Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 32 από 32

Θέμα: Θέλω ένα κράνος

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas NL
    Εγγραφή
    05/08/2005
    Μηνύματα
    908
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lanegan
    Σήμερα δοκίμασα το Arai Astro R, το Uvex Helix (full Carbon) και το Schuberth S1. Δεν δοκίμασα κανένα Shoei γιατι δεν βόλεψε να πάω στο αντίστοιχο μαγαζί.
    Το Arai μου έκατσε καλά. Οκ.
    Το Uvex εντυπωσιακά ελαφρύ. Σαν να μην φοράς κράνος...Ωραίο και συμαζεμένο. Καλή εφαρμογή σε μένα.
    Το Schuberth μ'άρεσε πιο πολύ απο όλα από άποψη εφαρμογής. Άνετο, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και με το που το έβαλα και έκλεισα την ζελατίνα-συγκριτικά με τα άλλα- κατάλαβα αμέσως να "απομονώνομαι¨από το περιβάλλον. Ευχάριστη έκπληξη η δεύτερη ζελατίνα φιμέ από μέσα. Μειονέκτημα για πολλούς τι παροχημένο design, για΄μένα όχι. Μαρέσει. Στενοχωρήθηκα όμως γιατί μου είπαν στο μαγαζί πως δεν βγαίνει σε άλλα χρώματα παρα μόνο σε αυτά που είδα, δηλ μαύρο, γκρί, ένα άλλο σκούρο μονοχρωμο ψιλολαδί και μαύρο με σχέδια (άσπρες γραμμές).

    Αυτά προς το παρόν....
    Βγαίνει και σε μπλέ - γκρι το Schuberth S1


  2. #32
    geia sas paidia kai apo emena...kainourio melos opote san dwro kalwsorismatos tha ithela mia apantisi
    epeidi einai terastio to forum oson afora ta krani den kserw an brika kai to katallilo thema gia na thesw tin erwtisi...anyway...
    eixa skopo kai gw na parw ena fovero kranos dinontas sxedon to miniatiko lol opws eipe kapoios filos...omws mou ekanan dwro (ena diko mou atomo) ena MT kai to montelo einai razor,sxetika ftino kranos alla me tis prodiagrafes tou kai ta ola tou,me poli kali efarmogi ktl.kapote tha to fobomoun alla meta tis teleutaies sigklonistikes apokalipseis apo kapoia post pou diavasa den briskw ton logo na min to empisteutw ki argotera blepoume.mipws kaneis exei kapoia empeiria me to sxetiko kranos ki an genika kapoios kserei tin etairia...na me simboulepsete...
    p.s sorry alla eimai ligo kainourios sto xwro
    prokeitai gia xrisi san auti pou antiproswpeuei to fz6...pantou!!alla genika eimai "sinetos" - kai xwris poli moto gp anisixies- odigos.euxarisw

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2007, 02:20
  2. ΘΕΛΩ ενα Kiwi σαν αυτό που ειχα !!
    από kiriakost στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2007, 23:34
  3. θέλω ένα δωμάτιο που....
    από Nostra στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2006, 10:39
  4. Ένα κράνος παρακαλώ!
    από Χωμάτινος στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2006, 01:23

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF