Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 72

Θέμα: Το ξεφτιλίσαμε το moto.gr...

  1. #16
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    NAI ENO ESY LES RE AFROLEX...

    LES LES LES LES LES...


    KAI NA SOY PO KATI GIA NA XEREIS RE AFROLEX...




    EGO EXO 2 GYNAIKES!!


    KAI AKOMA TIPOTA...AN EXEIS KAMIA AKOMA YPOPSIN SOY EGO EDO EIMAI!!

  2. #17
    Λοιπών ο DELA πρέπει να είναι πολύ ευτυχισμένος τώρα ε.
    .
    Κάτω από το post που έβαλε υπάρχει ένα ζωντανό παράδειγμα
    Για να κατανοήσουν όλοι τι θέλει να πει .
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  3. #18
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    kanenas me egkefalo iparxi na sizitisoume giati afta ta pedia ine kourastika

    ΣΤΗ ΛΕΝΕ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ!!!!

    ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΜΩΡΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΦΡΟ.......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ

    ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!!

    ΑΦΡΟ Ο ΝΟΗΜΩΝ UBERALLES!!!!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  4. #19
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
    epiase miges to zitima
    re pate alou na peksete edo gia megalous
    :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  5. #20
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: NAI ENO ESY LES RE AFROLEX...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    LES LES LES LES LES...


    KAI NA SOY PO KATI GIA NA XEREIS RE AFROLEX...




    EGO EXO 2 GYNAIKES!!


    KAI AKOMA TIPOTA...AN EXEIS KAMIA AKOMA YPOPSIN SOY EGO EDO EIMAI!!
    moro mou tzoutzouno mou goutsougoutsou ne kalouli mou ne ela min kanis etsi ola 8a perasoune 8a ginis pali kala min fovase o mpampas ine edo


    re tsaste re den mas endiaferi i apopsi pou den exete den milame gia ton afro edo gkagkaougka
    ama sinexisete 8a figo 8a pao se alo post
    :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  6. #21
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    ΣΤΗ ΛΕΝΕ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΙΝΕΖΟ!!!!

    ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΜΩΡΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΦΡΟ.......ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ

    ΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!!!

    ΑΦΡΟ Ο ΝΟΗΜΩΝ UBERALLES!!!!!!

    tora mou tin les diladi mpamiadako?
    etsi tin les esi diladi?
    ti mou ekfrazis tin disareskia sou?
    lipon pes mou to tilefono tis doulia sou na paro to afentiko sou na sou dosi adia na figis na pas kamia volta ke otan megalosis apoktisis ipostasi ke olokliromeni apopsi gia kati oti dipote den exi simasia erxese ke mou ti les:rotflmao: :rotflmao:
    kala me tis malakies sas 8a katalikso nosokomio me riksi stomaxou apo ta gelia
    ana xa8ite dolofoni
    :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #22
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    EPISHS NA PO ..

    NIKO..OTI O STEFANOS[ DELAS] EXEFRASE TH PROSOPIKH TOY APOPSH PISTEYO...

    MPOREI EGO NA TH BRISKO SWSTH..MPOREI KAPOIOS ALOS NA TH BRISKEI LATHOS!

    MPOREI KAPOIOS APO DO NA EXEI DIAFORETIKH APOPSH AKOMA KAI GIA TIS MOTO! NA THN EXEI SA MESO METAKINHSHS KAI MONO KAI NA MHN TOY PROSFEREI TIPOTA ALO ..ANTITHETOS ME EMENA AS POYME POY THN EXO GIA NA KANO TH MOYRH MOY STH KAFETERIA TA SABATA POY PAO GIA KAFE!

    OPOTE TO POS ANTILAMBANOMASTE KAI ANTIMETOPIZOYME TO MOTO.GR/FORUM EXEI NA KANEI ME TH PROSOPIKOTHTA MAS!

    KAI AYTH TH RHMADA..DEN YPARXEI LOGOS NA THN XEFTILIZOYME EDO MESA .....KAI IDIOS TON YPOLOIPON!


    MOTOSYKLETA RE POYSTH MOY EINAI....

    OLA TA ALA PERITEYOYN!

  8. #23
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Επίσης θεωρώ ότι πριν κάνουμε κριτική να περάσουμε από το στάδιο τις αυτοκριτικής και να σκεφτούμε και εμείς τι έχουμε κάνει για την ομάδα.
    Και εγώ μέσα από αυτό το φόρουμ γνώρισα εξαιρετικούς
    ανθρώπους που είναι μέσα στην καρδιά μου παντοτινά, αλλά
    σκέφτομαι πώς το ίδιο έχει σίγουρα συμβεί και σε πολλούς
    άλλους. Σίγουρα οι παρέες οργανώνονται με διαφορετικά
    κριτήρια η κάθε μία και αυτό με χαροποιεί γιατί έτσι κι αλλιώς
    δε γίνεται να ταιριάζουν όλοι με όλους. Ούτε θα ήθελα να συμμετέχω σε μιά παρέα που δεν έχω να πω ή να αισθανθώ κάτι.

    Οπότε καταλήγω στο συμπέρασμα πως το φόρουμ αυτό έχει
    συνεισφέρει τα μέγιστα στη δημιουργία κύκλων με κοινά
    ενδιαφέροντα και γι' αυτό ευχαριστώ (πάλι) τα παιδιά που το
    δημιούργησαν.

    Απ' την άλλη πλευρά οι καταστάσεις που ζεί ο καθένας μπορεί
    να τον απομακρύνουν από το χώρο για λίγο μα πάντα μιά ανάγνωση θα κάνει καλό. Βέβαια η συμμετοχή είναι ακόμα
    καλύτερη.

    Πιστεύω όμως πως και αυτό είναι παροδικό
    και οι κρίσεις ξεπερνιούνται και από το κάθε μέλος και από το σύνολο.

    Συνοψίζοντας τονίζω πως το φόρουμ αυτό μόνο καλό μας κάνει
    και όπως κάθε ζωντανός οργανισμός περνά από διακυμάνσεις. Είναι και στο χέρι του καθένα μας να το κάνει καλύτερο.

    Σόρρυ παιδιά για το μακρύ quotation, το έκανα για να μην τα ξαναγράψω....

    Συμφωνώ σε γενικές γραμμές με τα παραπάνω και πιο πολύ με αυτό: Πιστεύω όμως πως και αυτό είναι παροδικό
    και οι κρίσεις ξεπερνιούνται και από το κάθε μέλος και από το σύνολο. Tο φόρουμ αυτό μόνο καλό μας κάνει
    και όπως κάθε ζωντανός οργανισμός περνά από διακυμάνσεις. Είναι και στο χέρι του καθένα μας να το κάνει καλύτερο.


    Εγώ νομίζω πως πρέπει να το αφήσουμε να κυλίσει γιατί αν αρχίσουν οι περιορισμοί και οι απαγορεύσεις μπορεί να υπάρχουν περίεργες παρενέργειες...
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  9. #24
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: EPISHS NA PO ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    NIKO..OTI O STEFANOS[ DELAS] EXEFRASE TH PROSOPIKH TOY APOPSH PISTEYO... pistevis? ma ine kseka8aro etsi ginete sini8os enas an8ropos mia apopsi....kanis den milai ek merous olon ektos ke an kapioi ton exoun orisi gia afto...

    MPOREI EGO NA TH BRISKO SWSTH..MPOREI KAPOIOS ALOS NA TH BRISKEI LATHOS! diladi ipirxe periptosi na ginete ki alios?

    MPOREI KAPOIOS APO DO NA EXEI DIAFORETIKH APOPSH ma ti les pali ta idia 8a leme

    AKOMA
    KAI GIA TIS MOTO! NA THN EXEI SA MESO METAKINHSHS KAI MONO oxi meriki exoun moto giati goustaroun na plironoun klisis stous mpatsous xaxaxaxaxa episis mpori na tin exis gia na tin vlepis mpori na min goustaris na metakinise me afti

    KAI NA MHN TOY PROSFEREI TIPOTA ALO ..ANTITHETOS ME EMENA AS POYME POY THN EXO GIA NA KANO TH MOYRH MOY STH KAFETERIA TA SABATA POY PAO GIA KAFE!
    pantos na exis moto gia na poulas mouri afto se metavivazi se kati ipodiestero tou an8ropou xaxaxaxaxa



    OPOTE TO POS ANTILAMBANOMASTE KAI ANTIMETOPIZOYME TO MOTO.GR/FORUM EXEI NA KANEI ME TH PROSOPIKOTHTA MAS!
    sosta alos to vlepi gay forum giati tetia ine i prosopikotita tou xaxaxaxaxa alos to vlepi san forum prosopikis anazitisis giati tetia ine i prosopikotita tou xaxaxaxa
    8ee mou 8a pe8ano apo ta gelia

    KAI AYTH TH RHMADA..DEN YPARXEI LOGOS NA THN XEFTILIZOYME EDO MESA .....KAI IDIOS TON YPOLOIPON! afto pou grafete edo xrizi sintaktikis anazitisis kseri kanis ti enoi o singrafeas?
    i rimada i prosopikotita mas kseftilizete? ke idios ton ipolipon?
    pos ginete afto simetexontas se ena forum?
    agori mou edo den grafi o ka8e enas ta apof8egmata tou ke fevgi kata8etoume oloi apopsi ke krinomaste gia afti ke ine poli igies afto episis afto kani tin sizitisi i antipara8esi apopseon
    se enidrio nomizis oti mpenis? xaxaxaxaxa



    MOTOSYKLETA RE POYSTH MOY EINAI....
    re pedia pios ine o poustis tou pou apefuinete?
    ke pia ine motosikleta to zundap pou exi enoi? xaxaxaxaxa

    OLA TA ALA PERITEYOYN!
    sosta afto ine to mono sigouro ola ta ala peritevoun den les tipota
    aftos ine o elinas motosikletistis simera
    xaxaxaxaxaxaxaxa
    :rotflmao:
    voi8ia kapios na me skotosi den mporo alo
    :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  10. #25
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317

    την καλημέρα μου σε όλες & όλους.

    Δεν έχω καταλάβει κάτι και συγχωρέστε με γι’αυτό.

    Και εγώ γνώρισα άτομα, εντός & εκτός του Forum, που είναι πολύ καλές ψυχές. Και εμένα μου αρέσουν τα ταξίδια & οι βόλτες με άτομα που έχουν το ίδιο πάθος, την μηχανή. Και εγώ ανήκω στους «νέοπες» του Forum, λόγο εγγραφής μου. Ε και; Αλλά δεν καταλαβαίνω το εξής:

    Γράφει πουθενά
    «..άγνωστε, αν είναι να κάνεις εγγραφή στο ΜΟΤΟ, μην διανοηθείς να μιλήσεις για οτιδήποτε άλλο εκτός από μηχανές, λάστιχα, ζάντες ακτινωτές ή μη, για μπουζί και φίλτρα..»
    ή ακόμα
    «..να μην μιλήσεις για τις ανησυχίες σου, τους προβληματισμούς σου, να μην πεις ανέκδοτα ή ότι άλλο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ με την μοτοσικλέτα διότι ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ, και ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ..»

    Έχουμε όλοι ένα κοινό πάθος, αλλά αυτό δεν μας κάνει ΜΟΤΟκαυλους [αυτό μου ήρθε από το Στρατόκαυλος] ή τουλάχιστον έμενα, δεν με κάνει να μιλάω μόνο για μηχανές. Σαν άνθρωπος, ενδιαφέρομαι για τον συνάνθρωπό μου, για τους προβληματισμούς του, τις χαρές του & τις λύπες του.

    Μου αρέσει να μιλάω γι’αυτά που γνωρίζω και να ακούω γι’αυτά που δεν. Να βελτιώνομαι και να διορθώνομαι για να μπορέσω να μεταφέρω τις [έστω λιγοστές] γνώσεις μου σε νέους μοτοσικλετιστές για να μην βλέπουν την μηχανή σαν αντικείμενο μίας καύλας ή μιας γκαζιάς, αλλά να την νιώσουν σαν μέρος του σώματός τους, σαν προεξοχή της αναπνοής τους, της καρδιάς τους, της ψυχής τους.

    Τώρα, αν εσύ φίλε Στέφανε [dela], Στάθη [Hornet] ή και Γιώργη [XTMPAM] βρίσκετε ανιαρά τα ποστάκια μου/μας και δεν ανταποκρίνονται σε αυτό που αναζητάτε, τότε καλά κάνετε και δεν απαντάτε.

    Αλλά αυτό το «Η μαλακία πάει σύννεφο.... από πιτσιρικάδες που ακόμα είναι ταγμένη στο βωμό τις βούτας (αν και αυτοί απαλλάσσονται λόγο το νεαρό τις ηλικίας τους) μέχρι και τους ποιο μεγάλους που ακόμα έχουν σκατά στο κεφάλι και δεν θέλουν ούτε πρόκειται να ωριμάσουν ποτέ και για κανένα πούστη.» με χαλάει κάπως το «μεγάλους» [διότι σε αυτή την κατηγορία ανήκω {35 καλοκαίρια έχω στην πλάτη μου}]
    και, εν πάση περιπτώσει, πόσο είπες ότι είσαι, σε ηλικία, φίλε Στέφανε & φίλε Γιώργο [διότι για τον Στάθη γνωρίζω];

    Νομίζω ότι το «ΟΠΟΙΟΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ!!» εδώ έχει θέση.

    Τέλος πάντων. Ας είναι.

    Δεκτή και σεβαστή η άποψή σας, αλλά πιστεύω ότι και οι υπόλοιποι έχουν και αυτοί δίκαιο. Και αν το ποστάκια μου τα βρίσκετε κάπως, να γνωρίζετε ότι δεν θίγομαι στο ότι δεν μπαίνετε ή δεν απαντάτε. Σεβαστές όλες οι απόψεις αρκεί να μην θίγουμε άτομα. Και εμένα με έθιξες πιο πάνω, με την ηλικία.

    Αυτά. Να μου είστε όλοι καλά και να περνάτε ακόμα καλύτερα.

    Τζίμης
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  11. #26
    κι επειδη ειναι φορουμ για μοτοσυκλετες τι εγινε?μονο γι αυτες πρεπει να συζηταμε συνεχεια??? ............αν και οντως μερικες φορες το θεμα κουραζεται..........



    ρε julius οταν γραφεις κατιτις σοβαρο νομιζω πως γραφει αλλος για σενα χαχαα
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  12. #27
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    re jimi mas stravoses ti gramata ine afta? astigmatismo exis?
    :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #28
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  14. #29
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αν και νέος σχετικά στο φόρουμ, και ως γνωστόν όταν μιλάνε οι λέουρες τα ποντικάκια πρέπει να σιωπούν... θα ήθελα να κάνω μια παρατήρηση.

    Συμφωνώ 100% ότι η φάση με τις φωτογραφίες παρατράβηξε και ήταν έξω από το αποδεκτό.

    Επίσης μερικές φορές και εγώ ο ίδιος και άλλοι σε «ενδιαφέροντα» (*) θέματα , έχουμε ξεφύγει με ανταλλαγή μηνυμάτων προσωπικών και μερικές φορές άσχετων με τη συζήτηση.

    Οκ αυτό είναι λάθος και πρώτος το παραδέχτηκα.

    Από κει και πέρα το να λέμε ότι ένα φόρουμ είναι «μοτοσυκλετιστικο» δε σημαίνει ότι όλα τα θέματα πρέπει να αφορούν τις μοτοσυκλέτες. Άποψη μου αυτή παιδιά...

    Αν ήταν έτσι δεν θα είχατε δημιουργήσει και τις κατηγορίες συζητήσεων όπως πχ.

    Copy paste από αρχική σελίδα...
    «Γενικές,Καθημερινές συζητήσεις, Συναντήσεις - Βόλτες Μας φέρνουν πιο κοντά..., Διαμάχες ,Εντός και εκτός του δρόμου, Ανέκδοτα ,Για να αρχίζει καλά η μέρα
    Στραβά κι Ανάποδα Τα παράπονα σας ΕΔΩ Αναβάτης Ιστορίες του Δρόμου
    Έχετε μια ενδιαφέρουσα ιστορία...μοιραστείτε την μαζί μας Οδήγηση -Tips & Tricks
    Πως στρίβουν άραγε Ταξιδιωτικά Μας πάνε μακριά, Αναζητήσεις - Σκέψεις - Προβληματισμοί, Μοτοσυκλέτα είναι το όχημα που σε ταξιδεύει, καμία φορά και με το νου...
    Μοτοσυκλέτα Νέα Ακούσαμε-Διαβάσαμε Αγωνιστικά νέα Πάθος και γεγονότα από την γραμμή εκκίνησης Ανταλλακτικά & Εξοπλισμός Απορίες εντυπώσεις Τεχνικά Θέματα Tips & Tricks Ρε παιδιά πως ξεβιδώνει»

    Συμφωνώ με το jimbar και με το periklisk....

    Τεσπα οποίος έχει τα γένια έχει και τα χτένια. Αν πιστεύετε ότι κάτι δε πάει κάλα, μπορείτε να επέμβετε. Αυτή είναι η δουλειά του mod εξάλλου. Αυτό έχει πολλά θετικά όμως έχει και αρνητικά...

    * (δεν αναφέρω τη λέξη ΣΟΒΑΡΑ γιατί πιστεύω ότι ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ «ΣΟΒΑΡΟ» ΕΚΤΟΣ ΟΣΑ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΖΩΗ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ. Αυτό είναι στάση ζωής και είμαι προσωπικά πολέμιος της σοβαροφάνειας)

  15. #30

    ...

    Einai to deutero kalokairi pleon pou vriskomai sto site kai tha simfoniso sto oti to pneuma tou forum se sxesi me auto pou evlepa persi exei allaksei.

    Polles pareksigiseis, polles logo-kontres, kritikes, mou exei dosei tin entiposi pos tha prepei na skefteis opos oi dikigoroi prin grapseis kati giati mporei na parermineutei i na xrisiopoiithei enantion sou se kapoio "dikastiko" post..

    Opos kai na exei pantos, prosopika xairomai pou uparxei auto to site, me olous tous neous kai tous palious, tous kalous tous kakous kai tous asximous.

    Prosopika, otan den pao kapoion/a ton agnoo. Isos den einai toso timitiko alla toulaxiston den spaei ta neura ta dika mou kai ton allon!
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απο ολο το team του moto.gr
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2006, 19:39
  2. Απαντήσεις: 77
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2006, 17:03
  3. Τι καβαλάει το moto.gr ??????
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 187
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 15:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF