Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: Οποιος ενδιαφέρεται για αγορά!!!

  1. #1
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Οποιος ενδιαφέρεται για αγορά!!!

    Λοιπόν παιδιά δεν το έγραφα τόσο καιρό φοβούμενος οτι θα θεωρηθει διαφήμιση. Αλλά βλέποντας τις τιμές μεταχειρισμένων εδώ ε νομίζω οτι μπορώ να βοηθήσω ως ένα βαθμο...


    Υπάρχει ένα παιδί στη Θεσσαλονίκη που φέρνει μοτο απο Γαλλία. φέρνει μόνο πολύ ελαφρως μεταχειρισμένα αναλόγως χρονολογίας πάντα και ποτέ πάνω απο 3-4 ετών μηχανές.

    Απο εκεί πήρα εγω την transalp 650 5/01 6450 τελική τιμή με εκτελωνισμούς, πινακίδες ολα και με αξεσουαρ, μπαγκαζιέρα givi, διπλό σταντ, bugster, κάγκελα μπροστά....

    όλα αυτά όταν τότε η μηχανή πωλούνταν εδώ 7000 - 7500 χωρίς τίποτα.....


    Το παιδί φέρνει μόνο κατα παραγγελία μηχανές και όχι μπούγιω κι οτι πουλήσουμε. Γι'αυτο το λόγο όμως δεν κάνει δόσεις διότι με δικό του κεφάλαιο αγοράζει και μόλις τη φέρει θέλει τα λεφτα, για να μπορεί να κάνει νέες αγορές... αυτό είναι το μόνο μειονέκτημα..


    Πάντως το παιδί είναι ξηγημένο, γνωστός, κολλητός κολλητού μου και δεν κανει μαλακίες.. εγγυημένα καλά μηχανάκια. Δουλεύει μόνο με τη φήμη στόμα σε στόμα!!

    Και ξέρω 5 ανθρώπους, τον κολλητό μου και 4 φίλους του που όλοι πήραν απο αυτόν και τα μηχανάκια πετάνε...

    και το δικό μου βέβαια είναι πεντακάθαρο κάτι που φάνηκε στο πρώτο service που έκανα


    Ολα αυτά δεν θέλω να θεωρηθοιύν διαφήμιση, απλώς θέλω να βοηθήσω να μην πετάμε λεφτά στους ''έξυπνους'' εδώ στο Ελλάντα που την έχουν δει κάπως...

    τις καλησπέρες μου


    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  2. #2
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Και πάνω από 100 άλογα ρίχνεις κορώνα-γράμματα

  3. #3
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ;;;;;;;;;;;;;,,, ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΕΝΟΥΝΕ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  4. #4
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    .

    Δε ξέρω αν δίνει ή όχι γραπτή εγγύηση...

    εγώ ήμουν σίγουρος ότι θα φέρει κάτι καλό γιατί έτσι δουλεύει γενικά.. και είπα ότι ούτε διαφήμιση κάνει ούτε μαγαζί έχει.. απλά δουλευει απο στόμα σε στόμα

    ξέρω οτι μπορεί σε κάποιους να φαίνεται ύποπτο ή οτιδήποτε. κι εγώ έτσι θα αντιδρούσα αν δε μου τον σύστηνε ο κολλητός μου έτσι?

    οπότε δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο γι'αυτό πέρα απο το οτι οσους γνωρίζω που πήραν απο εκεί μαζί με εμένα, δεν έχουν κανέρνα προβλημα...

    και προς θεού είπα δεν κάνω διαφήμιση απλά προτείνω βάσει της δικής μου εμπειρίας.. για να μην παρεξηγούμαστε...
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  5. #5
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
    Και πάνω από 100 άλογα ρίχνεις κορώνα-γράμματα
    τι εννοείς?
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της solman
    Εγγραφή
    17/10/2003
    Μηνύματα
    167

    Filarako

    Mi me pareksigiseis alla afou exei brei tin pigi giati de anoigei megalo magazi kai de to diafimizei?Ego ayto tha ekana,ti pio kalo na ferneis kala mixanakia kai na ta poulas ftina,sygnomi alla epidi ksero tetoia skinika kati vromaei,kai idika pou to kanei apo stoma se stoma mono!!!!!!!!Kai pali mi me pareksigiseis alla ypervolika athoo mou fenete

    KAI LOUKOUMAKIA EXOUME KAI XALVADOPITES EXOUME!!!!!

    SYROS!!!!


    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙ Η ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ??
    SOLMAN

  7. #7
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Re: Filarako

    Αρχικά δημιουργήθηκε από solman
    Mi me pareksigiseis alla afou exei brei tin pigi giati de anoigei megalo magazi kai de to diafimizei?Ego ayto tha ekana,ti pio kalo na ferneis kala mixanakia kai na ta poulas ftina,sygnomi alla epidi ksero tetoia skinika kati vromaei,kai idika pou to kanei apo stoma se stoma mono!!!!!!!!Kai pali mi me pareksigiseis alla ypervolika athoo mou fenete
    ok φίλε κανένα πρόβλημα.. εγώ μια πρόταση έκανα λόγω προσωπικής εμπειρίας.. απο κεί και πέρα ο καθένας τη γνώμη του
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  8. #8
    ΔΙΧΡΟΝΙΑ(ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ)
    Εγγραφή
    15/04/2004
    Μηνύματα
    0

    Re: Re: Filarako

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
    ok φίλε κανένα πρόβλημα.. εγώ μια πρόταση έκανα λόγω προσωπικής εμπειρίας.. απο κεί και πέρα ο καθένας τη γνώμη του
    οταν ανοιγεις δικοσου μαγαζη εχεις και εξοδα εφοριες και χρειαζεσαι και μεγαλο κεφαλαιο

  9. #9
    energizer6666
    φιλε απο θεσσαλονικι ειμαι και ενδιαφερομαι για R1 που μπορω να τον βρω?

  10. #10
    energizer6666

    ΦΙΛΕ PLEASE ΕΝΑ ΤΗΛ Η ΜΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑ ΓΙ

    ΦΙΛΕ PLEASE ΕΝΑ ΤΗΛ Η ΜΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑ ΓΙΑ R1

Παρόμοια θέματα

  1. οποιος ενδιαφερεται για καλοκαιρινο jacket...
    από CBR600RR7 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/08/2010, 17:40
  2. γνώμες για αγορά Cbr 125 !!!
    από Eddiex στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2009, 14:06
  3. οποιος ενδιαφερεται για DRZ400s Service Manual....
    από bartman στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2005, 20:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF