Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: fz6-gsr600

  1. #1

    fz6-gsr600

    Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα μηχανακια και εχω καποιες αποριες.Τα fazer 06 εχουν ακομα προβλημα με tps?Τα 06 εχουν κατι διαφορετικο απο τα 05 για να μην την πατησω και παρω κανα 05?Η σελα για οδηγο και συνεπιβατη ειναι ξεκουραστη? Θα το αλλαξει συντομα με κανα καινουργιο η θα αργησει?(sorry αν σας ζαλισα)
    ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ!

  2. #2
    Και οι 2 μηχανές είναι πολύ καλές για τα λεφτά τους και θα σε ικανοποιήσουν σχεδόν απόλυτα τηρουμένων των αναλογιών. Αν το Fazer είναι το φεριγκάτο, οπότε και σε ταξιδάκι θα είσαι οκ.

    Διάξεξε ποιά σου αρέσει πιο πολύ για τα λεφτά που διαθέτεις, να ξέρεις πως θα χρειαστείς και κάποια έξτρα λεφτά για καλό εξοπλισμό.

    Κάντα και τα 2 τέστ ράϊντ και ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ (σε συμπεριφορά, σε ειληκρίνια, σε εξυπηρέτηση, σε τεχνογνωσία και σε τιμές) ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ επίσημο της μάρκας που θα επιλέξεις.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2004
    Μηνύματα
    216

    Re: fz6-gsr600

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nick900
    Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα μηχανακια και εχω καποιες αποριες.Τα fazer 06 εχουν ακομα προβλημα με tps?Τα 06 εχουν κατι διαφορετικο απο τα 05 για να μην την πατησω και παρω κανα 05?Η σελα για οδηγο και συνεπιβατη ειναι ξεκουραστη? Θα το αλλαξει συντομα με κανα καινουργιο η θα αργησει?(sorry αν σας ζαλισα)
    σχετικα με FAZER...προβλημα με tps δεν υπαρχει (εχει λυθει και για αυτα που το παρουσιασαν, δωρεαν για τα μηχανακια της ΜΟΤΟΔΥΝΑΜΙΚΗΣ)....

    διαφορα το γυμνο 06 με τα προηγουμενα δεν εχει (μονο χρωματικες αλλαγες). Το φαιρινγκατο εχει βγει το 06 και με abs.

    ΣΥΓΚΡΙΣΗ θα κανεις εσυ,ειναι υποκειμενικο ...οδηγησε τα...στα χαρτια φαινεται να υπερτερει το gsr...αλλα παλι fz θα επαιρνα!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Hornet -fz6-gsr600
    από DAIMOND στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/08/2007, 15:13
  2. GSR600 ? Νεα HORNET600 ? FZ6 Fazer Naked?, Η έκθεση του Ελληνικού,μπερδεύει ή βοηθάει
    από mc99121 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2007, 13:46
  3. Νέο FZ6 στην παρέα...
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2004, 13:40
  4. V strom 650 Vs FZ6 fazer
    από zoudis στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο μήνυμα: 17/03/2004, 21:23
  5. fz6 fazer manual
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2004, 22:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF