Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Ξενοδοχεία στις Σέρρες

  1. #1
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591

    Ξενοδοχεία στις Σέρρες

    Επειδή σκέφτομαι να ανέβω Σέρρες, θα ήθελα να ρωτήσω τους γνωρίζοντες τι παίζει από ξενοδοχεία? Δλδ:

    1. Τιμές.
    2. Parking για αυτοκίνητο-τρέιλερ-μηχανή. Ανοιχτό parking ή κλειστό? Με φύλακα ή χωρίς?
    3. Κανά τηλεφωνάκι αν προτείνετε κάποιο ξενοδοχείο θα ήταν πολύ χρήσιμο.

    Ευχαριστώ προκαταβολικά

    PS. Και μια πρακτική ερώτηση, όταν παρκάρετε αυτοκίνητο-τρέιλερ, την κατεβάζετε την μηχανή για να την κλειδώσετε ξεχωριστά και σε σταθερό σημείο ή την αφήνετε πάνω στο τρέιλερ? Δεν θέλω να σκεφτώ πόσο εύκολο είναι κάποιος να αποσυνδέσει το τρέιλερ και να φύγει σαν κύριος με την μηχανή πάνω....... Βέβαια όλα είναι σχετικά, αν το ξενοδοχείο παρέχει "σωστό" parking τότε ίσως να είναι οκ. Τι λέτε?

  2. #2
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Ξενοδοχείο Ελπίδα.
    2321059311

    Σ αυτό πάμε με το CSS, και είναι μια χαρά και κοντά στην πίστα.
    Εχει κι άλλα πάντως.
    Παρκινγκ, χύμα μπροστά στο ξενοδοχείο, κλειστό παρκινγκ σε ξενοδοχείο δεν νομίζω να βρείς.
    Αν πας με τουτου και τρειλερ, αφήνεις το τρειλερ με την μηχανή στην πίστα, είναι safe απ΄οτι ξέρω.
    Οι κολλητοί μου πάντως έτσι κάνανε.

    Θα πάθεις πλάκα!!!! Αλλη φάση οι Σερρες
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  3. #3
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171

    Re: Ξενοδοχεία στις Σέρρες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako

    PS. Και μια πρακτική ερώτηση, όταν παρκάρετε αυτοκίνητο-τρέιλερ, την κατεβάζετε την μηχανή για να την κλειδώσετε ξεχωριστά και σε σταθερό σημείο ή την αφήνετε πάνω στο τρέιλερ? Δεν θέλω να σκεφτώ πόσο εύκολο είναι κάποιος να αποσυνδέσει το τρέιλερ και να φύγει σαν κύριος με την μηχανή πάνω....... Βέβαια όλα είναι σχετικά, αν το ξενοδοχείο παρέχει "σωστό" parking τότε ίσως να είναι οκ. Τι λέτε?
    Κλειδώνεις τη μηχανή πάνω στο τρειλερ, το αφήνεις στην πίστα και κυκλοφορείς με το αυτοκίνητο.
    Αλλιώς πως θα πας, με τα πόδια? Δεν είναι και τόσο κοντα το ξενοδοχείο απ την πίστα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  4. #4
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    Ξενοδοχείο Ελπίδα.
    2321059311

    Σ αυτό πάμε με το CSS, και είναι μια χαρά και κοντά στην πίστα.
    Εχει κι άλλα πάντως.
    Παρκινγκ, χύμα μπροστά στο ξενοδοχείο, κλειστό παρκινγκ σε ξενοδοχείο δεν νομίζω να βρείς.
    Αν πας με τουτου και τρειλερ, αφήνεις το τρειλερ με την μηχανή στην πίστα, είναι safe απ΄οτι ξέρω.
    Οι κολλητοί μου πάντως έτσι κάνανε.

    Θα πάθεις πλάκα!!!! Αλλη φάση οι Σερρες
    Δεν το ήξερα ότι μπορώ να το αφήσω και στην πίστα. Βέβαια είμαι λίγο παρανοϊκός με την ασφάλεια της μηχανής αλλά οκ, θα δούμε. Αν δεν παίζει πάρκινγκ σε κανένα ξενοδοχείο τότε νομίζω καλύτερα στην πίστα παρά να το αφήσεις στο δρόμο.

    Ελπίδα ε? Αυτό μου είχαν πει παλιότερα και κάτι φίλοι, από ότι φαίνεται είναι στάνταρ επιλογή. Θυμάσαι καμιά τιμή στο περίπου για δίκλινο?

    Αν ξέρει κάτι ακόμα κανένας ας το ποστάρει.

  5. #5
    Απέφυγε το Galaxy, όπου έχω μεινει. ή άστο για τελευταία επιλογή, σε περίπτωση που δεν βρίσκεις αλλου. Ήταν ψιλοχαλια.

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248

    Re: Ξενοδοχεία στις Σέρρες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    Επειδή σκέφτομαι να ανέβω Σέρρες, θα ήθελα να ρωτήσω τους γνωρίζοντες τι παίζει από ξενοδοχεία? Δλδ:

    1. Τιμές.
    2. Parking για αυτοκίνητο-τρέιλερ-μηχανή. Ανοιχτό parking ή κλειστό? Με φύλακα ή χωρίς?
    3. Κανά τηλεφωνάκι αν προτείνετε κάποιο ξενοδοχείο θα ήταν πολύ χρήσιμο.

    Ευχαριστώ προκαταβολικά

    PS. Και μια πρακτική ερώτηση, όταν παρκάρετε αυτοκίνητο-τρέιλερ, την κατεβάζετε την μηχανή για να την κλειδώσετε ξεχωριστά και σε σταθερό σημείο ή την αφήνετε πάνω στο τρέιλερ? Δεν θέλω να σκεφτώ πόσο εύκολο είναι κάποιος να αποσυνδέσει το τρέιλερ και να φύγει σαν κύριος με την μηχανή πάνω....... Βέβαια όλα είναι σχετικά, αν το ξενοδοχείο παρέχει "σωστό" parking τότε ίσως να είναι οκ. Τι λέτε?
    Το ξενοδοχείο ΕΛΠΙΔΑ έχει και parking στα 50μ.

  7. #7

    Ξενοδοχείο Έλενα

    Εγώ πηγαίνω στο Έλενα που είναι φτηνότερο σχεδόν από όλα και έχει και aircondition και την μηχανή την αφήνω κάτω δίπλα στην είσοδο κολλητά στο τζάμι και επειδή τόσες φορές που έχω πάει με ξέρουν, φυσικά την έχουν το νου τους.Το δίκλινο το έχει 45euro
    και το μονόκλινο 30euro. Είναι ένα στενό πίσω από τον κεντρικό πολλύ κοντά στο Ελπίδα οδός Μεραρχείας.τηλ.23210-63103-62184
    soraios

Παρόμοια θέματα

  1. 2ο trackday στις Σέρρες για το 2008
    από Noela στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2008, 02:23
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2008, 14:38
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/03/2008, 12:22
  4. Μεγαλη δευτερα στις Σερρες!
    από kost rider στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2007, 13:59
  5. Παγκοσμιο Enduro στις Σερρες
    από LuckyStrike στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2005, 17:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF