Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: Την Γνωμη Σασ Για Αυτο.....

  1. #1

    Την Γνωμη Σασ Για Αυτο.....

    Σχετικά με το STAR channel και τα "ρεπορτάζ" του [Μάνος ] 2004-04-30 11:36:21.0, 62.103.210.178


    Ταχ.Διελυθυνση: Δημοσθένους 224 , 17673 Καλλιθέα , ΑΘΗΝΑΙ

    Ηλ.Διεύθυνση: anemos@anemosclub.gr/info@anemosclub.gr/admin@anemosclub.gr

    Αρ.Π. 319/12.2.2003

    Ιστοσελίδα :http://www.anemosclub.gr

    Τηλ. : 2109510971 - 6937241044



    Αθήναι : 30 Απριλίου 2004





    Προς : STAR CHANNEL

    Για την εκπομπή του κου Βαρεμένου



    Κύριοι,
    Θα έχετε παρατηρήσει βεβαίως την έντονη αντίδραση πολλών μοτοσυκλετιστών στο ρεπορτάζ σας για την πίστα προπόνησης Μοτο κρος στον συνοικισμό Παπάγου και τον τρόπο που προσεγγίσατε το θέμα (τσαντάκηδες προπονούνται κλπ).

    Το ρεπορτάζ σας ήρθε να συμπληρώσει την κάκιστη εντύπωση που δώσατε στον μοτοσυκλετιστικό κόσμο μία ημέρα μετά την «κάλυψη» του αγώνα super moto στην Τρίπολη και μάλιστα με τον επίσης εξοργιστικά αναληθή τίτλο «30 τραυματίες σε αγώνες μοτοσυκλέτας».

    Κύριοι , θα πρέπει να κατανοήσετε ότι οι μοτοσυκλετιστές δεν είναι πλέον άτομα αποκομμένα από την ενημέρωση και κυρίως ότι είναι διατεθειμένοι να αντιδρούν σε κάθε προσβλητικό και συκοφαντικό χαρακτηρισμό τον οποίον δέχονται από τα ΜΜΕ.

    Θέλουμε ειλικρινά να πιστεύουμε ότι οι συνεργάτες σας οι οποίοι επιμελήθηκαν των ανωτέρω (συκοφαντικών επαναλαμβάνουμε) ρεπορτάζ , έπεσαν σε αυτό το ολίσθημα από άγνοια και όχι από προσπάθεια φτηνού εντυπωσιασμού του τηλεοπτικού κοινού με τις συνήθεις πρακτικές της βίας , του αίματος και του σεξ.

    Και ατύχησαν οι συνεργάτες σας , γιατί και στην περίπτωση του αγώνα στην Τρίπολη , αλλά και στην περίπτωση του Παπάγου , περιέλαβαν ένα από τα ποιο αγνά κομμάτια του μοτοσυκλετιστικού κόσμου στην Ελλάδα: Τους αγωνιζόμενους, οι οποίοι στις περισσότερες των περιπτώσεων προσπαθούν να αναπτύξουν το άθλημα ( Ναι ! Άθλημα , όπως αναγνωρίζεται από όλο τον κόσμο) κυρίως με τις προσωπικές τους μοτοσυκλέτες, και με δικά τους έξοδα. Και στην Τρίπολη και στου Παπάγου , οι συνεργάτες σας δεν συνάντησαν «τσαντάκηδες» αλλά ανθρώπους με κάποια όνειρα , ανθρώπους διατεθειμένους να δαπανήσουν χρήματα που κερδίζουν με την εργασία τους , για να κάνουν αυτά τα όνειρα πραγματικότητα. Και μάλιστα με την πλήρη απουσία αγωνιστικών χώρων (ιδού πεδίον δόξης λαμπρόν κύριοι , για τους συνεργάτες σας! Να ψηλαφίσουν την τραγική κατάσταση στην οποία βρίσκονται τα μηχανοκίνητα σπορ στην χώρα μας!). Μακριά από αυτούς τους ανθρώπους στίγματα και αναφορές σε υπόκοσμο !!!

    Κύριοι, ο Σύλλογός μας , δραστηριοποιούμενος στην καλλιέργεια ενός καλύτερου περιβάλλοντος για την μοτοσυκλέτα και τους αναβάτες , δεν είναι δυνατόν να αφήσει το θέμα χωρίς αντίδραση.
    Με την καλοπροαίρετη πίστη μας ότι όπως και πιο πάνω αναφέραμε τα δυο ρεπορτάζ ήταν άτυχες στιγμές κυρίως από άγνοια στα περί της μοτοσυκλέτας πράγματα και όχι όργανα φτηνού εντυπωσιασμού, θέλουμε πραγματικά να βοηθήσουμε . Είμαστε διατεθειμένοι , αν και εσείς θέλετε , να ενημερώνουμε τους συνεργάτες σας πριν ασχοληθούν με θέματα μοτοσυκλέτας , ώστε να αποφεύγουν στο μέλλον παρόμοια ολισθήματα που συκοφαντούν τους μοτοσυκλετιστές και προκαλούν την αντίδρασή τους , αλλά εκθέτουν και τους εαυτούς τους και τον σταθμό σας , πλήττοντας την αξιοπιστία του.

    Και είναι πραγματικά κρίμα έχοντας κάνει μία καλή αρχή , όταν την 17 Απριλίου καλύψατε τον γάμο συναδέλφου μοτοσυκλετιστή και μέλους της λέσχης μας και την συνοδεία του γαμπρού με μοτοσυκλέτες στην εκκλησία , ένα θέαμα όμορφο και πρωτότυπο που δυστυχώς και αυτό ατύχησε , τουλάχιστον στον τίτλο του «Έκαναν σούζες πριν παντρευτούν» ενώ ΠΟΥΘΕΝΑ στο ρεπορτάζ σας δεν εμφανίστηκε τίποτε άλλο από μοτοσυκλέτες που συνόδευαν (πάντα στα πλαίσια του Κ.Ο.Κ.) τον γαμπρό – φίλο στην εκκλησία.

    Ορισμένα κλισέ , καταλαβαίνουμε ότι είναι δύσκολο να αποκοπούν από την σκέψη κάποιου ο οποίος δεν είναι εξοικειωμένος με την μοτοσυκλέτα…

    Θα χαρούμε λοιπόν να βοηθήσουμε στην ενημέρωση των τηλεθεατών σας , σε θέματα που είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε καλύτερα.

    Ελπίζουμε , επιθυμούμε και περιμένουμε μία απάντησή σας.

    Με Εκτίμηση
    ΑΝΕΜΟΣ – Πολιτισμός και Μοτοσυκλέτα

    Ο Πρόεδρος Ο Γεν. Γραμματεύς
    Χάρης Μωραιτίνης Μάνος Κιλημάντζος


    το ειδα και το μετεφερα γιατι νομιζω οτι αξηζη να το δητε.... εγω εχω να πω αυτο μεγαλο μπαβο στα παιδια του ανεμου...

  2. #2
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Πολύ καλό!!

    Πρέπει επιτέλους να πάψει να υπάρχει αυτή η νοοτροπία περι τσαντάκηδων κλπ κλπ... εννοείται οτι ο τσαντάκιας μοτο θα χρησιμοποιήσει για να ξεφύγει ευκολα!!!!

    Ε όλοι κωλόπαιδα είμαστε δηλαδή??

    Είναι έλλειψη πολιτισμού αυτό που συμβαίνει στην Ελλάδα, που όμως πρέπει να συμφωνήσουμε οτι όντως υπάρχουν πολλά κωλόπαιδα με μηχανές (παπάκια κυρίως) που τραβάνε με τις μαλακίες τους κι εμάς στο περιθώριο!

    Απάντηση πήραν τα παιδια? ή τρεις λαλούν και δυό χορεύουν στο star??
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  3. #3

    Xm,

    isos paroun apantisi 5 grammon meta apo kana mina! Makari kai na vgo pseftis.

    Bravo omos giati kai auti i epistoli einai mia antidrasi sto na min anexomaste aviasta osa mas serviroun ta kanalia
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  4. #4

  5. #5
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    καλό κείμενο και χρειαζόταν

    οστόσο δεν θα αποφύγει τους σχολιασμούς από τρίτους (και από μένα μαζί) ότι μπορεί να πιάνουν και μια πόρτα για το χειμώνα (με την έννοια "πάρτε μας να σας λέμε τι να λέτε... ε μπορεί να τα λέμε και εμείς απευθείας")...

    αιρετικός εγώ κλασικά, δεν είπα ότι το έκαναν ΓΙΑ αυτό, απλά λέω τι θα περάσει και από μερικά μυαλά αρρωστημένα σαν το δικό μου - πάντως η πρώτη γραμμή που γράφω πάνω πάνω, ισχύει

    όσο αφορά το θέμα, δυστυχώς δεν είδα το ρεπορτάζ αλλά είμαι πεπεισμένος ότι ακριβώς έτσι διαστρέβλωσαν την αλήθεια γιατί το σταρ αναπτύσει ΣΑΦΩΣ τάσεις τηλεοπτικού κιτρινισμού τελευταία - το άλτερ και ο άλφα, πρώην αντίστοιχοι, τώρα σαφώς είναι σοβαρότεροι στην ενημέρωση που προσφέρουν

    για μένα αυτά είναι κατευθυνόμενα (μην μου πείτε ότι κανένας ρεπόρτερ δεν είναι μοτοσυκλετιστής; και εννοώ και από αυτούς που είναι της εκπομπής και μην πω και του ίδιου του ρεπορτάζ)

    τέλος πάντων απορώ πάντως γιατί ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ να έχουν μείνει πολλά κεφάλια που να μην ξέρουν πια εν έτει 2004 ότι πάνω στην μηχανή μπορεί να βλέπεις έναν δικηγόρο, έναν καθηγητή, έναν γιατρό κλπ. (τα λέω επειδή σημαίνουν κάτι στην κοινωνία μας όχι ότι έχουν παραπάνω αξία)

    τουλάχιστον οι άνθρωποι που ξέρω, όλων των ηλικιών, ΚΑΝΕΝΑΣ δεν αντιμετωπίζει την μοτό σαν κάτι κακό πια...

    α τέλος συμφωνώ - μάλλον θα αγνοηθεί το θέμα από το κανάλι - εκτός αν κάπως τους μυρίσει λεφτά ή ρεπορτάζ

  6. #6
    Tria Poulakia Kathontan Το avatar του/της Ora_Nihil
    Εγγραφή
    18/06/2003
    Μηνύματα
    85

    Δυστυχώς Τα καλά νέα

    Δεν πουλάνε. Ο γάμος των δυο μοτοσυκλετιστών δεν θα "πουλήσει" αν ο γαμπρός δε τραβήξει και καμμια σούζα βρε αδερφέ έτσι για το κέφι του.
    Άσχετα αν ο άνθρωπος πήγε κανονικά στην εκκλησία.
    Πάνε απο παντού οι κανάγιες να βγάλουν αλητεία, βία. Απο εκεί που δεν υπάρχει

    Ίσως ο γαμπρός ή η νύφη ή ο σύλλογος σκέφτηκε οτι καλώντας τα κανάλια, εκείνα θα προβάλλουν το ανθρώπινο πρόσωπο του μοτοσυκλετισμού.

    Για 'μένα δεν έπραξαν σωστά. Τα κανάλια έχουν δείξει το αληθινό τους πρόσωπο εδώ και καιρο και κανείς δεν θα έπρεπε να τα εμπιστεύεται, αυτά και τους δημιο-σιογράφους τους.

    Και ωραία υπάρχουν αλήτες με μηχανες. Ωραία κάνανε "ρεπορτάζ για τους αλήτες μηχανόβιους τσαντάκηδες". Γιατί δε κάνουν ρεπορτάζ και για τους αλήτες δημοσιογράφους, αλήτες καθηγητές, αλήτες γιατρούς, μηχανικούς, δημόσιους υπάλληλους, μπογιατζήδες, υδραυλικούς, ντηλιβεράδες, κομπιουτεράδες κτλ κτλ;

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Καλή και "γεμάτη" απάντηση ο Άνεμος!

    Τα περί "βοήθειας" στους ρεπότερ του καναλιού να τα πάρω για ειρωνικά;


  8. #8
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Γιώργο πολύ καλό το κείμενο και τοποθετημένο σωστά. Σίγουρα δεν πρέπει να καθόμαστε με το κεφάλι κάτω και να τρώμε καρπαζιές από τον κάθε παπάρα.... στην προκειμένη περίπτωση τον συγκεκριμένο δημοσιογράφο....

    Δε θα σχολιάσω τα περί αξιοπιστίας των ΜΜΕ γιατί νομίζω πως δεν θα ξεφύγω από τα συνηθισμένα.... χάλια μαύρα και αδιόρθωτα γιατί έτσι βολεύονται μερικοί.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  9. #9
    λογο του οτι γνωριζω τα περισοτερα παιδια του ανεμου θα σας πω αυτο. ειναι πολυ αξιολογα ατομα και πραγματικα κανουν τα αδυνατα δυνατα για το καλο της μοτοσηκλετας. δεν θελουν την προσοπηκη προβολη τους ειναι ολοι ατομα πετυχημενα στον επαγκελματικο και οικογενιακο τους χορο, και καθε προσπαθεια που κανουν δεν αποβλεπει στην προσοπηκη τους προβολη. ειμαι κοντα τους χωρις να ειμαι μελος τους σε καθε προσπαθεια τους εδω και πανω απο ενα χρονο που τους γνωριζω. και εν αντιθεση με της αλλες λεσχες εχουν το γενικο συμφερον πανω απο το οικονομικο η προσοπικο συμφερον. πιστευω οτι ειναι ησως η μονη λεσχη που κανει καλο στην μοτοσηκλετα. το διαστημα που τους γνωριζω εχω δη πολλες κινησεις οπως αυτην που διαβατε πιο πανω. μετα απο οτι εχω δη σε αλλες λεσχες, θεωρο τιμη για εμενα να μου επιτρεπουν να λεω οτι ειμαι φιλος τους. γιωργος

  10. #10

    Εγώ ένα θα πώ.-

    Ειλικρινά ρε παιδιά, πείτε μου ΠΟΙΟΣ από σας παίρνει ΣΟΒΑΡΑ όλα τα "ρεπορτάζ" και γενικώς το STAR??????

    Πότε ανέλαβε κάτι το star και ικανοποίησε έναν μέσο σοβαρό άνθρωπο που παρακολουθεί που και που καμιά είδηση ή καμιά εκπομπή????

    Συμφωνώ με την απάντηση της λέσχης, αλλά δέ νομίζω πως θα το πάρουν και τόσο σοβαρά οι "υπεύθυνοι" του καναλιού. Τσάμπα κόπος βρε παιδί μου....
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011

    Re: Εγώ ένα θα πώ.-

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
    Ειλικρινά ρε παιδιά, πείτε μου ΠΟΙΟΣ από σας παίρνει ΣΟΒΑΡΑ όλα τα "ρεπορτάζ" και γενικώς το STAR??????
    Πολύ απλά:
    η μάνα του κάθε "καημένου" που έχει την κάβλα με τις μηχανές, ο πατέρας του, ο θείος του και η θεία του, η γιαγιά του και η συννυφάδα της, η κουμπάρα τους και μια κολλητή της, η αδερφή της κολλητής της, η ξαδέρφη της κολλητής, ο άντρας της και πάει λέγοντας...
    Με λίγα λόγια πάρα πολλοί, έιτε το θέλεις είτέ όχι!
    Και αυτοί το λένε σε άλλους και τελικά ο "καημένος" της αρχής δεν μπορεί να σταθεί μέσα σε όλο αυτό το τσούρμο!

    Γι' αυτό και η κίνσησ του Ανέμου ήταν πολύ καλή!

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Με τέτοια ανόητα ρεπορτάζ το μόνο που πετυχαίνουν τα κανάλια είναι να γελοιοποιούνται...
    Θάνος..

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
    Με τέτοια ανόητα ρεπορτάζ το μόνο που πετυχαίνουν τα κανάλια είναι να γελοιοποιούνται...
    Σίγουρα στα δικά μας μάτια Θάνο γελιοποιούνται...
    Το ζήτημα είναι στα μάτια του κόσμου τι γίνεται!
    Αυτό προσπαθώ να πω, δηλαδή πως σίγουρα είναι για εμάς αστεία εώς προσβλητικά τα σχετικά με μηχανές ρεπορτάζ, αλλά στα μάτια των γύρω μας (ανθρώπους που για τον ένα ή τον άλλο λόγο στερούνται γνώσεων και εμπειρίας γύρω από το θέμα) φαίνονται αλλίως τα πράγματα.


  14. #14
    Πολύ απλά:
    η μάνα του κάθε "καημένου" που έχει την κάβλα με τις μηχανές, ο πατέρας του, ο θείος του και η θεία του, η γιαγιά του και η συννυφάδα της, η κουμπάρα τους και μια κολλητή της, η αδερφή της κολλητής της, η ξαδέρφη της κολλητής, ο άντρας της και πάει λέγοντας...
    Με λίγα λόγια πάρα πολλοί, έιτε το θέλεις είτέ όχι!
    Και αυτοί το λένε σε άλλους και τελικά ο "καημένος" της αρχής δεν μπορεί να σταθεί μέσα σε όλο αυτό το τσούρμο!
    Πραγματικα milaber εγραψες. πληρης αποτυπωση της πραγματικοτητας.

    Στο θεμα πολυ σωστη η κινηση της λεσχης απλα τα καναλια επιλεγουν την παρουσιαση ενος θεματος με τη λογικη να εχει υψηλη απηχηση στο κοινο του. Δεδομενου οτι το star κιτρινιζει οπως ειπε ο NLS κ το κοινο του μαλλον περιοριζεται σε γιαγιαδες παπουδες κ συντηρητικους οικογενειαρχες που πηραν κορεατικο κουτι με 40 δοσεις (χωρις να απολυτοποιω) θα επρεπε να ηταν εκπληξη αν βλεπαμε ενα ρεπορταζ που παρουσιαζει τα πραγματα οπως οντως ειναι.

    (παρεπιμπτοντως δε θυμασται ενα αλλο ρεπορταζ απ το ιδιο καναλι παλαιοτερα που παρουσιαζε τις κοντρες (με αμαξια) στη βουτα κ στα λιμανακια λες κ οσοι κατεβαινουν θελουν σωνει κ καλα να αυτοκτονησουν...)
    Fuck the universe.

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    26/04/2004
    Μηνύματα
    12
    ΣΟΒΑΡΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΓΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣΕ ΧΕΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΡΕΠΟΡΤΕΡ,
    ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΗΣ AGB.
    Η ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΠΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΛΕΗΤΗ ΠΛΕΟΝ ΔΙΚΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΟΙΚΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΟΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ.
    ΕΦΤΑΣΕ ΠΙΑ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΕΙΧΕ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΤΟ STAR(Ο ΡΟΥΒΑΣ ΤΗΣ ΑΛΒΑΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ).
    ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΤΟΥ ΚΑΝΑΛΙΟΥ.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2011, 12:33
  2. ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΞΑΤΜΗΣΗ
    από Daffizx στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2006, 10:52
  3. ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙ` ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ...
    από nasos75 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2006, 15:36
  4. Την Γνωμη Σασ Για .....
    από kapeos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2004, 16:22
  5. Ρε παιδιά τι γνώμη έχετε για αυτό;
    από NLS στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2004, 03:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF