Σελίδα 3 από 108 ΠρώτοΠρώτο 123456781353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 1615

Θέμα: Gsr600...!

  1. #31
    Το μοναδικο πραγματικα ολοκληρωμενο streetfighter μηχανακι ειναι το GSR μεχρι τα 8000 ευρω imo παντα....

  2. #32

    tetia na akouo...

    molis giriasa apo tin dulia anixa to pc k mou ftiaxate to kefi...
    xeromai na blepo tetia antmetopisi metaxi mas oti k an kabala o ka8enas...
    gia ton ka8ena mas oti exei ine to kalitero ite FZ,Hornet,Z,GSR, geri na imaste na ta xeromaste...

    ade sabatokiriako mprosta mas xamoli8ite na gemisi o topos naked na psaroni o kosmakis...

    ade k kales boltes....k xempoukosteta ligo ta rimadia pou kinounte san diaolia mes tis polis....
    "...ADV..."

  3. #33
    Ετσι παει ρε παιδια..στα ματια του ο καθενας ,βλεπει τη μηχανη του διαμαντι...γιατι να μειωσεις κατι το οποιο ο αλλος το βλεπει εξισου ετσι..αρκετη κακια κ κομπλεξ υπαρχει καθημερινως κ εχει καταντησει αηδια..εχω πετυχει παλικαρακι με GSR κ εχουμε πιασει κουβεντα..γιατι να χω το υφακι του κακου mothafucka?Ημαρτον ρε...αρκετοι οι μ@μ@κες γυρω μας..μη παραγινει...

  4. #34

  5. #35

    Re: tetia na akouo...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ystefanidis
    molis giriasa apo tin dulia anixa to pc k mou ftiaxate to kefi...
    xeromai na blepo tetia antmetopisi metaxi mas oti k an kabala o ka8enas...
    gia ton ka8ena mas oti exei ine to kalitero ite FZ,Hornet,Z,GSR, geri na imaste na ta xeromaste...

    ade sabatokiriako mprosta mas xamoli8ite na gemisi o topos naked na psaroni o kosmakis...

    ade k kales boltes....k xempoukosteta ligo ta rimadia pou kinounte san diaolia mes tis polis....
    Οσο για αυτο συμφωνουμε!
    Εντελως παρεξηγημενα στην Ελλαδα τα περισσοτερα naked, ενω στην Ευρωπη ερχονται πρωτα σε πωλησεις

  6. #36
    Μολις διαβασα οτι το GSR ειναι το 1ο μηχανακι σε πωλησεις της SUZUKI στην Ευρωπη--->πανω απο 4,500 κομματια το πρωτο 4ο του χρονου(πηγη http://www.suzuki-gb.co.uk/article.asp?id=660 )

  7. #37

    na pari...

    file mou de leei k kati epidi estile idi 4.500 episimos....
    apo to na blepo na kabala k i koutsi maria ena GSR protimo stin ellada toulaxiston na argisi dramatika i exaplosi tous...asxeta an 8a fenete oti den ine kali motora logo xamilon poliseon....
    tin soupa de ti glitonoume sigoura....
    mi xaliese goustaretin k kikloforatin tora pou traba akomi ta blemata....
    "...ADV..."

  8. #38
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484
    Την καλή μοτόρα δεν την κάνουν οι πωλήσεις αδερφέ.Αυτά με τα νούμερα τα ακούω βερεσέ.
    Η καλύτερη μηχανή είναι αυτή που καβαλάμε.

    Όυτε για πλάκα δεν έγραψα ποτέ ότι τα honda η τα yamaha και πάει λέγωντας είναι ανώτερα κάποια άλλα.Χαίρωμαι όταν βλέπω άτομα να μιλάνε με πάθος όχι για μάρκες...αλλά για μηχανές.
    Καβαλάτε και αφήστε τα συγκρητικά για τα περιοδικά (που δεν μας ενδιαφέρουν
    )

    χαιρετούμπες!
    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  9. #39
    Δεν ειπα οτι ειναι καλυτερο επειδη ειναι 1ο(της Suzuki 1ο οχι γενικα)....Το ειπα για καποιο παιδι που εγραψε οτι δεν θελει να κυκλοφορησουνε πολλα στην Ελλαδα(εγω βλεπω αρκετα τωρα τελευταια )

  10. #40
    Καλησπέρα παίδες. Κάτοχος και εγώ μιας νέας GSR Grey. Αν και είμαι ακόμα στα στρωσίματα είμαι καταευχαριστιμένος. Προχθές το βράδυ που κατέβαινα κέντρο για διασκέδαση με σταματήσανε 3 σε φανάρια και μου εκφράσανε θαυμασμό για το μηχανάκι. Σαν συμπεριφορά δεν το συζητάμε γαζώνει, σιδερώνει όλα τα κάνει Οσο για συνάντηση και καφεδάκι μέσα, και μια που μερικοί δεν μπορούν να απομακρυνθούν πολύ απότι βλέπω, η Βάρκυζα δεν είναι κακή ιδέα. Κώστας εδώ απο Ηράκλειο Αττικής.
    Bloddy Summer's here

  11. #41
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Αντε οργανωθειτε και ζυτηστε να γινει κατηγορια gsr600

  12. #42
    Οποιος ψηνεται για βολτα(να ειναι κατοχος GSR θα θεωρηθει προσον ) να βαλει το MSN του εδω να κανονισουμε καμμια μερα.
    Το δικο μου ειναι mats8282@hotmail.com και πρωινες ωρες ειναι ανοιχτο ....

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DinoS1
    Οσο για συνάντηση και καφεδάκι μέσα, και μια που μερικοί δεν μπορούν να απομακρυνθούν πολύ απότι βλέπω, η Βάρκυζα δεν είναι κακή ιδέα. Ηράκλειο

    Aυτο να υποθεσω οτι παει για εμενα???Καλα ρε δεν θα σε πετυχω καπου????Στη μια ροδα θα σε περασω!:a66: :a66:

    :rotflmao: :rotflmao:


    Για Σαββατο μεσα παιδες αν ειναι
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  14. #44

    trela...

    ti na proto po..
    oti omorfeni mera me ti mera i oti ginete akomi pio 8iriodis to mikro mas...
    ade pedes sabatokiriako mprosta ksamoliste ta 8iria na xepiastune...
    kala na maste k kales boltes...
    "...ADV..."

  15. #45
    Wraia kai tsaxpinika einai alla oxi kai mikraaa,, oxi kai mikraa. Xthes irthe enas kolitos apo Salonika kai ton pira me tin mwrakla gia tsarkes. Mou leei loipon se mia fasi. Kala posa kivika einai auti ? 1200 i parapanw ? Tou lew 600 einai re. "aaa ela re fainetai gia poly parapanw". Kai esy diladi tha ta peis mikra ?
    Bloddy Summer's here

Σελίδα 3 από 108 ΠρώτοΠρώτο 123456781353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. z750 vs gsr600
    από cbf600sa στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 94
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2006, 02:02
  2. Που είναι το Gsr600 Oeeeoooo!!!!
    από sakattaq στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2006, 16:01
  3. Suzuki GSR600 - Τα σχολια σας
    από oulas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 01:50
  4. GSR600 wanna be Z750
    από AFTER στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2006, 16:41
  5. Test Drive GSR600 με... πτωση
    από oti-na-iz στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 15/02/2006, 08:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF