Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 74

Θέμα: Μου την έκλεψαν το πρωϊ...

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
    Μα σπίτι μου δέν το αφήνω μόνο του... για μιά δουλίτσα πήγα. Και συναγερμό meta είχε και απο όλα. Τίποτα δεν καταλαβαίνουν τα καθίκια.
    Ευχαριστώ πάντως παιδιά.


    ο meta δεν ειναι συναγερμος...

    ειναι απατη!!

    φιλικα παντα!!

    δυστυχως οπως εχει καταντησει το πραγμα...τους αρκουν 5-10 λεπτα να την παρουν...
    φοβωμασταν για σηκωματα και τωρα μας λεει ο φιλος οτι την εβαλαν κανονικα μπροστα και την "εκαναν" μεελαφρα..

    οντως με ενα disklock θα τους ειχες καθυστερησει κιαλλο...

    τωρα οσον αφορα την ασφαλεια κλοπης επειδη εχουν ακουστει πολλα....δεν θα ημουν τοσο αισιοδοξος γιατι οπως ειπε και ενα παιδι πριν ...αν βρουν εστω και ενα κομματι...ΔΕΝ θα σου δωσουν φραγκο..και πιστεψε με ειναι πολυ ευκολο να βρεθει ενα κομματι απο κ6...

    παντως αν τελικα παρεις τα λεφτα .. ενημερωσε-ποσταρε εδω μεσα γιατι θα αλλαξεις την γνωμη για τις ασφαλιστικες σε πολλους (εγω δεν την εκανα γι'αυτον τον λογο...οχι να δινω 700 το χρονο και μετα αν γινει η στραβη τιποτα!!τωρα τουλαχιστον 220 το χρονο και βαζω τα 500 τσεπη)

    ευχομαι την καλυτερη εξελιξη για την περιπτωση σου και υπομονη και κουραγιο γιατι το καλοκαιρι ειναι τρελη πικρα χωρις εργαλειο...

  2. #47
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    όχι πάλι... η ίδια ιστορία κάθε φορά! τουλάχιστον φίλε μου έχεις την ασφάλεια...
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  3. #48
    προς:dirt bird ωραια η ειρωνια σου.. μονο να κραζετε ξερετε??.. ειπα λεμε τωρα και καλα... αμα σε ακολουθουν τοση ωρα συνεχεια και ειναι κοντα σου και σε κοιτανε λες να μην τους καταλαβω.. πως ητανε... σκουλαρικια μονο αυτο θυμαμε καλα..
    zito i trella.....

  4. #49
    αδελφε μην στεναχωριεσαι ολα καλα.. αφου την ασφαλισες ητανε να γινει και εγινε.. το μονο σπαστικο που θα περιμενεις τοσες μερες αν δεν την βρεις μεχρι να παρεις την καινουργια.. στην υγεια σου κ ολα καλα
    zito i trella.....

  5. #50
    GSX-R1000
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    45
    Τα νεότερα είναι τα εξής:
    Μίλησα με τον πραγματογνώμονα που έχει αναλάβει το φάκελο της υπόθεσής μου απο την ασφαλιστική και μου είπε πως 99.9% όλα θα πάνε καλά.Μόνο αμα βρούν πάνω απο το 30% της μηχανής δεν αποζημιώνομαι, πράγμα σχεδόν απίθανο. Αυτό που μου είπε είναι πώς οι μέρες ξεκίνησαν να μετράν απο χτές 20 του μήνα και σε 88 ημέρες θα έχεις τα λεφτά σου. Είμαι πολύ αισιόδοξος αφού μου έδειξε λίστα άπειρων ατόμων που αποζημιώθηκαν. Απο την πρώτη στιγμή με αντιμετωπίσαν με συμπόνια και μου είπαν να μήν ανησυχώ για τίποτα και όλα θα πάνε καλά. Ούτε τα μου-σου-του μου αρχίσαν ούτε τίποτα. Και μάλιστα μου τόνισαν πως απο τόσο μεγάλες και καινούριες μηχανές δεν βρίσκεις σχεδόν ποτέ τίποτα... Αυτα...

  6. #51
    GSX-R1000
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis21
    αδελφε μην στεναχωριεσαι ολα καλα.. αφου την ασφαλισες ητανε να γινει και εγινε.. το μονο σπαστικο που θα περιμενεις τοσες μερες αν δεν την βρεις μεχρι να παρεις την καινουργια.. στην υγεια σου κ ολα καλα
    Ευχαριστώ, και σε εσένα υγεία!!!

  7. #52
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    SE KATALAVAINO APOLYTA!!!
    ALLA GIA PARHGORIA SOY LEO MIA MINI ISTORIA DIKH MOY:
    TO '93EIXA PAREI TO ASTREA C100 KAINOYRGIO KAI TO EIXA PARKAREI KATO APO TO SPITI.(TOTE HMOYN 16 XRONON)ARAXTOS STO SALONI KAI EVLEPA RODA TSANTA KAI KOPANA STHN TV,KAI DEIXNEI TON NTOYZO POY TOY KLEBOYN THN MHXANH KAI POS KANEI META...GELAGA!!!!
    TO PROI POY KATEVHKA NA TO PARO GIATI PHGAINA SE NHSAKI DIAKOPES......EKANA SAN TON NTOYZO
    EIXA TRELLA8EI!!!EIXA GYRHSEI OLH THN A8HNA PSAXNONTAS,EIXA KAI KATI GNOSTOYS POY EIXAN AKRES...TIPOTA.META APO 3 MERES ME PHRAN THL.APO TO TMHMA NA PAO NA PARO TO PAPI MOY!!
    TO PROTO POY ZHTHSA AN KAI TOTE DN EIXA DIPLOMA,ASFALEIA KTLP HTAN AN EPIASAN TON BASTARDO,@MAMIOLI ALLA MOY EIPAN OTI TOYS THN KOPANHSE APO TO PERIPOLIKO!AN TON EIXA STA XERIA MOY 8A TOY EIXA PERASEI TO CRYPTONITE STON LAIMO PAKETO ME TO KAGELO TOY AYTOFOROY KAI 8A KATAPINA TA KLEIDIA!!
    TO PAPI AN KAI EXO KAI ALLES MOTO TO EXO AKOMA!
    BOREI KAI NA FANEIS TYXEROS..MHN SE PAIRNEI APO KATO!
    KALH TYXH!
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  8. #53
    Το νου σας Ρεμάλια!!! Το avatar του/της RapidShade
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    635
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
    Τα νεότερα είναι τα εξής:
    Μίλησα με τον πραγματογνώμονα που έχει αναλάβει το φάκελο της υπόθεσής μου απο την ασφαλιστική και μου είπε πως 99.9% όλα θα πάνε καλά.Μόνο αμα βρούν πάνω απο το 30% της μηχανής δεν αποζημιώνομαι, πράγμα σχεδόν απίθανο. Αυτό που μου είπε είναι πώς οι μέρες ξεκίνησαν να μετράν απο χτές 20 του μήνα και σε 88 ημέρες θα έχεις τα λεφτά σου. Είμαι πολύ αισιόδοξος αφού μου έδειξε λίστα άπειρων ατόμων που αποζημιώθηκαν. Απο την πρώτη στιγμή με αντιμετωπίσαν με συμπόνια και μου είπαν να μήν ανησυχώ για τίποτα και όλα θα πάνε καλά. Ούτε τα μου-σου-του μου αρχίσαν ούτε τίποτα. Και μάλιστα μου τόνισαν πως απο τόσο μεγάλες και καινούριες μηχανές δεν βρίσκεις σχεδόν ποτέ τίποτα... Αυτα...
    Αψογα μαν!

    Αντε γρήγορα με το περιστατικό πίσω σου
    και με την κουκλάρα σου brand new!

    Υ.Γ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

    The more I learn,
    the less I understand...

    RapidShade

    --------------------------------
    Where is my R1?... ;(

  9. #54
    Ρόκερ, ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΣ. Το avatar του/της conkark
    Εγγραφή
    07/02/2003
    Μηνύματα
    10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimmeneidis
    Πάντα προστατεύω όσο μπορώ τα υπάρχοντά μου.
    Το μόνο κακό είναι πώς πληρώνω 350 ευρώ το 6μηνο για αυτήν την ασφάλεια και μόνο η interamerican σου κάνει αυτήν την ασφάλεια άμα στην κλέψουν όπου και να βρίσκεται η μηχανή.
    Το συμβόλαιο καλα θα έκανες να το έδειχνες σε δικηγόρο, διότι στα ψιλά γραμματάκια, υπάρχει ενδεχόμενο να γίνονται μαϊμουδιές, έχει ακουστεί.

  10. #55
    πολυ χαιρομαι μακαρι να πανε ολα κατευχην... αδερφε με το καλο οταν παρεις το καινουργιο σου μωρο στειλε μας και μια φοτο να το καμαρωσουμε κι εμεις μην μας ξεχασεις..
    zito i trella.....

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis21
    προς:dirt bird ωραια η ειρωνια σου.. μονο να κραζετε ξερετε??.. ειπα λεμε τωρα και καλα... αμα σε ακολουθουν τοση ωρα συνεχεια και ειναι κοντα σου και σε κοιτανε λες να μην τους καταλαβω.. πως ητανε... σκουλαρικια μονο αυτο θυμαμε καλα..
    Προς antonis21:
    σοβαρά το έλεγα, δεν σε έκραξα για τίποτα.

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  12. #57
    μπλα μπλα
    Εγγραφή
    28/02/2005
    Μηνύματα
    120
    Γείτονα υπομονή, μη το αφησεις να σου χαλασει το καλοκαιρι, οτι εγινε εγινε και δεν ξεγινεται. Σε 3 μηνες οπως λες θα εισαι παλι ετοιμος για βολτες..μια κακη παρενθεση ειναι.
    Που βρισκεσαι στην Καλλιπολη ακριβως; να εχουμε το νου μας..

    Ελπιζω τα μ**νοπανα να μαζευουν τα μυαλα τους απο την ασφαλτο συντομα..

  13. #58
    προς:dirtbird πλακα μου κανεις τελος παντων..αν το ελεγες σοβαρα παντως σιγα μην ασχολειθουμε με το καθε βλακα που κοιταει το μαχανακι μας και κατι σκεφτεται πονηρα... αν το πλησιασει ομως τοτε αλλαζει το πραγμα..αδερφε δεν ξερω αν καταλαβες τι θελω να πω... στην υγεια σου παντως: beer:
    zito i trella.....

  14. #59
    συγνωμη αμα σε παρεξηγησα αλλα θυμασε τι κραξιμο ειχα φαει... να εισαι καλα και συγνωμη
    zito i trella.....

  15. #60
    GSX-R1000
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis21
    πολυ χαιρομαι μακαρι να πανε ολα κατευχην... αδερφε με το καλο οταν παρεις το καινουργιο σου μωρο στειλε μας και μια φοτο να το καμαρωσουμε κι εμεις μην μας ξεχασεις..
    Νά είστε καλά ρε παιδιά για την συμπαράσταση και θα το βγάλω το καινούριο και καλλιτεχνικές φωτό αμα όλα πανε καλά. Κάθομαι σαν το μαλάκα με μεγεθυντικούς φακούς απο χτές το βράδυ να δώ μήν έχει παιχτεί καμιά κομπίνα με το συμβόλαιο αλλά δεν έχω βρεί τίποτα το παράξενο. Μάλιστα σε ένα σημείο λέει πώς με το πέρας 6 ημερών απο την κλοπή της μηχανής έχω το δικαίωμα μέχρι να πάρω καινούρια ή μέχρι να βρεθεί η κλεμμένη να μου δώσουν μηχανάκι έως 599 κε να κυκλοφορώ ανάλογα με την κρίση της εταιρίας.

    Τέσπα, μόλις έχω νεότερα θα γράψω και πάλι χίλια ευχαριστώ

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ξανα εκλεψαν το τρανσαλπ μου... -- (ΞΑΝΑ)ΒΡΕΘΗΚΕ
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2013, 01:27
  2. Απαντήσεις: 91
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 15:52
  3. Έτσι, γιατί μου την έδωσε...
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2004, 08:36
  4. κάποια αυγά την γλιτώσανε το πάσχα
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2004, 16:31
  5. Τι να πω για τον τύπο με το CBR το πρωί;
    από NLS στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2004, 04:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF