Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2004 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ

  1. #1

    20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2004 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ

    ΠΕΡΑΣΑΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΗΜΑΔΕΨΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ.ΨΗΛΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΡΙΧΝΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ.

    ΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΜΕΣΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ.ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ.
    ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΟΙ DUCATI ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    Εχουμε αρκετους αγγελους εκει πανω..


    μας λειπουν..
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
    Εχουμε αρκετους αγγελους εκει πανω..


    μας λειπουν..
    +1

  4. #4
    Ειναι πολυ δυσκολο να συνηθισεις την απουσια αγαπημενου προσωπου.Καμια φορα εχεις την αισθηση οτι βρισκεται απεναντι σου,κοντα σου,πανω στη μηχανη σου στις μοναχικες βολτες,διπλα σου σ`ενα ηλιοβασιλεμα..................Η πραγματικοτητα ειναι ομως σκληρη.Ποια ειναι η πραγματικοτητα?Η απολυτη σιωπη...........

  5. #5
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
    Εχουμε αρκετους αγγελους εκει πανω..


    μας λειπουν..
    +2

    δεν έχει υπάρξει μια παραμικρή στιγμή που να μην μου τον θυμίζει καθημερινά...

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ.......

    Τό μήνυμα σου......ΦΟΡΟΣ...ΤΙΜΗΣ....
    γιά όσους ......ΕΦΥΓΑΝ.....
    Τριανταπέντε χρόνια......κουράστηκα πιά....νά άκούω καί νά βλέπω.....
    Άν δέν είχα αύτό τό ίδιαίτερο μέ τή μοτοσυκλέττα πού λές.....θά τά................παρατούσα......

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    Ειμαι στο λεωφορειο, μια μερα βαρετη , απο αυτεσ που δεν θες ουτε να σκεφτεσαι..χαζευοντας εξω απο το παραθυρο , παρατηρω ανθρωπους σε μικρες στιγμες...εργατες , μητερες με καροτσια ,γεροι ανυμποροι,νεοι στην κοσμαρα κ στα αγχη τους..ειναι ολοι εδω...κ εσυ λειπεις..

    τοσες λιγες στιγμες..τοσο λιγο...
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  8. #8
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
    Ειμαι στο λεωφορειο, μια μερα βαρετη , απο αυτεσ που δεν θες ουτε να σκεφτεσαι..χαζευοντας εξω απο το παραθυρο , παρατηρω ανθρωπους σε μικρες στιγμες...εργατες , μητερες με καροτσια ,γεροι ανυμποροι,νεοι στην κοσμαρα κ στα αγχη τους..ειναι ολοι εδω...κ εσυ λειπεις..

    τοσες λιγες στιγμες..τοσο λιγο...
    τόσο λίγο και τόσο πολύ ταυτόχρονα, να ανακαλύπτει εκείνη την αγέρωχη απουσία...τυλιγμένη με την μοναξιά, ενός άδηλου πλανήτη...


    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  9. #9
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΝΑΧΑ ΠΟΥ ΠΛΗΓΩΝΕΙ , ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΑΝΕΞΙΤΙΛΗ.
    ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΟΙ DUCATI ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ

  10. #10
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από koursaros7
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΝΑΧΑ ΠΟΥ ΠΛΗΓΩΝΕΙ , ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΑΝΕΞΙΤΙΛΗ.

    τις απουσίες, οι μορφές τις κάνουν, τις δημιουργούν...
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  11. #11
    ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΑ ΔΥΟ ΛΕΞΕΙΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ , ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
    ΤΟΣΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΕΚΦΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ.......

    Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ Η ΑΠΟΥΣΙΑ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΠΡΟΞΕΝΕΙ ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ.

    ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΒΑΡΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝ ΑΝ ΑΝ ΑΝ ΑΝ ............

    ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΠΑΛΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΙΔΙΑ

    ΘΥΜΑΜΑΙ ΤO BOLDOR ΣΤΑ 14 ΜΑΣ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗ ΚΥΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΤΗΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ

    ΒΡΕΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΔΕ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΑΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΝΥΧΤΩΣΕ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΨΑΧΝΑΜΕ ΣΕ ΧΑΖΕΥΑΜΕ ΗΣΟΥΝΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΠΟΛΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΖΕΥΩ ΣΤΙΣ ΦΥΣΑΛΙΔΕΣ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΝΑΔΕΙΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΙΑΛΕΣ.ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ

    ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝΑΠΑΥΛΑΣ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΠΟΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
    ΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΟΙ DUCATI ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ

  12. #12
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    είναι εγωιστικό να θέλουμε κάποιους ανθρωπους, να τους εντάξουμε ανάμεσά μας, εφόσων για κάποιους λόγουν, εγίνηκαν άγγελοι. Πάντα θα βρίσκονται κοντά μας και θα μάς προσέχουν...ακόμα κι όταν αυτό φαντάζει αδιανόητο, είναι υπέροχο όταν γνωρίζει κανείς πώς η απουσία δεν είναι απόλυτη...είναι οπτική απουσία...γιατί η συναισθηματική δεν υφίσταται...στις καρδιές τα κενά, είναι μηδαμινά...και....

    καλημέρα...
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  13. #13
    Κανενας αγαπημενος δεν φευγει ποτε απο διπλα μας, εμεις μονο αντιλαμβανομαστε διαφορετικα την απουσια-παρουσια του. Παντα θα ειναι στο πλευρο μας να μας υποδειξει με καποιο τροπο το σωστο και το λαθος αρκει να εχουμε τα ματια μας ανοιχτα...
    Καλη μερα σε ολους

Παρόμοια θέματα

  1. Η άλλη άποψη... 5 χρόνια μετά 11/09/2001
    από Nostra στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2006, 00:22
  2. 20/11/2004 Ημερα Μοτοσυκλετισμου
    από ΓΙΩΡΓΟΣ Δ. στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2004, 11:05
  3. Σήμερα Δευτέρα 20/09/2004@21:00
    από periklisk στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2004, 15:39
  4. Εκδρομή Κυριακής 20-6-2004
    από Capo_Di_Capi στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 22/06/2004, 17:11
  5. simera 20/04 2004
    από afrotwin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 15:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF