Σελίδα 44 από 111 ΠρώτοΠρώτο ... 3439404142434445464748495494 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 646 έως 660 από 1663

Θέμα: ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΜΟΤΟ ΟΤΑΝ ΓΕΡΑΣΟΥΝ...director cut

  1. #646
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    κρίνοντας από το πλακάκι μάλλον για αυλή μονοκατοικίας το κόβω
    Σωστος. Το σπιτι πρεπει να ειναι απο το 1930, ισογειο με αυλη κ αυτο το ωραιο πλακακι.

    Εχω κινησει διαδικασιες για να επικοινωνισω με τους ιδιοκτητες. Θα δουμε αν κ χλωμο το βλεπω...

  2. #647
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Yianniss Προβολή μηνύματος
    Σωστος. Το σπιτι πρεπει να ειναι απο το 1930, ισογειο με αυλη κ αυτο το ωραιο πλακακι.

    Εχω κινησει διαδικασιες για να επικοινωνισω με τους ιδιοκτητες. Θα δουμε αν κ χλωμο το βλεπω...


    Γιά ν' αγοράσεις το σπίτι;;;;
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  3. #648
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    BMW είναι, τι να πάθει;
    πάσσαλος πασσάλω εκκρούεται


  4. #649
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Γιά ν' αγοράσεις το σπίτι;;;;
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Πολυμήχανος Προβολή μηνύματος
    πάσσαλος πασσάλω εκκρούεται




  5. #650
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Γιά ν' αγοράσεις το σπίτι;;;;
    Χα χα χα!Οχι βεβαια. Με τις τοσες ανακατασκευες που εχω δει εδω περα, εχω μπει στην πριζα για το μηχανακι (παρολο που δεν ξερω να κραταω ουτε κατσαβιδι)

  6. #651
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Yianniss Προβολή μηνύματος
    Χα χα χα!Οχι βεβαια. Με τις τοσες ανακατασκευες που εχω δει εδω περα, εχω μπει στην πριζα για το μηχανακι (παρολο που δεν ξερω να κραταω ουτε κατσαβιδι)
    Τα BMW φτιάχνονται μόνα τους, βάζεις το manual στη παρουσίαση να αλλάζει σελίδες και παρατηρείς το μοτόρι να ανακατασκευάζεται για πάρτη του.
    Ωχ, φαντάσου τι θα γράφω όταν σφίξουνε για τα καλά οι ζέστες...

  7. #652
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Grafton 505
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    1.439
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Yianniss Προβολή μηνύματος
    Βούτα άνθρωπε μου και πάρε την φωτογραφική μηχανή. Ακριβή φαίνεται !!!!!!!!
    Άπας αήρ αετώ περάσιμος

  8. #653
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Grafton 505 Προβολή μηνύματος
    Βούτα άνθρωπε μου και πάρε την φωτογραφική μηχανή. Ακριβή φαίνεται !!!!!!!!


  9. #654
    Στον Βόλο σε κάποιον απ'τους δρόμους πίσω απο το νοσοκομείο,υπάρχει ένα παρατημένο Honda GL1000.Αν κάποιος περάσει και το δεί,ας το βγάλει μια φωτογραφία να το βάλει εδώ.Κρίμα να σαπίζει...

  10. #655
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Takata Dome Προβολή μηνύματος
    Στον Βόλο σε κάποιον απ'τους δρόμους πίσω απο το νοσοκομείο,υπάρχει ένα παρατημένο Honda GL1000.Αν κάποιος περάσει και το δεί,ας το βγάλει μια φωτογραφία να το βάλει εδώ.Κρίμα να σαπίζει...
    Παλια ιστορια...χρονια ειναι σε εκεινη τη γειτονια...

    Εχω μιλησει με τον ιδιοκτητη πριν μερικα χρονια...ηταν απο αυτους που απλα θελουν να το βλεπουν εκει, και ας σαπιζει...

    Σιγουρα θα ρωτησανε κι αλλοι....για να ειναι ακομα εκει, μαλλον δεν το δινει...
    Αν καποιος ενδιαφερεται, να μου πει να ρωτησω μηπως αλλαξε γνωμη...

  11. #656
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Ήρθες στη γειτονιά μας πριν λίγους μήνες και ήσουν στην τρίχα... Ο κάφρος ιδιοκτήτης σου φρόντισε να σε #$#@ όπως όλα τα μηχανάκια που είχε κατά καιρούς... κρίμα το rgv...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	rgv250.jpg 
Προβολές:	757 
Μέγεθος:	89,5 KB 
ID:	298261
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  12. #657
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    103
    κριμα για τα μηχανακια. μου κανει μεγαλη εντυπωση που υπαρχουν τοσες μοτο παρατημενες. με αυτα που ειδα εδω μεσα δεν θα παρατησω το δικο μου genesis ποτε.
    παντως αν βρειτε κανενα παρατημενο genesis 1000 88 φωναξτε. ειχα βρει κανα δυο ερειπια στο car.gr αλλα οι τιμες που ζηταγανε ηταν εξωφρενικες (2.000 - 2.500 ευρωπουλα).

  13. #658
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    μεχρι προσφάτως...στην γειτονια μου..εκτελούσε χρέη ''σημαδουρας''για κρατηση θέσης παρκιν...ενα Honda CRM 250...Σε μετρια εως καλη κατασταση....μεχρι που εξαφανίστηκε...ηταν αρκετα χρονια εκει,και δυστηχώς δεν πηρα την πρωτοβουλία να ψάξω τον ιδιοκτήτη...το μηχανάκι μαλλον δώθηκε για απόσυρση...κρίμα..γιατι ηταν και ειναι ενα μοντέλο ,on-off το οποιο μου αρεσει παρα πολυ





    απο την αλλη...ενας φίλος οδηγουσε ενα μηχανακι,το οποιο του χάρισε ο αδερφός του(μεγαλυτερος) το οποιο ειχε αγοραστεί απο τον πατερα...τα χιλιόμετρα στο κοντερ? πολλα...το μηχανακι σκυλί ομως...

    πρόκειται για το (παπι) yamaha α2 R(Αν δεν κάνω λαθος)....δεν μπορεσα να βρώ παρα μονο 2-3 φωτο στο ιντερνετ http://asmarantaka.files.wordpress.c...mping-kiri.jpg


    το μηχανάκι 2χρονο και τίμιο ακομη και στα βασανιστήρια που περνουσε....ομως φέτος κατεθεσαν τις πινακιδες και οπως καταλαβα ,μαλλον εγινε οριστική διαγραφη....

    υπηρχε η περίπτωση να μου το δώρισει....και με μια μικρη ανακατασκευή να ειναι πάλι σε θεση να κυκλοφορήσει αξιοπρεπώς....αλλα μαλλον δυσκολα τα πραγματα....


    απο την αλλη καθημερινα βλέπω αρκετες μοτο παρατημένες ,κια αφημενες στο ελεος του χρονου...θα ξεκινησω ενα μικρό φωτο-σαφάρι για να απαθανατίσω μερικες απο αυτες

  14. #659
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    παρατημενο στην Βεροια. αν δεν ηταν τοσο χαλια η οικονομικη κατασταση θα του αφηνα ενα σημειωμα αν το πουλαει. ο sapilaracing με ενα τετοιο γραφει 1.36 στις Σερρες αν θυμαμαι καλα... ηταν και ειναι αξιομαχο μηχανακι.


    Συνημμένο 291498

    Συνημμένο 291499

    οποιος θελει μπορει να μου πει να βρω πληροφοριες. περναω συχνα απο κει.

    κατά τύχη μπήκα στο θέμα να δώ τι είναι κτλ. και με το που το είδα αυτό ........................

  15. #660
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMAG0036.jpg 
Προβολές:	620 
Μέγεθος:	105,2 KB 
ID:	298374
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

Παρόμοια θέματα

  1. Σκοτώνουν τα bagster όταν γεράσουν?
    από HORNET600F στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2007, 18:59
  2. Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2006, 08:44
  3. σκοτωνουν τα αλογα οταν γερασουν ;
    από GST στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2005, 17:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF