Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: "Γλυκεια" εκδικηση

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Το διαβασα..
    Τι να πω...δεν υπαρχει πιο υπουλος τροπος απο αυτον για να τσαλακωσεις την αξιοπρεπεια ενος ανθρωπου.

    Οι καταρες δεν μου πολυπανε, αλλα αν υπαρχουν serial killers με αποτροπαιους μεθοδους βασανισμου, μακαρι να βρουν το επομενο θυμα τους στο προσωπο του μαλακα.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  2. #17
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Ρε παιδιά δε πιστεύτετε ότι είναι πολύ υπερβολικό να το έχει κάνει συγγενείς; Δε το αποκλείω, αλλά...


    Δηλ θα άρεσε στην οποιαδήποτε μάνα να βλέπει το παιδί της σε μια φάση πανικού, σύγχυσης, καντιλιών κλπ, να πάει να τα ξαναχώνει για να φτιάξει την μηχανή και θα αισθανόταν ωραία μόνο κ μόνο επείδή δεν καβαλάει την "σκοτώστρα" ?


    έλεος δηλ. Στην τελική το λούκι θα κρατήσει μια εβδομάδα. μετά πάλι καβάλα θα είναι. Αν ξαναγίνει τότε θα πάρει κ κανένα ντόπερμαν να δούμε ποιος θα πλησιάζει εκεί...
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

  3. #18
    FZS600 Fazer Το avatar του/της schumacher_
    Εγγραφή
    13/05/2006
    Μηνύματα
    220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
    Ρε παιδιά δε πιστεύτετε ότι είναι πολύ υπερβολικό να το έχει κάνει συγγενείς; Δε το αποκλείω, αλλά...


    Δηλ θα άρεσε στην οποιαδήποτε μάνα να βλέπει το παιδί της σε μια φάση πανικού, σύγχυσης, καντιλιών κλπ, να πάει να τα ξαναχώνει για να φτιάξει την μηχανή και θα αισθανόταν ωραία μόνο κ μόνο επείδή δεν καβαλάει την "σκοτώστρα" ?


    έλεος δηλ. Στην τελική το λούκε θα κρατήσει μια εβδομάδα. μετά πάλι καβάλα θα είναι. Αν ξαναγίνει τότε θα πάρει κ κανένα ντόπερμαν να δούμε ποιος θα πλησιάζει εκεί...
    Δε μπορείς να ξέρεις πόσο προβληματισμένος/στενοχωρημένος μπορεί να είναι κάποιος... και μέσα στη μαλακία του ο καθένας ενεργεί με διάφορους τρόπους...

    επειδή κατά περιόδους έχω δεχτεί πολύ μεγάλη πίεση σχετικά με τη μηχανή (καθότι είμαι και σχετικά μικρός ακόμα), αν μου συνέβαινε αυτό πραγματικά θα υποψιαζόμουν μόνο συγγενικά μου πρόσωπα...

  4. #19
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
    Ρε παιδιά δε πιστεύτετε ότι είναι πολύ υπερβολικό να το έχει κάνει συγγενείς; Δε το αποκλείω, αλλά...


    Δηλ θα άρεσε στην οποιαδήποτε μάνα να βλέπει το παιδί της σε μια φάση πανικού, σύγχυσης, καντιλιών κλπ, να πάει να τα ξαναχώνει για να φτιάξει την μηχανή και θα αισθανόταν ωραία μόνο κ μόνο επείδή δεν καβαλάει την "σκοτώστρα" ?


    έλεος δηλ. Στην τελική το λούκι θα κρατήσει μια εβδομάδα. μετά πάλι καβάλα θα είναι. Αν ξαναγίνει τότε θα πάρει κ κανένα ντόπερμαν να δούμε ποιος θα πλησιάζει εκεί...
    Ο τύπος είχε βάλει δόσεις μέχρι το 2009.Και συντηρεί και οικογένεια...Λές να είχε τα φράγκα για καινούργιο μοτέρ άμεσα?
    Και το ξαναλέω ότι όποια πίκρα η καταπίεση έτρωγε στον καθημερινό του αγώνα για να συντηρήσει οικογένεια και σπίτι - έβρησκε δι'εξοδο με την μηχανή του (όπως όλοι μας).Λές εσύ κάποιος πολύ κοντά του να μην αγχωνώταν που τον έβλεπε κάθε ΣΚ να τρέχει πέρα δώθε με τον σατανά? Δέν αναιρώ κάποιο "άσχετο" χέρι...αλλά αλλού πάει το ριμάδι το μυαλό (έχω εμπειρία)
    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  5. #20
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373
    Η οικογένειά του δεν παίζει να έχει

    σχέση με αυτό γιατί δεν είναι κάποιος πιτσιρικάς ο Κώστας

    που μαλακίζεται συν το οτι ξέρουν οτι αυτό δεν θα τον πτοούσε.Μάλλον αυτό το έκανε κάποιο ΑΡΧΙΔΙ

    που νομίζει οτι ξέρει απο μηχανές....
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  6. #21
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sabre
    Γιατί και εγώ εκεί έχω κολλήσει?
    Που? στη γυναίκα του? την ξέρεις?



  7. #22
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GyPsy
    Μάλλον αυτό το έκανε κάποιο ΑΡΧΙΔΙ

    που νομίζει οτι ξέρει απο μηχανές....

    α, ο Kalesin θα ήταν τότε....



Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Πως κάνουμε πολλαπλά quotes ?
    από kostakisK στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2009, 23:41
  2. quote: VANDA Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από mikios400 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2008, 00:03
  3. famous quotes from dirt people..
    από dirtbird στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2008, 09:41
  4. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF