Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 35

Θέμα: ΠροσοΧη Στην Ομονοια.....

  1. #1
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΠροσοΧη Στην Ομονοια.....

    ΕΧΕΙ ΜΠΛΟΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΟΡΓΑΝΑ ΓΙΑ ΘΟΡΥΒΟ
    (ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΣΤΡΟΦΟΜΕΤΡΟ)

    ΚΛΗΣΗ 83 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΑΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑΣ!!!!!

    ΤΗΝ ΠΟΥΤ@#$ΜΕ ΚΟΙΝΩΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!

    ΑΥΡΙΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΡΟΧΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ!!!!!


    ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ!!!!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  2. #2
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Εμένα με γράψανε για θόρυβο τον Ιουλ του 2002 και το πρόστημο δεν ήταν τόσο ακριβό ούτε είχε αφαίρεση πινακίδας κλπ....

    Έπρεπε να πάω για έλεγχο στάθμης θορύβου μετά από κάποιες μέρες... εν τω μεταξύ με τράκαρε ο ταρίφας και άλλαξα και την εξάτμιση αφού είχε χτυπηθεί....

    Πόσο παραπάνω από το όριο ήσουν???
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  3. #3
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΗΜΟΥΝΑ

    17DB ΠΑΡΑΠΑΝΩ
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  4. #4
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Μάλλον αλλάξανε τα πρόστημα τα αρ@#$#ια γιατί δεν είναι και τόσο πολύ παραπάνω.... εγώ ήμουν αν θυμάμαι καλά 9 ή 11 db παραπάνω.... και να σκεφτείς μόλις την είχα γεμίσει με μονωτικό υλικό....

    ΓΜΤ και με το ΚΤΕΟ θα έχουμε πρόβλημα......
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  5. #5
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Τι διαδικασία ακολουθούσαν (πως σε μέτραγαν )?
    17 dB παραπάνω από αυτά που λεει η άδεια σου ?

    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  6. #6
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    έχω την εντύπωση πως ο θόρυβος του περιβάλλοντος επηρρεάζει τη μέτρηση.... Άλλα άντε να το εξηγήσεις αυτό στο στρουμφάκι γαμώ το φελέκι μου μέσα.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  7. #7
    οταν πιγα να βαλο εξατμηση στην γιαγια ειχε η βανς & χανς ολοσομη 380 χιλιαδες. και με ομολογκασιων για θοριβο 550 χιλιαδες. και εβαλα την ακρηβη για να ειμαι νομιμος. μετα 6-7 μηνες με στματησαν στο ψηχικο για θορηβο. μου ειπε οτι κανω θορηβο και οταν του ειπα με τι με μετρισε και ειδε οτι κανω θορηβο? μου ειπε οτι το ακουει με το αυτι και καταλαβενη οτι ειναι ο θωρηβος πανω απο το οριο. τοτε του ειπα να ανοιξη το στομα του και να μου εκτιποσει την αποδηξει του μηχανηματος του που γραφει οτι ειναι πανω απο το οριο. διαπληκτηστηκαμε και με απιλησε οτι θα με παει αυτοφορο για θοριβο και προσβολη οργανου. τοτε του ειπα οτι θα του κανω αγωγη για καταχρηση εξουσιας, και αγνεια νομου. ο νομος λεει οτι για να σε γραψουν για θοριβο η ταχητητα η αλκοτεστ και γενικα για κατι που μπορει να αποδηκτη μονο με καποιο οργανο μετρισης πρεπεινα σου παρουσιασουν εκτηπομενη την αποδηξη μετρισεως του μηχανηματος. μετα απο αρκετη βαβουρα με αφησε και εφυγα αφου ειδε οτι δεν ψαρωσα. αν με εγραφε θα τον τραβουσα στα δικαστηρια γιατι η εξατμηση μου εχει ομολογκασιων. τα πριτσινια ειναι εργοστασιακα και αν τα κοψης για να την γεμησης τοτε χανεις την εγκιηση του κατασκευαστη. αυτο που θελω να πω ειναι οτι αξειζη να βαλεις μια εξατμηση με ομολογκασιων επονημη που θεν θα σου κουνιετε κανεις. 2-3 φορες να σε γραψουν εισαι στα λευτα της. χορια την ταλεπορια το τρεξιμο και το οτι εισαι χορις μοτο αφου σου παρουν τα χαρτια. γιωργος

  8. #8
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    H μέτρηση για να γίνει, έχει πολύ συγκεκριμένες προδιαγραφές, αποστάσεις, γωνίες κλπ
    Θυμάμαι πέρσι τα στρουμφακια έκαναν εντελώς αυθαίρετα μετρήσεις, με ένα όριο db για όλες τις μοτοσικλέτες, ανεξάρτητα τι γράφει η άδεια
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  9. #9
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    PAIDIA...

    ORAIA OLA AYTA..
    ALA O XTMPAMIES..FORAEI EXATMISH POY EINAI PANO APO TA ORIA...OPOS KAI AN TO KANOYME....


    OPOTE...TI NA TOY PEIS KAI NA SOY PEI...AFOY KAI ESY XEREIS OTI DEN EISAI NOMIMOS ME TIPOTA!!
    STO KENTRO ME PRIONIA...DE PAS ..PAS;;


  10. #10
    Oooops.. Αυτο μας ελειπε.. Κληση για θορυβο τσαγκαροτριτη...
    Η μηχανή είναι απλώς το μέσον.. Ο άνθρωπος είναι ο λόγος..

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    οταν πιγα να βαλο εξατμηση στην γιαγια ειχε η βανς & χανς ολοσομη 380 χιλιαδες. και με ομολογκασιων για θοριβο 550 χιλιαδες. και εβαλα την ακρηβη για να ειμαι νομιμος. μετα 6-7 μηνες με στματησαν στο ψηχικο για θορηβο. μου ειπε οτι κανω θορηβο και οταν του ειπα με τι με μετρισε και ειδε οτι κανω θορηβο? μου ειπε οτι το ακουει με το αυτι και καταλαβενη οτι ειναι ο θωρηβος πανω απο το οριο. τοτε του ειπα να ανοιξη το στομα του και να μου εκτιποσει την αποδηξει του μηχανηματος του που γραφει οτι ειναι πανω απο το οριο. διαπληκτηστηκαμε και με απιλησε οτι θα με παει αυτοφορο για θοριβο και προσβολη οργανου. τοτε του ειπα οτι θα του κανω αγωγη για καταχρηση εξουσιας, και αγνεια νομου. ο νομος λεει οτι για να σε γραψουν για θοριβο η ταχητητα η αλκοτεστ και γενικα για κατι που μπορει να αποδηκτη μονο με καποιο οργανο μετρισης πρεπεινα σου παρουσιασουν εκτηπομενη την αποδηξη μετρισεως του μηχανηματος. μετα απο αρκετη βαβουρα με αφησε και εφυγα αφου ειδε οτι δεν ψαρωσα. αν με εγραφε θα τον τραβουσα στα δικαστηρια γιατι η εξατμηση μου εχει ομολογκασιων. τα πριτσινια ειναι εργοστασιακα και αν τα κοψης για να την γεμησης τοτε χανεις την εγκιηση του κατασκευαστη. αυτο που θελω να πω ειναι οτι αξειζη να βαλεις μια εξατμηση με ομολογκασιων επονημη που θεν θα σου κουνιετε κανεις. 2-3 φορες να σε γραψουν εισαι στα λευτα της. χορια την ταλεπορια το τρεξιμο και το οτι εισαι χορις μοτο αφου σου παρουν τα χαρτια. γιωργος
    Γιωργο να σε ρωτησω?? Η μαμισιες εξατμισεις το ZZR περνανε πλεον τα ορια θορυβου η λες να φαω και εγω τιποτα?? Και λεω πλεον γιατι 11 χρονια τωρα δεν ξερω ποσο μονωτικο υλικο εχει μεινει σωο!!!

    Ασε που ακουγεται στο αυτι το θηριο το λαδοβρεχτο...
    Η μηχανή είναι απλώς το μέσον.. Ο άνθρωπος είναι ο λόγος..

  12. #12
    δηλαδή εγώ που θέλω εξάτμιση να μη περάσω από κέντρο μάλλον εεε
    Περικλή καλημέρα.... μάλλον πρέπει να βιαστώ για εξάτμιση....

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ZZRakias
    Γιωργο να σε ρωτησω?? Η μαμισιες εξατμισεις το ZZR περνανε πλεον τα ορια θορυβου η λες να φαω και εγω τιποτα?? Και λεω πλεον γιατι 11 χρονια τωρα δεν ξερω ποσο μονωτικο υλικο εχει μεινει σωο!!!

    Ασε που ακουγεται στο αυτι το θηριο το λαδοβρεχτο...

    Καλά ρε Βασίλη γιατί τα γράφεις δύο φορές τα μηνύματα?
    Για τόοοοοσο γκαβούς μας έχεις...?
    Σημασία δεν έχει ο προορισμός,
    αλλά το ταξίδι...

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
    Καλά ρε Βασίλη γιατί τα γράφεις δύο φορές τα μηνύματα?
    Για τόοοοοσο γκαβούς μας έχεις...?
    2 φορες?? Τα ιδια μυνηματα??? Εγω?? Ο θεος?? Οποιος εχει την μυγα να την φερει πισω...

    Εβδομαδα προσαρμογης δεν εχω εγω?? Οπως βλεπεις το διορθωσα... Αμεσως Ηπειρωτη...
    Η μηχανή είναι απλώς το μέσον.. Ο άνθρωπος είναι ο λόγος..

  15. #15
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
    δηλαδή εγώ που θέλω εξάτμιση να μη περάσω από κέντρο μάλλον εεε
    Περικλή καλημέρα.... μάλλον πρέπει να βιαστώ για εξάτμιση....
    Έτσι έκανε η προηγούμενη που είχα (ελευθέρας) όταν είχε καμμένο το μονωτικό......

    Μην περάσεις καλύτερα.....
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ
    από powerphot στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2007, 01:32
  2. ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ
    από ferrari στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2007, 11:02
  3. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2006, 07:24
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2005, 13:15
  5. Προσοχή στην Πέτρου Ράλλη!!!!
    από CHRISTINE στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/08/2005, 09:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF