Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Aprilia Caponord

  1. #1

    Aprilia Caponord

    Φίλοι την καλησπέρα μου,

    θέλω τη γνώμη σας σχετικά με την Caponord. Έχω βρεί μία σε πολύ καλή κατάσταση, μοντέλο 2003 στα 7500 € και σκέφτομαι σοβαρά να την πάρω.

    Όμως άκουσα από γνωστούς, παλιούς μηχανάδες και τεχνήτες ότι έχει σοβαρότατο πρόβλημα με ανταλλακτικά. Μου μίλησαν για άτομα που έχουν το μηχανάκι κλεισμένο σε συνεργίο 4 και 5 μήνες περιμένοντας ανταλλακτικά.

    Έχει κανείς παρόμοια (ή αντίθετη) εμπειρία; Αν είναι έτσι τα πράγματα όντως υπάρχει πρόβλημα. Διαφορετικά το μηχανάκι μου αρέσει πολύ και λέω να το προτιμήσω από Varadero ή TDM.

    Please advise !!

  2. #2
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332

    Re: Aprilia Caponord

    Αρχικά δημιουργήθηκε από fanikosa
    Φίλοι την καλησπέρα μου,

    θέλω τη γνώμη σας σχετικά με την Caponord. Έχω βρεί μία σε πολύ καλή κατάσταση, μοντέλο 2003 στα 7500 € και σκέφτομαι σοβαρά να την πάρω.

    Όμως άκουσα από γνωστούς, παλιούς μηχανάδες και τεχνήτες ότι έχει σοβαρότατο πρόβλημα με ανταλλακτικά. Μου μίλησαν για άτομα που έχουν το μηχανάκι κλεισμένο σε συνεργίο 4 και 5 μήνες περιμένοντας ανταλλακτικά.

    Έχει κανείς παρόμοια (ή αντίθετη) εμπειρία; Αν είναι έτσι τα πράγματα όντως υπάρχει πρόβλημα. Διαφορετικά το μηχανάκι μου αρέσει πολύ και λέω να το προτιμήσω από Varadero ή TDM.

    Please advise !!
    Για να σου πω την αλήθεια ο λόγος που κάποιοι το "έχουν κλεισμένο μέσα σε συνεργείο" δεν έχει να κάνει με το μοντέλο και την μάρκα αλλά με τα ίδια τα συνεργεία που είναι μια "πικρή μικρή" ιστορία.
    Δεν θα μπω στην διαδικασία να σου αναλύσω το capo (μια και δεν έχω τέτoιο μοντέλο), αλλά αν έχεις υπομονή όλο και κάποιος θα σου απαντήσει.
    Μια συμβουλή μόνο!
    Αν τελικά το πάρεις ΠΡΟΣΟΧΗ σε ποιά συνεργεία θα πας. Αυτό το τελευταίο είναι και το πιο σημαντικό όσον αφορά το θέμα "Aprilia"!

    Καλώς ήρθες στο moto.gr
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  3. #3
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.332

    Re: Re: Aprilia Caponord

    Επίσης μπορείς να ρίξεις μια ματιά ΕΔΩ κι ΕΔΩ
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  4. #4
    Odigise tin mixani kai tsekare:
    1.Katanalosi.Kanonika prepei na vgazei 220 km me full rezervouar se sinthikes polis.Emena evgaze 160!
    2.Se xamiles taxitites anikse - klise kai ksana anikse to gazi na sigureyteis oti den svinei.
    Genika eixa provlimata me psekasmo pou den mporesan na lithoun pote.
    Me antalaktika den nomizo na exeis provlima idika tora pou tim pire h Piagio.
    " Θέλεις ξανά ν' αποτελειώσεις μοναχός
    Ενα ταξίδι που ποτέ δεν τελειώνει"

    Για ταξιδευτές: www.cars4rent.gr/

Παρόμοια θέματα

  1. Aγορά Aprilia Caponord
    από karas78 στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2006, 00:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF