Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΝ!

  1. #1

    ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΝ!

    ειμαι χθες απογευματακι στην παραλια της Θεσσαλονικης για καφεδακι, και μπροστα στην Λ.Νικης (παραλιακη) περναει πορεια (ΠΑΟΚΙΑ ΓΕΡΑ)!
    μεχρι εδω ολα καλα (εκτος οτι κλεισανε ολοι οι δρομοι και κοπηκε η πολη στην μεση)....την φωτο που επισυναπτω παρακατω την τραβηξα απο το καφε που καθομουν...
    ουτε ενας ουτε δυο....ΟΚΤΩ ξεκρανωτοι ζηταδες (η φωτο δεν τους πηρε ολους αλλα εχω και βιντεο) να κανουν περιπολειες πισω απο την πορεια με αρκετα χιλιομετρα μεσα και κολπα!
    παραδειγμα προς αποφυγειν παιδια!
    βαλτο καλα στο κεφαλι σου και συ οργανο της ταξης, και οταν θα με ξανασταματησεις να μου την πεις γιατι παρκαρα πανω στο πεζοδρομιο και 1002 αλλες μ@λ@κιες, θα σου δειξω την φωτο σου μπας και σε αναγνωρισεις!
    υπαρχει και το αναλογο βιντεο για οποιον επιθυμει!
    περιμενω σχολια.........

  2. #2
    ξεχασα να αναφερω οτι στο βιντεο φαινεται πεντακαθαρα οτι καθως ξεκινανε και παλι ολοι μαζι (ξεκρανωτοι φυσικα) ο τελευταιος απο αυτους, οδηγαει και ταυτοχρονα μιλαει στο κινητο που κραταει στο αριστερο του χερι και ακουει απο το δεξι αφτι (χιαστη που λεμε)....οχι τπτ αλλο αλλα θα παθει και καμια κραμπα το παλικαρι....κριμα!

  3. #3

    Re: ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΝ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από giatou
    ειμαι χθες απογευματακι στην παραλια της Θεσσαλονικης για καφεδακι, και μπροστα στην Λ.Νικης (παραλιακη) περναει πορεια (ΠΑΟΚΙΑ ΓΕΡΑ)!
    μεχρι εδω ολα καλα (εκτος οτι κλεισανε ολοι οι δρομοι και κοπηκε η πολη στην μεση)....την φωτο που επισυναπτω παρακατω την τραβηξα απο το καφε που καθομουν...
    ουτε ενας ουτε δυο....ΟΚΤΩ ξεκρανωτοι ζηταδες (η φωτο δεν τους πηρε ολους αλλα εχω και βιντεο) να κανουν περιπολειες πισω απο την πορεια με αρκετα χιλιομετρα μεσα και κολπα!
    παραδειγμα προς αποφυγειν παιδια!
    βαλτο καλα στο κεφαλι σου και συ οργανο της ταξης, και οταν θα με ξανασταματησεις να μου την πεις γιατι παρκαρα πανω στο πεζοδρομιο και 1002 αλλες μ@λ@κιες, θα σου δειξω την φωτο σου μπας και σε αναγνωρισεις!
    υπαρχει και το αναλογο βιντεο για οποιον επιθυμει!
    περιμενω σχολια.........
    Καταρχήν στη φωτό που παραθέτεις όλοι είναι σταματημένοι!Δεύτερον μην τους δείξεις τη φωτό γιατί θα μπλέξεις χειρότερα!Τρίτον και βασικότερο συμφωνώ μαζί σου για τη χρήση του κράνους!Άσχετο:ευχαριστημένος με το KLE?
    so far so good.

  4. #4

    Re: Re: ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΝ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgeboy
    Καταρχήν στη φωτό που παραθέτεις όλοι είναι σταματημένοι!Δεύτερον μην τους δείξεις τη φωτό γιατί θα μπλέξεις χειρότερα!Τρίτον και βασικότερο συμφωνώ μαζί σου για τη χρήση του κράνους!Άσχετο:ευχαριστημένος με το KLE?
    exeis dikio oti tha exw mpleksimata kai molis mou dwsane symboylh na sbhsw kai thn fwto apo to forum gia na mhn exw allou eidouw trabhgmata...tespa opoios thelei na thn dei h kai to video akoma ta exw anebasei sto pc kai mporw na toy ta steilw me pm h mail...
    nai, sthn fvto thn sygkekrimenh exeis dikio. molis exoyn stamathsei!
    to binteaki omws einai ola ta leuta!

    parathesh sto asxeto: to kle einai tou aderfou mou,den einai dikh mou epilogh alla to exw ta teleutaia 4 xronia...egw etoimazomai gia alla kolpa (GSR600K6), ante na doume pote omws!
    pantws nai, eimai euxaristimenos kai den mou exei bgalei kanena problhma paroti lene oti ta kle meta ta 20.000 km ta exeis sunergeio...exw kanei pollaplasia xiliometra kai ftou mhn to matiasw!!!!tha elega oti ta exei bgalei ta leuta tou!me polla taksidia mesa!
    esu?to diko sou kainourgio einai?

  5. #5

    Re: Re: Re: ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΝ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από giatou
    exeis dikio oti tha exw mpleksimata kai molis mou dwsane symboylh na sbhsw kai thn fwto apo to forum gia na mhn exw allou eidouw trabhgmata...tespa opoios thelei na thn dei h kai to video akoma ta exw anebasei sto pc kai mporw na toy ta steilw me pm h mail...
    nai, sthn fvto thn sygkekrimenh exeis dikio. molis exoyn stamathsei!
    to binteaki omws einai ola ta leuta!

    parathesh sto asxeto: to kle einai tou aderfou mou,den einai dikh mou epilogh alla to exw ta teleutaia 4 xronia...egw etoimazomai gia alla kolpa (GSR600K6), ante na doume pote omws!
    pantws nai, eimai euxaristimenos kai den mou exei bgalei kanena problhma paroti lene oti ta kle meta ta 20.000 km ta exeis sunergeio...exw kanei pollaplasia xiliometra kai ftou mhn to matiasw!!!!tha elega oti ta exei bgalei ta leuta tou!me polla taksidia mesa!
    esu?to diko sou kainourgio einai?
    2002 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος!Παρόλα αυτά είναι καιρός να αλλάξω.είμαι μεταξύ V-STROM ABS KAI CBF 600 ABS.
    so far so good.

  6. #6

    Re: ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ...ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΝ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από giatou
    ειμαι χθες απογευματακι στην παραλια της Θεσσαλονικης για καφεδακι, και μπροστα στην Λ.Νικης (παραλιακη) περναει πορεια (ΠΑΟΚΙΑ ΓΕΡΑ)!
    μεχρι εδω ολα καλα (εκτος οτι κλεισανε ολοι οι δρομοι και κοπηκε η πολη στην μεση)....την φωτο που επισυναπτω παρακατω την τραβηξα απο το καφε που καθομουν...
    ουτε ενας ουτε δυο....ΟΚΤΩ ξεκρανωτοι ζηταδες (η φωτο δεν τους πηρε ολους αλλα εχω και βιντεο) να κανουν περιπολειες πισω απο την πορεια με αρκετα χιλιομετρα μεσα και κολπα!
    παραδειγμα προς αποφυγειν παιδια!
    βαλτο καλα στο κεφαλι σου και συ οργανο της ταξης, και οταν θα με ξανασταματησεις να μου την πεις γιατι παρκαρα πανω στο πεζοδρομιο και 1002 αλλες μ@λ@κιες, θα σου δειξω την φωτο σου μπας και σε αναγνωρισεις!
    υπαρχει και το αναλογο βιντεο για οποιον επιθυμει!
    περιμενω σχολια.........
    η φωτογραφια που ειναι?

  7. #7
    Ετσι ετσι να γινομαστε πιο πολλα τα GSR!!!!!!!!!!!Να το παρεις φιλαρακι ειναι τελειο!!!!!!
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  8. #8
    χαβαλε εκαναν ..........λιγες φορες ειδαμε να περνανε με κοκκινα ???

    ας κανουν σωστα την δουλεια τους και ας εχουν και τετοια ......ενταξει δεν σημαινει οτι ειναι συνεχεια ετσι

Παρόμοια θέματα

  1. ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ!
    από ktaendoman στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2009, 03:19
  2. Ο "ειδικός τύπος" και το σωστό παράδειγμα
    από SF στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2005, 16:43
  3. το κακο παραδειγμα
    από kawasaki ZX-12 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2005, 09:44
  4. Πουλάω το καλό μου το ακριβό μου...
    από xxxristos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2005, 21:47
  5. Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 03/03/2005, 11:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF