Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 20

Θέμα: Kranos KBC aksizei?

  1. #1

    Kranos KBC aksizei?

    psinomai na paro ena kranos tis kbc alla den ksero ti lene poiotika.enas filos mou einai ipervolika entousiasmenos kai den ksero an tha ton akolouthiso aksizoun?to kranos pou thelo den einai tis seiras VR2...tis gnomes sas...

  2. #2
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Δεν ξερω απο ποιοτητα (θα ηθελα να μαθω απο κατοχους) αλλα απο τιμη ειναι πολυ καλα για αυτα που θεωρητικα προσφερει!
    Για πειτε....

  3. #3
    Σωωωωπα τωρα Το avatar του/της pelargos1
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    58
    Εχω αυτο http://www.kbc-helmet.com/helmet/h_images/vr2_flare.jpg

    Το εχω καπου ενα χρονο τωρα και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.Βουηζει λιγο μεν στα πολλα (βεβαια με γυμνο μηχανακι οποτε δεχομαι και πολυ αερα) και τα μαξιλαρακια εχουν κατσει πολυ λιγο αλλα σε γενικες γραμμες και ελαφρυ το νιωθω (ειναι και η απουσια μυαλου βεβαιως βεβαιως) και πολυ καλο εξαερισμο εχει και τα γραφικα του δεν εχουν ξεθωριασει καθολου (αυτο θα ελειπε μεσα σε ενα χρονο).

    Τo μονο σπαστικο ειναι η ζελατινα που το χειμωνα θολωνει σχετικα ευκολα αλλα δεν ξερω αν παιρνει pin lock...
    Τρεχα τρεχα μικρουλι...

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pelargos1
    Εχω αυτο http://www.kbc-helmet.com/helmet/h_images/vr2_flare.jpg

    Το εχω καπου ενα χρονο τωρα και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.Βουηζει λιγο μεν στα πολλα (βεβαια με γυμνο μηχανακι οποτε δεχομαι και πολυ αερα) και τα μαξιλαρακια εχουν κατσει πολυ λιγο αλλα σε γενικες γραμμες και ελαφρυ το νιωθω (ειναι και η απουσια μυαλου βεβαιως βεβαιως) και πολυ καλο εξαερισμο εχει και τα γραφικα του δεν εχουν ξεθωριασει καθολου (αυτο θα ελειπε μεσα σε ενα χρονο).

    Τo μονο σπαστικο ειναι η ζελατινα που το χειμωνα θολωνει σχετικα ευκολα αλλα δεν ξερω αν παιρνει pin lock...

    ναι παιρνει pin lock

  5. #5
    egw eimai 'eytyxhs'= katoxos tou tk-8..einai gero kranos(dokimasmeno se sygroush)..epishs exeis polu kalo systhma aeragwgwn kai ta grafika den ksethoriazoun..(ki egw ena xrono to xw)

    sovaro meion tou einai h zelatina tou pou ektos tou oti tholwnei apla paneukola einai kai poly euaisthiti..spane poly eukola ta clips..
    gia to tholwma yparxei lysh mias kai mporeis na pareis mia ap tis 2 enalaktikes zelatines pou yparxoun gia ta kbc kranh..kai kanoun molis 25 euro..
    telos an den s aresei to double d coumpwma mhn to pareis!

    exeis skeftei na pareis ena lazer????
    laspwmeno na nai ki oti na nai..!

  6. #6
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    eimai katoxos toy Vr-2 legend

    http://www.warmup.gr/cats/item.php?ItemID=66

    edo kai ena xrono sxedon kai eimai polyyyy eyxaristimenos

    toy evala kai thn zelatina thn iridizousa kai einai super

    sto synisto anepifilakta


    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  7. #7
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Είναι πολύ καλό και με άψογη εφαρμογή τουλάχιστον σε μενα, έχω το tk-8!
    Πιστεύω ότι είναι μια καλή επιλογή

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  8. #8
    minimoto..the real action Το avatar του/της warm up
    Εγγραφή
    23/11/2003
    Μηνύματα
    287
    έχει και προσφορές αυτή την εποχή στο
    http://www.warmup.gr/cats/item.php?ItemID=311
    ********* http://www.warmup.gr
    *********

  9. #9
    εμενα παντως δεν μου αρεσε.Ο ενας αεραγωγος εχει χαλασει.Η ζελατινα καθε λιγο θελει να την βγαλεις για να σφιξεις τις βιδες που την πιανουν.Αρκετο θορυβο.καθαριζεται δυσκολα το σημειο μεταξυ λαστιχου και μπροστινου αεραγωγου.Η ζελατινα οταν χαλαρωνει σπαει στα ακρα της με αποτελεσμα να μην παταει καλα.
    Η ιριδιζουσα ξεθωριαζει σε τρεις μηνες.Σε πτωση παντως με εσωσε.
    Ειναι και απο τα βαρια κρανη.
    εγω εχω αυτο


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img_0087.jpg 
Προβολές:	1085 
Μέγεθος:	85,3 KB 
ID:	50170

  10. #10
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
    εμενα παντως δεν μου αρεσε.Ο ενας αεραγωγος εχει χαλασει.Η ζελατινα καθε λιγο θελει να την βγαλεις για να σφιξεις τις βιδες που την πιανουν.Αρκετο θορυβο.καθαριζεται δυσκολα το σημειο μεταξυ λαστιχου και μπροστινου αεραγωγου.Η ζελατινα οταν χαλαρωνει σπαει στα ακρα της με αποτελεσμα να μην παταει καλα.
    Η ιριδιζουσα ξεθωριαζει σε τρεις μηνες.Σε πτωση παντως με εσωσε.
    Ειναι και απο τα βαρια κρανη.
    εγω εχω αυτο

    Όσο αφορά την ιριδίζουσα ζελατίνα…. Μάλλον την καθαρίζεις με λάθος καθαριστικό, την έχω από πέρυσι τον Σεπτέμβριο και δεν έχει πάθει τίποτα !!!!
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  11. #11
    ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΣΤΕΓΝΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΚΤΟς ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΜΕ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΙΛΟ.
    δΕΥΤΕΡΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩς ΚΑΝΕΙ 25ΕΥΡΩ

  12. #12
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
    ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΣΤΕΓΝΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΚΤΟς ΑΝ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΜΕ ΧΑΡΤΟΜΑΝΤΙΛΟ.
    δΕΥΤΕΡΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩς ΚΑΝΕΙ 25ΕΥΡΩ
    to katharizeis me nero kai se tris mines ksethoriase h eiridizousa zelatina !!!!! MONO ME NERO kai malista xoris skoupisma??? :rotflmao:


    poy meneis sto tsernobill???


    Tespa to thema mas einai ean aksizei ta xrimata toy to kranos kai nomizo oti oi parapano snedelfoi kai synedelfises vevaios vevaios katethesan thn apopsi toys



    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/03/2005
    Μηνύματα
    113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MOZART
    εμενα παντως δεν μου αρεσε.Ο ενας αεραγωγος εχει χαλασει.Η ζελατινα καθε λιγο θελει να την βγαλεις για να σφιξεις τις βιδες που την πιανουν.Αρκετο θορυβο.καθαριζεται δυσκολα το σημειο μεταξυ λαστιχου και μπροστινου αεραγωγου.Η ζελατινα οταν χαλαρωνει σπαει στα ακρα της με αποτελεσμα να μην παταει καλα.
    Η ιριδιζουσα ξεθωριαζει σε τρεις μηνες.Σε πτωση παντως με εσωσε.
    Ειναι και απο τα βαρια κρανη.
    εγω εχω αυτο
    Συμφωνώ απόλυτα μέ τά παραπάνω καί τό εχω ενάμιση χρόνο.
    Πολύ βαρύ κράνος , μέ τά ιδια ακριβώς προβλήματα, σύν τό οτι εχει αρχίσει καί φεύγουν κομμάτια από τό χρώμα οπου εχει φάει μικροχτυπήματα.
    Τά καλά του, η τιμή καί οί προδιαγραφές του πού είναι καλές.Σάν μάρκα στήν Αμερική είναι πολύ διαδεδομένο καί παρόλο πού είναι Αμερικάνικο κράνος δέν φτιάνεται εκεί ,αλλά κάπου στήν Μαλαισία αν δέν κάνω λάθος σύμφωνα μέ αυτά πού γράφει κάπου σέ μιά ετικέτα.
    Δέν θά ξαναηταν επιλογή μου πάντως.
    Οι ηλίθιοι είναι αήτητοι!!!!

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    to katharizeis me nero kai se tris mines ksethoriase h eiridizousa zelatina !!!!! MONO ME NERO kai malista xoris skoupisma??? :rotflmao:


    poy meneis sto tsernobill???


    Tespa to thema mas einai ean aksizei ta xrimata toy to kranos kai nomizo oti oi parapano snedelfoi kai synedelfises vevaios vevaios katethesan thn apopsi toys



    ξερεις πιστευω οτι ξεθωριαζει απο τον ηλιο.Σοβαρα δεν εχω καθαριστικο ζελατινας και ουτε ηξερα οτι υπαρχει.Το μεγαλο θετικο ειναι οτι βγαινει η εσωτερικη επενδυση

  15. #15
    Telika pira to kbc zombie dark kati Full face
    (gnisios kagouras) kai mexri stigmis aksizei ta lefta tou eidomen.Tin zelatina prepei na tin katharizo me eidiko igro H neraki kai agios o theos?

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2004, 09:18
  2. Kranos????
    από solman στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2004, 08:43
  3. Kranos Shark S800???
    από danaos75 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 03/05/2004, 12:51
  4. full face kranos
    από Kwsths στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2004, 21:59
  5. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 06/02/2004, 14:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF