Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 72

Θέμα: Το ξεφτιλίσαμε το moto.gr...

  1. #46
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Ρε λεωνιδα για μενα λεω για τους αλλους κανε οτι θες!
    katse 8a apokatastiso tin fimi sou

    pedia min pareksigite ton sta8i an leeo kala logia gia afto i ke asxima o an8ropos den ine filos mou ton exo sinantisi kana dio fores ke apo oti exo katalavi ine dikos sas ego den exo filous akoma edo mono gnostous ke apo toi exo katalavi stin arxi tou fenomouna periergos meta me antipa8ouse ke tora tou ime adiaforos min nomizete oti prokite gia klika i kati tetio ke gia na min zorizeste sas leo oti ego den katafera na kano kapion filo akoma
    iste oloi apo tin mia meria ke ego apo tin ali min anisixite

    ala pou 8a pai 8a vro ke ego enan kolito na mirazome tin zoi mazi tou na skasete apo tin zilia sas

    ta sxolia mou gia ton hornet ine apla antikimenika ke tipota alo
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  2. #47
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Λεωνιδα αχαχαχαχα εχεις καψει ασφαλειες ρε μαλακ@!!!!!




    ΑΧαχαχαχαχαχχαα

  3. #48
    ΠυκννοίΚαπνννοίΜεΠνννίξαν Το avatar του/της dela
    Εγγραφή
    24/05/2002
    Μηνύματα
    47

    Re: Re: Καλά κρασά που λέει ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

    φίλε μου δεν θα το γυρίσω στις γλύκες.

    Δεν μπορώ να πω ότι κάποιος, εδώ στο forum μου είναι εχθρικός.

    Από την άλλη θίχτηκα, όπως πολύ πιθανόν να θιχτείς και εσύ κάποια μέρα όταν κάποιος γράψει κάτι και μέσα στο γραπτό του βάλει και ηλικίες, ή την μηχανή που ενδεχομένως να οδηγείς, η τέλος πάντων να μιλήσει για κάτι που μπορεί να σε θίξει.

    Στο ότι κάποιος μπορεί να έχει μια «άλφα» ηλικία και να είναι μαλάκας, σύμφωνο απόλυτα. Υπάρχουν και όταν κάνουμε μαλακιές και εμείς σε αυτή την κατηγορία ατόμων συμπεριλαμβανόμαστε.

    Απλά διαφωνώ στο να το πεις εντός forum. Πες το στην παρέα σου [αν και αυτό δεν είναι σωστό] αλλά όχι εντός του forum. Και αν είμαι ο μόνος που αντέδρασα για το θέμα της ηλικίας, μάθε λοιπόν ότι προσωπικά κάνω παρέα με όλες τις ηλικίες διότι πιστεύω ατράνταχτα ότι πάντα έχεις να μάθεις από άλλον.

    Δηλαδή με τα γραπτά σου, αν ήμουν στην θέση του Παναγιώτη [Yamaha – 18-20 χρονών νομίζω] τι θα έπρεπε να κάνω μετά το πόστ σου; Να μην γράψω για κάποια ανησυχία μου η, όταν θα μιλάνε οι «άλλοι» θα πρέπει να σωπαίνω λόγο ηλικίας, μιας και σαν νέος, θεωρούν ότι ή «μαλακία μου πάει σύννεφο αν και ίσως να απαλλαγώ λόγο νεαρό της ηλικίας μου»;

    Φαντάσου λίγο τον εαυτό σου στην θέση του αν κάποιος γράψει κάτι τέτοιο. Έχω περάσει και από αυτά τα στάδια. Ίσως να είμαι ιδιότροπος αλλά σίγουρα αν ήσουν στη θέση του, δεν θα σου άρεσε η συμπεριφορά των άλλων, πόσο μάλλον όταν θα έχεις τα χρονάκια σου και κάποιος θα σου λέει για «..τους μεγάλους που ακόμα έχουν σκατά στο κεφάλι και δεν θέλουν
    ούτε πρόκειται να ωριμάσουν ποτέ και για κανένα πούστη..»

    Απλά πες μου πως θα αισθανόσουν.

    Όσο για μένα .. ναι με πείραξε διότι συμμετέχω και εγώ στο Forum. Προσπαθώ με την δική μου «νότα» να συμβάλω όσο το δυνατόν καλύτερα σ’αυτή την συναυλία, παίζοντας όσο πιο καλά μπορώ, αποφεύγοντας τα φάλτσα..

    Και εγώ σας συμπαθώ και ας μην σας ξέρω. Και συμπαθώ μέχρι αηδίας μέχρι να μου αποδείξει ο άλλος ότι δεν αξίζει την δική μου προσοχή. Τότε αποκόβομαι.

    Αυτά. Πρέπει να κλείσω. Εύχομαι να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή. Διότι από δω μέσα μάλλον κάτι χάνουμε

    Φιλιά σε όλες & όλους..

    Ρε συ θα φάω τις κοτσίδες....

    Με έκανες να κοιτάω την οθόνη σαν μαλάκας...

    Μια κουβέντα μόνο γιατί κουράστηκα...


    Δηλ αν άκουγα κάποιον στο forum να λέει ότι οι ποιο πολλοί από τους 28ριδες
    εδώ μέσα είναι μαλάκες εγώ τη θα έπρεπε να κάνω να θιχτώ?
    Γιατί?
    Έχω την μύγα και μυγιάζομαι και δεν το ξέρω?
    Αντίθετος θα σκεφτόμουνα τη γαμώ που είμαι που δεν ανήκω σε αυτήν την κατηγόρια
    γιατί "έτσι" και γιατί "αλλιώς" και γιατί "γιουβέτσι" κτλ...Τουτέστιν θα κοίταγα
    την άλλη όψη του νομίσματος (ήμουνα δεν ήμουνα μαλάκας) γιατί και καλοπροαίρετος άνθρωπος
    είμαι και γιατί ξέρω την πάρτη μου και γιατί κανεις δεν αναφέρθηκε στο άτομο μου αλλά είπε
    γενικότητες οι οποίες δεν με αξίζουν ποσώς!!!!

    Εδώ ο κόσμος χάνετε και εμείς ψολοαρμενίζουμε.....

    Ευχαριστώ!!!!
    ----------------------------------------------
    A true friend is the one who holds your hand and touches your heart.

  4. #49
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    ρε παιδια γιατι οταν τα περνετε στα κρανια με καποιον να μην ανοιγετε ενα ποστ στισ διαμαχεσ και να τα λετε εκει ετσι ωστε ουτε το ποστ να γαμιετε και να παρεκλυνει ουτε αυτοι πουθελουν να συμμετεχουν να ειναι αναγκασμενοι να διαβαζουν προσωπικεσ σασ διαμαχεσ και εκνευριζονται;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

    ειμαι 4 μηνεσ εδω ξερω ελαχιστουσ απο εσασ και εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι καποιοι μεταξυ τουσ εχουν σοβαρο προβλημα. δηλαδη αμα δεν μπορεισ να επικοινωνησεισ με μια γκομενα καθεσε και τσακωνεσε συνεχεια;;; τι παρατασ και παυεισ να ασχολησε απο ενα σημειο και μετα και ο καθενασ το δρομο του. ο καθενασ εδω εχει τισ αποψεισ του σεβαστεσ κατε με ολεσ αρκει να μη θιγουν τουσ αλλουσ. απο πολλουσ λοιπει αυτη η ευγενια .πολλεσ φορεσ μπορει να λεσ σωστα πραγματα αλλα με το τροπο που τα εκφραζεισ να βγενεισ εσυ λαθοσ.

    εγω το φορουμ αυτο το βλεπω σαν ενα μεσο για να ξεφευγω λιγο απο τη καθημερινοτητα με ατομα που αγαπουν τισ μηχανεσ οπωσ και εγω και οχι για να εκτονωνω το θυμο η οτιδιποτε αλλο κακο μου βγαζει η γαμημενη κοινωνια μασ
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  5. #50
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    Εγώ πάλι παίδες νομίζω πως το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι πως αρπαζόμαστε με το παραμικρό και καλυπτόμενοι από την ασφάλεια της οθόνης και του πληκτρολογίου ξεσπάμε προς πάσα κατεύθυνση....

    Ίσως πρέπει να κάνουμε και λίγο τον κινέζο και να μην παίρνουμε τα πάντα προσωπικά για να περνάμε καλύτερα...

    ειμαι 4 μηνεσ εδω ξερω ελαχιστουσ απο εσασ και εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι καποιοι μεταξυ τουσ εχουν σοβαρο προβλημα.
    Εγώ είμαι κάτι λιγότερο από 4 μήνες ενεργά και έχω να σου πω GST πως αν έρθεις σε συνάντηση θα δεις πως δεν είναι έτσι....

    Άντε ρε σεις χαλαρώστε το!!!!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  6. #51
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373

    Α ρε π@υστ# μου....

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ!!!!
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  7. #52
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    lipon apo edo ke sto eksis opios leei den mou aresi to forum 8a tou leme kala fae mono tis patates
    :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  8. #53
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
    ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!
    ΡΕ GST τι ζόρι τραβάς ε? εχεις κανα προβλημα ε? ασταδιαλα απο εδω... γραφεις 2 φορές την λέξη έλεος ???? γιατί ρε παπάρα? νομίζεις οτι μας ενδιαφέρει η άποψη σου? ε? εμείς γουστάρουμε να λέμε μλκίες (καθώς μλκες είμαστε αλλιώς δεν θα καναμε έτσι), και αν δεν σου αρέσει σε παρακαλώ πολύ να φίγεις απο το φόρουμ μια για πάντα, δεν σε θέλουμε, σε βαρεθήκαμε ολο μλκιες λές οταν ανοίγεις το στόμα σου. . .





    ===========



    τελοσπάντων παιδιά... ας τελειώσει εδω αυτό το καραγκιοζιλίκι

    κουράστικα και χαλάστικα παρα πολύ, όπως όλοι φαντάζομαι...

    θα παρακαλέσω απο όποιον πιστεύει οτι ευθύνεται έστω και λίγο να ζητήσει συγνώμη απο τον NLS, όπως και στο παρελθόν έγινε με άτομα που μπήκαν εδω και αμέσως "καποιοι" τους διώξαμε...

    επίσης θα παρακαλέσω για ένα συγνώμη απο όποιον πιστεύει οτι έστω και λίγο ευθύνεται γιά όλη την έκταση που πήρε αυτή η ανάγκη για μαλάκινση... και μόλις τελειώσουμε να τα σβίσουμε τα ποστ αυτα... και να τα ξεχάσουμε, δεν μας χρειάζονται.

  9. #54
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    και ξεκινάω εγώ...


    συγνώμη που έχω την τάση να ελέγχω και να προασπίζομαι το "διαφορετικό", επειδή εγω, εχω καταφέρει ή έτσι πιστεύω, να το διακρίνω και να μη το κατακρίνω όσο αντίθετο και ας με βρίσκει...

    συγνώμη κίριε hornet για τις, με διπλωματία καλυμμένες "μπιχτες", υπάρχουν κάποια πράγματα που με ενοχλούν σε εσένα αλλα σε καμία περίπτωση δεν έκανα καλά που τα έκφρασα έτσι, (το γιατί το έκανα βρίσκεται στο άνωθεν συγνώμη )

    συγνώμη thanos_ αν σε έφερα σε δύσκολη θέση παρεξηγόντας αυτά που είπες.

    αυτά.

  10. #55
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Ok…

    Συγνώμη που είμαι όμορφος έξυπνος γοητευτικός και ακαταμάχητος
    Συγνώμη που είμαι ο δυνατότερος, πιο πολυμήχανος ο πιο πετυχημένος και έχω το καλύτερο μηχανάκι
    Συγνώμη που είμαι τέλειος και σας υπενθυμίζω τις αδυναμίες σας με τα να με βλέπετε μπροστά σας...


    Άντε, ποιος έχει σειρά για συγνώμες?

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    Ok…

    Συγνώμη που είμαι όμορφος έξυπνος γοητευτικός και ακαταμάχητος
    Συγνώμη που είμαι ο δυνατότερος, πιο πολυμήχανος ο πιο πετυχημένος και έχω το καλύτερο μηχανάκι
    Συγνώμη που είμαι τέλειος και σας υπενθυμίζω τις αδυναμίες σας με τα να με βλέπετε μπροστά σας...


    Άντε, ποιος έχει σειρά για συγνώμες?


    Συγγνώμη που έχω μακριά πανέμορφα μαλλιά...
    Συγγνώμη που έχω το καλύτερο παπί...
    Συγγνώμη που δεν έχω αδυναμίες...


  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Ρε συ monster πότε παρεξήγησες αυτά που είπα είπες;

    Εγώ ξεχνάω ρε γαμώτο... σήμερα τσακώνομαι, αύριο το έχω ξεχάσει! Σήμερα μου τη βιδώνει κάποιος, αύριο μου μιλάει λίγο καλά και το ξεχνάω αμέσως! So what δηλαδή;

    Εσείς οι παλιοί που δεν γουστάρετε πια το forum και ξενερώνετε μη μας το λέτε στα μούτρα... γιατί μετά πρέπει να ψαχτούμε μεταξύ μας και να αναρωτηθούμε πού είμαστε λάθος, ενώ στην ουσία μάλλον εσείς βαρεθήκατε.

    Δεν τραβάω κανένα ζόρι με τις παρεξηγήσεις. Είναι μία καλή ευκαιρία να εξασκούμε το συντακτικό, τις άγνωστες λέξεις και τα καλολογικά στοιχεία που μάθαμε στο σχολείο! Τα καλύτερα κείμενα τα διαβάζεις στις διαμάχες! Άσε που μπορεί να μάθεις και κάτι παραπάνω για τον άλλο. Σε όποιον δεν αρέσουν γιατί μπαίνει και τις διαβάζει;

    Τραβάτε με κι ας κλαίω δηλαδή...

    "Παιδιά το forum δεν είναι πια το forum που ήξερα, αλλά μπαίνω και το διαβάζω. Ενίοτε συμμετέχω κιόλας..."

    Α... και συγνώμη!
    Θάνος..

  13. #58
    moda banana Το avatar του/της monstermind
    Εγγραφή
    10/02/2004
    Μηνύματα
    346
    ποιος είπε οτι εγώ είμαι "παλιός" ???

    και ποιος οτι κρατάω μούτρα???

    αλλα σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες... κάποιος διώχθηκε... και αυτο δεν ξεχνιέται, ούτε επιτρέπεται....

    σιγα μην σου κρατάω μούτρα... ακόμα περιμένω να κανονίσουμε κανα καφε ορωπό... να φας λάσπη χαχα!!! και μετά θα μου κρατάς εσυ!

    σοβαρά τώρα, εγώ και εσύ έχουμε μια "βρώμικη" εμπειρία μαζι... και είμαι σίγουρος οτι οσο σε καρασυμπάθησα εγω, άλλο τόσο και εσυ... απλά έπρεπε να σε αναφέρω στη λίστα...

    και πριν αρχίσουν τα περίεργα περι βρωμιάς και gay εμπειριων, να ξεκαθαρίσω οτι επρόκειτω περι ενός αθώου........... και ήταν και ο ruyjin μαζι μας...

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από monstermind
    ποιος είπε οτι εγώ είμαι "παλιός" ???

    και ποιος οτι κρατάω μούτρα???

    αλλα σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες... κάποιος διώχθηκε... και αυτο δεν ξεχνιέται, ούτε επιτρέπεται....

    σιγα μην σου κρατάω μούτρα... ακόμα περιμένω να κανονίσουμε κανα καφε ορωπό... να φας λάσπη χαχα!!! και μετά θα μου κρατάς εσυ!

    σοβαρά τώρα, εγώ και εσύ έχουμε μια "βρώμικη" εμπειρία μαζι... και είμαι σίγουρος οτι οσο σε καρασυμπάθησα εγω, άλλο τόσο και εσυ... απλά έπρεπε να σε αναφέρω στη λίστα...

    και πριν αρχίσουν τα περίεργα περι βρωμιάς και gay εμπειριων, να ξεκαθαρίσω οτι επρόκειτω περι ενός αθώου........... και ήταν και ο ruyjin μαζι μας...
    Πόσα ξέρεις....!

    Λοιπόν, μόλις ο καιρός το επιτρέψει θα πάμε μία καθημερινή απογευματινή αλυκές για μπύρα με ηλιοβασίλεμα... να φτιάξουμε διάθεση να ξαναζήσουμε τη "βρώμικη" εμπειρία μας στην επιστροφή!!
    Θάνος..

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.836
    πρωινοςκαφέςκαιβουτήματα.gr

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απο ολο το team του moto.gr
    από hornet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2006, 19:39
  2. Απαντήσεις: 77
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2006, 17:03
  3. Τι καβαλάει το moto.gr ??????
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 187
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 15:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF