Σελίδα 1 από 13 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 182

Θέμα: Ποιός βλάκας να ήταν;

  1. #1
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640

    Ποιός βλάκας να ήταν;

    ΣΚ ήμουν Ελαφόνησο μετά από πρόταση του SAS. Ωραία διαδρομή στον πηγαιμό, ωραία και εκεί, κουραστική επιστροφή με βροχή και ατυχήματα κλπ. αλλά πραγματικά δεν με ενδιαφέρει να κάνω καμία αναλυτική αναφορά εδώ - ίσως ο sas όταν γυρίσει (έμεινε ΣΚΔ) να θελήσει να γράψει ένα ταξιδιωτικό.

    Ο λόγος που γράφω είναι κάτι που είδαμε στη διαδρομή και μάλλον τυπώθηκε στο μυαλό μας (3 μηχανές, 6 άτομα) for the years to come.

    Εκεί που πηγαίναμε... δεν θυμάμαι που ακριβώς πάντως πριν από το Αρτεμήσιο, καταλαβαίνουμε ότι πάει να μας περάσει μια μηχανή. Κάνουμε δεξιότερα περνάει μια που ούτε πρόσεξα τι ήταν (είχε ένα ζεύγος επάνω) γιατί την προσοχή μου (και μας) επικέντρωσε κάτι άλλο. ...Όπως πέρναγε μαλιοκούβαρα ο τύπος, βλέπουμε ότι το δεξί του σαμάρι (ο βλάκας είχε σαμάρια με την εξάτμιση ακουμπισμένη επάνω του) έχει πάρει κανονική φωτιά και βγάζει και πολύ καπνό! Μέχρι να το συνειδητοποιήσω και να αρχίσω τις κόρνες, είχε περάσει εμένα και τον 2ο της παρέας (εκείνη τη στιγμή ήμουν 3ος) και πάει και για τον 1ο (ο sas εκείνη τη στιγμή), με το που καταλαβαίνει τι παίζει και ο sas τον παίρνει στο κυνήγι με κόρνες... τι κόρνες από άλλα αυτοκίνητα που διασταυρωνόμαστε και προσπερνάγαμε, τι φώτα από πίσω... ο τύπος ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ! ΚΑΙΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ... ήταν σε τέτοια νιρβάνα που δεν άκουγε και δεν έβλεπε τίποτα παρά στροφές! Ε σε λίγο τον χάσαμε... μεσαίοι ον-οφάδες εμείς, sport αυτό... μας έφυγε (ο βλάκας) εύκολα... Συνεχίσαμε περιμένοντας ότι δεν μπορεί... ΚΑΤΙ θα καταλάβει κάποια στιγμή... συνεχίσαμε προσπερνόντας πια (και από την αντίθετη κατεύθυνση και στην ίδια)... απορημένους οδηγούς που προφανώς είχαν δει το ίδιο. :-| ...Μετά από κάνα 10λεπτο καταλαβαίνουμε ότι πλησιάζουμε πάλι τον καπνό... λέμε θα σταμάτησε γιατί θα κατάλαβε τι έγινε... χα... που τέτοια τύχη! Απλά είχε καεί ΟΛΟ το σαμάρι και ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΝΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ! Η μηχανή (προφανώς δεν κατάλαβε ΓΡΙ), άφαντη... κάποια στιγμή σταματήσαμε σε μια πηγή, εκεί που πίναμε σταμάτησε και ένα αυτοκίνητο που είχαμε περάσει νωρίτερα (και προφανώς είχε δει τα ίδια) να ρωτήσει αν τον φτάσαμε αν είδαμε τι έγινε. Μπράβο του Μπίβις (ή ήταν ο Μπατχεντ;...), έγινε το γεγονός της ημέρας.

    Ελπίζω να μην ανατινάχτηκε πουθενά (αρκούν τα 3 ατυχήματα - στο 1 παραλίγο να είμαι και εγώ που θα το πάθω - που είδα επιστρέφοντας) και να κατάλαβε ο κος. Ρόσσι, τι έκανε και την επόμενη φορά να είναι ΚΑΙ ΠΙΟ προσεκτικός στο φόρτωμα ΚΑΙ ΠΙΟ συνειδητοποιημένος με το περιβάλλον που κινείται... (γιατί ο τύπος απλά προφανώς έβλεπε πίστα... δεν έβλεπε ούτε άλλα οχήματα, ούτε καπνούς, ούτε κόρνες και φώτα)

    Μπας και ήταν κανείς εδώ; Κάνας γνωστός; για να μάθουμε τι έγινε μετά δηλαδή... και να τον ρώταγα... όλα που έκανε ο κόσμος δεν τα άκουγε και δεν τα έβλεπε; Ή απλά νόμιζε ότι τον ζητοκραύγαζαν;


  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079

    Re: Ποιός βλάκας να ήταν;

    ... τέλος πάντων... είπα να σου απαντήσω, αλλά άδικος κόπος... τα έσβησα.

    Νομίζω ότι οι απανταχού "βλάκες" οδηγοί sport μοτοσυκλετών δεν με έχουν ανάγκη να τους υποστηρίξω...

    Σου εύχομαι μόνο να μη σου τύχει ποτέ τίποτα απρόοπτο πάνω στη μηχανή...
    Θάνος..

  3. #3
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    επειδή καταλαβαίνω τον τρόπο που ήθελες να απαντήσεις, αλλά δεν καταλαβαίνω την υπεράσπιση για την υπεράσπιση, να σου πω ότι δεν υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ απρόοπτο σε αυτό που περιέγραψα - αυτό που συνέβει ήταν ΜΑΛΑΚΙΑ

    απρόοπτα είναι άλλα πράγματα, πολλά από τα οποία έχουμε συζητήσει και είναι και άσχετα από αν η μηχανή είναι σπορ ή όχι - άσχετα που ήθελες να το πας (γιατί άραγε;... ευκαιρία να την πει ο "σπορτσμαν" στον "αργό και άσχετο";...)... το επίκεντρο κ.κ. απανταχού παρωπιδιασμένοι, ΔΕΝ ήταν ΤΙ οδηγούσε (δεν είδα εδώ που τα λέμε καν ακριβώς τι ήταν) - ΑΝ πρόσεξες και σε ενδιέφερε να προσέξεις βέβαια το τι είπα

    τώρα συνέχισε την ζωή σου και συνέχισε να μην γουστάρεις εμένα και τις απόψεις μου (που από ότι φαίνεται τις "διαβάζεις", δεν τις διαβάζεις), like I care

    α και σου εύχομαι να είσαι ΠΑΝΤΑ καλά και να μην σου "τύχει" κάτι τέτοιο (αφού ήταν ατυχία κατ'εσέ) ή ΟΤΙ άλλο κακό (από πραγματική ατυχία)


  4. #4
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    Ρε σεις... συγνωμη αλλά κυνηγάτε τις παραξηγησεις???

    υπάρχουν βλάκες σε κάθε κατηγορία μηχανής... την συγκεκριμένη βλακεία μόνο βλάκας supersport-ας θα την έκανε... όντως...

    και αν ο nls είχε καποιο προβλημα και σνομπαρε τους sport-αδες, το τελεφταίο πράγμα που θα έκανε θα ήταν να τρέξει να τον προλάβει... αντιθέτως όμως ενδιαφέρθηκε...


    οπότε μην κολλάτε...

    πάντως χαίρομαι που δεν ήμουν εγώ -ακούω μουσική όταν οδηγώ εκτός αθηνών, οπότε ούτε εγω δεν θα έπαιρνα χαμπάρι απο τις κόρνες- και εύχομαι το παλικάρι να μην έπαθε τπτ και να έβαλε μυαλό...

    α ρε nls, έτσι και τύχει να κάνεις καμια γκάφα... προβλέπω να σε δουλεύουν μέρα νύχτα ώς... " ο μλκας που το έπαιζε τέλειος"


    αντε καλημέρες!

  5. #5
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    μόνο τέλειος δεν είμαι - και γκάφες έχω κάνει ΑΠΕΙΡΕΣ, μερικές από τις οποίες μόνο θεϊκό χέρι (και όχι το δικό μου) πρέπει να με έσωσε

    δεν τίθεται τέτοιο θέμα

    δεν κατάλαβα γιατί ο Θάνος το πήρε όπως το πήρε... βέβαια ο Θάνος τελευταία παρεξηγεί ΟΛΑ όσα λέω (γιατί ότι λέω για κάποιους εδώ, είναι εξ ορισμού λάθος και παρεξηγήσιμα πριν διαβαστούν), οπότε δεν χρειάζεται ανάλυση

    χαίρομαι που εσύ τουλάχιστον κατάλαβες τι έγραψα και πως το έγραψα

    πάντως ο τύπος ΠΡΑΓΜΑΤΙ ήταν στον κόσμο του γιατί δεν ήταν μόνο οι κόρνες αλλά και τα φώτα (είπαμε δεν χρειάζονται οι καθρέφτες ε; α το ξέχασα) και από τα απέναντι ακόμα (γιατί δεν χρειαζόταν να δουν τη φωτιά, έβλεπαν τον πολύ και αδικαιολόγητο για εξάτμιση καπνό)


  6. #6
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Ρε νικολα συνελθε ρε γαμωτη μου!
    Ο τυπακος το φορτωσε προφανως χωρις να εχει αποψη περι φορτωματος και δεν του πηγε το μυαλο καθολου οτι θα συμβει αυτο.Τωρα ειναι γνωστο οτι στο αρτεμησιο πολλες μηχανες πανε γρηγορα και οταν πηγαινεις γρηγορα δινεις ιδιαιτερη σημασια προσυλωνεσαι στο δρομο.

    "Εκεί που πηγαίναμε... δεν θυμάμαι που ακριβώς πάντως πριν από το Αρτεμήσιο, καταλαβαίνουμε ότι πάει να μας περάσει μια μηχανή. Κάνουμε δεξιότερα περνάει μια που ούτε πρόσεξα τι ήταν (είχε ένα ζεύγος επάνω) γιατί την προσοχή μου (και μας) επικέντρωσε κάτι άλλο. ...Όπως πέρναγε μαλιοκούβαρα ο τύπος, βλέπουμε ότι το δεξί του σαμάρι (ο βλάκας είχε σαμάρια με την εξάτμιση ακουμπισμένη επάνω του) έχει πάρει κανονική φωτιά και βγάζει και πολύ καπνό! Μέχρι να το συνειδητοποιήσω και να αρχίσω τις κόρνες, είχε περάσει εμένα και τον 2ο της παρέας (εκείνη τη στιγμή ήμουν 3ος) και πάει και για τον 1ο (ο sas εκείνη τη στιγμή), με το που καταλαβαίνει τι παίζει και ο sas τον παίρνει στο κυνήγι με κόρνες... τι κόρνες από άλλα αυτοκίνητα που διασταυρωνόμαστε και προσπερνάγαμε, τι φώτα από πίσω... ο τύπος ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ! ΚΑΙΓΟΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ... ήταν σε τέτοια νιρβάνα που δεν άκουγε και δεν έβλεπε τίποτα παρά στροφές! Ε σε λίγο τον χάσαμε... μεσαίοι ον-οφάδες εμείς, sport αυτό... μας έφυγε (ο βλάκας) εύκολα... Συνεχίσαμε περιμένοντας ότι δεν μπορεί... ΚΑΤΙ θα καταλάβει κάποια στιγμή... συνεχίσαμε προσπερνόντας πια (και από την αντίθετη κατεύθυνση και στην ίδια)... απορημένους οδηγούς που προφανώς είχαν δει το ίδιο. :-| ...Μετά από κάνα 10λεπτο καταλαβαίνουμε ότι πλησιάζουμε πάλι τον καπνό... λέμε θα σταμάτησε γιατί θα κατάλαβε τι έγινε... χα... που τέτοια τύχη! Απλά είχε καεί ΟΛΟ το σαμάρι και ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΝΑ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ! Η μηχανή (προφανώς δεν κατάλαβε ΓΡΙ), άφαντη... κάποια στιγμή σταματήσαμε σε μια πηγή, εκεί που πίναμε σταμάτησε και ένα αυτοκίνητο που είχαμε περάσει νωρίτερα (και προφανώς είχε δει τα ίδια) να ρωτήσει αν τον φτάσαμε αν είδαμε τι έγινε. Μπράβο του Μπίβις (ή ήταν ο Μπατχεντ;...), έγινε το γεγονός της ημέρας.

    Ελπίζω να μην ανατινάχτηκε πουθενά (αρκούν τα 3 ατυχήματα - στο 1 παραλίγο να είμαι και εγώ που θα το πάθω - που είδα επιστρέφοντας) και να κατάλαβε ο κος. Ρόσσι, τι έκανε και την επόμενη φορά να είναι ΚΑΙ ΠΙΟ προσεκτικός στο φόρτωμα ΚΑΙ ΠΙΟ συνειδητοποιημένος με το περιβάλλον που κινείται... (γιατί ο τύπος απλά προφανώς έβλεπε πίστα... δεν έβλεπε ούτε άλλα οχήματα, ούτε καπνούς, ούτε κόρνες και φώτα)"

    Και μετα απο αυτο το κειμενο με τοση δοση ειρωνιας τι περιμενεις να σου πουμε....επειδη σας περασε γρηγορα αρχισαν τα λογια των ΚΑΠΗ;.....κοιτα πως παει ο αλητης θα σκοτωθει ....την ειδε πιστα ....ο Κος Ροσσι...ο βλακας και αλλα τετοια φαιδρα....
    Ενταξει προσπαθησατε να τον ειδοποιησετε αλλα δυστυχως δεν ηταν εφικτο...ωραια και τι να κανουμε τωρα
    Ειλικρινα μου θυμισε γιαγιουλες που καθονται στο καθιστικο και σχολιαζουν τα παντα

    Οταν θα φτασει και θα σταματησει θα τον τσακισει στις μπατσες το δικαβαλλο ιδιως αν ηταν και κοπελα μαυρο φιδι που τον εφαγε.Το μαθημα του το εμαθε

    Δηλαδη αν ειχε λαστιχο και δεν το χε καταλαβει και πιο κατω επεφτε (χτυπα ξυλο!!!) θα σταματαγες και θα τους λεγες καλα να παθεις εγω σου κορναρα αλλα εσυ δεν με εβλεπες,το μονο που εβλεπες ηταν το πως θα με περασεις ,τωρα κατσε και κλαψε!!!!!


    Τι να πω ρε πουστη μου τι να πω!!
    Να σαι παντα καλα ρε νικολακη και να μη σου τυχει ποτε τιποτα γιατι με αυτη το νοοτροπια μπορει και να μην σε βοηθησει κανεις στο τελος.

    Αυτα
    Σταθης

  7. #7
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ρε συ φίλε δεν είναι έτσι

    1) μόνο σου το λές προφανώς το φόρτωσε χωρίς να έχει ιδέα... άρα; ΟΧΙ τύχη, αλλά ΜΑΛΑΚΙΑ - ναι;

    2) η ειρωνία ήταν (ΕΜΦΑΝΩΣ) άσχετη με το ότι μας πέρασε...

    3) ...και φυσικά δεν είμαστε σαν αυτές τις γιαγιούλες γιατί σηκωθήκαμε από τις πολυθρόνες μας για να τον σώσουμε... οι γιαγιούλες θα σχολίαζαν εκ του ασφαλούς

    4) σωστό με την κοπέλα και την "τιμωρία" αλλά αν είχε κάνει κάνα μπαμ το ντεπόζιτο του, δεν θα προλάβαινε να τιμωρηθεί

    5) το λάστιχο θα ήταν ατυχία (καλά λες να του έλεγα καλά έπαθες; σοβαρά τώρα; ) - αυτό που έκανε ΔΕΝ ήταν

    6) το τελείωμα του κειμένου σου μου αρέσει ... "ελάτε να γίνουμε χειρότεροι"; χεχεχε... "α αυτός είναι ο nls που την έλεγε συνέχεια; άστον να ψοφήσει" χεχεχε καλό δεν λέω - πάντως απορώ γιατί συνδεέτε πάντα ότι λέω με το ότι εγώ πλασάρω κάποια δικιά μου τελειώτητα ή ξέρω γω τι... ρε παιδιά ΑΣΧΕΤΟ! είπα εγώ για μένα πουθενά; (εκτός από το πόσα λάθη κάνω; )

    7) τι έχει η νοοτροπία; κακώς την λέω για το συμβάν; δεν πήγα να βοηθήσω; (άρα γιατί να μην περιμένω το αντίστοιχο; ) - απορώ που το πήγες και συ εκεί

    εγώ πάντως δεν εύχομαι τίποτα στραβό σε κανέναν - ούτε καν από μαλακία


  8. #8
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Νικο δεν ηταν ουτε τυχη ουτε μαλακια.....ηταν αγνοια απλα εχουμε συνηθησει την αγνοια να τη λεμε μαλακια.

    οκ για το δευτερο αλλα αμα ελειπε θα ηταν ακομα καλυτερα

    Ρε νικολα πηρε φωτια το δεξι σαμαρι λες να εφτανε η φωτια στο ντεποζιτο και να μην το ειχαν παρει ακομα χαμπαρι εκτος αν φοραγαν στολες αμιαντου.

    Καλα στο τελευταιο το τραβηξα εγω λιγακι για να το δραματοποιησω.

  9. #9
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    το τράβηξες λιγάκι;

    ααααα στην διπλανή γκιλοτίνα από μένα παρακαλώ!

  10. #10
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    ωπα νικο διορθωνεις συνεχεια και αλλαζει συνεχεια το νοημα
    το τελευταιο για μενα ηταν το 5

    Τα υπολοιπα θα πρεπει να τα σκεφτεις εσυ γιατι στα λεω.
    Εξυπνο παιδακι εισαι αρα θα καταλαβεις

  11. #11
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    Το αξισημίωτο είναι οτι

    βλέπεις το θέμα του ποστ: "ΠΟΙΟΣ ΒΛΑΚΑΣ",

    διαβάζεις τα σχόλια με νόημα: "βλακα, αχρειστε, ουστ, φτου, αντε αποδω, χαχαχα, καραγκιοζι" κτλ...

    και στο τέλος: [Μπας και ήταν κανείς εδώ; Κάνας γνωστός; για να μάθουμε τι έγινε μετά δηλαδή] με νόημα: "ενταξη μεγάλε συμβαίνουν αυτά, εσυ εισαι οκ?"

    χαχαχαχα... ρε nls τράβα σπίτι σου να ηρεμίσεις λιγο... έχω κατι φίλους στη nasa να σου νοίκιάσουν ενα διαστημόπλοιο, θα βάλουμε όλοι τον οβολό μας για τα καύσημα ... η ατμόσφαιρα του πλανήτη μας σε χαλάει μου φαίνεται....

    άν ήταν κάποιος από εμάς θα το καταλάβουμε σε λίγο καιρό που θα γίνει αισθητή η απουσία του, γιατί δεν νομίζω να μπορέσει να ξεπλύνει την ντροπή του και να ξαναγράψει στον browser του το www.moto.gr

    χαχαχαχα

    μας γουστάρω γιατι είμαστε ολοι τρελοί για δέσιμο, ο καθένας για εντελώς διαφορετικό λόγo

    LONG LIVE THE MOTO.GR FORUM !!!

    ολε!

    αντε καλημέρα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	images.jpg 
Προβολές:	1819 
Μέγεθος:	4,1 KB 
ID:	2306

  12. #12
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Ποιό είναι το θέμα??
    Ένα σαμάρι πήρε φωτιά εν κινήσι.
    Κάθε πότε συμβαίνει αυτό?? Συνέχεια! Ναι συνέχεια δεν είναι κάτι ακραίο να συμβεί.
    Πως παρουσιάστηκε στο ποστ??Ο βλάκας,ο γρήγορος ο σταρχίδια του....
    Πάλι κάποιος δε γάμησε.....
    Always made to mean nothing

  13. #13
    Ρε τον άνθρωπο αυτόν τον ξέρω !
    .
    Τον είχε πιάσει κόψιμο παιδιά και έτρεχε να προλάβει.

    Τελικά δεν πρόλαβε , χέστηκε..
    .

    :hypnotize :hypnotize :hypnotize
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  14. #14
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
    και στο τέλος: [Μπας και ήταν κανείς εδώ; Κάνας γνωστός; για να μάθουμε τι έγινε μετά δηλαδή] με νόημα: "ενταξη μεγάλε συμβαίνουν αυτά, εσυ εισαι οκ?"
    όχι δεν ήταν αυτό το νόημα (θα άλλαζα τα λόγια αν ήταν ένας από εδώ; τσου)

  15. #15
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
    Ποιό είναι το θέμα??
    Ένα σαμάρι πήρε φωτιά εν κινήσι.
    Κάθε πότε συμβαίνει αυτό?? Συνέχεια! Ναι συνέχεια δεν είναι κάτι ακραίο να συμβεί.
    Πως παρουσιάστηκε στο ποστ??Ο βλάκας,ο γρήγορος ο σταρχίδια του....
    Πάλι κάποιος δε γάμησε.....
    αν ανησυχείς δεν ήμουν εγώ αυτός

    τέσπα το σαμάρι να πιάσει φωτιά ίσως συμβαίνει συνέχεια (??? δεν το έχω ξαναδει πάντως - γιατί απλά δεν βάζεις σαμάρι χωρίς πλάτη ειδική για να είναι κοντά σε εξάτμιση) - αλλά το να πηγαίνει όλη τη διαδρομή έτσι χωρίς να καταλάβει τίποτα (και τίποτα από όλους που ειδοποιούσαν), ακόμα και όταν διάλυσε και του έπεσαν πια τα πράγματα, είναι πιο περίεργο

    τέσπα μην σας ταράζω άλλο
    :rotflmao:

    ταράζεστε και εύκολα

Σελίδα 1 από 13 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ποιός μπορεί να μου πει για μποτάκια γύρω στα 100 ευρώ casual
    από BILLY FILTH στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2010, 06:23
  2. Μακαρι να ηταν ολοι ετσι..
    από dreamer_19 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 65
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2007, 17:45
  3. Ποιος θέλει να γίνει εκατομμυριούχος;
    από villy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2006, 18:31
  4. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2006, 09:22
  5. Ποιός θέλει να γίνει εκκατομυριούχος?
    από Motoulis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2006, 18:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF