Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Βοήθειαααααα...............

  1. #1

    Βοήθειαααααα...............

    Πριν μια εβδομάδα αγόρασα ένα μεταχειρισμένο Kawasaki KLX 650 R '00. Μηλάμε για πολύ φοβερό γκάζι αλλά αυτός που το είχε πριν ήταν εντελώς μ@λ@κ@ς και έβγαλε όλα τα αυτοκόλητα από πάνω του!

    Τώρα η μηχανή ένας ξεβράκωτος πράσινος καρνάβαλος και θέλω να του αγοράσω ρουχαλακια... Ξέρει κανείς καμία διεύθυνση στο Internet ή κανένα μαγαζί στην Ελλάδα που να έχει αφτοκόλλητα για το συγκεκριμένο μοντέλο;

    Έπίσης βρήκα πολλά αυτοκόλλητα (απο one, tecnosel, ceet, κλπ) για το KLX το 400 '03. Ξέρει κανείς αν ταιριάζουν; Εχουν δηλαδή αυτές οι μηχανές τα ίδια πλαϊνά καπάκια και ντεπόζιτα;

    Ενδιαφέρομαι να ντύσω και το ντεπόζιτο ασορτί με τα πλαϊνά καπάκια και την σέλα με ασορτί κάλυμα, όπως κάνουν στα καθαρά, έχει κανείς καμια ιδέα; Κάποιο μαγαζί να μου προτείνει που να φτιάχνει έστω και κατα παραγγελία αυτοκόλλητα ή και καλύματα;

    Όποιος έχει την παραμικρή ιδέα/πληροφορία παρακαλώ ας την μοιραστεί μαζί μου (αμοιβή δεν δίνεται!). Παιδιά σώστε με γιατί έτσι όπως είναι το μοτοσακό μου ντρέπομαι να το κυκλοφορήσω...

    Α, και μή μου πει κανένας να ρωτήσω στην αντιπροσωπεία...

  2. #2
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    μια χαρά ο προηγούμενος που τον έβγαλες και μαλάκα

    τώρα μπορείς να το κάνεις ΕΣΥ όσο καρνάβαλο θες μια και είναι ένα άδειο τελάρο δημιουργίας για σένα

  3. #3
    Μα σου λέω οτι τα μόνα αυτοκόλλητα που μπορώ να βρώ και να κολλήσω είναι αυτά που είναι μέσα στις σοκολάτες...

  4. #4
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    βάψε το τότε

  5. #5
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813

    Στην

    Κάρπου (κάθετη στην Ηλιουπόλεως) στο 40 περίπου (δεν θυμάμαι ακριβώς) είναι ένα μαγαζί που έχει σχεδόν τα πάντα...

  6. #6
    Είναι μοντέλο 2000 και δεν έχει ούτε γρατζουνιά δε χρειάζεται βάψιμο και τα πλαστικά των eduro δε βάφονται. Αυτό που χρειάζεται είναι ντύσιμο.

  7. #7

    Re: Στην

    Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
    Κάρπου (κάθετη στην Ηλιουπόλεως) στο 40 περίπου (δεν θυμάμαι ακριβώς) είναι ένα μαγαζί που έχει σχεδόν τα πάντα...


    Δε θυμάσαι ούτε διεύθυνση, ούτε όνομα, ούτε τηλέφωνο;

  8. #8
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    "όλα βάφονται"

    (είπε κάποιος)

    πάντως με ψάξιμο και αυτοκόλητα βρίσκεις και (τατααααα) σου φτιάχνουν

  9. #9
    Ότι όμως δεν βαφεται κι εσύ το βάψεις γίνεται αηδία και ξεφλουδίζει με το πρώτο πλύσιμο με πίεση. Δοκιμασμένο στο KDX που είχα παλια.... Άν ξέρεις πού μπορώ να βρώ αυτοκόλλητα ή να μου φτιάξουν πες μου. Για βάψιμο μη το συζητάς. Εκτός αυτού δεν έχω πρόβλημα στο χρώμα του, γραφικά θέλω να προσθέσω..

  10. #10
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Pigene ston karrer, terma kalirohs kato apo thn gefyra ekei exei technosel kai allh mia marka....

    mporei na mhn exei megali pikilia apo markes alla tha sou pei ean kanoun ta autokolita apo to 400 (xlomo to vlepo pantos).

    kai katopin pros ta epano dimitrakopoulou (koukaki) exei poio pano ro rider's shop aristera kai ena magazi me FMF klp ligo poio kato deksia.


    tha vreis sigoura after market poly oraia set autokolita
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.837
    Εγώ πάντως το κυκλοφορώ το XR χωρίς αυτοκόλητα μετά απο καμια δεκαριά σετάκια που άλλαξα γιατί χαλάγανε.
    Στο τελευταίο μάλιστα με την ζέστη τρέξανε οι κόλλες στον κύλινδρο και τον λεκιάσανε.Βγήκανε βέβαια αλλά είναι σπαστικό 40 € το μήνα για αυτοκόλητα.

Παρόμοια θέματα

  1. ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
    από Δημητρης24 στο forum Honda
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2011, 02:18
  2. Εχω προβλημα Θελω βοηθειαααααα
    από KOSTIS1976 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2010, 17:37
  3. Δεν παίρνει μπρος! Βοήθειαααααα!
    από IPL στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 81
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2009, 06:28
  4. ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑ!!!!
    από inffernal στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2007, 16:18
  5. Βοήθειαααααα
    από extreme13 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2007, 21:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF