Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 20

Θέμα: er-6n

  1. #1

    er-6n

    Eimai kainoyrgios melos kai thelo ena po ena geia se oloys edo.Xtes pira to er-6n afoy xazepsa kai sto forum edo prin gnomeis kai apopseis kai fysika afoy to ekana kai test-ride prota.Exo afisei tis mixanes edo kai peripoy 10 xronia logoy ypoxreseon paidioy ktl alla panta yparxei to mikrobio..sosta??Ksekinisa loipon me ena runner scooter to opoio to ktratisa....20 meres!!!Isos epeidi eimai asxetos den leo alla tetoio aisthima anasfaleias...isos kai na eimoyn epireasmenos apo ola ayta poy legontai..pantos to er allo pragma !!(ayto eleipe).Prosthesa kai ena ypotypodes ferigkaki mprosta gia ton aera kai pisteyo na doyleyei ..den to exo dokimasei exo kanei kammia 80khm athina kai gyro.Exei akoyseis kapoios na kanei trigmo kapoy stis 3.000 strofes?to piga ameso kai moy eipan epeidi einai akoma sfikto asto pros to paron kai to blepoyme sto service afoy tote tha exoyn katsei pio kala metala bides kai ta loipa.O thorybos entopistike sto extra fering.An den exei akoysei kaneis den peirazei kai pali geia se oloys
    www.kawasaki-bikers.gr

  2. #2
    καλως ηρθες και καλοταξιδο το μηχανημα...

    να το χαιρεσαι...


  3. #3
    ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ... Το avatar του/της BAD BOY
    Εγγραφή
    21/01/2005
    Μηνύματα
    877
    ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ
    ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ ...ΡΕ ΣΥ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙΟ
    ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΤΕΡ

    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο.
    -ΚΤΜ ON HEAD-

    kawasaki street warriors


  4. #4
    μοναχικός καβαλλάρης Το avatar του/της kostisthegreek
    Εγγραφή
    23/05/2006
    Μηνύματα
    521
    Καλώς ήρθες και καλοτάξιδο το μοτόρι!

    Μη σε στεναχωρεί το τριξιματάκι στο φέριγκ, υπάρχουν πολλές λύσεις, μόνο που τα συνεργεία βαριούντε και σου λένε στο σέρβις.
    Πήρα τη strada κι έρχομαι...

  5. #5
    Οπα, να μαζευόμαστε οι ER-6άδες..
    Λοιπόοον..

    τριγμό μου έκανε και εμένα μέχρι περίπου τα 5000-6000 πρώτα χιλιόμετρα (κάπου αριστερά, στην βάση του καθρέφτη) αλλα μάλλον δεν είναι το φαίρινγκ, γιατί όταν μου έπεσε απο το σταντ, και χτύπησε εναν τοίχο, και έσπασε, και το έβγαλα ( ) ο θόρυβος συνέχισε..

    Το φαίρινγκ τώρα.. ενα ταξίδι που έκανα μέχρι Αθήνα (απο Καλαμάτα) ήταν αξιοπρεπέστατο.. αν σκύψεις λίγο μετά τα 120-130, θα καταλάβεις μεγάλη διαφορά.. βέβαια εγω πάνω απο 180 δεν πήγα, γιατί είχα ενα μπουφάν "ανεμοδείκτη" και ισχυρό πλάγιο άνεμο, οπότε καταλαβαίνεις οτι ψιλοχέσ@$$%κα..

    Α! να βάλεις και μανιτάρια, γιατί όπως αποδείχτηκε δεν είναι αγορά.. είναι επένδυση!! το μηχανάκι δεν έπαθε τίποτα απολύτως όταν μου έπεσε, και αν δεν το είχα κοντά σε τοίχο, δεν θα έκλαιγα ούτε το τζάμι τώρα..

    Αυτό που θα χρειαστείς επίσης τον Χειμώνα είναι το παρακάτω φτερό (aftermarket περίπου 140-160€) επειδή η πίσω ρόδα, όταν πατάει σε νερά, τα πιτσιλάει παντού, οπότε η πλάτη σου, αλλα και όλος ο θόλος της ρόδας, η ανάρτηση, και το πίσω μέρος του κινητήρα, θα γεμίζει λάσπες, νερά, κτλ.. εγω το εχω στο πρόγραμμα να το πάρω (αφού πάρω καινούργιο φαίρινγκ.. )

    Χμμ.. τι άλλο?
    Να προσέξεις την κλειδαριά στο ντεπόζιτο, γιατί η δική μου, μάζεψε άλατα, και είχα πρόβλημα (λίγο Viacal, ξέπλυμα, και λιπαντικό, έκαναν ευτυχώς δουλειά..) το περίεργο είναι οτι αυτή στο τιμόνι, είναι πεντακάθαρη.. ίσως φταίει το νερό που την πλένω, επειδή εχει πολλά άλατα, και το οτι μετά το πλύσιμο κλείνω το καπάκι, οπότε παραμένει υγρή, και τα άλατα μεζεύονται.
    οπότε σε κάθε πλύσιμο, άφηνε το καπάκι ανοικτό, μέχρι να στεγνώσει καλά..

    αλήθεια τι χρώμα είναι?

    Καλά ταξίδια, και welcome to the club..!



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2564_img_pmzsmall.jpg 
Προβολές:	679 
Μέγεθος:	17,4 KB 
ID:	55745

  6. #6
    BAKALISTIC SYSTEMS S.A. Το avatar του/της billgeo
    Εγγραφή
    30/12/2004
    Μηνύματα
    672
    Με γειες φιλε μου...!

    Παντα ορθιος!


    Σου ειπε ελπιζω ο καμενος ο γαμπρος σου (κ μπαμπας μου) που θα μας βρεις ολους
    τους τρελους kawasakiκους!

  7. #7
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    καλοριζικο....


    παντα όρθιος (και καλως ηρθες)





    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  8. #8
    Καλοτάξιδο το μοτέρι σου και να κάνεις πολλά υπέροχα χιλιόμετρα με υγεία.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  9. #9
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    μεγεια καλες βολτες

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kxIII
    Εγγραφή
    27/11/2005
    Μηνύματα
    119
    Σιγά σιγά θα γίνουμε Ζ
    Καλή η μηχανή, το κράνος καλύτερο...

  11. #11
    Ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια.Μαυρο το πηρα και ενα φτερακι στην πισω ροδα θα το βαλω σιγουρα.Θα ριξω μια ματια σημερα στην μιχαλακοπουλου.Z-BADBOY'STOY ανεβασα την αδελφη σου...να κρυβομαι???
    www.kawasaki-bikers.gr

  12. #12
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/11/2005
    Μηνύματα
    23
    Εγώ το έχω ενάμησι μήνα και έχω κάνει 2.000klm. Του έχω βάλει τιμόνι απο Ζ1000 και μανητάρια της kawasaki. Είχε ένα τρίξιμο στο αριστερό φέρινγκ αλλά το έφτιαχα με 2 πλαστικές ροδέλες


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	trello motori.jpg 
Προβολές:	565 
Μέγεθος:	70,3 KB 
ID:	55946

  13. #13
    Kούκλα είναι να το χαίρεσαι!!!!!!!!
    Let the good time roll

  14. #14
    Νέο μέλος Το avatar του/της torpedo
    Εγγραφή
    24/07/2006
    Μηνύματα
    15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από looperx
    Εγώ το έχω ενάμησι μήνα και έχω κάνει 2.000klm. Του έχω βάλει τιμόνι απο Ζ1000 και μανητάρια της kawasaki. Είχε ένα τρίξιμο στο αριστερό φέρινγκ αλλά το έφτιαχα με 2 πλαστικές ροδέλες
    Ta manitaria poso ta pires? to exw liges meres tora kai ta manitaria einai apo ta prwta pragmata pou thelw na tou balw... Akolouthoun zelatina (an kai emfanisiaka den mou aresei), bagster kai kamia eksatmisoula an brw kamia me kalo thorybo.

    To allo pou ithela na rotisw einai:
    To ventilater douleuei poly syxna... to exete paratirisei kai oi ypoloipoi? akoma kai se eparxiako dromo, arga to apogeuma, se xalarous rythmous strwsimatos anabe. Kapoios mou egrapse oti exei paratirisei oti douleuei otan kanei katebasmata gia na stamatisei... Kamia gnomi?

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/11/2005
    Μηνύματα
    23
    Δε θυμάμαι πόσο ακριβώς τα πήρα γιατί είχα έκπτωση 30%, σε όλα τα αξεσουάρ που έβαλα, στην τιμή που τα δίνει η kawasaki. Το βεντιλατέρ ανάβει κι εμένα πολύ συχνά αλλά δεν είναι πρόβλημα, απλά είναι δικύλινδρο με αποτέλεσμα να ζεστένεται πολύ. Εγώ θα σου πρότινα να μην πάρεις bagster και με τα λεφτά να βάλεις τιμόνι απο Ζ1000 και τα προστατευτικά αυτοκόλλητα της kawasaki.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. kawasaki er-6n
    από ntantoum στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2006, 16:31
  2. yamaha mt-03 ή kawasaki er-6n
    από skynet στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2006, 13:58
  3. Ένα ακόμα ER-6n στην παρέα
    από digital_aspirin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2006, 11:14
  4. kawasaki er-6n
    από kxIII στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 18/12/2005, 15:24
  5. Kawasaki er 6n
    από MIKE_16V στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2005, 14:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF