Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: Αποψε εφαγα μια πολυ ασχημη χυμα

  1. #1

    Αποψε εφαγα μια πολυ ασχημη χυμα

    Και χτυπησα....
    Οχι ομως σε καποιο εξωτερικο μερος του σωματος μου!
    Στην καρδια χτυπησα!

    Η ιστορια μου εχει ως εξης!Θα προσπαθησω να ειμαι οσο το δυνατον πιο περιλιπτικος!
    Εχτες ειχα παει με την παρεα μου σε ενα μπαρακι για ποτο!
    Η κοπελα που ηρθε και μας πηρε παραγγελια,μου προξενησε το ενδιαφερον,σε βαθμο υψηλο,ωστε να την κοιταζω με καθε ευκαιρια!
    Βεβαια ειπα,οι πιθανοτητες να γνωρισεις ετσι μια κοπελα(σερβιτορα-πελατης) ειναι μηδαμινες,αλλα εφοσον μου αρεσε,δεν σταματησα να την κοιταζω!
    Στην πορεια ειδα οτι οσο την κοιτουσα στα ματια,δεν αλλαζε το βλεμα της!
    Κατοπιν,παρατηρησα οτι ερχοταν και στεκοταν συχνα πανω απο το τραπεζι μας,και μας αλλαζε τα νερα-τασακια με αναλογια 1-10 σε συγκριση με τα τραπεζια!
    καθε φορα που περναγε απο το τραπεζι,με την ακρη των ματιων μου την εβλεπα οτι εριχνε ματιες!
    Οποτε ειπα,θα κανω μια κινηση να δω αντιδρασεις!
    Παιρνω το κινητο και βγαινω εξω απο το μαγαζι(το οποιο ειχε ορατοτητα μεσα-εξω λογο τζαμαριας),και κανω ενα τηλεφωνημα σε ενα φιλο!
    Η εν λογο κοπελα,οχι μονο ηρθε και στηθηκε στην πορτα του μαγαζιου,με το βλεμα προς το μερος μου,αλλα σε καποια στιγμη απομακρυνθηκε απο την πορτα και ηρθε προς το μερος μου,και σταθηκε για κανα 2 λεπτα σε αποσταση 2-3 μετρων απο μενα,την στιγμη που τηλεφωνουσα,σαν να περιμενε να της μιλισω !
    Επειδη ως γνωστων,εμας τους αντρες υπαρχει κατι που μας βαραει,δεν εκανα καμια κινηση(εκτος απο το να την κοιταω εντονα την ωρα που μιλουσα στο τηλεφωνο),και ξαναπηγε προς την πορτα,αλλα χωρις να απομακρυνθει απο εκει!
    Στην συνεχεια πηγα και καθησα στο τραπεζι,και αρχισε να με ρωταει ενας φιλος μου,τι παιζει με την σερβιτορα?
    Ωστε λεω δεν ειναι δημιουργια της φαντασιας μου?Το εχεις παρατηρησει και εσυ?Μου λεει βεβαιως,και μαλιστα την ακουσε να μιλαει με μια αλλη σερβιτορα κοιτοντας προς το μερος μου!
    Κατοπιν φυγαμε,μαινοντας με την πικρα οτι δεν εκανα κινηση!

    Ετσι πηρα την αποφαση,και αποψε πηγα παλι στο μαγαζι με εναν φιλο παρεα,με μοναδικο σκοπο να της μιλησω!
    Για καλη μου τυχη(η' κακη..) ητανε εκει!Οπως μπηκα στο μαγαζι,ητανε φατσα καρτα,και απο το υφος καταλαβα οτι με αναγνωρισε!
    Ερχετε μας παιρνει παραγγελια,και μετα απο 20 λεπτα μας ζητησε να πληρωσουμε γιατι σχολαει!
    Λεω μεσα μου,η' τωρα η' ποτε!
    Σε καποια στιγμη μπαινει στην τουαλετα,και ακολουθησα και εγω!
    Την περιμενα στο προθαλαμο!
    Βγαινει και(!!!!),αρχιζω το μπλα μπλα!Εκανε οτι δεν με ηξερε!!!!Την ρωτησα αν με θυμοταν απο χτες και μου λεει''μα τοσους πελατες εχουμε''Δεν προλαβα ουτε να τελειωσω τα λογια μου και μου απανταει ενα ξερο "που χρονος για σχεσεις?",και φευγει σαν να ηταν σοκαρισμενη/τρομαγμενη!

    Εμεινα @#$#@$ας

    Δεν με εχει στεναχωρησει το γεγονος οτι δεν την γνωρισα,και ας μου αρεσε τρελα!
    Στεναχωρηθηκα πιο πολυ που δεν με αφησε να τελειωσω αυτα που ηθελα να της πω(για δικους μου λογους)

    Τι εγινε ρε παιδια?Που εκανα το λαθος?Της πληγωσα τον εγωισμο της που δεν της μιλησα την πρωτη μερα?Ηθελε να παιξει?τι τι ΤΙ?
    Σας παρακαλω δωστε μου τις δικες σας απαντησεις στο θεμα!
    Θα με ενδιεφερε να ακουσω τις γνωμες των γυναικων!


    ...και οσο για σενα γλυκια μου σερβιτορα,που ουτε το ονομα σου δεν ξερω,ευχομαι να το διαβαζεις αυτο,γιατι εισαι οτι πιο γλυκο εχω δει μεχρι τωρα,και ας με πληγωσες πολυ,οχι επειδη με αρνηθηκες,αλλα επειδη δεν με αφησες να σου ανοιξω την καρδια μου εστω και για πεντε λεπτα,και ας επαιρνες οτι ηθελες απο μεσα....


    Ηθελα απλως να μοιραστω αυτο το συμβαν με ανθρωπους που εχουν την ιδια τρελα με μενα(τις μοτοσυκλετες εννοω)!
    Τωρα θα μου πειτε,τι σχεση εχει αυτη η ιστορια με την μοτοσυκλετα...
    Και ομως για μενα εχει,γιατι για μια ακομα φορα,χρειαστηκε μια βολτα με αυτην για να με κανει να νιωσω καλυτερα....

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Καταρχήν φίλε

    AFTER καλημέρα!

    Την ιστορία σου λίγο πολύ την έχουμε περάσει όλοι μας.

    Και θα σου πω βάσει της εμπειρίας μου την άποψη μου.

    Καταρχήν εξαρτάται τι ψάχνεις.Πως την έβλεπες την σερβιτόρα.Για παράδειγμα, αν την έβλεπες χύμα για ένα πεταχτό ας πούμε ναι έκανες μαλακία που δεν έκανες κίνηση.
    Αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν την έβλεπες έτσι.Και ότι θα θελες να προχωρήσεις σε μια γνωριμία και αν πήγαιναν όλα καλά σε σχέση κτλ κτλ.

    Κατ εμέ ΚΑΛΥΤΕΡΑ που δεν έκανες κίνηση.Και πίστεψε με έχω αρκετά μεγάλη εμπειρία με σερβιτόρες.
    Όχι ότι έχουν τίποτα οι κοπέλες.Απλά οι περισότερες είναι φοιτήτριες για παράδειγμα.Δηλαδή είναι πρεσσαρισμένες, άλλες μακρυά από τους δικούς τους, και στον χώρο που δουλεύουν διασκεδάζουν οι υπόλοιποι.Και πίστεψε με είναι πολύ μαλακία.
    Γενικά ο χαρακτήρας τους είναι περίεργος.Εκτός από λίγες περιπτώσεις οι υπόλοιπες γουστάρουν να "παίζουν" με τους πελάτες.Για να δούνε αν μετράνε και πόσο.

    Θα σε κοιτάει συνέχεια, θα κάνει καμιά ψευτοκίνηση και θα περιμένει να δει αντιδράσεις , οι οποίες αντιδράσεις είναι σχεδόν πάντα θετικές για αυτήν.Και το ενδιαφέρον σου να εκδήλωνες, θα άρχιζε τις προφάσεις και να ξέρεις δεν είμαι έτοιμη για σχέση ή με παρεξήγησες κτλ κτλ.Μερικές το τραβάνε λίγο ακόμα.

    Και θα σου πω και κάτι ακόμα.
    Αν πραγματικά σε γούσταρε, την επόμενη μέρα που έκανες την κίνηση απλά θα ενέδιδε.Θα μιλάγατε, και θα κανονίζατε ραντεβού στα σίγουρα.Και το πιο σίγουρο από όλα ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕ ΣΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΣ.
    Οπότε απλά "έπαιξε" με σένα, πήρε αυτό που ήθελε (το ενδιαφέρον σου ) δηλαδή και ξαναγύρισε στην μαλακισμένη ζωή της.
    Αν ήσουν χύμα και απότομος θα είχες περισσότερες ελπίδες.Όχι για τίποτα καλύτερο.’ντε να σου κόλλαγε για καμιά εβδομάδα ακόμα.

    Και την καρδιά σου να την δίνεις κάπου που αξίζει.Και δεν αξίζει αυτό που είναι όμορφο-γλυκό.Τα φαινόμενα απατούν!

    Και να σου πω και κάτι? ΕΣΥ είσαι ο μάγκας της υπόθεσης.Γιατί έκανες αυτό που γούσταρες στην τελική και τέρμα!Δεν έπαιξες.

    Υ.Γ Υπάρχει περίπτωση να σου ξανακολήσει.Πίστεψε με.
    Τότε μην κάνεις την μαλακία και της την πέσεις.
    ΑΠΛΑ ΓΡΑΨΤΗΝ.Από ότι φαίνεται δεν αξίζει για σένα!

    Και απόφευγε τις σερβιτόρες.Κάτι ξέρω και εγώ.

    Φιλικά......The Love Doctor! χαχα!

  3. #3
    Ένα έχω να σου πω ... διάβασε την υπογραφή μου!
    :o :o
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  4. #4
    Bikersonly και εγω εκει καταληγω,οτι δηλαδη ηθελε να ''παιξει''!
    Τωρα βεβαια θα μπορουσα να παω εκει με ενα καθαροαιμο,να μπω μεσα στο μαγαζι και να τα κανω γης μαδιαμ ολα!
    Αλλα δεν αξιζει!
    Και να μου ξανακολλαγε,δεν θα εκανα τιποτα γιατι με εκανε να χασω το ενδιαφερον με την συμπεριφορα της!
    Βεβαια δεν ειμαι ο μονος,αλλα μεσα σε αυτα τα 28 χρονια της ζωης μου,μου εχουν τυχει πολλα,και βαρεθηκα να πεφτω ολο σε μαλακισμενες!

    Θα ακολουθησω την συμβουλη του niko13g

    Ευχαριστω για το ενδιαφερον

  5. #5
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    Οκ, εστω πως η συγκεκριμενη εστω πως ηθελε απλα να παιξει, αν και υπαρχει παντα η πιθανοτητα να σε γουσταρε την πρωτη βραδυα εκει και τοτε, ή μπορει ακομα και να ξενερωσε απο το πως σε εκοψε στην τουαλετα (λεμε τωρα, γυναικα ειναι οπως θελει σκεφτεται, οκ; ) Οπως και να εχει, εσυ δεν θα μπορουσες να ξερεις τι ηθελε πραγματικα παρα μονο αν της μιλουσες. Το θεμα ομως, ο γενικος κανονας, το βασικοτερο, αυτο που πρεπει να θυμασαι και να εφαρμοζεις ΠΑΝΤΑ ειναι το εξης:

    Αν ειναι να κανεις κινηση κανε την οταν πρεπει, δηλαδη το συντομοτερο! Στη βραση κολαει το σιδερο, αυτα τα "θα περασω αυριο", "ενταξει μωρε, καπου θα την ξαναδω", κτλ, κτλ, ξεχασε τα, 9/10 φορες θα το μετανοιωσεις που δεν εκανες κατι οταν επρεπε/μπορουσες...

  6. #6

    φιλαρακο

    ακου τι γινεται.
    Καταρχην ποτε δεν θα καταλαβεις πως σκεφτονται οι γυναικες και μην προσπαθεις να βγαλεις ακρη απο την συμπεριφορα τους γιατι θα τρελαθεις.
    Συνεχιζοντας συμφωνω με τον Μιχαλη οτι τους αρεσει να παιζουν και να ικανοποιουν απλα τον εγωισμο τους με το να δειχνει ο καθενας οτι ενδιαφερεται.
    Απο προσωπικη εμπειρια θα σου πω μονο οτι πιστευω πως το καλυτερο που εχεις να κανεις σε τετοιες περιπτωσεις (και γενικοτερα σε ολες) ειναι να εισαι ΕΝΤΕΛΩΣ ανετος.Δηλαδη, μια σταση του στυλ ¨θελεις δεν θελεις στ'αρχ... μου¨.Οταν σε βλεπει ανετο και οτι δεν κρεμεσαι απο τα χειλη της για την απαντηση της, αντιδρα διαφορετικα.
    Τουλαχιστον με εμενα ετσι συνεβη, και οπως μου ειπε αργοτερα της αρεσε η ανεση μου.
    Οχι οτι προχωρησε πολυ βεβαια γιατι οπως ειπε και ο Μιχαλης, πολλες ωρες δουλιας και παντα θα τους αρεσει να παιζουν με τους πελατες.
    Αυτα απο μενα, καλημερα!

  7. #7
    de mas les to magazi na pame kai emeis na kanoume enan "poiotiko elegxo" tou proiontos????

    :P

  8. #8

    καλημέρα κι από μένα...

    πιστεύω πως τον πρώτο λόγο να απαντήσουν σε αυτό το ποστάκι τον έχουν οι γυναίκες του φόρουμ αλλά μάλλον όλες κοιμούνται ή είναι στο κομμωτήριο!

    θα συμφωνήσω και με τον bikersonly και με τον Alki_Viades
    στο γεγονός οτι το κορίτσι ήθελε απλά μια ξεπέτα ενώ εσύ κάτι πιο σοβαρό...εκεί χάλασε η χημεία.

    το πρώτο βράδυ (που μίλαγες στο τηλέφωνο) αν της έκανες νόημα να έρθει στην τουαλέτα,το πιο πιθανό ήταν να την "καθυστερούσες" για 10-15 λεπτά.

    αλλά από την στιγμή που δεν είσαι για τέτοια φάση, καλύτερα που έγιναν έτσι τα πράγματα.Όσο για την ποιότητα της,δεν θα είχε κάτι το διαφορετικό από τις άλλες...αυτό το τσαγανό που λέμε...

    και μην το κυνηγάς...τότε θα σου έρθει το "καλό το δέκα".Τελείως τυχαία...ίσως από μια διαδρομή σε βουνό,ίσως σε μια προπόνηση,ίσως σε μια μοτοσυνάντηση...ίσως και στα τρία μαζι!!!

  9. #9

    η ακομα

    μπορουμε να παμε να την ¨ριξουμε¨και μετα να την φτυσουμε για αυτο που σου εκανε.Ετσι για να μαθει να μην παιζει με τους φορουμιστες.Αντε μην τα παρω τωρα!Με την γ....!Φιλακια!

  10. #10
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    τελικά δυο ή τέσσερεις λωρίδες;

    (στο δρόμο για Χαβάη)

  11. #11
    Ntroph sas vre!!! Epeidh o AFTER efage mia xylopita (pou mallon aytos thn edose sthn arxh sthn servitora kai meta ayth tou thn epestrepse perimenontas ton sth gonia) valate oles tis ginekes se ena kazani kai tis riksate sthn pyra les kai eseis eiste agioi oloi! Den leo yparxoun m...... alla to idio isxyei kai gia sas tha thelate na sas fonazoume olous m......... giati kapoios apo esas ferthike malakismena?

    Epi tou thematos, ego den tha po oti h gomena eixe dikio h adiko ayto pou tha po einai oti yparxoun 2 logoi giati mporei na ferthike etsi
    1)Apla h kopela efage ftisimo thn proth vradia kai thn deyterh apo egoismo eftise kai ayth ton AFTER h 2)Apla ekane paixnidi na dei kata poso goiteyikh einai kai afou epiveveothike thn ekane ftinontas ton AFTER.
    Alla opos eipe kai o "Alki_Viades "Αν ειναι να κανεις κινηση κανε την οταν πρεπει, δηλαδη το συντομοτερο! Στη βραση κολαει το σιδερο, αυτα τα "θα περασω αυριο", "ενταξει μωρε, καπου θα την ξαναδω", κτλ, κτλ, ξεχασε τα, 9/10 φορες θα το μετανοιωσεις που δεν εκανες κατι οταν επρεπε/μπορουσες..." . Ayth einai h monh lysh an thn efarmozame oloi tha htan to idanikotero kai den tha anarotiomastan ystera ti kai pos?
    AFTER den pyrazh mia xylopita peires 10 tha doseis allou. Afta etsi pane roda einai kai gyrizoun. Apla koita apo edo kai pera na eisai pio aythormitos :-)
    "Τυφλός είναι κι εκείνος που κάνει ότι δεν ξέρει,
    πως πίνει απ’ το πηγάδι το σκοτεινό
    που, ό,τι τον κατατρώει, ανάγκη το ‘χει κάνει
    ή στην αυλή το κρύβει, να ξεχαστεί".

  12. #12
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ μην αφήνεις ευκαιρίες να φύγουν

    99.99% ΔΕΝ γυρνάν ξανά

    101% μετανιώνεις που τις άφησες να φύγουν

    102% θα μετανιώνεις για πιο πολύ καιρό από ότι θα τις χαιρόσουν αν δεν τις άφηνες να φύγουν

    100% μετανιώνεις ακόμα και αν δεν σου έβγαινε σε καλό αν τις ακολουθούσες

    150% όλοι (και οι μεγάλοι συμβουλάτορες) το έχουμε πάθει με ένα ή άλλο τρόπο

    προσοχή ΔΕΝ αφορά μόνο γυναίκες (ή άντρες) το θέμα αλλά ΓΕΝΙΚΑ ευκαιρίες

    άκου το "my way" το Mega Sinatra

    αυτά

  13. #13
    to magazi de mas eipes

  14. #14
    αιεν υψηκρατειν
    Εγγραφή
    08/11/2003
    Μηνύματα
    3

    συμπερασμα

    με κατι τετοιες ιστοριες, και αναλογες εμπειριες εκτιμω πιο πολυ της μηχανες... κουφο,ε??

    τουλαχιστον μ'αυτες ξερεις που πατας ( η που δε πατας... if u know what i mean... )

  15. #15
    αιεν υψηκρατειν
    Εγγραφή
    08/11/2003
    Μηνύματα
    3
    α! τι θα γινει με το μαγαζι, θα μας το πεις????? χι χι!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΜΟΤΟΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ!
    από alximistis στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2007, 01:30
  2. Ξημερωνει Μια Πολυ Μεγαλη Μερα
    από superfour στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2004, 10:48
  3. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2004, 02:36
  4. Μια πολύ καλή ιδέα
    από frikis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2003, 19:42
  5. Μια πολύ καλή ιδέα...
    από VaSsiLaKos στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 09:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF