Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: ΦΑΓΟΥΡΑ???

  1. #1
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725

    ΦΑΓΟΥΡΑ???

    Αν θεωρείται οτι πρεπει να αλλαξει κατηγορία στον προστατευτικο εξοπλισμό φανταζομαι καντε το

    η ερωτηση απευθύνεται στους εντουράδες

    εφόσον υποθεσουμε οτι φοράμε κανονικά τις εντουροκάλτσες μας...μετα τη βολτα σας οι γαμπες και τα καλαμια σας υποφέρουν απο απίστευτη φαγούρα???


    καθε φορα εγω αυτο παθαίνω και μπορεί να ακουγεται αστείο αλλά πραγματικά υποφέρω τουλαχιστον για μια με δυο μερες...

    είμαι μονο εγώ ή συμβαίνει και σε εσάς? δηλαδή ρωταω μηπως όντως ολοι το παθαίνουν και να υπαρχει καποια λύση...αλλιώς ενταξει ξερω υπομονη....

  2. #2
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818

    Re: ΦΑΓΟΥΡΑ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
    Αν θεωρείται οτι πρεπει να αλλαξει κατηγορία στον προστατευτικο εξοπλισμό φανταζομαι καντε το

    η ερωτηση απευθύνεται στους εντουρέδες

    εφόσον υποθεσουμε οτι φοράμε κανονικά τις εντουροκάλτσες μας...μετα τη βολτα σας οι γαμπες και τα καλαμια σας υποφέρουν απο απίστευτη φαγούρα???


    καθε φορα εγω αυτο παθαίνω και μπορεί να ακουγεται αστείο αλλά πραγματικά υποφέρω τουλαχιστον για μια με δυο μερες...

    είμαι μονο εγώ ή συμβαίνει και σε εσάς? δηλαδή ρωταω μηπως όντως ολοι το παθαίνουν και να υπαρχει καποια λύση...αλλιώς ενταξει ξερω υπομονη....
    Κακή κυκλοφορία του αίματος.... προκαλεί κνησμό (φαγούρα) τωρα για λύσεις.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #3
    μήπως...



    είναι θέμα αποτρίχωσης;
















    λέω εγώ τώρα... :wacko:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #4
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI z750
    εντουραδες??????????καλα οχι μονο............και οι ασφαλτινοι........

    ελα τωρα και μενα με τρωει η φορμα η δερματινη στα γονατα.......

    αλλους τους ενοχλει αλλους οχι

    νομιζω.........
    καλά δεν ξερω για τους ασφαλτινους....πολύ πιθανο και σε εσας κατι αντιστοιχο....να συμβαίνει.

    απλά ρωταγα μηπως υπαρχει καποιος εξοπολισμός κατι...που να υπαρχει για αυτο...αλλά μπα......

  5. #5
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
    καλά δεν ξερω για τους ασφαλτινους....πολύ πιθανο και σε εσας κατι αντιστοιχο....να συμβαίνει.

    απλά ρωταγα μηπως υπαρχει καποιος εξοπολισμός κατι...που να υπαρχει για αυτο...αλλά μπα......

    μπαααα....υπομονη...........ισως η τριβη να φταιει και μιας και ειμαστε κοριτσακια και μας παιρνει βαζε καμμια κρεμα

    να μαλακωνει να μην σε τρωει

    νιβεα ας πουμε
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #6
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αν τις φορας κανονικα και τα λουρια απ' τις επιγονατιδες-επικαλαμιδες πιανουν πανω στην καλτσα, τοτε ΟΧΙ, ΔΕΝ πρεπει να συμβαινει ...

    Εκτος κι αν τις εχεις σφιξει ΠΟΛΥ και προκαλεις διακοπη κυκλοφοριας, οπως ειπε κι ο Νικος ...


    Απ' την αλλη παιζει και να ειναι ψιλοαλεργικος καποιος στο συγκεκριμενο υλικο, αλλα αυτο ειναι μαλλον δυσκολη περιΦτωση ... :wacko:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  7. #7
    Εννοείς για τις ισοθερμικές, από συνθετικά υλικά, αεριζόμενες, με προστασία σε πέλμα, αστραγάλους, κνήμες κλπ κλπ?

    Το λοιπόν, για αρχή, άλλαξε το απορρυπαντικό που τις πλένεις, ίσως να φταίει και αυτό!

    Στη συνέχεια (γυναικεία υπόθεση), αν έχεις ξυρίσει τα πόδια σου πριν και μετά φοράς τις συγκεκριμένες κάλτσες, ίσως και να κλείνουν οι πόροι και να έχεις αυτή την ιστορία!

    Λογικά η μπότα δεν έχει μπόσικα στο πόδι σου ε? Οκ!

    Άν εξακολουθείς να έχεις το ίδιο πρόβλημα, δοκίμασε να βάζεις βαμβακερές κάλτσες. Σε ένα κατάστημα με αθλητικά μπορείς να βρεις τις ψηλές που φορούν στο βόλευ και φτάνουν μέχρι και πιο πάνω από το γόνατο.

    Εμένα με έχουν βολέψει, ειδικά με τον συνδυασμό δερμάτινη φόρμα - μπότα enduro!


    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  8. #8
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra


    Άν εξακολουθείς να έχεις το ίδιο πρόβλημα, δοκίμασε να βάζεις βαμβακερές κάλτσες. Σε ένα κατάστημα με αθλητικά μπορείς να βρεις τις ψηλές που φορούν στο βόλευ και φτάνουν μέχρι (και πιο πάνω) από το γόνατο.
    !


    αυτο θα το δοκιμασω αν είναι


  9. #9
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Δοκίμασε και το ταλκ!!

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  10. #10
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
    Δοκίμασε και το ταλκ!!
    μετα λες??

    γιατι πριν μαλλον λασπη θα γίνει

  11. #11
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Τι ειναι οι εντουροκαλτσες

    Γιατι πρεπει να φοραω εντουροκαλτσες , και οχι αθλητικες; καλτσουλες του θεουλη

    Με προστατευουν απο κατι ???

    Και αν ναι απο τι ????




  12. #12
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Τι ειναι οι εντουροκαλτσες
    ......................

    Καθε πραγμα ειναι φτιαγμενο για να κανει καποια δουλεια ...

    Αλλα προσφερουν οι "ορειβατικες" καλτσες (μεγαλυτερο παχος και ανεση απο κατω, μεγαλη απορροφηση ιδρωτα), αλλα οι "εντουραδικες" (προστασια στα σημεια τριβης με την μποτα, ανεση, αερισμο) και εντελως αλλα οι αθλητικες ...

    Φυσικα, δεν λεει κανεις οτι αν βαλει καποιος αθλητικες (πανυψηλες εννοειται), δεν μπορει να κανει την "δουλεια" του, απλα οταν δοκιμασει καποιος και τα δυο, ΜΕΤΑ θα καταλαβει την διαφορα ...

    Ειτε σε κοκκινιλες, ειτε σε μικρογρατζουνιες, ειτε σε φουσκαλες, ειτε σε κουραση ...




    Αυτααααα .... :wacko:

    Τι αλλα? Τα παιδια, το σπιτι καλα?

    :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  13. #13
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Τι ειναι οι εντουροκαλτσες

    Γιατι πρεπει να φοραω εντουροκαλτσες , και οχι αθλητικες; καλτσουλες του θεουλη

    Με προστατευουν απο κατι ???

    Και αν ναι απο τι ????



    κοιτα....φανταζομαι καμια διαφορα...απλά οταν τις συγκρινα της καλτσες ποδοσφαιρου με αυτες που ειναι για εντουρο
    μου φανηκαν πολυ πιο σπογγοδες και το λαστιχο σαν ...οτι θα κραταγε για πιο πολυ.....και δε θα ξεχυλωνε.....


    μονο για αυτο

  14. #14
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    ego pantos mia zoh forousa athlitikes kaltses kai DEN eixa pote sxetika provlimata (ektos toy oti h laspi tis vafei kai meta katadikazonte na foriounte gia panta mono sto enduro).


    PS tha pesei maxeri paraytha
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  15. #15
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    tati
    κοιτα....φανταζομαι καμια διαφορα...απλά οταν τις συγκρινα της καλτσες ποδοσφαιρου με αυτες που ειναι για εντουρο μου φανηκαν πολυ πιο σπογγοδες και το λαστιχο σαν ...οτι θα κραταγε για πιο πολυ.....και δε θα ξεχυλωνε.....
    Ουτε καν τις εχω δει πως ειναι .... Καταλαβα απολυτα ομως το εννοεις !!!






Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 2 χρόνια φαγούρα
    από zireous στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2007, 23:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF