Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 50

Θέμα: Sos-xa8ike-sos

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/05/2006
    Μηνύματα
    5

    Sos-xa8ike-sos

    ΧΑΘΗΚΕ Απο Πλατεια Κολιατσου (Σεριφου κ Αγ.Παρασκευης) την Τριτη 2 Μαιου 2006, ΜΑΥΡΟ HUQSVARNA TE-610cc Super Mottard με αριθμο Κυκλοφοριας ZTH-338. τηλ. 6978066180

  2. #2
    Άν έδινες αμοιβή για κάθε πληροφορία, θα σου έλεγα πως δε χάθηκε...

    ΤΟ ΚΛΕΨΑΝΕ

    Μακάρι να τους βρείς και να τους κλέψεις την παρθενιά του κώλου τους τα μουνόπανα
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  3. #3
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Φίλε εύχομαι το καλύτερο... να το βρεις άθιχτο γρήγορα...

    Αλλά για βόηθα με μερικές πληροφορίες...

    1. Είχες χαρτιά μέσα? Δλδ κανένα τηλ. επικοινωνίας?

    2. Φαντάζομαι ότι το κατάγγειλες κατ'ευθείαν... έτσι δεν είναι; Στην απίθανη περίπτωση που κυκλοφορεί όπως το είχες (με την πινακίδα επάνω) προσπάθησε να βρεις καμιά άκρη στη τροχαία κέντρου ώστε στη λίστα με τα προσφάτως κλεμμένα που έχουν τα περιπολικά να αναφέρεσαι πάνω-πάνω.

    3. Βάλε κάποιον φίλο σου να ρωτήσει στα πιο γνωστά συνεργεία για Χουλκ-σβάρνα για μεταχειρισμένα ανταλλακτικά του χρώματος του δικού σου. Ίσως ψαρέψεις καμιά πληροφορία από εκεί ιδίως αν σου πούνε ότι "κάτι έχουν υπόψη τους"...

    4. Είχες βάλει After martket αξεσουάρ επάνω? Αν ναι, ρώτα στα ανταλλακτικάδικα και για αυτά (βλέπε point 3).

    5. Από εκεί που στο "φάγανε" είναι κοντά το σπίτι σου, η δουλειά σου... εν πάσει περιπτώση συχνάζεις εκεί ή τυχαία ήσουν? αν ισχύουν τα πρώτα τότε μάλλον στη φυλάγανε οι τύποι.

    6. Ήταν κλειδωμένο? Με τι? Πόση ώρα έμεινε μόνο του?

    Αν απαντήσεις θα βοηθησεις κι άλλους, θα πονηρέψεις κόσμο στο να προσέχει περισσότερο.

    Σε κάθε περίπτωση εύχομαι από καρδιάς να βρεθεί και να συνεχίσεις να το χαίρεσαι... όσο θα δούλευε ακόμα δηλαδή ( )

    Μη στενοχωριέσαι (όσο είναι βέβαια δυνατό) προσπάθησε να κάνεις κινήσεις εύρεσης...

    Καλή επιτυχία

    Nostra

  4. #4
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563
    Που να τους μαραθουν τα χερια !!


  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/05/2006
    Μηνύματα
    5
    Φιλαρακια θενξ για τη κατανοηση-συμπαρασταση. Αναγνωριζω πως δεν ειπα το κλεψανε αλλα χαθηκε διοτι δε ξερω πως να το πω ντρεπομαι αλλα ξεχασα επανω στην κλειδαρια το κλειδι και δεν περασαν 10'... Ανεβηκα σπιτι μου στον τριτο οροφο και το ακουσα να παιρνει μπρος, πεταχτηκα στο μπαλκονι και ειδα να φευγει.. Νομιζω οποιοδηποτε σχολιο πανω σ'αυτο ειναι αχρειαστο αφου τωρα εχω πληρη συναισθηση του λαθους μου.
    Παω τωρα να συνεχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  6. #6
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
    Φιλαρακια θενξ για τη κατανοηση-συμπαρασταση. Αναγνωριζω πως δεν ειπα το κλεψανε αλλα χαθηκε διοτι δε ξερω πως να το πω ντρεπομαι αλλα ξεχασα επανω στην κλειδαρια το κλειδι και δεν περασαν 10'... Ανεβηκα σπιτι μου στον τριτο οροφο και το ακουσα να παιρνει μπρος, πεταχτηκα στο μπαλκονι και ειδα να φευγει.. Νομιζω οποιοδηποτε σχολιο πανω σ'αυτο ειναι αχρειαστο αφου τωρα εχω πληρη συναισθηση του λαθους μου.
    Παω τωρα να συνεχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    κριμα ρε παιδι...τα λαθη ειναι ανθρωπινα...ελπιζω να την βρεις την αγαπημενη σου
    το original α-μηχανο™ μελος

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
    Φιλαρακια θενξ για τη κατανοηση-συμπαρασταση. Αναγνωριζω πως δεν ειπα το κλεψανε αλλα χαθηκε διοτι δε ξερω πως να το πω ντρεπομαι αλλα ξεχασα επανω στην κλειδαρια το κλειδι και δεν περασαν 10'... Ανεβηκα σπιτι μου στον τριτο οροφο και το ακουσα να παιρνει μπρος, πεταχτηκα στο μπαλκονι και ειδα να φευγει.. Νομιζω οποιοδηποτε σχολιο πανω σ'αυτο ειναι αχρειαστο αφου τωρα εχω πληρη συναισθηση του λαθους μου.
    Παω τωρα να συνεχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    πραγματικά λυπάμαι,....
    το χειρότερο είναι ότι η κλοπή οφείλεται και σε δικιιά σου παράλειψη και αυτό θα σε βασανίζει δυστυχώς περισσότερο.....
    ελπίζω να το βρεις το συντομότερο...
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  8. #8
    Όλοι κάνουμε λάθη. Απλά εσύ το πλήρωσες. Σου εύχομαι να την βρεις

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Γ....Ω ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ!

  10. #10
    Aπό αφηρημάδα και εγώ προ 2 εβδομάδων στη Κηφησιά έχω κάτσει στη Δωδώνη με φιλαράκια και έχω αφήσει το κλειδί στο ΧΤ μου στην θέση ΟΝ αλλά για καλή μου τύχη είχα κλειδώσει τη πίσω δισκόπλακα έτσι από συνήθεια και καθόμουν περίπου στα 10 μέτρα πιο μακριά. Πως το κατάλαβα το λάθος μου;.Παρατηρούσα ένα αλάνι που είχε κάτσει από την αριστερή μεριά της μηχανής μου και την περιεργαζόνταν υπόπτως.Κάποια στιγμή αντιλήφθηκα να φωτίζει ο προβολέας μου και από στιγμιαία σκέψη που έκανα και ψάχνοντας τα κλειδιά της μηχανής που τα έχω , κατάλαβα ότι είμαι επιλαχών θύμα κλοπής . Μιλάμε έκανα ένα σάλτο σαν τον Νουρέγιεφ για να βρεθώ δόιπλα στη καλή μου .Βέβαια το λαμογιάκι την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια.

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
    Που να τους μαραθουν τα χερια !!
    +1 απο μένα.

    Να μην μπορέσουν ούτε το πουλί τους να ξαναπιάσουν τα κωλόπαιδα !

    Σου εύχομαι να την βρεις σύντομα.


  12. #12
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pzycho
    Φιλαρακια θενξ για τη κατανοηση-συμπαρασταση. Αναγνωριζω πως δεν ειπα το κλεψανε αλλα χαθηκε διοτι δε ξερω πως να το πω ντρεπομαι αλλα ξεχασα επανω στην κλειδαρια το κλειδι και δεν περασαν 10'... Ανεβηκα σπιτι μου στον τριτο οροφο και το ακουσα να παιρνει μπρος, πεταχτηκα στο μπαλκονι και ειδα να φευγει.. Νομιζω οποιοδηποτε σχολιο πανω σ'αυτο ειναι αχρειαστο αφου τωρα εχω πληρη συναισθηση του λαθους μου.
    Παω τωρα να συνεχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Ελπίζω να είσαι τυχερός και να στην έχουν τσιμπήσει τίποτα κωλόπαιδα και να την παρατήσουνε πουθενά


    Ξεκίνα να ψάχνεις σε ερημικές τοποθεσίες κλπ μήπως την έχουνε πετάξει πουθενά


    Σου εύχομαι να την βρεις σύντομα φίλε αγρατζούνιστη


    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  13. #13
    Popo re magka..me tetoia zoygkla k sy..ti na soy po tora..koyragio?tespa..koyragio re..

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Εγώ το έχω αφήσει και ολόκληρη νύχτα το κλειδί πάνω
    Ευτυχώς με κουλούρα και συναγερμό (λειτουργεί ένα μέρος του εγκεφάλου μου πού και πού)...
    Εύχομαι πάντως να τη βρεις, θα συμφωνήσω με τον Julius.

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της x-rider
    Εγγραφή
    13/08/2002
    Μηνύματα
    504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    Όλοι κάνουμε λάθη. Απλά εσύ το πλήρωσες. Σου εύχομαι να την βρεις



    ετσι ακριβως

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. SOS - Dolphins - SOS
    από chris 1150 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2007, 17:28
  2. Africa Sos
    από radio agrinio στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2004, 22:04
  3. SOS !!! Αίμα
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 16:11
  4. Sos Τεχνικής Φύσεως Απορία !!!!
    από jimbar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2004, 12:25
  5. Μάγκες sos, θέλω τη βοήθεια σας.
    από ctpanoramix στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2004, 18:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF