Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 48

Θέμα: μηπως να γινω πιο κ@λοπαιδο??

  1. #1

    μηπως να γινω πιο κ@λοπαιδο??

    ξερω οτι ισως η κριτικη που δεχτω να μην ειναι η καλυτερη αλλα ας ειναι...εχθες το βραδυ ειμαι με το παπακι και τη κοπελα μου επανω σταματημενος σε κοκκινο σε μια πολυ κεντρικη διασταυρωση του περιστεριου(κατα τις 9 το βραδυ) ξαφνικα απο πισω ακουω ενα τρελο φρεναρισμα αυτοκινητου να με πλησιαζει απο πισω και ασυναισθητα ανιογω το γκαζι να παω πιο μπροστα. η αποσταση που εκανα ανοιγοντας το γκαζι ηταν ιση με το μηκος των γραμων διαβασης πεζων συν ενα μετρο περιπου επιπλεον οπου και αναγκαστηκα σταματησα γιατι περνουσαν αυτοκινητα απο το καθετο σε μας ρευμα. παρολα αυτα σε κλασματα νιωθω κατι να μου δινει μια πολυ δυνατη ωθηση απο πισω ακουγωντας ενα ΜΠΑΜΜΜ.καταλαβατε τι εγινε υποθετω ??? τα δυο τυπακια απο πισω με το 106ραλλυ πηγαιναν με χιλια και απλα δε μπορουσαν να σταματησουν και σταματησαν επανω μας.αν δεν ειχα παει πιο μπροστα θα με ειχαν παρει απο κατω...το σκνικο ληξε με ενα σπασμενο φαναρι και ουτε καν πτωση. και αναρωτιεμαι τωρα?? αυτα τα κωλοπαιδα μιας και ημουν μια χαρα και εγω και αυτα και εφοσων οι υλικες ζημιες που προκληθηκαν ηταν μηδαμινες ωστε να τους τσουξουν γιατι να την ωρα που κατεβηκανε να μην γινω εγω πιο κωλοπαιδο και αλητης απο αυτους και το αντιτιμο που θα πληρωνανε για τη μαλακια που κανανε περαν απο ενα κωλοφαναρο να ηταν καποιες μπολικες και ακριβες επισκεψεις σε ορθοδοντικο και οδοντιατρο και συναμα σε κανεναν φαναρντζη???? γιατι????σιγουρα θα τους ποναγε περισσοτερο απο τα 30 ευρω του φαναριου μου και στη μουρη και στη τσεπη

  2. #2
    Γι`αυτό ποτέ δεν βγάινουμε ακάλυπτοι στα φανάρια...Πάντα μα πάντα σταματάμε μπροστά από ήδη σταματημένο όχημα.
    Και αν είμαστε μόνοι μάς και δεν μπορούμε να καλυφθούμε, πάμε τέρμα δεξιά. Ποτέ στην μέση...

    Τυχεροί είσασταν...Θέλει προσοχή φίλε μου...
    vrooommmmm!!!

  3. #3
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    με χιλια τα κλοτσομπουνια

    επρεπε να φωναξεις και αστυνομια και να τους τραβηξεις και μια μηνυση για ηθικες βλαβες

    αλλα ποιος τρεχει στα δικαστηρια
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  4. #4
    just got me bike Το avatar του/της George-3-
    Εγγραφή
    03/09/2004
    Μηνύματα
    231
    Bλεπεις πως το πανε το θεμα παντα καλεις αστυνομια και κανεις και μια προληπτικη επισκεψη στο νοσοκομειο αν εχεις εστω και ανεπαισθητη πτωση. Αν ειναι κωλοπαιδα απλα τους τρομαζεις (εγω τουλαχιστον δεν θα τους ζηταγα λεφτα αλλα θα τους ετρεχα)...

  5. #5
    Nα γιατι λεω ''ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ''

    Τ'ακουτε ρε αδελφια Ζαδες, που τους εχετε ξηλωσει ολοι?

  6. #6
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LittleJohn
    Γι`αυτό ποτέ δεν βγάινουμε ακάλυπτοι στα φανάρια...Πάντα μα πάντα σταματάμε μπροστά από ήδη σταματημένο όχημα.
    Και αν είμαστε μόνοι μάς και δεν μπορούμε να καλυφθούμε, πάμε τέρμα δεξιά. Ποτέ στην μέση...

    Τυχεροί είσασταν...Θέλει προσοχή φίλε μου...
    Ακους τις παραπάνω συμβουλές...
    απο άλλον έναν που την έχει πατήσει απο κάποιον που δεν υπολόγισε και μου σπασε όλη την βάση της πινακίδας !!! και ήμουν και δικάβαλο,...
    ευτυχώς ασυναίσθητα σε κάθε φανάρι πατάω μπροστινό φρένο και μας συγκράτησε απο το να φύγουμε κάθετα στην Βουλιαγμένης και να μας μαζεύουνε...

  7. #7
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    νταξ και εμενα που δεν εχω 100+ αλογα στο καρο μου εχει τυχει να πλακωθω σε φρενα πανικου σε φαναρι!

    δε μιλαμε για τη περιπτωση να πηγαινεις τεζα...

    αλλα δεν καταλαβα το σκεπτικο σου... δηλαδη ΕΠΡΕΠΕ να πλακωθειτε επειδη ηταν μικρη η ζημια;


    δε χαιρεσαι που ηταν μικρη;
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeorgeFZR
    Εγγραφή
    08/06/2005
    Μηνύματα
    175
    Μια λύση είναι και η παρακάτω..




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	talonmini.jpg 
Προβολές:	365 
Μέγεθος:	8,2 KB 
ID:	57774
    Έμαθα Να Αγαπώ Τον Εαυτό Μου,Να Τον Σέβομαι,Και Να Τον Καρφώνω Σε Οποιο Ντουβάρι θέλω....

    ------------------------------------------------------

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
    νταξ και εμενα που δεν εχω 100+ αλογα στο καρο μου εχει τυχει να πλακωθω σε φρενα πανικου σε φαναρι!

    δε μιλαμε για τη περιπτωση να πηγαινεις τεζα...

    αλλα δεν καταλαβα το σκεπτικο σου... δηλαδη ΕΠΡΕΠΕ να πλακωθειτε επειδη ηταν μικρη η ζημια;


    δε χαιρεσαι που ηταν μικρη;
    και βεβαια χαιρομαι που ηταν μικρη,αλλα αντιστοιχα χαιρονται και τα μαλακισμενα και επειδη δε τους κοστισε και αυτων τιποτα σιγουρα δε θα σκεφτουν καν τη μαλακια τους ,ενα ενα σπασμενο σαγονι ισωσ οσο καιρο πονουσε τοσο καιρο και θα το σκεφτοντουσαν

  10. #10
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    και βεβαια χαιρομαι που ηταν μικρη,αλλα αντιστοιχα χαιρονται και τα μαλακισμενα και επειδη δε τους κοστισε και αυτων τιποτα σιγουρα δε θα σκεφτουν καν τη μαλακια τους ,ενα ενα σπασμενο σαγονι ισωσ οσο καιρο πονουσε τοσο καιρο και θα το σκεφτοντουσαν
    ρε φιλε, ακομα και βιδες να γινοταν το μηχανακι σου παλι τπτ δεν θα τους στοιχιζε!


    ελεος!


    που γιναμε ολοι νταηδες!


    χαλαρωσε γιατι στη τελικη μπορει να βρισκοσουν και δαρμενος!
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  11. #11
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Καταλαβαινω τον θυμο σου και σιγουρα οταν εχεις συνεπιβατη τρομαζεις και περισσοτερο αλλα παιδια παρτε το χαμπαρι δεν ειναι για πολλους τσαμπουκαδες πια στο δρομο, ποτε δεν ξερεις τι κουβαλαει ο αλλος, τι μυαλο εχει και στην τελικη απλα χαλας τη ζαχαρενια σου...Το ξυλο εστω και αν εισαι σιγουρος οτι ειναι του χεριου σου αστο για την τελαυταια λυση..!
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  12. #12

    hi

    akouw protaseis,
    egw den thn glitwsa ftina opws esy.
    spasmeno xeri
    petameno K6
    ponos (kai shmera) mesh
    ...... pou perasan omws.
    eisai pio magas pou ekanes mprwsta,
    egw eixa ena aytokinito aristera pisw mou kai alla 4 dexia pisw mou hmoun ligo mprwsta (panw sthn diavash-paraliakh ag.kosma)kai etsi eimoun para poly xalaros.
    kai tsoup pare to frenarisma kai to amaxi pisw mou.
    to typaki poly evgenika zhtise sygnwmh gia to aparadekto pragma pou ekane kai mou eipe pws aisthanete poly asxhma poy xtyphse anthrwpol (emena ennoouse)
    apo ekei kai pera kalyptei h asfalistikh
    poy perimenh dikografia apo thn troxaia
    gia na vgalei ta xrhmmata
    ......
    ......
    kai egw perimeno to gsxr pou gamithika gia na to parw
    kai na to ftiaxw.....
    kai perimeno.


    (den nomizw oti oi kathreytes tha me glitonan)
    KAFROS
    www.myspace.com/maronsrad

  13. #13
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Τσαμπουκάς;... γιατί;....

    Θεωρείς οτι αν του άνοιγες το κεφάλι θα καταλάβαινε και δεν θα το ξαναέκανε;

    Αν είναι έτσι ρε παιδιά, έλατε απο το σπίτι μου , έχω κάτι μαδέρια απο μια κατασκευή που περίσσεψαν και όποιος κάνει την μαλακία στον δρόμο, να του δίνουμε και απο μια , μπας και βελτιωθούν τα πράγματα...

    Τι λέμε τώρα;

    Πάλι καλά που δεν χτύπησες εσύ και η συνεπιβάτης σου , και ακόμα καλύτερα που δεν είχατε και περαιτέρω τραβήγματα... Σε τέτοιες περιπτώσεις , το φανάρι είναι το λιγότερο που μπορείς να πάθεις.


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  14. #14
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
    νταξ και εμενα που δεν εχω 100+ αλογα στο καρο μου εχει τυχει να πλακωθω σε φρενα πανικου σε φαναρι!

    δε μιλαμε για τη περιπτωση να πηγαινεις τεζα...

    αλλα δεν καταλαβα το σκεπτικο σου... δηλαδη ΕΠΡΕΠΕ να πλακωθειτε επειδη ηταν μικρη η ζημια;


    δε χαιρεσαι που ηταν μικρη;
    κατσε ρε adam

    δηλαδη δεν επρεπε να γινει τπτ??

    αυτη οχι ξυλο θελουν αλλα κρεμασμα

    αν δεν ηταν μικρη η ζημια και τους ειχε παρασυρει ενα διερχομενο οχημα ετσι οπως τους πεταξε (στην τριχα ηταν να γινει κατι τετοιο) τι θα ελεγες??

    δεν ειναι σκεπτικο οτι επειδη ειναι μικρη η ζημια δεν κανουμε τπτ

    αυριο θα ειναι πιο μεγαλη

    και το ξυλο δεν ειναι παντα λυση

    αλλα κατι πρεπει να γινει επιτελους με δ'αυτους τους δολοφονους που κυκλοφορανε

    εχουμε καταντησει να θελουν να τους λεμε και συγνωμη (οπου φταιω να ξερεις οτι το παραδεχομαι και τους το λεω) επειδη η' κανουμε σφινα η' τρεχουμε λιγο παραπανω απο αυτους και οχι να λενε αυτοι και ας μην μας προσεχουν καθολου
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  15. #15
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
    κατσε ρε adam

    δηλαδη δεν επρεπε να γινει τπτ??

    αυτη οχι ξυλο θελουν αλλα κρεμασμα

    αν δεν ηταν μικρη η ζημια και τους ειχε παρασυρει ενα διερχομενο οχημα ετσι οπως τους πεταξε (στην τριχα ηταν να γινει κατι τετοιο) τι θα ελεγες??

    δεν ειναι σκεπτικο οτι επειδη ειναι μικρη η ζημια δεν κανουμε τπτ

    αυριο θα ειναι πιο μεγαλη

    και το ξυλο δεν ειναι παντα λυση

    αλλα κατι πρεπει να γινει επιτελους με δ'αυτους τους δολοφονους που κυκλοφορανε

    εχουμε καταντησει να θελουν να τους λεμε και συγνωμη (οπου φταιω να ξερεις οτι το παραδεχομαι και τους το λεω) επειδη η' κανουμε σφινα η' τρεχουμε λιγο παραπανω απο αυτους και οχι να λενε αυτοι και ας μην μας προσεχουν καθολου

    χτες μου πεταχτηκε μια γρια και πηγα να πεσω...
    μιλαμε επρεπε να τη τουλουμιασω...

    τις προαλλες ενα παιδακι ετρεχε να προλαβει τη μπαλα του και πηγα να πεσω σε ενα σταματημενο... ε ρε ξυλο που του χρειαζοταν....

    πριν καμμια βδομαδα ενας παπους λιποθυμισε μπροστα μου και παραλιγο αν τον περασω απο πανω.... μιλαμε επρεπε να τον αρχισω στα κλωτσιδια ετσι οπως ηταν πεσμενος....



    ρε πατε καλα;

    εσεις δεν εχετε κανει ποτε μλκια στο δρομο; δηλαδη οποτε κανουμε μλκια πρεπει να πλακωνομαστε;

    σοβαρευτειτε λεμεεεεεε
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. οκ, καιρος να γινω "κακος"
    από idi στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2006, 20:03
  2. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2005, 22:36
  3. Θέλω να γίνω χωματερός
    από m1ke στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 15/09/2005, 12:32
  4. Μήπως να πεταγόμασταν....
    από adam_tsouk στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2005, 11:47
  5. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2005, 10:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF