Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 105

Θέμα: Kathreptes mesa stin athina?? no thnx!

  1. #91
    Μαύρος και Άραχνος Το avatar του/της darkCount
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    158
    Den 8elw na se stenaxwrhsw alla nekra shmeia exoun kai oi mhxanes opws kai ta aytokinhta.
    Sto idio shmeio kiolas...otan to antikeimeno einai dipla sou alla oxi arketa gia na to deis xwris na gyriseis kefali.

    Gia psaxto ligo kai 8a deis....
    "It's been going on for some years now. My hands never seem to leave the keyboard, my eyes never seem to leave the screen. Days and nights go by in a blink of an eye. I work in a constant state of hyperstimulation, a by-product of youth and perfect knowledge, connected to a cyberspace console that projects my conscience into the artificial illusion of the core. Time is fluid around me. I am now part of a bigger whole. I now look but do not see, I now touch but do not feel. Streams of infinite data pass through me as if I were transparent. Its a whole new world in here..."

    And then the phone rings. It's a friend, one who hasn't forsaken me yet. I'll be going out tonight.

    I can't wait to go back online...


  2. #92
    για καβάλα gsxr με κράνος, και αν μπορείς να δεις πίσω σου μάλον δεν είσε άντρας, είσε η Νάντια Κομανέτσι!
    Εγώ λέω να βγάλουμε και τα φώτα, την εξάτμιση, τη σέλα, τα μαρσπιέ και ναί ρεεε, αν δεν είστε φλώροι βγάλτε και τα λάστιχα, εκεί είναι η μαγκιά, να μπορείς να οδηγάς με τις ζάντες.
    οκ να βγάλουνε και οι κάτοχοι αυτοκινίτων τους καθρέπτες τους, και οι νταλικιέριδες, άλοστε στη ζωή ότι κι αν γίνει πρέπει να κιτάμε μόνο μπροστά!
    a.ventouris

  3. #93
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis111
    για καβάλα gsxr με κράνος, και αν μπορείς να δεις πίσω σου μάλον δεν είσε άντρας, είσε η Νάντια Κομανέτσι!
    Εγώ λέω να βγάλουμε και τα φώτα, την εξάτμιση, τη σέλα, τα μαρσπιέ και ναί ρεεε, αν δεν είστε φλώροι βγάλτε και τα λάστιχα, εκεί είναι η μαγκιά, να μπορείς να οδηγάς με τις ζάντες.
    οκ να βγάλουνε και οι κάτοχοι αυτοκινίτων τους καθρέπτες τους, και οι νταλικιέριδες, άλοστε στη ζωή ότι κι αν γίνει πρέπει να κιτάμε μόνο μπροστά!
    σιγά ρε αρχηγέ...

    δλδ αμα είχαμε βάλει θέμα: "ο αντωνης111 ειναι φλώρος και άχρηστος" τι θα έλεγες...?

    ...

    είναι πολλοί αυτοί που δεν χρησιμοποιούν καθρέπτες μέσα στην πόλη. Δεν μπορεί να είναι όλοι μλκες και να το παίζουν καμπόσοι... και δεν νομίζω πως έχει μιλήσει και κανένας για μαγκιά...

    .

  4. #94
    Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
    σιγά ρε αρχηγέ...

    δλδ αμα είχαμε βάλει θέμα: "ο αντωνης111 ειναι φλώρος και άχρηστος" τι θα έλεγες...?

    ...

    είναι πολλοί αυτοί που δεν χρησιμοποιούν καθρέπτες μέσα στην πόλη. Δεν μπορεί να είναι όλοι μλκες και να το παίζουν καμπόσοι... και δεν νομίζω πως έχει μιλήσει και κανένας για μαγκιά...

    .
    αν ο Αντώνης έλεγε πως το να οδηγάς χωρίς κράνος είναι πιο ασφαλες γιατί ακούς καλύτερα, βλέπεις καλύτερα, δεν υδρώνεις κ.ο.κ. τότε θα έλεγα πως είναι φλώρος και καραγκιώζης και τρόμπας και ότι άλλο θέλεις. αν έκανα προπαγάνδα και υποστίριζα δημοσίος μία τέτοια άποψη θα στερούμουν κάθε ίχνους σοβαρότητας. εγώ όμως δεν το κάνω, ας οδηγάω χωρίς κράνος μερικές φορές. εσύ?
    εγώ λέω πως είναι όλοι μαλάκες.
    a.ventouris

  5. #95
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis111
    εγώ λέω πως είναι όλοι μαλάκες.
    Δεν τα λες καλά....
    Το σωστό είναι "είναι όλοι μαλάκες εκτός από εμάς"
    [font=times]Και τι άλλα;;;
    Για πες, για πες...
    [/font]

  6. #96
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Δεν πιστεύω πως είναι δυνατόν να γράφουμε πως οι καθρέπτες είναι άχρηστοι και να προβάλουμε επιχειρήματα για να στηρίξουμε την άποψη αυτή. Υποτίθεται πως κάθε λογικός και σκεπτόμενος μοτοσυκλετιστής δεν μπορεί να κυκλοφορεί χωρίς καθρέπτες. Δεν είναι δυνατόν να ισχυριστούμε πως είναι πιο γρήγορο και ασφαλές να γυρίσουμε να κοιτάξουμε πίσω. Δεν μπορεί επίσης να υπάρχουν άνθρωποι που να ισχυρίζονται πως δεν κοιτάνε ποτέ πίσω τους και να μην ντρέπονται. Δεν είναι δυνατόν να συνεχίζεται αυτή η συζήτηση εδώ και 4 σελίδες. Έλεος.

  7. #97
    Cogito ergo sum... Το avatar του/της Spike
    Εγγραφή
    09/11/2004
    Μηνύματα
    697
    An nomizeis oti eisai grigoros kai den sou xreiazontai oi kathreftes megia sou me xara sou alla na xereis oti eisai poly lathos kai den xreiazetai na pareis kai allous sto laimo sou ...
    o kataskeuastis tous ebale ekei gia kapoio logo kai malon esy ...DEN xereis kalytera apo aytous...
    An katebeis se pista xilose tous kai kantous psitous sto fourno alla ston dromo (SE OPOIODHPOTE DROMO EITE STHN POLH EITE STHN ETHNIKH ODO) einai akros aparaititoi. Nai exoun nekro simeio alla toulaxiston exeis kapoia idea ti ginetai piso sou....
    An parola ayta nomizeis oti den xreiazontai tote eisai esy kai o rossi mono ston dromo.... kai malon tou rixneis kiolas.... bravo kollite...
    Riders on the storm......

    If the facts don't fit the theory..... change the facts....

  8. #98
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Και αν, λέμε αν, είσαι σταματημένος σε φανάρι και έρχεται ο μ%@@$%# απο πίσω με το κουτί που είναι τυφλός και δεν έχει δει ούτε εσένα ούτε το φανάρι και συνεχίζει να πατάει γκάζι τι γίνεται?

    1. Αν έχεις καθρέπτες υπάρχει πολύ σοβαρή πιθανότητα να τον δεις και να κάνεις στην άκρη να τη γλιτώσεις.

    2. Αν δεν έχεις ετοιμάσου για μια καλή εκτόξευση.........!

    Προσωπικά πάντα έχω το νου μου πίσω όταν σταματάω σε φανάρι για κανένα βλάκα με κουτί..........ειδικά σε φανάρια που είναι για αριστερή στροφή.........

    Και μην μου πείτε ότι αυτά δεν γίνονται γιατί πρόσφατα μου είπαν μια ιστορία με ένα παιδί που την έπαθε ακριβώς έτσι...........

  9. #99
    ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙ ΠΛΑΚΑΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Η ΟΧΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

  10. #100
    Honda CBF 250 Το avatar του/της Alexander
    Εγγραφή
    25/01/2005
    Μηνύματα
    611
    Ρε παίδες εγώ σκέφτομαι να βάλω προεκτάσεις στους καθρέπτες για να βλέπω και ακριβώς από πίσω μου τι παίζει. Πού μπορώ να κοιτάξω, ξέρετε; Γενικά σε μαγαζιά με ανταλλακτικά;

    Έτσι όπως είναι τώρα οι καθρέπτες, μπορώ να βλέπω τι γίνεται μόνο στις εκατέρωθεν λωρίδες ή αν τους στρέψω, τα μπράτσα μου (και είναι και μεγάλα ρε γμτ ).
    "For no one, no one in this world can you trust - not men, not women, not beasts ... this you can trust."

  11. #101
    Cogito ergo sum... Το avatar του/της Spike
    Εγγραφή
    09/11/2004
    Μηνύματα
    697
    POULANE STIN MIXALAKOPOULOU SXEDON SE OLOUS TOUS MHXANADES
    GYRO STA 20 EURO EXOUN OI PROEKTASEIS
    Riders on the storm......

    If the facts don't fit the theory..... change the facts....

  12. #102
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    to pio kalo ine na valete kameroula piso ama psaksete iparxoun kameres mexri ke 4 xiliosta paxos me mia mikri o8onoula pano apo ta konter ke ise tzet

    ala ta 8ete ola sto xeri...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #103
    Honda CBF 250 Το avatar του/της Alexander
    Εγγραφή
    25/01/2005
    Μηνύματα
    611
    Δεν υπάρχει κανένα σύστημα με κεντρικό καθρέπτη με βραχίονα που να το κρεμάς στο κράνος και να βλέπεις από πάνω;
    "For no one, no one in this world can you trust - not men, not women, not beasts ... this you can trust."

  14. #104
    Cogito ergo sum... Το avatar του/της Spike
    Εγγραφή
    09/11/2004
    Μηνύματα
    697
    den nomizo alla an exeis orexi, kefi kai fantasia mporeis na baleis esy tous kathreftes kai to kranos kai ego to black&decker !!!!!!
    Riders on the storm......

    If the facts don't fit the theory..... change the facts....

  15. #105
    Honda CBF 250 Το avatar του/της Alexander
    Εγγραφή
    25/01/2005
    Μηνύματα
    611
    Ωραίος ! Να βρούμε και κάποιον να φορέσει το κράνος για στήριξη την ώρα που θα ανοίγουμε τις τρύπες !!!
    "For no one, no one in this world can you trust - not men, not women, not beasts ... this you can trust."

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. podilatodromoi stin Athina
    από mikelaki στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2009, 12:49
  2. Poia Ta Sovarotera Kai Pio Aksiopista Katastimata Gia Agora Mixanis Stin Athina?
    από anixneyths στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2005, 08:07
  3. foto stin ipografi
    από fireblade9 στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2004, 21:43
  4. N/M (No Message) KALH XRONIA ME YGEIA K ORTHIOI!!!
    από Traveller στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2004, 13:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF