Σελίδα 1 από 12 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 171

Θέμα: Innova 125 ΑΠΟΤΥΧΙΑ

  1. #1

    Innova 125 ΑΠΟΤΥΧΙΑ

    ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΠΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ, ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ 2100 ΠΗΓΕ ΣΥΝΟΛΟ!!ΛΟΓΩ HONDA ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΑΜ ΔΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΤΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, ΑΛΛΑΖΩ ΛΑΔΙΑ ΚΑΘΕ 1200χλμ ΔΥΝΑΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΑΝΗΦΟΡΕΣ)ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΝΩ ΤΟΥ ΡΥΘΜΙΣΑ ΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΜΟΥ ΣΒΗΝΕΙ!!!!!!!!ΜΕ ΝΕΚΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΜΑΞΙΑ ΜΕ ΛΙΓΑ χλμ ΜΑΝΟΥΒΡΕΣ ΕΝΝΟΩ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΜΑΞΙΑ. ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ 120χλμ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΕΟΝ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΠΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΡΚΕΣ.ΕΙΜΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

  2. #2
    παρε ενα αυτοματο να ησυχασεις .......typhoon 125 σε νησια ,ανηφορες ,διπλος με πραγματα εδω και 7 χρονια .....και ο κινητηρας μια χαρα παει ακομη .Αν αλλαζα παλι το ιδιο θα επαιρνα.

  3. #3
    ΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ASTREA GRAND ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΟ ΙΝΝOVA ΕΙΝΑΙ ΜΑΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ. ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΕΧΩ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΩ ΠΑΠΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤDM TO 1000 ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΞΟΔΑ!! ΣΛΟΥΡΠ! ΟΥΦ!

  4. #4
    Αν το πουλήσεις ποσο πιάνει? (με εγγύηση ακόμα, κτλ)
    δώστο και πάρε πάλι Astrea, ή kazer..

  5. #5
    Θύμα κλοπής.....
    Εγγραφή
    11/12/2004
    Μηνύματα
    57
    Kαλησπέρα.

    Τόσο "μάπα" το "καρπούζι" φίλε μου?? Εγώ είμαι ένας υποψήφιος αγοραστής παπιού και ήταν μια από τις επιλογές μου και το εν λόγω αλλά λόγω υπερβολικού κόστους & ξεπερασμένου πίσω ταμπούρου αποκλείστηκε!

    Ρίξε μια ματιά εδώ (στο ίδιο φόρουμ) που συζητάμε για παπιά πρός αγορά...

  6. #6
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    όταν κάποιοι το αναφέρανε λέγαμε μακρυα....


    "χοντα αξιοπιστια" ε?


    δυστυχως αλλα τη φημη (και ηταν και γεγονος) που ειχε η χοντα στα παπια να τη ξεχασει......
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αμα λεμε οτι πολλες παρτιδες εχουν παρουσιασει ΦΡΙΧΤΑ προβληματα αξιοπιστιας....
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  8. #8
    Egw pali to exw to papi 3 xronia kai den exei vgalei tipota!

    Oso gia tis anhfores mia xara paei alla ta ps tou vgainoun stis psiles strofes!

    Twra gia to svhsimo kai emena mou to kanei eidika otan to skizw kai stamataw sto fanari, thn wra pou paw na to anoixw svhnei.. Genikotera svhnei otan kanw apotoma anoigmata sto gazi me polu mikres taxithtes ews 8km/h!

    Gia ta plastika pas sthn antiproswpia kai sou vazoun ena sfougari dwrean!

  9. #9
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΗΤΣΟΣΚΥΛΟΣ
    ΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ASTREA GRAND ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΕΨΑΝΕ ΤΟ ΙΝΝOVA ΕΙΝΑΙ ΜΑΠΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ. ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΕΧΩ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΩ ΠΑΠΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤDM TO 1000 ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΞΟΔΑ!! ΣΛΟΥΡΠ! ΟΥΦ!
    Το Astrea Grand και Supra ήταν απίστευτα παπιά.

    Το Innova είναι σκέτη αποτυχία...

    εδώ, αν το αφήσεις για 2 μέρες , θέλει 20 μανιβελιές για να πάρει μπρος.
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  10. #10
    αν το αφήσεις για 2 μέρες , θέλει 20 μανιβελιές για να πάρει μπρος. [/B]
    Kai poios o logos na xrhsimopoihseis th manivela?

  11. #11
    Honda Innova 125 Το avatar του/της yiagt
    Εγγραφή
    11/03/2006
    Μηνύματα
    100
    Εγώ το innova το έχω 5 περίπου μήνες κ έχω γράψει γύρω στα 3.600 km. μέχει βγάλει ασπροπρόσωπο κ δεν έχει παρουσιάσει ουσιαστικά προβλήματα. αν σε κάποιους ενοχλούν κάποιοι τριγμοί στο φανάρι (οι οποίοι εξαφανίστηκαν μετά απο σιλικόνη που έβαλα απλά κ εύκολα) ή οι ρεπριζ που έχει δικάβαλο στις χαμηλές στροφές εντάξει..ας ψάξουν για καμια mercedes και θα λυθουν τα προβλήματά τους.
    Ο κινητήρας του είναι αξιόπιστος κ γενικά σαν σύνολο μου εμπνέει απόλυτη σιγουριά.μέσα στην πόλη δεν υπάρχει παπί πιο γρήγορο κ πιο ευέλικτο.
    δεν έχω μετανιώσει ούτε στο ελάχιστο για την αγορά του κ ο μόνος λόγος που θα το πουλήσω είναι για να αγοράσω μεγάλη μηχανή (έχει κ υψηλή αξία μεταπώλησης)

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Εχω ακούσει από γνωστό μου "παπομάστορα" ότι το Ινόβα παρουσιάζει προβλήματα στην μπιέλα και στα ρουλεμάν στροφάλου μόλις ξεπεράσει τα 10000 χιλμ, πέρα από την γενικότερη φθηνή του κατασκευή....

    Μωρέ Κινέζικο και πάλι κινέζικο....τουλάχιστον αυτά τα πληρώνεις φθηνότερα και δεν κρύβουν την καταγωγή τους....

  13. #13
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    Εχω ακούσει από γνωστό μου "παπομάστορα" ότι το Ινόβα παρουσιάζει προβλήματα στην μπιέλα και στα ρουλεμάν στροφάλου μόλις ξεπεράσει τα 10000 χιλμ, πέρα από την γενικότερη φθηνή του κατασκευή....

    Μωρέ Κινέζικο και πάλι κινέζικο....τουλάχιστον αυτά τα πληρώνεις φθηνότερα και δεν κρύβουν την καταγωγή τους....
    Τα ιδια ακριβως εχω ακουσει και εγω και μαλιστα το εχω διασταυρωσει με μαγαζι με ανταλακτικα. Οι μπιελες φευγουν σαν ζεστα κουλουρια.
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  14. #14
    Paidia to sygkekrimeno exei konti diadromi strofalompieles gi ayto kai ta problimata se sxesi me paliotera montela.
    Supra kai pali Supra.Mporei na trizoun ta plastika tous alla to prwto pou eixa ebgale 93.000 XWRIS KAMIA BLABI kai twra exw to deytero opou kai ayto exei idi 45.000 xlm ftou ftou .

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    Εχω ακούσει από γνωστό μου "παπομάστορα" ότι το Ινόβα παρουσιάζει προβλήματα στην μπιέλα και στα ρουλεμάν στροφάλου μόλις ξεπεράσει τα 10000 χιλμ, πέρα από την γενικότερη φθηνή του κατασκευή....

    Μωρέ Κινέζικο και πάλι κινέζικο....τουλάχιστον αυτά τα πληρώνεις φθηνότερα και δεν κρύβουν την καταγωγή τους....
    Meta apo 40000km kai arketo skisimo den exei vgalei oute mpiela oute tpt!

    Iswn na vgikan elatwmatikes partides!

Σελίδα 1 από 12 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Kaze-R 115 VS Honda Innova 125
    από cooltzo στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 02/08/2015, 17:16
  2. Τεχνική ξεπέτα υπερκυβισμού παπιού! Innova 125
    από lamoun στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2008, 13:47
  3. innova 125..
    από n1k3man στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2005, 12:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF