Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Κλαπηκε Ζ750 μαυρο στο Θησειο

  1. #1
    Banned Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213

    Κλαπηκε Ζ750 μαυρο στο Θησειο

    Κλαπηκε το Ζ μου την παρασκευη το βραδυ στο θησειο μεταξυ 21:30 και 23:30 στον πεζοδρομο Ερμου κοντα στο περιπτερο στον σταθμο του ηλεκτρικου. Εκει παρκαρουν 10αδες μηχανες και εχει και αστυνομια παντα και ομως το πηρανε.
    Ειναι μαυρο Ζ750 με αριθμο ΧΖΕ796 ειχε bagster Και ενα δυχτακι στο τεποζιτο και το κρανος κλειδωμενο στο σελακι. Ειχα βγαλει τον λασποτηρα και η πινακιδα ειναι απο κατω απο την ουρα. Δεν εχει αλλες αλλαγες. Ειναι μοντελο 2006 ειχε μονο 9200χλμ και το ειχα 7 μηνες.

    Δεν πιστευω να το βρω,αλλα ποτε δεν ξερεις.

  2. #2
    Ωχι ρε φουστη μου Πάλι;
    Κοιτα αυτο με τους αστυνομικους δεν παιζει Εχει αποδειχθει πρακτικα πλεον οτι ειτε εχει ειτε δεν εχει το ιδιο κανει σε αυτα τα τσογλανια.

    Ειχες συναγερμο επάνω? Το ειχες κλειδωμενο?

    Κουραγιο ρε φιλαρακο Δεν μπορω να πω τιποτε αλλο
    Ξεπερασε το σοκ και θα παρεις αλλο σιγα σιγα

    Δεν ειμαι στα μοιρολατρικα πολυ ΑΛΛΑ να τους σαπισει το χερι στους πουστηδες που το πηραν
    -Εγω σε αυτό το ΓΑΙΔΟΥΡΙ δεν ανεβαινω

  3. #3
    Ο Ζάσκαλος ! Το avatar του/της Ζ109
    Εγγραφή
    10/05/2006
    Μηνύματα
    19
    ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΠΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΡΙΖΑ. Μαζεύεις κάποια λευτάκια για προκαταβολή,βάζεις τα υπόλοιπα δόσεις απο τον ιδρώτα σου και έρχονται οι μπινέδες και σου ξεριζώνουν τη καρδιά. Α ρε Μουσουλμάνοι,καλά τους κάνετε και τους τα κόβετε τα χέρια...
    Z...ee you later!


  4. #4
    γ@μω το μ@@@ι της μανας του τσογλανου που το πηρε...

    Κουραγιο φιλε θα παρεις αλλο...

    κανε και τις σχετικες ενεργειες που απαιτουνται σε τετοιες καταστασεις μπας εισαι τυχερος και βρεθει...

  5. #5
    ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ Το avatar του/της Daffizx
    Εγγραφή
    01/07/2006
    Μηνύματα
    24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζ109
    ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΠΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΡΙΖΑ. Μαζεύεις κάποια λευτάκια για προκαταβολή,βάζεις τα υπόλοιπα δόσεις απο τον ιδρώτα σου και έρχονται οι μπινέδες και σου ξεριζώνουν τη καρδιά. Α ρε Μουσουλμάνοι,καλά τους κάνετε και τους τα κόβετε τα χέρια...
    ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Ζ109

    ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΤΣΙ
    ΜΟΤΟΡΙ
    :a29: :a29: :a29: :a015:

  6. #6
    Άντε μωρέ πια με τα καθίκια.. ένας να μην τα πετύχει την ώρα που κάνουν τη βρωμοδουλειά ;

    Τι να πει κανείς όταν του ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι από τα νεύρα ;

    Κουράγιο σε σένα κι εύχομαι να γίνει το καλύτερο, σύντομα ξανά στα χέρια σου αγρατζούνιστη...


  7. #7
    γαμώτο...

    και το έχω σκεφτεί πολλές φορές οτι βραδυάτικα με τον χαμό που γίνεται στου Ψυρρή πολλά μπορούν να γίνουν εκεί!


    προσωπικα πάω πάντα με τη σουζούκι που δεν τη κλέβει κανείς...


    αν ειχα νεα μότο δε θα πλησίαζα κάν!

    λυπάμαι για το γεγονός φίλε!

  8. #8
    Banned Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213
    Ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια. Εχω συμβιβαστει με την ιδεα οτι δεν θα την βρω , αυτα συμβαινουν και οταν εχεις μηχανη στο δρομο παντα το εχεις υποψιν σου οτι μπορει να συμβει. Την μηχανη την ειχα κλειδωσει μονο απο τον λαιμο και το immobilazer γιατι μολις την προηγουμενη μερα χαλασε το κλειδι του Cryptonite και δεν πηγα να παρω αμεσως καινουριο. Ουτε ασφαλεια κλοπης ειχα, τουλαχιστον την ειχα παρει μετρητης οποτε δεν χρωσταω σε κανεναν. Αυτο μου ειναι σιγουρο ειναι οτι η αστυνομια ειναι ανυπαρκτη γιατι τετοια ωρα στο θησειο γινεται χαμος απο κοσμο και εχει 2-3 περιπολικα και Ζηταδες και την κλεψανε κατω απο την μυτη τους.Και εγω ο βλακας ειπα , ενταξη δεν πειραζει που δεν την κλειδωσα εδω εχει τοσο κοσμο και αστυνομια λιγο θα κατσω.Μεγαλο λαθος.
    Οσο για τη μηχανη τα λεφτα θα βρεθουν και θα αναπληρωσω το κενο της , υπαρχει ομως και ενα κενο που αφησε καποια αλλη που δεν αναπληρωνεται με λεφτα...

  9. #9
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    οχι ρε γμτ
    ρε παιδι μακαρι να το βρεις το μοτορι σου αγραντζουνιστο και οπως το αφησες
    το original α-μηχανο™ μελος

  10. #10
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zbandit750
    υπαρχει ομως και ενα κενο που αφησε καποια αλλη που δεν αναπληρωνεται με λεφτα...
    αυτα τα κενα ειναι τα πιο μυστηρια...αυτο το κενο δε θελει ουτε λεφτα..ουτε κατι να το γεμισει..θελει ποοοοοοοοοοοοολυ χρονο και υπομονη..δυσκολο πολυ...αλλα ας ελπιζουμε πως καποτε θα κλεισει και αυτη η πληγη..:smilea:
    το original α-μηχανο™ μελος

  11. #11
    Zbandit750 χαρα στο κουραγιο σου γιατι σε βλεπω αισιοδοξο !! κριμα ρε γμτ ,κανε το κουμαντο σου για νεα μοτο και ισως βρεθει και η παλια σου .........παντα εκει που δεν το περιμενεις ερχεται το ευχαριστο νεο ............

  12. #12
    Φιλε καταλαβαινω την στεναχωρια σου...

    Εμενα μου κλεψαν το 97 ενα CBR 600F ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ (μια βδομαδα το ειχα το δολιο, κατω απο το σπιτι με συναγερμο και δυο λουκετα...απλα ειχα φυγει ΣΚ και το ειχα αφησει μονο του...).Το πληρωνα για ενα χρονο ακομη και καθε φορα που πηγαινα στην τραπεζα για τη δοση μου ερχοτανε τρελα...

    Πλεον μου εμεινε κουσουρι και θελω να νιωθω τη μηχανη διπλα μου...ακομα και για καφε να παω την αραζω σε αποσταση που να τη βλεπω ...

    Στο Θησειο κατεβαινω και εγω για κανα καφεδακι.. Αραζω στην πρωτη καφετερια που ειναι κοντα στο περιπτερο (χαμηλα οχι πανω που γινεται κακος χαμος ) και η καλη μου απεναντι να την βλεπω...Απιστευτο θρασος να σου παρουν μηχανη απο εκει μιλαμε..

    Παντως ενα εχω να πω ...

    Σε οτι εχω αγιο και ιερο , αν πετυχω κανενα @@ να σκαλιζει (ξενη η την δικια μου ) και ειμαι 100% σιγουρος οτι ειναι κλεφτης, βρειτε μου δικαιολογια να πω στον εισαγγελεα οταν θα με τραβανε στη "ψειρου" για ανθρωποκτονια..γιατι να τον αφησω να ζησει δεν παιζει...

    (εκτος και αν τον κοψω κομματακια και τον ριξω στα σκυλια για να μη βρουνε τιποτα..)

    Τι να σου πω τωρα και εσενα ...μακαρι να την βρεις και αν τους πιασουνε ριξε ενα πμ ...εχω ενα καλο εξολκεα για ρουλεμαν.... ξερω που θα τους τον βαλω...

  13. #13
    2 λεξεις¨ @αμημενα τσογλανια


  14. #14
    Kouragio man!!!
    Kai gia na sou anapteroso ligo to ithiko,sou leo oti duo fores pou mou exoun klepsei mixanaki,to brika kai tis duo...
    Mia to brikan oi mpatsoi se mploko kai mia monos mou,me mikres zimies kai tis duo fores alla simasia exei to mixanaki...
    Euxome to idio kai gia tin koukla sou!!!



    AAAA.... kai opios h' opioi sto piran,na to baloun opos einai ston k@l@ tous oi palio poust@r@des!




  15. #15
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    να πάρει. κατάρα κ αυτή...
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 31/03/2013, 13:23
  2. ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΩΝ ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ....(Ζ750)
    από TokTok στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2006, 07:27
  3. Μουσική πανδεσία στο Θησείο....
    από superfour στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2004, 14:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF