Σελίδα 94 από 111 ΠρώτοΠρώτο ... 44848990919293949596979899104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.396 έως 1.410 από 1654

Θέμα: ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΜΟΤΟ ΟΤΑΝ ΓΕΡΑΣΟΥΝ...director cut

  1. #1396
    Καλησπέρα, το μηχανάκι είναι προς πώληση, για πληροφορίες ρωτήστε στο περίπτερο δίπλα του. Ενδιαφέρθηκα και εγώ αλλά δεν τα βρήκαμε...οικονομική στενότης.....
    Τα ρημάδια μου:
    Yamaha: WR426F, FZR600R, 2xDT200WR, TZR2503MA, 4xTDR250, DT200R, YZ100J, IT250J
    Suzuki: RMX250S, DR350R, RGV250M, LT500R, GT550A
    Kawasaki: KR250A

  2. #1397
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από enduras_wr200 Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα, το μηχανάκι είναι προς πώληση, για πληροφορίες ρωτήστε στο περίπτερο δίπλα του. Ενδιαφέρθηκα και εγώ αλλά δεν τα βρήκαμε...οικονομική στενότης.....
    τι τιμη σου ειπε?

  3. #1398
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Την ίδια απορία έχω κι εγώ, από επιστημονική περιέργεια
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  4. #1399
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAIK72
    Εγγραφή
    01/05/2013
    Μηνύματα
    1.431
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    τι τιμη σου ειπε?
    3000 μόνο για γνώστες και μυημένους

  5. #1400
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    3000 μόνο για γνώστες και μυημένους
    Κατά κανόνα, ο Νεοέλληνας, έχει ένα ΣΑΠΙΔΙ, χρόνια παρατημένο στα στοιχεία της φύσης, που δεν το σεβάστηκε ΠΟΤΕ ΤΟΥ, ούτε καν στην αποθήκευσή του. Το έχει εκεί, λες και το ΜΙΣΕΙ για κάποιο λόγο, λες και θέλει να το τιμωρήσει για κάτι, λες και είναι χειρότερο από εμετό που προσέχει να μην πατήσει.

    Ο ίδιος Νεοέλληνας, όταν του ζητήσει κάποιος το ΣΑΠΙΔΙ, ζητάει τον ουρανό με τα άστρα, λες και πουλάει το διαμάντι του Νείλου, την φιόνα του μοναδική του αγάπη και το μονάκριβο παιδί του.


    ΤΕΛΙΚΑ, αντί ο Νεοέλληνας να ξεφορτωθεί το ΣΑΠΙΔΙ του και να βγάλει και κανά -λογικό- λεφτό από αυτό, με την παράλογη τακτική του, καταλήγει να μην το πουλάει ΠΟΤΕ, το ΣΑΠΙΔΙ πετάγεται κάποια στιγμή ή κλέβεται ή χάνει την όποια υπόσταση του είχε απομείνει, και αυτός που κάτι θα έκανε που θα το αγόραζε ε, δεν το αγοράζει και δεν κάνει αυτό που ήθελε.

    Ο ορισμός του ΗΛΙΘΙΟΥ: Αυτός που με τις πράξεις του, κάνει κακό ΚΑΙ στους άλλους ΚΑΙ στον ευατό του.


    Το συγκεκριμένο έχει μείνει τουλάχιστον δύο χρόνια παρατημένο εκεί. Οι σωλήνες του ramair λείπουν, και έχουν μείνει οι τρύπες στο ντεπόζιτο. Αν το ramair στο μοντέλο αυτό είναι πραγματικό, τότε το φιλτρόκουτο, και τα καρμπς μέσα και ο κινητήρας, έχουν πάρει νερό, θα έχουν σκουριάσει, και θα είναι ΑΧΡΗΣΤΑ. Εκτιμώ βέβαια ότι οι σωλήνες του ramair δεν οδηγούν άμεσα στο φιλτροκούτι, απλά φέρνουν φρέσκο αέρα δίπλα στο στόμιο από το φιλτρόκουτο, οπότε το νερό δεν θα έχει μπει μέσα. Ακόμα κι έτσι, η εγκατάλειψη δείχνει αυτά που γράφω στις παραπάνω παραγράφους, και δεν θα εκπλαγώ καθόλου αν ο ''ιδιοκτήτης'' ζητάει κάποιο παράλογο ποσό για το ΣΑΠΙΔΙ.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  6. #1401
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MAIK72 Προβολή μηνύματος
    3000 μόνο για γνώστες και μυημένους
    πλακα με κανεις....

  7. #1402
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Κατά κανόνα, ο Νεοέλληνας, έχει ένα ΣΑΠΙΔΙ, χρόνια παρατημένο στα στοιχεία της φύσης, που δεν το σεβάστηκε ΠΟΤΕ ΤΟΥ, ούτε καν στην αποθήκευσή του. Το έχει εκεί, λες και το ΜΙΣΕΙ για κάποιο λόγο, λες και θέλει να το τιμωρήσει για κάτι, λες και είναι χειρότερο από εμετό που προσέχει να μην πατήσει.

    Ο ίδιος Νεοέλληνας, όταν του ζητήσει κάποιος το ΣΑΠΙΔΙ, ζητάει τον ουρανό με τα άστρα, λες και πουλάει το διαμάντι του Νείλου, την φιόνα του μοναδική του αγάπη και το μονάκριβο παιδί του.


    ΤΕΛΙΚΑ, αντί ο Νεοέλληνας να ξεφορτωθεί το ΣΑΠΙΔΙ του και να βγάλει και κανά -λογικό- λεφτό από αυτό, με την παράλογη τακτική του, καταλήγει να μην το πουλάει ΠΟΤΕ, το ΣΑΠΙΔΙ πετάγεται κάποια στιγμή ή κλέβεται ή χάνει την όποια υπόσταση του είχε απομείνει, και αυτός που κάτι θα έκανε που θα το αγόραζε ε, δεν το αγοράζει και δεν κάνει αυτό που ήθελε.

    Ο ορισμός του ΗΛΙΘΙΟΥ: Αυτός που με τις πράξεις του, κάνει κακό ΚΑΙ στους άλλους ΚΑΙ στον ευατό του.


    Το συγκεκριμένο έχει μείνει τουλάχιστον δύο χρόνια παρατημένο εκεί. Οι σωλήνες του ramair λείπουν, και έχουν μείνει οι τρύπες στο ντεπόζιτο. Αν το ramair στο μοντέλο αυτό είναι πραγματικό, τότε το φιλτρόκουτο, και τα καρμπς μέσα και ο κινητήρας, έχουν πάρει νερό, θα έχουν σκουριάσει, και θα είναι ΑΧΡΗΣΤΑ. Εκτιμώ βέβαια ότι οι σωλήνες του ramair δεν οδηγούν άμεσα στο φιλτροκούτι, απλά φέρνουν φρέσκο αέρα δίπλα στο στόμιο από το φιλτρόκουτο, οπότε το νερό δεν θα έχει μπει μέσα. Ακόμα κι έτσι, η εγκατάλειψη δείχνει αυτά που γράφω στις παραπάνω παραγράφους, και δεν θα εκπλαγώ καθόλου αν ο ''ιδιοκτήτης'' ζητάει κάποιο παράλογο ποσό για το ΣΑΠΙΔΙ.
    Δεν έχει ramair το συγκεκριμένο.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  8. #1403
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Αυτό λέω κι εγώ, λείπαν οι σωλήνες, και είχαν μείνει να χάσκουν οι τρύπες στο ντεπόζιτο.

    Σαν μοντέλο, έχει, διακρίνονται άλλωστε στην φωτό που πόσταρα πριν, οι εισαγωγές στο μούτρο του φέρινγκ.

    Εδώ το μοντέλο κανονικά, έχω κυκλώσει το σχετικό:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Kawasaki-ZXR400-Left-Side.jpg 
Προβολές:	296 
Μέγεθος:	91,4 KB 
ID:	412990

    Τώρα αν είναι αληθινό ramair δλδ πάει τον αέρα στεγανά στο φιλτροκούτι, ή αν είναι ψευτοramair όπως βάζαν οι κατασκευαστές τότε δλδ πάει τον αέρα και απλά τον αμολάει εκεί που θα τον ρουφήξει το φιλτροκούτι, δεν το ξέρω.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  9. #1404
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Είναι απλοί αεραγωγοί παροχής αέρα.
    Ram air είχε το 750 το μονοτρυπο.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #1405
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Fake ram air δλδ. Όπως το RVF μου.
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  11. #1406
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Αυτό λέω κι εγώ, λείπαν οι σωλήνες, και είχαν μείνει να χάσκουν οι τρύπες στο ντεπόζιτο.

    Σαν μοντέλο, έχει, διακρίνονται άλλωστε στην φωτό που πόσταρα πριν, οι εισαγωγές στο μούτρο του φέρινγκ.

    Εδώ το μοντέλο κανονικά, έχω κυκλώσει το σχετικό:

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Kawasaki-ZXR400-Left-Side.jpg 
Προβολές:	296 
Μέγεθος:	91,4 KB 
ID:	412990

    Τώρα αν είναι αληθινό ramair δλδ πάει τον αέρα στεγανά στο φιλτροκούτι, ή αν είναι ψευτοramair όπως βάζαν οι κατασκευαστές τότε δλδ πάει τον αέρα και απλά τον αμολάει εκεί που θα τον ρουφήξει το φιλτροκούτι, δεν το ξέρω.
    το δευτερο ισχυει.

  12. #1407
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Είναι απλοί αεραγωγοί παροχής αέρα.
    Ram air είχε το 750 το μονοτρυπο.
    Να προσέχουμε λίγο τις λέξεις που χρησιμοποιούμε ε

  13. #1408
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Να προσέχουμε λίγο τις λέξεις που χρησιμοποιούμε ε
    ελα που δεν καταλαβες...,. με την μια τρυπα στο φερινγκ για εισαγωγη αερα εννοει. εσενα που παει ο νους σου?

  14. #1409
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.136
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    ελα που δεν καταλαβες...,. με την μια τρυπα στο φερινγκ για εισαγωγη αερα εννοει. εσενα που παει ο νους σου?
    Το συντάκτη να ρωτήσεις

  15. #1410
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.395
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Να προσέχουμε λίγο τις λέξεις που χρησιμοποιούμε ε
    Αισχρε......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

Παρόμοια θέματα

  1. Σκοτώνουν τα bagster όταν γεράσουν?
    από HORNET600F στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2007, 19:59
  2. Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2006, 09:44
  3. σκοτωνουν τα αλογα οταν γερασουν ;
    από GST στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2005, 18:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF