Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 47

Θέμα: επιταχθηκε η μηχανη μου!!!!

  1. #1
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918

    επιταχθηκε η μηχανη μου!!!!

    προχθες γυρνωντας σπιτι βλεπω ενα χαρτι με σφραγιδα ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ...υποπτο λεω θα ειναι ... το διαβαζω και με καλουσαν στο Α.Τ. της περιοχης μου για στρατολογικο θεμα...εχω ηδη παει μια φορα επιστρατος , πλακα ειχε , αλλα πραγματικα βαριομουν να ξανατραβιεμαι καλοκαιριατικα για σχοινακια στα ξεροβουνια...σιχτιρισμενος παω στο τμημα δεν βρισκω τον ''υπευθυνο'' για στρατολογικα θεματα ... μαλλον μου λεει ειναι για αλλαγη χρωματος του απολυτηριου , ελα αυριο και φερε και το παλιο απολυτηριο μαζι.Παω την επομενη με το παλιο απολυτηριο , αλλα δεν προκειτε περι αυτου ... σε περιπτωση επιστρατευσης λεει θα πρεπει να παρουσιαστω εγω και το cbf , με γεματο το κανιστρο καυσιμων (sic), την εργαλειοθηκη του , τo ρυμουλκουμενο (το εσωσαν γιατι συμπληρωσαν ''αν αυτο υπαρχει'') και ολα τα παρελκομενα του , σε ενα σημειο εν πασει περιπτωση στην Αττικη οπου και θα εκτελω χρεη οδηγου - μοτοσυκλετιστη.... μιλαω σοβαρα αυτο γραφει το χαρτι !!!!

    να δω το cbf βαμμενο παραλλαγη με κοτσαρισμενο πισω κανα πενηνταρι και εμενα οδηγο σε στυλ Λωρενς της Αραβιας και ας αποθανω....

    τεσπα , εχει τυχει σε κανενα σας κατι παρομοιο? κατι ακουσα απο ενα φιλο οτι σε περιπτωση πωλησης της μοτοσυκλετας πρεπει να γινει ολοκληρη γραφειοκρατικη διαδικασια ....ξερετε κατι για αυτο?

    ''Πωλειτε ΣΙ-ΜΠΙ-ΕΦ ΕΞΑΚΟΣΑ , ΜΑΡΚΑΣ ΧΟΝΔΑ, ΜΕ ΑΝΕΜΟΘΩΡΑΚΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ , ΜΟΝΔΕΛΟ 2004 , ΜΕΤΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΜΥΔΡAΛΙΟΒΟΛΟΥ ΔΙΑΜΤΡΗΜΑΤΟΣ 50ΧΙΛ , ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ , ΛΙΓΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ , ΠΕΡΙΟΔΙΚΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΙΣ ΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΟΡΧΟ ΤΟΥ 37ου ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΑΓΜΑΤΟΣ ΠΕΖΙΚΟΥ, ΤΙΜΗ ΛΟΓΙΚΗ 210 78......2 ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ ΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ''

  2. #2
    Aστειευεσαι!!!!!!!!

  3. #3
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Aστειευεσαι!!!!!!!!

    Μιλαω πολυ σοβαρα!!!Αν δεν υπηρχε θεμα με το απορρητο των στρατιωτικων εγγραφων θα σας το κοτσαρα να το χαρειτε!!!

    ...απο την αλλη εχω το πιο μαχιμο cbf στην Αθηνα ....RESPECT κολοψαρα!!!

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeorgeFZR
    Εγγραφή
    08/06/2005
    Μηνύματα
    175

    :a31:
    Έμαθα Να Αγαπώ Τον Εαυτό Μου,Να Τον Σέβομαι,Και Να Τον Καρφώνω Σε Οποιο Ντουβάρι θέλω....

    ------------------------------------------------------

  5. #5
    Αμελές μέλος Το avatar του/της Alki_Viades
    Εγγραφή
    12/05/2003
    Μηνύματα
    414
    :hypnotize

    ΧΑΧΑΧΑ τρελο, επιτελους αναγνωριστηκε η χρησιμοτητα του μοτοσυκλετιστη και προπαντως η αξιοπιστια της honda , μπουαχαχαχαα



  6. #6
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    respect παλιααααακαααα!!!

    ελα ρε συ τι ειπες τωρα...το ακουσα και αυτο!!!!!!!! :rotflmao:

  7. #7
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Τέτοιο χαρτί ΕΧΩ ΔΕΙ και έχει έρθει και στον Zoro!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #8
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    γαμτο!


    ν πας και να μας φερεις φωτος



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  9. #9
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    εγώ είχα χαρτί στρατολογίας-επίταξης της CM200 που είχα (βέβαια ήταν στο όνομα του πατέρα μου τότε...)....

    και το αλλάζανε ανά κάποια έτη με αλλαγές στα σημεία παρουσιάσεως...

    ήταν μοντέλο 1979 και ξαφνικά το 1999 της στείλανε λευκό απολυτήριο λόγω παλαιότητας....

    είπατε τίποτα?

  10. #10
    GEORGE NO BRAKES Το avatar του/της SAM46
    Εγγραφή
    27/11/2004
    Μηνύματα
    210
    ειχα και εγω στο παλιο μου RMX 250
    George no brakes

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της katsai
    Εγγραφή
    28/03/2005
    Μηνύματα
    232

    Re: επιταχθηκε η μηχανη μου!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    προχθες γυρνωντας σπιτι βλεπω ενα χαρτι με σφραγιδα ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ...υποπτο λεω θα ειναι ... το διαβαζω και με καλουσαν στο Α.Τ. της περιοχης μου για στρατολογικο θεμα...εχω ηδη παει μια φορα επιστρατος , πλακα ειχε , αλλα πραγματικα βαριομουν να ξανατραβιεμαι καλοκαιριατικα για σχοινακια στα ξεροβουνια...σιχτιρισμενος παω στο τμημα δεν βρισκω τον ''υπευθυνο'' για στρατολογικα θεματα ... μαλλον μου λεει ειναι για αλλαγη χρωματος του απολυτηριου , ελα αυριο και φερε και το παλιο απολυτηριο μαζι.Παω την επομενη με το παλιο απολυτηριο , αλλα δεν προκειτε περι αυτου ... σε περιπτωση επιστρατευσης λεει θα πρεπει να παρουσιαστω εγω και το cbf , με γεματο το κανιστρο καυσιμων (sic), την εργαλειοθηκη του , τo ρυμουλκουμενο (το εσωσαν γιατι συμπληρωσαν ''αν αυτο υπαρχει'') και ολα τα παρελκομενα του , σε ενα σημειο εν πασει περιπτωση στην Αττικη οπου και θα εκτελω χρεη οδηγου - μοτοσυκλετιστη.... μιλαω σοβαρα αυτο γραφει το χαρτι !!!!

    να δω το cbf βαμμενο παραλλαγη με κοτσαρισμενο πισω κανα πενηνταρι και εμενα οδηγο σε στυλ Λωρενς της Αραβιας και ας αποθανω....

    τεσπα , εχει τυχει σε κανενα σας κατι παρομοιο? κατι ακουσα απο ενα φιλο οτι σε περιπτωση πωλησης της μοτοσυκλετας πρεπει να γινει ολοκληρη γραφειοκρατικη διαδικασια ....ξερετε κατι για αυτο?

    ''Πωλειτε ΣΙ-ΜΠΙ-ΕΦ ΕΞΑΚΟΣΑ , ΜΑΡΚΑΣ ΧΟΝΔΑ, ΜΕ ΑΝΕΜΟΘΩΡΑΚΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ , ΜΟΝΔΕΛΟ 2004 , ΜΕΤΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΜΥΔΡAΛΙΟΒΟΛΟΥ ΔΙΑΜΤΡΗΜΑΤΟΣ 50ΧΙΛ , ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ , ΛΙΓΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ , ΠΕΡΙΟΔΙΚΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΙΣ ΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΟΡΧΟ ΤΟΥ 37ου ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΥ ΤΑΓΜΑΤΟΣ ΠΕΖΙΚΟΥ, ΤΙΜΗ ΛΟΓΙΚΗ 210 78......2 ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ ΕΝ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΙΑ ΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ''

    :a31: :a31:

  12. #12
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    λοιπον οπως ειπε και λαμπρος ποιο πανω τετοιο χαρτι εχει ερθει και σε εμενα.....βαζω την φωτο απο κατω αλλα για καποιους λογους που ελπιζω να καταλαβαινεται εχω σβυσει οτι μπορει να αποκαληψει την ταυτοτητα μου........


    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑ!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  13. #13
    i love you 80's Το avatar του/της zoropatra
    Εγγραφή
    16/11/2004
    Μηνύματα
    1.026
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    edited by sniper : Έβγαλα την φωτό. Απόρρητα έγγραφα δεν βγαίνουν στην λάκα.
    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

    ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ.....

    μην ακολουθείς το μονοπάτι...πήγαινε εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε τα ίχνη σου.....



  14. #14
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Υποθέτω ότι το μηχανάκι το παντρεύεσαι μετά από αυτό. :a020: :a31:

    Μαμημένο κράτος.
    Triple 1050


  15. #15
    Μέλος Το avatar του/της lemmys
    Εγγραφή
    29/01/2005
    Μηνύματα
    30
    :a015: :a029:

    τι λες τωρα !!

    χαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!


    ΑΥΤΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!
    ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Η Μηχανη μου με χιλιες λεξεις!!!
    από life_dab στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 261
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2008, 08:33
  2. Transalp 650 - H μηχανή μου είναι άντρας...
    από perastikos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2006, 12:02
  3. νοικιαζω την μηχανη μου......
    από zolotas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 17/01/2006, 09:21
  4. η μηχανή μου... πέθανε!
    από ksns στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2005, 09:19
  5. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2004, 15:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF