Αρχικά δημιουργήθηκε από Zbandit750
Η αστυνομια και το κρατος δεν κανουν τιποτα , οι "μπατσοι" καθονται ολη μερα ή πανε στα γηπεδα να δουν τον αγωνα , γιατι για προστασια μηδεν. Ποσο δυσκολο ειναι αν δουλεψουν πραγματικα και δεν καθονται να ξυνονται να βρουν τα κυκλοματα που κλεβουν και να τα εξαρθρωσουν?
Δηλαδη ειναι πολυ δυσκολο να παρουν ενα μηχανακι πειρασμο και να το αφησουν στο Θησειο και να το παρακολουθουν? Αλλους τροπους δεν εχουν?
Επισης τα κλεμενα τελικα τι τα κανουν?Πανε για ανταλακτικα?Τους αλλαζουν στοιχεια και τα πουλανε ειτε εδω , ειτε εξω? Εμενα το εργαλειο μου το φαγανε στο Θησειο 9:30-11:30 παρασκευη βραδυ 14/7 που γινεται χαμος και εχει και πολυ αστυνομια, πως μπορει αυτος ο "μπατσος" που ηταν εκει εκεινη την μερα και το κλεψανε κατω απο τη μυτη του να κοιμαται ησυχος? Μια δουλεια εχει να κανει και δεν την κανει , μονο να κοιτανε τα γκομενακια ξερουν.
Κοιτα εδω τι τρεξιμο ειχα με την πινακιδα 2 μηνες πριν μου το κλεψουν

απατη με πινακιδα
Φιλε μου να μην λεω και ψεματα το πως αισθανεσθε μπορω μονο να το φανταστω,καθως δεν εχω νοιωσει κατι αναλογο..και δεν το ευχομαι και σε κανεναν..καλη τυχη και συνεχεια σε οσους το επαθαν.
Απο οτι διαβαζω το μηχανακι απο την αρχη σε ταλαιπωρησε πινακιδα τρεχαματα,χαρες και τελος κλαματα...να πω οτι δεν σε πηγαινε απο την αρχη να το πουμε η μοιρα η στραβη γαματα... Απο την πινακιδα μονο που ανεφερες αλλα και ονομα του καταστηματος κτλπ.Εγω πρωσοπικα απο αλλου την πηρα αλλου εμενα και αλλη διευθυνση δηλωσα στην αδεια...ενα πραγμα τρεχα γυρευε.....Που θελω να καταληξω το μηχανακι αυτοΖ750(εχω το ιδιο) εχει πουλησει τρελα και εχει αρχισει να ζηταει αντ\κτικα απο την αγορα που ειναι ακριβα και η ευκολη αποκτηση ειναι των αλλων.Κανε ενα μπακαπ που την αφηνες απο που την πηρες και και και πιστευω οτι μπορεις να βγαλεις ακρια αν την ψαξεις μεθοδικα ,εχεμυθα και ακουραστα...Αυτα και παντα φιλικα.