Σελίδα 14 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 4910111213141516171819 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 320

Θέμα: Transalp 650 ή V-STROM 650 εσείς τι θα αγοράζατε?

  1. #196
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    ALITHINA TORA?
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #197
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    popo tetoia katrakila eixa xronia na diavaso......


    o Dukas na syzitaei giati to Vstrom einai kalytero apo to TA650 kai meta na leei oti paei na odigisei to Sutzuki750 na niosei antras

    Nomizo oti pleon prepei na klidosume ton timimeno logariasmo me to username DUKASII kai na toy anoiksoume ena "triferopodi" gia na mpenei na grafei gia ta vstrom


    . -



    KTM RULEZ re koufales
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  3. #198
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    popo tetoia katrakila eixa xronia na diavaso......


    o Dukas na syzitaei giati to Vstrom einai kalytero apo to TA650 kai meta na leei oti paei na odigisei to Sutzuki750 na niosei antras

    Nomizo oti pleon prepei na klidosume ton timimeno logariasmo me to username DUKASII kai na toy anoiksoume ena "triferopodi" gia na mpenei na grafei gia ta vstrom


    . -



    KTM RULEZ re koufales
    Κανένας δεν είπε αντι του ΤΑ και του στρώματος να πάει να παρει το παλικάρι το SMT.. κατάντια και κατρακύλα σύντροφε Γεώργιε..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #199
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    popo tetoia katrakila eixa xronia na diavaso......


    o Dukas na syzitaei giati to Vstrom einai kalytero apo to TA650 kai meta na leei oti paei na odigisei to Sutzuki750 na niosei antras

    Nomizo oti pleon prepei na klidosume ton timimeno logariasmo me to username DUKASII kai na toy anoiksoume ena "triferopodi" gia na mpenei na grafei gia ta vstrom


    . -



    KTM RULEZ re koufales
    etsi etsi...pioume kafe ?

  5. #200
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    etsi etsi...pioume kafe ?





    Πω πω πω πω πω πω............

    Όνειρο ζω ...μην με ξυπνάτε...........ο Δούκας ρε ....ο Δούκας.......
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

  6. #201
    Φιλε ΔΟΥΚΑ,αν ειδες,ειπα οτι οποιος ειναι λογικος καταλαβαινει καποια πραγματα,δε χρειαζεται ειδικες γνωσεις.Απο αυτα που εγραψες εγω διαπιστωσα οτι δε καταλαβες τιποτα...και οπως και στα υπολοιπα μηνυματα σου εγραψες οτι να'ναι για να τσιμπησουν οι αλλοι και να σου στειλουν τους χαιρετισμους τους,ετσι και τωρα πεταχτηκες χωρις να μας πεις κατι το ουσιαστικο,αλλα επειδη οπως ειπα,στην Ελλαδα το μη ουσιωδες το επικροτουμε ολοι,εγινε αυτο που εγινε.

    Πρωτον,επειδη ειμαι καινουργιος εδω,θα ηθελα,αν φυσικα το θες και συ,να μου πεις τι μηχανη εχεις η ειχες.

    Δευτερον,θα ηθελα να μου τεκμηριωσεις τις αποψεις που εξεθεσες για το τρανσαλπ(αλλα και για το vstrom),γιατι μεχρι τωρα πεταγεσαι χωρις επιχειρηματα.

    Τριτον,(και θα επιμενω σε αυτο οτι και αν γραφει ο καθε ασχετος εδω μεσα),αποδειξε μου οτι το τρανσαλπ δε παει χωμα ικανοποιητικα(ενω οπως ειπες το εχεις οδηγησει 2 φορες).

    Αυτα...φιλικα παντα...

  7. #202
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από billystransalp
    Φιλε ....
    Αυτα...φιλικα παντα...
    ρε billy δεν λεει οτι δεν παταει χωμα το ΤΑ,αλλα οσο παταει το ΤΑ παταει και το στρωμα....τοσο πατουσα και γω στα 14 με το townmate... ισως και περισσοτερο...
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  8. #203
    Φιλε soulgr,δεν αμφιβαλλω οτι με το παπι μπορεις να κανεις τρελα πραγματα(και γω εκανα τρελες μικρος με παπια και ηταν και πολυ διασκεδαστικο),αλλα εδω μιλαμε για μοτοσυκλετες.Επειδη οδηγησα και τα 2 σε χωμα και επειδη εχω οδηγησει αρκετα εντουρο,διαπιστωσα οτι στο χωμα οι 2 μηχανες ειναι νυχτα με τη μερα μεταξυ τους,πως να το κανουμε δηλαδη?απλα πραγματα λεω.Με το τρανσαλπ μαλιστα εχω παει σε απιστευτες διαδρομες απροβληματιστα,γιατι το μηχανακι μπορει να παει.Τωρα αν καποιος δεν εχει τα α****α να το παει,ειναι αλλο θεμα.

    Το ktm adv 990 k 950,θελετε να πειτε δεν παει χωμα?Ζυγιζει 200+ κιλα,εχει πολυ δυναμη(και αυτο το κανει πιο τρομαχτικο για καποιον αδαη στο χωμα)και ειναι πολυ ψηλοτερο απο το τρανσαλπ.Επισης ειναι και πιο δυστροπο.Το τρανσαλπ ειναι παντου παιχνιδι και δε φοβιζει πουθενα και ενας εμπειρος μπορει να το παει πραγματικα γρηγορα στο χωμα.

    Δε λεω κατι περιεργο.Αυτος που δεν το εχει οδηγησει στο χωμα μπορει να υποθετει οτι θελει.Και εγω αν δεν το ειχα οδηγησει ποτε θα ελεγα οτι αποκλειεται να παταει χωμα αυτο το πραγμα.Τα φαινομενα ομως απατουν.Γι'αυτο μη τα ισσοπεδονουμε ολα χωρις να γνωριζουμε.

    Και αυτο το:"Τιποτα δαν κανει καλα το τρανσαλπ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ",πολυ θα'θελα να μου το εξηγησει ο κυριος ΔΟΥΚΑΣ πως το εννοει.

  9. #204
    Νυχτερινό μέλος Το avatar του/της chriscrypton
    Εγγραφή
    17/09/2011
    Μηνύματα
    160
    Αρχικά δημιουργήθηκε από billystransalp
    Φιλε soulgr,δεν αμφιβαλλω οτι με το παπι μπορεις να κανεις τρελα πραγματα(και γω εκανα τρελες μικρος με παπια και ηταν και πολυ διασκεδαστικο),
    Με συγχωρειτε που παρεμβαλομαι..παρακολουθω την συζητηση για να μαθαινω σχετικα με τις μοτοσυκλετες που προαναφερατε..αλλα δε μπορω να κρυψω οτι εχω μεινει ακομα στα οσα λεει ο billystransalp στο αποσπασμα που απομονοσα..νιωθω τοσο... ωρες ωρες..

    Σπεύδε βραδέως..

  10. #205
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    bill αυτο με το παπι ειναι inside joke που λενε

    αν δεις καμποσα ποστ πιο πισω σε ενα σεντονι του terens,εξηγει γιατι το στρομα ειναι καλυτερο.

    το ΤΑ μια χαρα μηχανακι ηταν/ειναι,ευτυχως ομως η τεχνολογια εξελισεται....

    πχ εγω καβαλαω ενα brosακι...δεν λεω καλο χρυσο αλλα....ανυπομονω να γινω 21 και να παρω κατι καινουριο/καλυτερο

    αντε καλημερες
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  11. #206
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από chriscrypton
    Με συγχωρειτε που παρεμβαλομαι..παρακολουθω την συζητηση για να μαθαινω σχετικα με τις μοτοσυκλετες που προαναφερατε..αλλα δε μπορω να κρυψω οτι εχω μεινει ακομα στα οσα λεει ο billystransalp στο αποσπασμα που απομονοσα..νιωθω τοσο... ωρες ωρες..

    κρις το θεμα δεν ειναι τι εχεις,αλλα το τι κανεις με αυτο που εχεις
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  12. #207
    Νυχτερινό μέλος Το avatar του/της chriscrypton
    Εγγραφή
    17/09/2011
    Μηνύματα
    160
    Οτι καλυτερο μπορω
    Σπεύδε βραδέως..

  13. #208
    Για δειτε και εδω

    http://www.youtube.com/watch?v=ItQ3B_Qff5I

    επισης,ο τυπος που σας ελεγα οτι παει με 140 στο χωμα(η βελονα του κοντερ φαινεται αχνα και οποιος εχει τρανσαλπ καταλαβαινει τι δειχνει)προς το τελος του βιντεο

    http://www.youtube.com/watch?v=ye9FONwRQ2E

    Και κατι απο το 700 κοντρα με ktm adv στο χωμα

    http://www.youtube.com/watch?v=y6Z1cfb9I50

    ...για να μη λεμε οτι θελουμε...

  14. #209
    Φιλε soulgr στον terens απαντησα και φαινονται τα καλα του ενος και του αλλου!Ειπαμε στο ταξιδι και στην ανεση του συνεπιβατη το vstrom ειναι ανωτερο,αλλα δε σημαινει αυτο οτι το τρανσαλπ ειναι χαλια.Ισα ισα,μια χαρα ξεκουραστα φτανεις και μ'αυτο στον προορισμο σου.

  15. #210
    Αρχικά δημιουργήθηκε από billystransalp
    Για δειτε και εδω

    http://www.youtube.com/watch?v=ItQ3B_Qff5I


    ...για να μη λεμε οτι θελουμε...
    ρε φιλε σορρυ κιολλας αλλα αυτο στο βιντεο δε το λες εντουρο (απο οσο ξερω με το δικο μου μυαλο) ειναι ενας βατος χωματοδρομος που ολα τα ον-οφ τον πανε ανετα.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

Σελίδα 14 από 22 ΠρώτοΠρώτο ... 4910111213141516171819 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ..εσεις τι θα διαλεγατε??
    από trelokefaloitis στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2012, 15:40
  2. Transalp 650 ή V-STROM 650 εσείς τι θα αγοράζατε?
    από giannhse στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2006, 14:11
  3. Εσεις τι θα παραγγειλετε;;;;
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 21/12/2005, 09:05
  4. transalp?v-strom 650?freewind?aprilia pegaso?
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 29/02/2004, 00:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF