Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Honda Innova pgm-fi injection kit

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannou_b
    Εγγραφή
    20/11/2002
    Μηνύματα
    199

    Honda Innova pgm-fi injection kit

    http://www.honda-tsitinis.com/innova125partsracing.htm αν μπορει καποιος και ενδιαφερεται να απει να το δει και να μας πει λεπτομεριες

  2. #2
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Sorry που το λέω αλλα και μόνο απο τη σελίδα του φαίνεται ο αντιεπαγγελματισμός του τύπου.

    Ούτε μάρκες, ούτε τιμές, ούτε καν σε πολλά φωτο

    Πρώτα απ' ολα αυτό το κιτ είναι ΣΙΓΟΥΡΟ οτι το βγάζει η Honda; Κι 'αν "ναι", τότε θα βγαίνει stand-alone σαν αναβάθμιση για το τωρινό Innova ή θα κυκλοφορήσει καινούργια έκδοση Innova με το ψεκαστικό σώμα;

    Άσχετο αλλα πιστεύω πως ο ψεκασμός σε παπί έχει ποοολύ δρόμο ακόμη για να φτάσει τις μεγάλες μηχανές. Θυμάστε τους 1ους ψεκασμούς με τις αρρυθμίες του και τα απότομα ξεσπάσματα τους;

    Κάτι μου λέει πως η συγκεκριμένη αναβάθμιση θα είναι πατάτα...
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.840
    Πιθανόν να είναι απο το SH.Πάντως δεν φαίνεται για αναβάθμιση.
    Πηγή προβλημάτων πρέπει να είναι.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannou_b
    Εγγραφή
    20/11/2002
    Μηνύματα
    199

    Pgm-fi

    Παιδια,επειδη το ινοβα το εχω ψαξει πολυ παραθετω:1)το κιτ ειναι ανταλλακτικα απο το honda wave125i που κυκλοφορει στην Ταυλανδη απο το 2003 2)συμφωνα με Ταυλανδεζικα φορουμ το μηχανακι δεν εχει καμια σχεση με το καρμυρατερατο(αποδοση,λειτουργεια,οικονομια,καυσαερι α κτλπ)3)θελει πολυ ψαξιμο αν το τοποθετησεις μονος σου αλλα το βαζει και ο Τσιτινης(ο οποιος εχει πραγματα τα οποια δεν βρισκεις πουθενα)4)ειναι ολα μαμα Χοντα.Επειδη ειμαι εκτος Αθηνων αν ειναι δυνατον να παει καποιος να το δει και ρωτησει.

  5. #5
    Φίλε μου σωστά τα λες έχω δει το wave στην Ταϊλάνδη και ο Τσιτινης μάλλον εισάγει από Ταϊλάνδη αυτά τα ανταλλακτικά. Έχω αγοράσει από αυτόν για cbr125 και είναι οκ. Τώρα για το ποιος θα βάλει τον ψεκασμό στο inova εδώ στην Ελλάδα είναι ένα πρόβλημα.

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannou_b
    Εγγραφή
    20/11/2002
    Μηνύματα
    199
    Oπως ειπα και πριν τον βαζει ο ιδιος ο Τσιτινης η αν γνωριζεις καποια πραγματα και εσυ ο ιδιος.Το παιρνεις σε ανταλλακτικα και με την βοηθεια του μανουαλιου και Θεου θελοντος κανεις προσπαθεια.Το θεμα ειναι ποσο κοστιζει..

  7. #7
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Εγώ πάντως δε νομίζω να έκανα την συγκεκριμένη αναβάθμιση απο τη στιγμή που δεν υπάρχει η απαραίτητη εμπειρία για τοποθέτηση στην Ελλάδα . Ένας Θεός ξέρει πως θα το εγκαταστήσουν και πως θα δουλέψει στο τέλος.

    Δε λέω πως είναι κακή αναβάθμιση... Τα πλεονεκτήματα του ψεκασμού θα είναι μεγάλα (ειδικά σε οικονομία), απλά ισχύει το παραπάνω και γι' αυτό δεν του εχω εμπιστοσύνη ακόμα.

    Να βγάλει ο Akasi ενα τέτοιο για το Kaze-R (και να ξέρουν να το κάτσουν πάνω του) και το 'χω πάρει οσο κι' αν κοστίζει αλλα...
    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ioannou_b
    Εγγραφή
    20/11/2002
    Μηνύματα
    199

    Pgm-fi

    Μπορει καποιος που ενδιαφερεται να παει απο εκει να μας πει πιο πολλες πληροφοριες;http://www.honda-tsitinis.com/map1.jpg

Παρόμοια θέματα

  1. Honda Innova pgm-fi injection kit
    από ioannou_b στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2006, 18:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF