Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 98

Θέμα: Για τα παιδάκια που περνούν με κοκκινο...

  1. #61
    Αρχικά δημιουργήθηκε από snipper
    Κόκκινο είναι αυτό το στρογγυλό φως στο πάνω μέρος από το πορτοκαλί και το πράσινο, που ανάβει ορισμένες φορές και όποιος θέλει σταματά....

    Αν δεν θες, δεν είναι υποχρεωτικό..... Αρκεί να μην περνάει νταλίκα από τον άλλο δρόμο που έχει πράσινο - το στρογγυλό φώς κάτω από το κόκκινο και το προρτοκαλί.

    Βέβαια τώρα, αν έχεις κόκκινο, κανείς δεν σου απαγορεύει να ξεπεζέψεις, και να περάσεις πηγαίνοντας την μηχανή με τα χέρια...



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ε ΡΕ ΝΙΚΟ...

    ΜΑΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ,ΝΑ ΤΣΟΥΛΑΜΕ ΠΕΡΑ-ΔΩΘΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ..!!!!

    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  2. #62
    μαλακια να το καψεις.....ευκαιρια για endo .μερικα φαναρια σε παιρνει να τα καψεις ομως.αυτα για τους πεζους αν εχεις σταματησει μην πειτε οτι εισαι και τυφλος μπορεις να δεις και να περασεις!
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  3. #63
    The Lamp Chops Master
    Εγγραφή
    05/07/2002
    Μηνύματα
    48
    Τώρα που το ξανασκεφτομαι και με κόκκινα περνάω διότι



    Λεφτά έχομεν και πλερώνωμεν τας ζημίας


    Έχουμε και εφτά ψυχές να γουστάρουμε
    Τα καλύτερα ταξίδια είναι..........




    ........αυτά που δεν κάναμε ακόμα!

  4. #64
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    To kalutero den to skefthkate omws...

    blepeis to fanari kokkino? sumplekth, sbhneis th mhxanh, pernas to dromo sa podhlato kai meta thn bazeis mpros kai sunexizeis...

  5. #65
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ρε συ φίλε μου τι παίρνεις και δεν μας δίνεις;

  6. #66
    The Lamp Chops Master
    Εγγραφή
    05/07/2002
    Μηνύματα
    48
    To kalutero den to skefthkate omws...


    blepeis to fanari kokkino? sumplekth, sbhneis th mhxanh, pernas to dromo sa podhlato kai meta thn bazeis mpros kai sunexizeis...
    Τι λε ρε μεγάλε?

    Με τίποτα σκατόφλωρους νομίζεις ότι έχει να κάνεις?

    Άκου ποδήλατο. Ρε για γυμναστικές είμαστε εμείς?

    Όρθιος στη μία ρόδα να τα βλέπω από ψηλά!!!!!!!
    Τα καλύτερα ταξίδια είναι..........




    ........αυτά που δεν κάναμε ακόμα!

  7. #67
    ΑΝ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΜΕ ΤΟ ΔΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΡΑΦΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΣΟΠΑΝΗΣ?ΠΟΛΛΑ ΣΤΡΟΥΜΦ ΕΧΟΥΝ ΜΗΧΑΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ:ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ.

  8. #68
    Paidia parakolouthw poli kairw aythn thn koubenta kai pragmatika exw arxisei kai sxhmatizw arnhtikh gnwmh gia merika atoma edw mesa. Twra tha poun poli sta arxidia mas kai emas.Alla ayto den me peirazei katholou, ayto pou me peirazei omws einai to oti bgike enas typos kai eipe oti egw pernaw me kokkino kai sta paparia mou oloi kai oloi bgikate kai kathgoreite ena palikari pou tou apanthse oti eyxete na ton pathsei forthgo. Oxi oti symfono me ton teleuteo alla en pash periptwsh eite apo proswpikh tou empeiria eite apo antidrash ths stigmhs eipe kapia baria pragmata. Kaneis omes den bgike na kathgorhsei ton allo pou einai pragmatika dolofonws kai to dhlwnei kiolas oti pernaei me kokino kai den skeftetai kanenan.Kai toulaxiston re filarako esy den thn thes thn zoi sou ton allo pou exei oikogeneia kai paei sthn douleia tou ti sou ftaei?.Merikoi eipan oti to eipe gia plaka an kai den diakrinw kanena humor sta logia tou, toulaxiston den bgike na pei kserete re paidia mhn ta pernete ola ths metrhths plaka kanw...Ti na pw re paidia loipame poli. Exoume ftasei se shmeio na eksumnoume thn kafrila kai thn aneythinothta tou kathenos.Eleos pia eleos...
    To be successfull in this world, promise everything deliver nothing...

  9. #69
    Banned
    Εγγραφή
    10/01/2004
    Μηνύματα
    354
    Eipes auta pou akribws h8ela na pw alla den h3era pws akribws.

    Se paradexomai oxi mono pou me katalabes me poio pneuma milaw alla kai pou eides pera apo thn uperbolh sta logia mou kai pou ekanes ton kopo na grapseis ths skepseis sou.

    Pragmatika se euxaristw gia to post sou kai xairomai pou se gnwrizw estw kai ligo mesa apo auto to forum.

    telos, to pleon paranoiko avatar pou exw dei. AERAAAAAAAAAAAAAAA :wacko:

    (Einai kati paizakia me skouterakia katw apo to mpalkoni mou kai o enas pataei 3erogkaza kai skaei h kwloe3atmish tou. to kanei twra 10 lepta.)

    Re filaraki, eisai KAI xalkideos KAI sunonomatos?

  10. #70
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Σταμάτα να Ενοχλείς τους Γαμάτους (R)

    και μην πεις τίποτα περί δήθεν... θα φας πετροπόλεμο

    άντε γεια

    :ZZZ:

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της swtos
    Εγγραφή
    22/07/2002
    Μηνύματα
    109
    Ρε παιδιά, όλα αυτά τα πόστ για ένα κόκκινο ??????
    Η διύλισις του κώνωπος και η κατάποσις της καμήλου ..........

    Υγ. Εσείς οι σίγουροι να προσέχετε και στα πράσινα, γιατί
    η κατάσταση έχει γίνει αφόρητη @#$%#@$%^#%$^&


    ΥΓ2. Η ισοπέδωση είναι καθολική, μην μπαίνετε στην πρίζα
    του περνώ δεν περνώ, αυτό θέλουν οι πολέμιοί μας .............

  12. #72
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    εγώ έχω περάσει άπειρες φορές με κόκκινο, ΛΙΓΕΣ από αυτές και μη-σωστά (ναι υπονοώ ότι τις υπόλοιπες για κάποιο λόγο το θεώρησα "σωστό" - πχ. ήταν ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΔΕΙΟΣ μέχρι πέρα ο άλλος δρόμος) - καμία από αυτές (εκτός ίσως αν έκανα λάθος και δεν είδα) δεν πέρασα "αέρα" χωρίς να δω τι παίζει στη διασταύρωση

    δεν είναι αυτό που με χαλάει (βασικά τίποτα δεν με χαλάει - αρκεί να μη σκοτώσουν εμένα - απλά δεν έβρισκα καλύτερη λέξη), αυτό που με χαλάει είναι η "φιλοσοφία" του "είμαι από αμίαντο, δεν παθαίνω τίποτα και χέστηκα (ή το μυαλό μου δεν πάει μέχρι εκεί) αν προκαλέσω τίποτα σε άλλους"

    γι'αυτό και για μένα ο sunderlanos μια χαρά τα λέει (και ω τι σύμπτωση συμπέφτει με κάποια άλλα "ενοχλητικά" μου σχόλια)

    τέλος πάντων οι σούπερ ντούπερ έξτρα τυρογαριδάκι τούρμπο ιντερκούλερ, που περνάν κόκκινα και δεν βάζουν καθρέφτες και ξέρουν να στρίβουν κλπ., γενικά γαμάν και δεν κατουράν ποτέ και γενικά την έχουν δει "είναι της μοδός (με παίζουν οι φίλοι μου) να είμαι politicaly incorrect επειδή είναι φλώρικο να είμαι politicaly correct" ας μας πουν που κυκλοφορούν και πότε για να ξέρουμε εμείς οι μαλάκες άσχετοι να είμαστε αλλού



  13. #73
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    RE FORUMITES..

    EILIKRINA DILADI PISTEYETE OTI AYTA POY EIPE TO PALIKARI GINONTE;
    THA ZOYSE NA MAS TA PEI PISTEYETE ESEIS AN PERNOYSE ETSI TA FANARIA;
    TI NA PO....KAI DEN EPAIZE KAI ENA TZOKER....H NA MAS PEI KANA NOYMERO TOYLAXISTON!

    EGO PALI NLS..POY EIMAI ..σούπερ ντούπερ έξτρα τυρογαριδάκι τούρμπο ιντερκούλερ...γενικά γαμάν και δεν κατουράν ποτέ και γενικά την έχουν δει "είναι της μοδός (με παίζουν οι φίλοι μου) να είμαι politicaly incorrect επειδή είναι φλώρικο να είμαι politicaly correct"


    DEP PAIRNAO POTE ME KOKKINO...KAI MOLIS ANAPSEI TO PRASINO KOITAO PERA DOTHE MHN TYXON KAPOIOS..[STHN ELLADA EIMASTE ] THN EIDE PROLABENO MORE SIGA..!!!AYTO DE TO KANO GIA NA EIMAI politicaly correct" ALA GIA NA MHN KATALHXO PALI STO GENHMATA KAI ANAGAZO TOYS DIKOYS MOY KAI POLLOYS ALOYS APO EDO MESA NA TREXOYNE NA MATHOYNE AN EIMAI KALA KAI AN THA ME XANADOYNE!
    ETSI EINAI EDO OPOS KAI NA TO KANOYME PAIDEIA STOYS DROMOYS DEN YPARXEI...ALA OXI NA EYXOME NA PAITHANOYNE OLOI GIA NA EIMAI ASFALHS EGO!

    ESY POY PERNAS ME KOKKINO OTAN KAI EFOSON ESY O GAMAOYA NLS..POY DEN EISAI KAI DITHEN...EKATSES KAI EGRAPSES OTI SYMFONEIS NA PATHEI KATI TO PALIKARI POY PERNAEI ME KOKKINO!
    EGO LOIPON SOY EYXOME ESENA KAI OLONON..PAROLH TH PETSA KAI TO TYRI POY MPOREI LEO MPOREI NA EXEI KATSEI STO KEFALI SOY APO MIKRO PAIDI...NA MH PATHEIS TIPOTA POTE KAI NA EISAI PANTA YGEIHS!
    GIATI AN ESY POY PERNAS ME KOKKINO EISAI SWSTOS EPIDI EISAI ESY...KAI O ALOS EINAI LATHOS KAI NA PAITHANEI.....DIOTI ...EINAI O ALOS....EXEIS PROBLHMA!MEGALO PROBLHMA!

  14. #74
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Θα μου πεις που συμφώνησα να σκοτωθεί;

    το ψάχνω αλλά δεν το βρίσκω

    απλά ΓΕΝΙΚΑ αυτοί που κάνουν μαλακία ως επιστήμη (και συνήθως ΑΛΛΟΥΣ βλάπτουν) και όχι τυχαία 1-2 φορές (όπως όλοι), θα "ήθελα" να παθαίνουν λίγα (για μάθημα) οι ίδιοι (είδες είπα για ένα σπασμένο χέρι) και ΠΟΛΛΑ το 2-τροχο ή 4-τροχο που έχουν για προέκταση του μικρού πουλιού τους

    σε αυτή μου την άποψη, εμμένω κιόλας και δεν της αλλάζω ούτε λέξη

    ---

    εσύ που φαίρεσαι έτσι έπαθες ακριβώς αυτό μάλλον, έπαθες και έμαθες και ΚΑΛΩΣ δρας τώρα - με επιβεβαίωσες ή μου φαίνεται;

    (και επειδή δεν καταλαβαίνω γιατί το να κρίνεις σημαίνει ότι ΔΕΝ κρίνεσαι και ποτέ δεν το έκανα αυτό, απλά σε κάποιους αρέσει να λένε ότι το κάνω για να με βγάζουν λάθος ή για να δικαιολογούν τα αδικαιολόγητα, γι'αυτό να πω ότι και εγώ επειδή ΕΠΑΘΑ ΕΜΑΘΑ... καμία διαφορά, δεν κατάλαβα πότε με διαχώρισα)

  15. #75
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    EGO PALI NLS..

    DEN ALAXA EPIDI EPESA KAI XTYPHSA KAI AN DE XEREIS POS EPESA KALYTERA NA TO BOYLOSEIS!OUTE ME KOKKINO PERASA..OYTE EBALA SE KINDYNO KAPOION ALO!DE SE EPIBAIBEONO SE TIPOTA!

    KAI PRIN PESO THN IDIA SYMPERIFORA EIXA STO DROMO DEN ALAXE TIPOTA APOLYTOS!

    LOIPON AYTES TIS PAPARIES SOY DE TIS MPORO ALO !
    SYMFONHSES NA PATHEI KATI TELOSPANTON TO PALIKARI GIA NA NIOSEIS ESY KALYTERA MALON!

    DEN EIDA OMOS POYTHEN NA LES ...NA PATHO KAI EGO TO IDIO !
    TO TI LES TORA ...DE MOY LEEI TIPOTA..ASTA ELEGES APO THN ARXH..
    DITHEN OMOS DITHEN!


    ESY THELEIS NA PATHAINEI ZHMIES O KOSMOS....GIA NA GOYSTAREIS TELIKA!NA MATHENEI LEEI...

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 397
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2009, 22:52
  2. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2007, 18:52
  3. Ερωτηση για τα κυβικα που μπορω
    από sunnymtx στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2006, 19:22
  4. ΓΙΑ ΤΑ ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΟΝΤΑΙ...
    από kalgeorge στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2006, 22:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF