Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: Συμβούλιο γενετικών βιολόγων από όλο τον κόσμο :

  1. #1

    Συμβούλιο γενετικών βιολόγων από όλο τον κόσμο :

    Συμβούλιο γενετικών βιολόγων από όλο τον κόσμο :
    Ο αμερικάνος εκπρόσωπος λέει:
    -"Φίλοι μου, εμείς διασταυρώσαμε κροκόδειλο με σκύλο!"
    Ο γερμανός συνάδελφος απευθύνει ερώτηση:
    -"Και η χρησιμότητα αυτού?"
    -"Μα είναι προφανές φίλτατε...Άγριος σαν κροκόδειλος φύλακας του σπιτιού και πιστός σα σκύλος φίλος του ανθρώπου..."
    Παίρνοντας το λόγο ο Γερμανός λέει
    -"Εμείς φίλοι μου διασταυρώσαμε καναρίνι με καρακάξα
    -"Και η χρησιμότητα αυτού?", ρωτά ο αμερικάνος
    -"Έχουμε ένα καλό ωδικό πτηνό και ταυτόχρονα ένα σκουπιδαφάγο στην κουζίνα..."
    -"Κυρίες και κύριοι, λέει ο Έλληνας, εμείς διασταυρώσαμε πυγολαμπίδα με αιδιόψειρα (μουνόψειρα η κοινή)"
    -"Και που το χρησιμοποιείτε αυτό φίλτατε?", ρωτά ένας Ολλανδός
    -"Δε γαμάμε όπου φέγγει!!!!!!!"

  2. #2
    Ο Γεράσιμος και η Αμαλία είναι ενα ζευγάρι ηλικιωμένο που παντρεύτηκε πριν απο σαράντα χρόνια. Θέλησε λοιπόν να γιορτάσει την τεσσαρακοστή επέτειο του γάμου τους στο ίδιο ξενοδοχείο, στο ίδιο δωμάτιο,με τα ίδια ακριβώς έπιπλα που υπήρχαν και τότε,και να φάνε ακριβώς το ίδιο βασιλικό γεύμα που είχαν φάει πριν από σαράντα ολόκληρα χρόνια.
    Πραγματικά πλήρωσαν κάτι παραπάνω για τις απαιτήσεις τους αυτές και όλα ήταν όπως έπρεπε.
    Μπαίνουν λοιπόν στο δωμάτιο (η συγκίνηση ήταν μεγάλη), γδύνονται εντελώς, όπως και τότε, και κάθονται στο πολύ μεγάλο τραπέζι να φάνε ο ένας απέναντι από τον άλλον.
    -Γεράσιμε, λέει η Αμαλία με τρεμάμενη φωνη, πες μου....πες μου δεν είναι συγκινητικό, δεν είναι ανεπανά-ληπτο αυτό που ζούμε αυτή τη στιγμή; Σκέψου, πέρασαν σαράντα ολόκληρα χρόνια από εκείνη την πρώτη νύχτα του γάμου μας και βρισκόμαστε ακριβώς στο ίδιο δωμάτιο που ήμασταν και τότε με τα ίδια έπιπλα, το ίδιο κρεβάτι, γυμνοί και οι δύο όπως και τότε... Θεέ μου, πόσο μα πόσο ομορφα νιωθω... νιώθω ερωτευμένη όπως τότε, νιώθω τη ζεστασιά σου, την αγάπη σου... Ακόμα και τώρα, τόσα χρόνια μετά, νιώθω την κάψα μέσα μου... νιώθω τα στήθεια μου να καίνε, Γεράσιμε, για σένα....
    -Ελα, λέει ο Γεράσιμος, άσε τις μαλακίες και βγάλε το βυζί σου από τη σούπα.

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
    Ο Γεράσιμος και η Αμαλία είναι ενα ζευγάρι ηλικιωμένο που παντρεύτηκε πριν απο σαράντα χρόνια. Θέλησε λοιπόν να γιορτάσει την τεσσαρακοστή επέτειο του γάμου τους στο ίδιο ξενοδοχείο, στο ίδιο δωμάτιο,με τα ίδια ακριβώς έπιπλα που υπήρχαν και τότε,και να φάνε ακριβώς το ίδιο βασιλικό γεύμα που είχαν φάει πριν από σαράντα ολόκληρα χρόνια.
    Πραγματικά πλήρωσαν κάτι παραπάνω για τις απαιτήσεις τους αυτές και όλα ήταν όπως έπρεπε.
    Μπαίνουν λοιπόν στο δωμάτιο (η συγκίνηση ήταν μεγάλη), γδύνονται εντελώς, όπως και τότε, και κάθονται στο πολύ μεγάλο τραπέζι να φάνε ο ένας απέναντι από τον άλλον.
    -Γεράσιμε, λέει η Αμαλία με τρεμάμενη φωνη, πες μου....πες μου δεν είναι συγκινητικό, δεν είναι ανεπανά-ληπτο αυτό που ζούμε αυτή τη στιγμή; Σκέψου, πέρασαν σαράντα ολόκληρα χρόνια από εκείνη την πρώτη νύχτα του γάμου μας και βρισκόμαστε ακριβώς στο ίδιο δωμάτιο που ήμασταν και τότε με τα ίδια έπιπλα, το ίδιο κρεβάτι, γυμνοί και οι δύο όπως και τότε... Θεέ μου, πόσο μα πόσο ομορφα νιωθω... νιώθω ερωτευμένη όπως τότε, νιώθω τη ζεστασιά σου, την αγάπη σου... Ακόμα και τώρα, τόσα χρόνια μετά, νιώθω την κάψα μέσα μου... νιώθω τα στήθεια μου να καίνε, Γεράσιμε, για σένα....
    -Ελα, λέει ο Γεράσιμος, άσε τις μαλακίες και βγάλε το βυζί σου από τη σούπα.

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geopitt
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    142
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #6
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    :rotflmao: :rotflmao:
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

Παρόμοια θέματα

  1. ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
    από JOHN-XT660R στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 10/04/2007, 16:24
  2. Cb απο όλο τον κόσμο
    από freethan στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2007, 17:25
  3. R1 ταξιδεύει σε όλο τον κόσμο...
    από alexk στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2006, 00:05
  4. το Sex σε όλο τον κόσμο....
    από warm up στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2006, 13:49
  5. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2004, 14:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF