Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: enfield bullet 500

  1. #1

    enfield bullet 500

    ΑΞΙΖΕΙ Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ,ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥ 3-4 ΕΤΩΝ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΣΤΟΣ 2-2.500 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΗΧΑΝΗ,ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΕΝΤΟΣ ΠΟΛΗΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ!ΑΠΟ AFTER-SALES ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?
    www.caferacers.gr

  2. #2
    ρακόμελος Το avatar του/της naxiotis
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    316
    ε'ιχα μιά τέτοια για περίπου 2 χρόνια.έκανα την μ@λ@κί@ αντί για παπί να την πάρω για μούρη(τρομάρα μου).την είχα πάρει μεταχειρισμένη με 35000 κμ αλλά από γενική επισκευή στην αντιπροσωπεία.τώρα τι να σου πώ:ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑήταν το μόνο μηχανάκι που δεν ήξερα αν θα φτάσω στον προορισμό μου.όλο και κάτι έβγαζε.άσε που μες στην κίνηση ζεσταίνετε και αρχίζε να μυρίζει λαδίλας είναι μόνο για κοντινές βόλτες εκτός αθηνώνΧΑΛΑΡΑΜΕ ΤΟ ΡΊΣΚΟ ΝΑ ΣΠΡΏΧΝΕΙς.ά ,και μην το ξεχάσω κατάφερα να την πουλήσω ύστερα από 1,5χρόνο.πάντως έχει ανταλλακτικά αρκεί να έχεις όρεξη να πληρώνεις συνέχεια
    ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ

  3. #3
    Πως του ηρθε ρε φιλε η αγορα μιας τετοιας μοτο? Εχω ακουσει κι εγω οτι οι λιγες που κυκλοφορουν βγαζουν προβληματα...

    Γιατι δεν περνει κατι αλλο αξιοπιστο και πιο ομορφο?

  4. #4
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    εμενα μου αρεσε παντως που την ειδα στο κεντρο της Αθηνας. ο τυπος που την ειχε ηταν παππους και μαλλον την χαιροτανε!

    οπως και να χει ειναι μηχαναρα!
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  5. #5
    Δεν το ξερω το μηχανακι καθολου...
    Το γεγονος παντως οτι οσα κυκλοφορουν ειναι μετρημενα σε μια παλαμη μου κανει κατιτις..

    Σε τετοιο στυλ μοτο θα σου ελεγα να δωσεις κατι παραπανω και να πας για κανα Kawasaki W650 που ειναι και ομορφο και αξιοπιστο..


  6. #6
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    ωραιο και το kawa! και σιγουρα πιο αξιοπιστο
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  7. #7
    ρακόμελος Το avatar του/της naxiotis
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    316
    Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man


    οπως και να χει ειναι μηχαναρα!
    αυτό μέφαγε και μένα .κακά τα ψέματα εόιναι μηχανή που δεν περνάς απαρατήρητος.είχα πάει με αυτή διακοπές ΣΑΝΤΟΡΊΝΗ και οι ΑΓΓΛΟΙ κόβανε φλέβες.άλλο πράγμα όμωσ το made in GREAT BRITAIN και άλλο το made in INDIA.μα καμία σχέση μιλάμε τα μέταλλα.φαντάσου ότι στην δικιά μου σπάγανε κομάτια από τις ψύκτρες του κινητήρα.θπόψιν οτι είχα την έκδοση με τις ταχύτητες δεξιά και το φρένο αριστερά.μπέρδεμα μιλάμε αν και μου άρεσε.πάρτε και μία φωτογραφία


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	royal enfield  bullet  500.jpg 
Προβολές:	502 
Μέγεθος:	96,7 KB 
ID:	48673
    ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ

  8. #8
    MORINISTA NEL CUORE! Το avatar του/της hdbiker
    Εγγραφή
    17/03/2006
    Μηνύματα
    229
    ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΜΟΡΦΙΑ ΣΚΙΖΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ!ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΤΤΑΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΙΝΔΙΚΟ)ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΔΗΓΗΣΗ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΕΚΕΙ ΦΙΛΕ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΑΓΓΛΟ/ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΜΟΤΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΩΝ ΣΧΙΣΤΟΜΑΤΗΔΩΝ!!!!
    ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΟΗΤΕΙΑ!
    Moto Morini,moto di essere!
    http://morini350hellas.altervista.org/
    www.fisi.tv

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από naxiotis
    αυτό μέφαγε και μένα .κακά τα ψέματα εόιναι μηχανή που δεν περνάς απαρατήρητος.είχα πάει με αυτή διακοπές ΣΑΝΤΟΡΊΝΗ και οι ΑΓΓΛΟΙ κόβανε φλέβες.άλλο πράγμα όμωσ το made in GREAT BRITAIN και άλλο το made in INDIA.μα καμία σχέση μιλάμε τα μέταλλα.φαντάσου ότι στην δικιά μου σπάγανε κομάτια από τις ψύκτρες του κινητήρα.θπόψιν οτι είχα την έκδοση με τις ταχύτητες δεξιά και το φρένο αριστερά.μπέρδεμα μιλάμε αν και μου άρεσε.πάρτε και μία φωτογραφία




    Η ΕΚΔΟΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΔΕΞΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 350?ΑΝ ΝΑΙ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ!
    www.caferacers.gr

  10. #10
    ρακόμελος Το avatar του/της naxiotis
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    316
    ΟΧΙ.εμένα ήταν το 500.πιο παλιά έβγαινε μόνο έτσι.τώρα τελευταία 3-5 χρόνια έρχεται και με τίς ταχύτητες αριστερά σαν επιλογή.πάντως από ποιότητα ΑΣΤΑ και τότε και τώρα.
    ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ

  11. #11
    MORINISTA NEL CUORE! Το avatar του/της hdbiker
    Εγγραφή
    17/03/2006
    Μηνύματα
    229
    ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΤΕΡ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΡΣΑΡΟ ΜΟΥ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ 4 ΜΟΤΟ ΜΟΡΙΝΙ 350 ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΞΙΟΤΑΧΥΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η HD SPORTSTER IRONHEAD 1000 ΤΟΥ 1973 ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ.ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΟΥΣΑ Κ ΤΟ HONDA CB 450 BLACK BOMBER MOY ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΚΑΡΦΩΝΑ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΦΡΕΝΟ....
    ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΟΤΕΡ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΑΣ ΧΑΝΟΥΝ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΛΑΔΑΚΙΑ!!!
    Moto Morini,moto di essere!
    http://morini350hellas.altervista.org/
    www.fisi.tv

  12. #12
    ρακόμελος Το avatar του/της naxiotis
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    316
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hdbiker
    .
    ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΟΤΕΡ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΑΣ ΧΑΝΟΥΝ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΛΑΔΑΚΙΑ!!!
    για τα αγγλικά συμφωνώ.για τα ινδικά όμωςΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ
    ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/02/2014
    Μηνύματα
    3.728
    Royal Enfield Bullet 350

    Μαγκες τι ξερουμε για το συγκεκριμενο μοντελο; Θα μπλεξω πολυ ασχημα σε περιπτωση που το παρω;
    Μιλαμε προφανως για δευτερη μηχανη, χρηση χαλαρης βολτας μια φορα στο τοσο, φαση να μυριζουμε τα λουλουδακια και να ακουμε τα πουλακια...
    Θα γινεται η βολτα ή θα περναει πιο πολυ καιρο στο συνεργειο παρα στο γκαραζ μου;

    Επεσα πανω σε αυτην την αγγελια και μου περασε απο το μυαλο η σκεψη να παω να ριξω μια ματια. Η αληθεια ειναι πως εχω καιρο τωρα το νου μου για κανα προσεγμενο GN250, αλλα δεν εχει βρεθει κατι αξιολογο στη σωστη τιμη.

  14. #14
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.657
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ptc Προβολή μηνύματος
    Royal Enfield Bullet 350

    Μαγκες τι ξερουμε για το συγκεκριμενο μοντελο; Θα μπλεξω πολυ ασχημα σε περιπτωση που το παρω;
    Μιλαμε προφανως για δευτερη μηχανη, χρηση χαλαρης βολτας μια φορα στο τοσο, φαση να μυριζουμε τα λουλουδακια και να ακουμε τα πουλακια...
    Θα γινεται η βολτα ή θα περναει πιο πολυ καιρο στο συνεργειο παρα στο γκαραζ μου;

    Επεσα πανω σε αυτην την αγγελια και μου περασε απο το μυαλο η σκεψη να παω να ριξω μια ματια. Η αληθεια ειναι πως εχω καιρο τωρα το νου μου για κανα προσεγμενο GN250, αλλα δεν εχει βρεθει κατι αξιολογο στη σωστη τιμη.
    παρτο φιλε,αλλωστε δεν εχει καμια τρελη τεχνολογια...
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gior-gos
    Εγγραφή
    22/02/2014
    Μηνύματα
    1.233
    Προσωπικα, κι ετσι οπως το βλεπω στις φωτο, και να μου το χαριζαν..

    Χαλαρη βολτα και ν ακους τα πουλακια μ αυτο το πραμα, μόνο στις (ρομαντικες) ταινιες

    Προφανως ομως σ αρεσει (οπως αρεσει σε πολυ κοσμο αυτη η κατηγορια πλεον) οπότε..

    Φανταζομαι γυρω στο 1000αρικο θα το παρεις, δε χαθηκ ο κοσμος.

    Gn 250 σαφως προτιμοτερο.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Enfield Bullet 500
    από martin στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2005, 08:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF