Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 79

Θέμα: Στραβό Πλαίσιο σε καινουργιο Vstrom

  1. #61
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Azazyl
    Λοιπόν μετά απο επικοινωνία με τον υπεύθηνο της Suzuki και μετά απο παζάρια ήρθαμε σε συμβιβασμό και αύριο παραλαμβάνω ένα καινούργιο V-strom 650 ABS χρώματος ανθρακί αντί του αντιτίμου των 500 ευρώ. Τώρα με έχει φάει το άγχος να βγεί ίσια η καινούργια μηχανή....

    Μπραβο!!!!!!!!
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  2. #62
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Azazyl
    Λοιπόν μετά απο επικοινωνία με τον υπεύθηνο της Suzuki και μετά απο παζάρια ήρθαμε σε συμβιβασμό και αύριο παραλαμβάνω ένα καινούργιο V-strom 650 ABS χρώματος ανθρακί αντί του αντιτίμου των 500 ευρώ. Τώρα με έχει φάει το άγχος να βγεί ίσια η καινούργια μηχανή....
    Ωραιος......


    Τσιμπησες και με το abs ε?


    Αντε με το καλο να σου ερθει......και να ειναι ισιο



    Ποτε με το καλο το περιμενεις?

  3. #63
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
    Φυσικά




    Θέλω και εγώ!!!!
    Μπήκε το εργαλείο πίστα και είναι καλό! ο αναβάτης θέλει λίγο βελτίωση...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Azazyl
    Λοιπόν μετά απο επικοινωνία με τον υπεύθηνο της Suzuki και μετά απο παζάρια ήρθαμε σε συμβιβασμό και αύριο παραλαμβάνω ένα καινούργιο V-strom 650 ABS χρώματος ανθρακί αντί του αντιτίμου των 500 ευρώ. Τώρα με έχει φάει το άγχος να βγεί ίσια η καινούργια μηχανή....
    Μπράβο βρε φίλε,
    σου εξηγήσαν για ποιο λόγο δεχτήκαν τελικά? βρήκαν πρόβλημα? πήραν απάντηση απο Ιαπωνία? τι? (αν επιφυλάσεσαι να μου πεις δημοσίως , στείλε μου ένα πμ σε παρακαλώ...) εμένα το δικαστήριο μου είναι τον Δεκέμβριο... σε βοήθησε ο Θοδωρής Γαζούλης? να κανονίσουμε να τα πούμε με ενα καφεδάκι στην ΛΕΜΟΤ μια ΔΕ ή ΤΕ ή ΠΑ ...εεΕ?

  4. #64
    Νέο μέλος Το avatar του/της Azazyl
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    26
    Το email στο 0-300 έπιασε Tropea. Και το καινουργιο τραβάει αλλά δεν έχω το κουράγιο να συνεχίσω. Θα το κρατήσω και μπορεί να του αλλάξω τίποτα καλάμια. 113 V-stromades και μερικοί απο αυτούς κοιμούνται όρθιοι.... Ευχαρίστως να κανονίσουμε.

  5. #65
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Εγω τα email στα περιοδικά θέλω να τα στείλω όταν έχω και την απόφαση δικαστηρίου... που δεν θα μπορεί να την αναιρέσει κανείς...

  6. #66
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/12/2005
    Μηνύματα
    360
    Και εγω πηρα το καινουργιο με ΑΒΣ και τραβαγε δεξια,οταν εκανα το πρωτο σερβις αλλαζοντας αναρτηση και αλλα πραγματα,τωρα νομιζω οτι διορθωθηκε
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ

  7. #67
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/12/2005
    Μηνύματα
    360
    Τελικα ακομα τραβαει δεξια θα αρχισω και εγω τωρα το ψαξιμο ας μεινουμε σε επικοινωνια γιατι αν το προβλημα εντοπιστει, μπορουμε να παμε δικαστικα με λιγα χρηματα και να αποζημειωθουμε αρκει να ειμαστε 2-3 ατομα
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ

  8. #68
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Πείτε να σας αλλάξουν και τα "μαμά" λάστιχα που βάζουν ... συνήθως είναι ναι μεν καλά αλλά δεύτερης ποιότητας μαρκαρισμένα απο το εργοστάσιο, ίσως με κάτι που να τους χαλάει την γεωμετρία και να δίνουν αυτήν την αίσθηση κλπ...
    Πριν λίγο καιρό μίλαγα με ένα παιδί και μου έλεγε ότι μόλις του έβαλαν καινούρια το πρόβλημα λύθηκε... και το έχω ξανακούσει...

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της akis_1
    Εγγραφή
    13/07/2006
    Μηνύματα
    174
    Φιλε Azazyl μηπως το μηχανακι σου ητανε ασημι και το εδωσες με 1200 χλμ?Εχω ακουσει στην SUZUKI για την περιπτωση σου.

  10. #70
    Νέο μέλος Το avatar του/της Azazyl
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    26
    Ε φυσικά και θα ακούσεις. Ναι, το ασημί με τα 1200 χλμ ήταν το μηχανάκι μου. Βρίσκεται στη ΣΟΥΖΟΥΚΙ στη Δάφνη.

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της akis_1
    Εγγραφή
    13/07/2006
    Μηνύματα
    174
    Ναι την εχω δει οταν εψαχνα να παρω το δικο μου ενας Ζτας μου ειχαν πει οτι την ειχε σωστα?

  12. #72
    Νέο μέλος Το avatar του/της Azazyl
    Εγγραφή
    08/04/2004
    Μηνύματα
    26
    swsta...

  13. #73
    πάντως μιας και αναφέρθηκε πιο πάνω, ξέρω περίπτωση gsxr 1000 καινούργιου που ήταν στραβό.....

    για το story.... αγοράστηκε στο MOTOJAPAN (στην καλλιρόης) αρα και παραεισαγωγής, το μηχανάκι ήταν στραβό, και ο τυπάκος (ή μήπως τυπούλης) εκει, παρότι το παραδέχτηκε οτι ήταν στραβό, δεν τον κάλυψε τον ιδιοκτήτη (σιγά μην τον κάλυπτε)....

    ps: αυτό το κόλημα που έχω με το συγκεκριμένο μαγαζί μαλλον δεν θα το ξεπεράσω ποτέ....lol... πέρα από την πλάκα όμως καλά θα ήταν να "δίνουμε" τους απαράδεκτους "επαγγελματίες"......

  14. #74
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
    Πείτε να σας αλλάξουν και τα "μαμά" λάστιχα που βάζουν ... συνήθως είναι ναι μεν καλά αλλά δεύτερης ποιότητας μαρκαρισμένα απο το εργοστάσιο, ίσως με κάτι που να τους χαλάει την γεωμετρία και να δίνουν αυτήν την αίσθηση κλπ...
    Πριν λίγο καιρό μίλαγα με ένα παιδί και μου έλεγε ότι μόλις του έβαλαν καινούρια το πρόβλημα λύθηκε... και το έχω ξανακούσει...
    Ισχύει!
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  15. #75
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/03/2006
    Μηνύματα
    12
    Πάντως αυτό με τα λάστιχα παίζει. Άλλαξα με τα καινούργια Bridgestone και το τράβηγμα εξαφανίστηκε εντελώς. Άσε που είναι πολύ καλύτερα και επιτέλους ζεσταίνονται!
    Vrr....

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τρακαρισμα κ στραβο πλαισιο.
    από Kaloston στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2009, 09:04
  2. ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ ΣΕ 650 Vstrom
    από pakosgemistos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2009, 19:01
  3. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2005, 09:39
  4. ΔΙΠΛΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΣΕ Vstrom 650
    από grpal στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2005, 19:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF