Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 76

Θέμα: Πανελληνια απο την αναποδη (παναγιδια για την πανεληνια)

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    bxtmr Η ΠΩΣ ΣΕ ΛΕΝΕ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 6000 , ΠΟΥ ΟΝΤΩΣ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ ΠΟΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ.ΕΓΩ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΓΚΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 20-30.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟΝ ΔΟΓΜΑΤΙΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ "ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΤΕ ΚΑΘΙΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ ΕΚΕΙ ΕΞΩ". ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙΣ.
    ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ.
    ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ.
    ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
    ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ 6 Ή 60000 ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ
    ΣΤ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ 100 ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΕΦΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ.
    ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ..
    ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΙΕΣ ΣΑΣ.....
    ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΒΕΣΠΑΑΑΑΑΑ....

  2. #2
    ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΛΩΣΣΑ.ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΒΑΛΤΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ 10000 ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ , ΠΑΡΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ.

  3. #3
    μπραβω μας.... με τετοια επικοδομητηκη σηζητηση που κανουμε πιστευω οτι τωρα λιθηκαν ολες οι αποριες μας για τον λογο που παει κατα διαολου η πανελληνια. αντε και σε ανωτερα..... τωρα δεν μενει παρα να παιξουμε και της πιστικουλιες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #4
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Μάστορες,το μαλακίσατε
    Always made to mean nothing

  5. #5
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bxtrm
    ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΛΩΣΣΑ.ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΒΑΛΤΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ 10000 ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ , ΠΑΡΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ.
    ίσως το χειρότερο post που έχω δει εδω και 1 χρόνο που είμαι στο φορουμ...

    κρίμα γιατί η συζήτηση μπορεί να έγινε λίγο πιο έντονη, αλλά ήταν συζήτηση.. αυτό όμως εδώ εγώ δεν το καταλαβαίνω..
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  6. #6
    Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΕΞΑΝΤΛΕΙΤΑΙ...

    ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ,ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ.....ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΣΟΥ...

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ ...

    ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...
    ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ,ΤΡΑΒΑ ΕΣΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.....
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  7. #7
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΜΠΑ ΜΠΑ ΜΠΑΑΑΑΑ

    ΡΕ ΣΥ ΒΜΧ-ΜΑΓΚΑ ΒΡΙΖΩ ΚΑΝΩ ΔΕΙΧΝΩ ΔΕΝ ΠΑΣ ΤΙΠΟΤΕ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΜΕΡΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ???

    ΡΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ???ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΤΣΙ???

    ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΣΒΗΣΤΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ RECYCLE-BIN!!!

    AAA ΡΕ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΓΚΙΑ!!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  8. #8
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΣΜ (ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ) ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙ (ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ).

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΛΕΣΧΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΑΝΕΧΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΕΝΤΑΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΙΓΟΥΡΑ ΘΕΤΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΟΝ ΠΕΡΙΓΥΡΟ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ....

    ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΥΠΟΣ (bxtrm) ΑΡΧΙΣΕ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. ΣΥΜΠΑΘΑ ΜΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ....

    ΠΡΟΣ ΛΕΣΧΕΣ: ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΡΟΜΠΑ! ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΟΥΤΕ ΞΕΡΟΛΑΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  9. #9
    The Lamp Chops Master
    Εγγραφή
    05/07/2002
    Μηνύματα
    48
    ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΛΩΣΣΑ.ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΒΑΛΤΑ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ 10000 ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ , ΠΑΡΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ.
    Πωπωπωπωπωπω........ Μεγάλε btudjdsdkjfhgsdffix με έπεισες.
    Από τώρα έχω αρχίσει να ετοιμάζω μπαγκάζια.

    Απλά θα πώ ότι μιας και κρύβεσαι πίσω από τον Δογματισμό σου και μία οθόνη..........
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .......μπορείς να βάλεις τα μεγάλα και βαρειά αρχιδάκια σου στον κώλο σου. Ομοίως και τα αρχιδάκια των μυρίων που προτιμάς στιν πανελλήνια.

    Όσο οδηγώ μοτό θα έχω άποψη για όλα όσα με αφορούν, είτε ειδικά είτε γενικά, σαν μοτοσυκλετιστή.

    Άντε γαμήσου λοιπόν και εσύ και η λέσχη σου άμα προτιμάς τους κάγκουρες.


    Φιλικά Γιώργος.

    ΥΓ. Άμα θές να σε δώκω και το κινητό μου να με τηλεφωνήσεις να σε βρίσω.
    Τα καλύτερα ταξίδια είναι..........




    ........αυτά που δεν κάναμε ακόμα!

  10. #10
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    ?

    ρε παιδιά δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να το συνεχίζουμε... η διοργάνωση της πανελλήνιας αποκαλύφθηκε.....

    τί να λέμε απο κει και πέρα.. ο καθένας στο δρόμο του.. όσο για τα βρισίδια.. εκεί πουθ πήγε το επίπεδο δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαστε

    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΔΕ ΛΕΩ ΤΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥς ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΝ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΛΠ.. ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΑΡΑ ΚΑΚΙΑ...ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ!

    ΑΥΤΑ

    Τα λέμε μεταξύ μας όμορφα και ωραία όπως πάντα με ήθος και καλή διάθεση!
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  11. #11

    Re: ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
    ρε παιδιά δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να το συνεχίζουμε... η διοργάνωση της πανελλήνιας αποκαλύφθηκε.....

    τί να λέμε απο κει και πέρα.. ο καθένας στο δρόμο του.. όσο για τα βρισίδια.. εκεί πουθ πήγε το επίπεδο δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαστε

    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΔΕ ΛΕΩ ΤΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥς ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΝ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΛΠ.. ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΑΡΑ ΚΑΚΙΑ...ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ!

    ΑΥΤΑ

    Τα λέμε μεταξύ μας όμορφα και ωραία όπως πάντα με ήθος και καλή διάθεση!
    ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΑΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩς ΘΕΛΕΤΕ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ . ΟΠΩς ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΜΕ ΒΡΙΣΟΥΝ . ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΣΑΣ ΝΑΜΑΣ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΟΥ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΧΩ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΤΟ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ . Η ΛΕ ΣΧΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ .
    ΟΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΜΕ. ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ .... ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΣΕΙΣ (ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΧΙ ΟΛΟΙ) , ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΒΟΛΙΚΟ

  12. #12

    Re: ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
    ρε παιδιά δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να το συνεχίζουμε... η διοργάνωση της πανελλήνιας αποκαλύφθηκε.....

    τί να λέμε απο κει και πέρα.. ο καθένας στο δρόμο του.. όσο για τα βρισίδια.. εκεί πουθ πήγε το επίπεδο δεν υπάρχει λόγος να ασχολούμαστε

    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΔΕ ΛΕΩ ΤΑ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥς ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΤΗ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΝ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΛΠ.. ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΑΡΑ ΚΑΚΙΑ...ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ!

    ΑΥΤΑ

    Τα λέμε μεταξύ μας όμορφα και ωραία όπως πάντα με ήθος και καλή διάθεση!
    ΜΕΓΑΛΕ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΔΕΣ ΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΡΙΞΕ ΜΟΥ ΕΥΘΥΝΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΣΤΟ ΙΡΑΚ. ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ.

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
    Πωπωπωπωπωπω........ Μεγάλε btudjdsdkjfhgsdffix με έπεισες.
    Από τώρα έχω αρχίσει να ετοιμάζω μπαγκάζια.

    Απλά θα πώ ότι μιας και κρύβεσαι πίσω από τον Δογματισμό σου και μία οθόνη..........
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .......μπορείς να βάλεις τα μεγάλα και βαρειά αρχιδάκια σου στον κώλο σου. Ομοίως και τα αρχιδάκια των μυρίων που προτιμάς στιν πανελλήνια.

    Όσο οδηγώ μοτό θα έχω άποψη για όλα όσα με αφορούν, είτε ειδικά είτε γενικά, σαν μοτοσυκλετιστή.

    Άντε γαμήσου λοιπόν και εσύ και η λέσχη σου άμα προτιμάς τους κάγκουρες.


    Φιλικά Γιώργος.

    ΥΓ. Άμα θές να σε δώκω και το κινητό μου να με τηλεφωνήσεις να σε βρίσω.
    ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΜΕΓΑΛΕ ΒΡΙΣΕ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΤΑ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΚΑΝΩ.
    ....Άντε γαμήσου λοιπόν και εσύ και η λέσχη σου άμα προτιμάς τους κάγκουρες... ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΗ ΨΩΛΗ ? ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΔΕΙΞΕΙΣ Η ΒΑΛΤΗΝ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ.

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
    Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΕΞΑΝΤΛΕΙΤΑΙ...

    ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ,ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ.....ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΣΟΥ...

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΟΝ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ ...

    ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...
    ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ,ΤΡΑΒΑ ΕΣΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.....
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ ΧΑΖΗ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΚΑΝΕΝΟΣ.
    ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΤΥΠΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ.

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΠΣΜ (ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ) ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙ (ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ).

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΛΕΣΧΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΑΝΕΧΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΕΝΤΑΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΦΙΓΟΥΡΑ ΘΕΤΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΟΝ ΠΕΡΙΓΥΡΟ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ....

    ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΥΠΟΣ (bxtrm) ΑΡΧΙΣΕ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. ΣΥΜΠΑΘΑ ΜΕ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ....

    ΠΡΟΣ ΛΕΣΧΕΣ: ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΡΟΜΠΑ! ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΟΥΤΕ ΞΕΡΟΛΑΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.....
    ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΒΡΙΣΙΔΙΑ.......

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2008, 18:04
  2. ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ-ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ
    από g.papalexis στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2007, 02:52
  3. Τελικά θα ανέβει κανένας για την πανελλήνια παρέα?
    από free rider στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2005, 11:43
  4. Λιγο την προσοχη σας για την εκδρομη!!!
    από hornet στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2005, 15:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF