Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 74 από 74

Θέμα: Μου την έκλεψαν το πρωϊ...

  1. #61
    GSX-R1000
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
    SE KATALAVAINO APOLYTA!!!
    ALLA GIA PARHGORIA SOY LEO MIA MINI ISTORIA DIKH MOY:
    TO '93EIXA PAREI TO ASTREA C100 KAINOYRGIO KAI TO EIXA PARKAREI KATO APO TO SPITI.(TOTE HMOYN 16 XRONON)ARAXTOS STO SALONI KAI EVLEPA RODA TSANTA KAI KOPANA STHN TV,KAI DEIXNEI TON NTOYZO POY TOY KLEBOYN THN MHXANH KAI POS KANEI META...GELAGA!!!!
    TO PROI POY KATEVHKA NA TO PARO GIATI PHGAINA SE NHSAKI DIAKOPES......EKANA SAN TON NTOYZO
    EIXA TRELLA8EI!!!EIXA GYRHSEI OLH THN A8HNA PSAXNONTAS,EIXA KAI KATI GNOSTOYS POY EIXAN AKRES...TIPOTA.META APO 3 MERES ME PHRAN THL.APO TO TMHMA NA PAO NA PARO TO PAPI MOY!!
    TO PROTO POY ZHTHSA AN KAI TOTE DN EIXA DIPLOMA,ASFALEIA KTLP HTAN AN EPIASAN TON BASTARDO,@MAMIOLI ALLA MOY EIPAN OTI TOYS THN KOPANHSE APO TO PERIPOLIKO!AN TON EIXA STA XERIA MOY 8A TOY EIXA PERASEI TO CRYPTONITE STON LAIMO PAKETO ME TO KAGELO TOY AYTOFOROY KAI 8A KATAPINA TA KLEIDIA!!
    TO PAPI AN KAI EXO KAI ALLES MOTO TO EXO AKOMA!
    BOREI KAI NA FANEIS TYXEROS..MHN SE PAIRNEI APO KATO!
    KALH TYXH!
    Μωρέ το πρόβλημα είναι πως εδώ πρόκειται για μεγάλη μηχανή. Πού να βρεθεί... και άμα βρεθεί μακάρι να μήν έχει σοβαρά προβλήματα... ξέρεις τώρα τί σκέφτομαι;;; Ένα παιδί που θα δούλευε 4 και 5 χρόνια αποταμιέυοντας χρήματα για να πάρει τέτοια μηχανή, να μήν είχε ασφάλεια κλοπής και να του την κλεβανε μέσα σε 1 μήνα απο τότε που την πήρε όπως και εγώ...Μόνο με την σκέψη με τρελαίνει...

  2. #62
    GSX-R1000
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από conkark
    Το συμβόλαιο καλα θα έκανες να το έδειχνες σε δικηγόρο, διότι στα ψιλά γραμματάκια, υπάρχει ενδεχόμενο να γίνονται μαϊμουδιές, έχει ακουστεί.
    Άντε να το κάνω και αυτό αν και το ψιλαφίζω απο χτές...

  3. #63
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    Filaraki pragmatika lypamai. Agorasa kai ego prosfata R1 an kai se gkaraz ego fobamai. Exo kanei kai ego asfaleia klopis ston kontomina kai den paizei kamia malakia me to symbolaio, min anisixeis....

    Tora ama thes na min meineis xoris mixanaki pigene pare allo me doseis sta kapakia, kai otan plirotheis apo tin asfaleistiki kane mia eksoflisi...

  4. #64
    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas

    Tora ama thes na min meineis xoris mixanaki pigene pare allo me doseis sta kapakia, kai otan plirotheis apo tin asfaleistiki kane mia eksoflisi...
    λιγο ρισκο δεν ειναι αυτο που λες?? οσο για το γκαραζ που λες καλα εκανες και το αφαλισες γιατι και απο γκαραζ σηκωνουν ......εχει αναφερθει περιστατικο εδω μεσα και δεν ειναι και κατι δυσκολο ε..........ισα-ισα πιο ευκολο ειναι ......

  5. #65
    GSX-R1000
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
    Filaraki pragmatika lypamai. Agorasa kai ego prosfata R1 an kai se gkaraz ego fobamai. Exo kanei kai ego asfaleia klopis ston kontomina kai den paizei kamia malakia me to symbolaio, min anisixeis....

    Tora ama thes na min meineis xoris mixanaki pigene pare allo me doseis sta kapakia, kai otan plirotheis apo tin asfaleistiki kane mia eksoflisi...
    Σε ευχαριστώ φίλε μου. Το θέμα είναι πως θα περιμένω ακόμα 10-15 μέρες και θα πάω να πάρω το ίδιο σε κόκκινο-μαύρο αυτή τη φορά γιατί το μαύρο δέν με πάει. Το ίδιο και με ένα CBR 600RR που είχα και όλα μου πήγαιναν στραβά. Μαύρο ήταν και αυτό. Μπορεί να μήν με πάει το χρώμα:hypnotize

  6. #66
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Εύχομαι να τους κοπούν τα χέρια
    και το πουλι τους.


    Αι στο καλο! Να καταστρεφουν το ονειρο σου μεσα σε 2 λεπτα!

  7. #67
    αδελφε κανενα νεο εχουμε????
    zito i trella.....

  8. #68
    GSX-R1000
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis21
    αδελφε κανενα νεο εχουμε????
    Μπά, δεν έχω κανα νέο με τη μηχανή. Το μόνο είναι πως μου πρότεινε αυτός που την πήρα να μου δώσει την ίδια πάλι αυτή τη βδομάδα και όταν πάρω τα λεφτά του τα δίνω. Είναι αδερφικός φίλος βέβαια και υπάρχει απόλυτη εμπιστοσύνη μεταξύ μας. Είμαστε φίλοι απο πολύ πρίν ανοίξει το κατάστημά του και άσε που έχω πάρει απο αυτόν μέχρι τώρα 5 μηχανές. Αυτό όμως δέν είναι λίγο επίφοβο; Και άν την βρούν;;; Θα καταλήξω με 2 ίδιες μηχανες; Που η μία σίγουρα θα έχει πρόβλημα και άντε να την πουλήσεις...

  9. #69
    για μενα μην το ρισκαρεις.. απλα κανε λιγο υπομονη και ολα καλα θα πανε.. εσυ αποφασιζεις βεβαια.. θα περιμενουμε νεα σου..
    zito i trella.....

  10. #70
    GSX-R1000
    Εγγραφή
    18/05/2006
    Μηνύματα
    45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antonis21
    για μενα μην το ρισκαρεις.. απλα κανε λιγο υπομονη και ολα καλα θα πανε.. εσυ αποφασιζεις βεβαια.. θα περιμενουμε νεα σου..
    Sou esteila ena pm

  11. #71
    Άνθρωπος Το avatar του/της gavos
    Εγγραφή
    13/01/2006
    Μηνύματα
    199
    paides xwris na eimai eidikos fadazomai pws o kyliomenos kwfikos opws ton adilamvanomai einai apla enas algorithmos pou anaparagei kathe fora "kai kala" tyxaioys kwdikous.. kai lew "kai kala" giati tipota den einai tyxaio eidika stous algorithmous.. etsi loipon poli aneta gia mena tha borousan na parakolouthisoun 5-6 sinexomenous kwdikous kai apla na dokimasoun argotera tous pithanous fysikous epomenous vasei algorithmou..

  12. #72
    Βορειολυβικός Το avatar του/της fasma
    Εγγραφή
    12/04/2006
    Μηνύματα
    122
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
    [B]

    Το immobilizer δεν μου λέει τίποτα. Σε σταμπάρουν κάθονται 30 μέτρα μακριά σου και την ώρα που γυρίζεις το κλειδάκι, σου βουτάνε τον κωδικό με ένα απλό κινητό τηλέφωνο και ένα palm. Μετά τα πράγματα είναι απλούστατα...

    -------------------------------------------------------





    Δηλαδη???Πολυ ευκολο μου ακουγεται



    Τι ειναι το palm ?


    Θα τρελαθουμε!!!!

  13. #73
    ΕγώοΜικρόςοΑμνόςΤουΘεού Το avatar του/της jtoros
    Εγγραφή
    29/03/2004
    Μηνύματα
    271
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gavos
    paides xwris na eimai eidikos fadazomai pws o kyliomenos kwfikos opws ton adilamvanomai einai apla enas algorithmos pou anaparagei kathe fora "kai kala" tyxaioys kwdikous.. kai lew "kai kala" giati tipota den einai tyxaio eidika stous algorithmous.. etsi loipon poli aneta gia mena tha borousan na parakolouthisoun 5-6 sinexomenous kwdikous kai apla na dokimasoun argotera tous pithanous fysikous epomenous vasei algorithmou..
    Εν μέρει σωστά. Η ακολυθία των κωδικών είναι μια "ψευδοτυχαία", όπως λέμε, ακολυθία αριθμών. Ωστόσο δεν αρκούν 5-6 κωδικοί για να βρεθεί ο τρόπος που παράγονται οι κωδικοί. Το κλειδί στην ιστορία είναι να κάνουν αδύνατον να βρεθεί ο αλγόριθμος λόγω υπολογιστικού φορτίου. Θεωρητικά γίνεται να "ξεκλειδώσει" ο αλγόριθμος. Πρακτικά δύσκολα...

    Αυτά
    Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πας, θα πας εκεί που κοιτάς.

    Nothing is Impossible!


  14. #74
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2006
    Μηνύματα
    103
    ρε μαγκακο λυπαμαι πολυ για αυτο που σου συνεβη.Εγω θα σου πω παντως οτι η ελπιδα πεθαινει τελευταια.Εμενα μου εκλεψαν την transalp μου και τη βρηκα μετα απο 7 μηνες.Ηταν παρατημενη στον κολωνο και με ειδοποιησαν απο το τμημα κολωνου.Απο φθωρες τιποτα σχεδον.Μοναχα τη βαλιτσα μου εκλεψαν και μου ξεσκισαν την κλειδαρια του ρεζερβουαρ αλλα και την κεντρικη.
    Το σημαντικο ειναι να πας ΑΜΕΣΩΣ να τη δηλωσεις.Γιατι μια μαλακια να κανανε αυτοι (ληστεια κλπ) βρισκεσαι και εσυ κατηγορουμενος αν δεν την ειχες δηλωσει και τοτε τον ηπιες κανονικα.
    Υπομονη τι αλλο!

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. ξανα εκλεψαν το τρανσαλπ μου... -- (ΞΑΝΑ)ΒΡΕΘΗΚΕ
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2013, 01:27
  2. Απαντήσεις: 91
    Τελευταίο μήνυμα: 09/03/2006, 15:52
  3. Έτσι, γιατί μου την έδωσε...
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2004, 08:36
  4. κάποια αυγά την γλιτώσανε το πάσχα
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2004, 16:31
  5. Τι να πω για τον τύπο με το CBR το πρωί;
    από NLS στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2004, 04:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF