ke o protos apo to grup ton trion frenari apotoma giati tou mpike ksafnika mprosta o paparofski xoris ka8reptes ke pesane apo piso tou ke oi ali dio ke tralala

    gelagane oloi mesa sta koutia tous

    lipon opou vlepete mixani xoris ka8reptes 8a ton stamatate ke 8a tou vidonete ka8reptes me to zori
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #54
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    θες να πεις ότι τα παπιά που 90% είναι χωρίς καθρέφτες (και είναι το 60% των 2τρόχων που κυκλοφορούν) είναι με αυξημένη προσοχή;

    ναι οκ

    τρύχες - εγώ το αντιπαρατίθεμαι ευθαίως και μάλιστα στα παπιά θα βρεις και τον κλανιάρη που συνειδητοποιεί ότι είναι ΑΡΓΟΣ και άρα ε πρέπει να γυρνάει κάθε τόσο να βλέπει - ενώ στην κενωνία των "γαμάτων σπορτάδων" αντιθέτως βλέπεις περισσότερο (είδαμε και παράδειγμα εδώ μέσα - μόνος του το είπε) ότι δεν καταδέχονται τέτοιες "μαλακιούλες" μωρέ... τι να δεις πίσω... αφού κάνεις το γκάζι και πραφ έφυγες... εσύ οκ δεν θα σκοτωθείς... ο άλλος που έπεσε στα φρένα από πίσω δεν πειράζει... μαλάκας θα ήταν... εξάλλου με το πραφ ούτε θα σε προλάβει να σε πλακώσει ούτε θα τον ακούσεις να σε στολίζει... και άμα σε πετύχει εξάλλου δεν μπορεί... άμα έχεις 120+ άλογα δέρνεις και καλά... θα τον πατήσεις

    ti sxesi exoun ta papakia twra....

    kai to praf... ti exei na kanei me ton pisw???

    ama gazwsw egw dld... esi pou eisai pisw mou... apo ti tha kindinepseis gia na me stoliseis???

    poios eipe allwste oti kinitikotita simainei kai taxitita???

    eilikrina... den katalaba ta epixeirimata sou...

  10. #55
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    kala den exete di karampola mesa stin kinisi me tris mixanes se fasi sfinas
    giati mprosta apo tous tris pigene ena tipos pou den ixe ka8reptes na kitaksi piso an erxete kanis ke alazi lourida ke mpeni aera stin sfinoidi lourida opou erxontousan i ali tris ke o protos apo to grup ton trion frenari apotoma giati tou mpike ksafnika mprosta o paparofski xoris ka8reptes ke pesane apo piso tou ke oi ali dio ke tralala

    gelagane oloi mesa sta koutia tous

    lipon opou vlepete mixani xoris ka8reptes 8a ton stamatate ke 8a tou vidonete ka8reptes me to zori
    den ftaine oi kathreptes... me tin idia logiki... to idio peristatiko tha ginotan mono apo aftokinita pou den exoun kathreptes... apo kanena dld...

  11. #56
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ότι θα κάνεις πραφ να φύγεις μόλις κόψεις μπροστά μου, δεν σημαίνει ότι εγώ δεν θα προλάβω να τα κλάσω ΕΠΕΙΔΗ βγήκες μπροστά μου και δεν κοίταξες...

    τώρα το κατάλαβες;

    εντωμεταξύ, αυτό που λέω ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ τουλάχιστον μια φορά, οπότε δεν νομίζω ότι πρέπει να το παρασυζητάω... είναι γνωστό θέμα... απλά κάποιοι δεν θέλετε να το δεχτείτε

  12. #57
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    ότι θα κάνεις πραφ να φύγεις μόλις κόψεις μπροστά μου, δεν σημαίνει ότι εγώ δεν θα προλάβω να τα κλάσω ΕΠΕΙΔΗ βγήκες μπροστά μου και δεν κοίταξες...

    τώρα το κατάλαβες;

    εντωμεταξύ, αυτό που λέω ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ τουλάχιστον μια φορά, οπότε δεν νομίζω ότι πρέπει να το παρασυζητάω... είναι γνωστό θέμα... απλά κάποιοι δεν θέλετε να το δεχτείτε
    re tha me trelanete?

    ti sxesi exoun ola auta me tous kathreptes? malakes pou kanoun sfines me kathtreptes den eiparxoun dld???

    malakes pou parolo pou se vlepoun apo toys kathreptes tous mpainoun mprosta sou den eiparxoun???

    isws ola na einai thema empeirias apla...

    egw trakara epeidi koitaga paratetamena ton kathrepti mou... tin wra pou allaza lwrida, min tixon kai kapoios "grigoros" -kathoti pigaina arketa arga- apofasisei na gazwsei.... an ontos erxotan kapoios pao pisw mou -toso malkas- tha to glitwna to trakarisma me afton, alla -to logiko- den mou eirthe apo pisw alla apo mprosta kai fisika den to glitwsa...

    twra fisika tha peis amesws -e eisai mlkas- opos allwste oloi lene otan kapoios trakarei les kai den simbainei ston kathena mas...

    alla telospantwn den prospathw na pw, oute na pisw kanenan na balei / na min balei kathreptes, apla na diapistwsw an ontos eiparxoun kai alloi pou niwthoun oti odigoun kalitera xwris kathreptes.

    ok?

  13. #58
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    δεν έχω προσέξει να μην βλέπω μπροστά μου την ίδια ώρα που βλέπω τον καθρέφτη... το ένα δεν εμποδίζει το άλλο... αντιθέτως άμα γυρίσεις πίσω εννοείται δεν βλέπεις μπροστά

    τον μαλάκα δεν τον αποφεύγεις - αν είναι να την κάνει θα την κάνει... αυτόν όμως που θα σε έβλεπε αλλά δεν σε είδε επειδή δεν είχε εύκολο τρόπο να το κάνει, θα τον γλυτώσεις

    συνήθως αυτός που δεν έχει καθρέφτη ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ... το "γυρνάω στιγμιαία πίσω" το ακούω βερεσέ, γιατί και να το κάνεις, δεν θα το κάνεις με τίποτα ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΣΟ ρυθμό από ότι να βλέπεις πίσω αν είχες καθρέφτη (αν ήταν έτσι θα έκανες σαν νευρόσπαστο μπρος πίσω ανά λίγα δεύτερα)

  14. #59
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    δεν έχω προσέξει να μην βλέπω μπροστά μου την ίδια ώρα που βλέπω τον καθρέφτη... το ένα δεν εμποδίζει το άλλο... αντιθέτως άμα γυρίσεις πίσω εννοείται δεν βλέπεις μπροστά

    τον μαλάκα δεν τον αποφεύγεις - αν είναι να την κάνει θα την κάνει... αυτόν όμως που θα σε έβλεπε αλλά δεν σε είδε επειδή δεν είχε εύκολο τρόπο να το κάνει, θα τον γλυτώσεις

    συνήθως αυτός που δεν έχει καθρέφτη ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ... το "γυρνάω στιγμιαία πίσω" το ακούω βερεσέ, γιατί και να το κάνεις, δεν θα το κάνεις με τίποτα ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΣΟ ρυθμό από ότι να βλέπεις πίσω αν είχες καθρέφτη (αν ήταν έτσι θα έκανες σαν νευρόσπαστο μπρος πίσω ανά λίγα δεύτερα)
    maurontimeno tipa, se ipofotismeno simeio, 12.00 to vradi, me prasino to diko sou fanari, den ton vlepeis an den exeis 100% tis prosoxis sou mprosta...

    autos pou den exei kathrepti, den koitaei otan pigainei san kota... epeidi varietai...

    otan kinitai grigora koitaei... sou fenetai paralogo?

  15. #60
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ναι

    γιατί όταν πηγαίνει σαν κότα τον χρειάζεται περισσότερο τον καθρέφτη

    το ότι πας εκείνη την ώρα με 30 δεν σημαίνει ότι ο άλλος από πίσω (με 230) θα σε χτυπήσει λιγότερο

    αντιθέτως θα σε χτυπήσει πιο πιθανά και θα σε χτυπήσει και με 200

    τώρα αν εσύ το θεωρείς οκ - οκ και από μένα, μόνο μην κυκλοφορούμε στους ίδιους δρόμους


Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. podilatodromoi stin Athina
    από mikelaki στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2009, 12:49
  2. Poia Ta Sovarotera Kai Pio Aksiopista Katastimata Gia Agora Mixanis Stin Athina?
    από anixneyths στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2005, 08:07
  3. foto stin ipografi
    από fireblade9 στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2004, 21:43
  4. N/M (No Message) KALH XRONIA ME YGEIA K ORTHIOI!!!
    από Traveller στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2004, 13:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF