Σελίδα 1 από 15 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 212

Θέμα: Γιατι Γουσταρετε Την Μοτοσυκλετα Σασ???

  1. #1
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177

    Γιατι Γουσταρετε Την Μοτοσυκλετα Σασ???

    ...ΠΕΡΑΣΑΝ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ(DNA). ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ, ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΥΡΙΛΕ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΜΗΧΑΝΕΣ. ΜΕΓΑΛΩΣΑ! ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΠΑΛΙΟΜΗΧΑΝΑΚΙΑ? ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΧΩΡΤΑΣΕΣ? ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ...ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΦΗΒΙΚΟ ΑΠΟΘΥΜΕΝΟ...ΝΟΜΙΖΟΥΝ! ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ, ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΧΑΝΗ...
    ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΩ ΛΟΙΠΟΝ, ΟΤΙ...Η ΜΗΧΑΝΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΦΟΥΓΚΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΣΤΕΝΑΓΜΟΥΣ ΤΗΣ, ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΤΟΥΣ. Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΑΧΙΚΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΤΑ ΠΙΟ ΞΑΚΟΥΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ. ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΝΩΧΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ...Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΜΕΝΗ, ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΩΠΗ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΥΝΑΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΕΙ... ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΙΩΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ. ΕΚΕΙΝΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ. ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ, ΕΝΟΣ ΑΗΧΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ...Η ΜΗΧΑΝΗ, ΣΤΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΙΜΑ ΚΙ ΑΚΟΥΕΙ ΠΑΝΤΑ, ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ.
    ...ΚΟΥΝΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΣΤΩΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΛΟΓΟΥΝ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΡΗ. ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙ. ΜΑ ΚΑΛΑ, ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΘΑ ΛΕΣ? ΑΠΟΡΟΥΝ...
    ΠΡΑΓΜΑΤΙ! ΑΥΤΑ ΘΑ ΛΕΩ, ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ! ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.
    ΕΣΕΙΣ ΜΑΓΚΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΣΑΣ?
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Γιατί έχει ωραία μάτια...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	fazer.jpg 
Προβολές:	2943 
Μέγεθος:	64,8 KB 
ID:	2357
    Θάνος..

  3. #3
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Για τους ιδιους λογους λιγο-πολυ nimbus.

    Γιατι η λεξη μηχανοβιος ειναι απο τις πιο ευηχες της ελληνικης γλωσσας.

    Γιατι η μηχανη ειναι τροπος ζωης.

    Εγω (δυστυχως) δεν ειχα την δικια σου τυχη, να γνωρισω απο μικρος την μηχανη.
    Ισως να μου ηρθε καλυτερα ετσι ...
    Στα τριαντα μου πρωτοπηρα ενα σκουτερακι για να πηγαινω στη δουλεια μου μιας και δεν "παιζοταν" το αμαξι.
    Απο τοτε σταθερα ανεβαινα (σε μηχανες), και δαγκωνα ολο και πιο πολυ τη λαμαρινα...
    Ειχα ατυχηματα κι εγω συνεχιζα με μεγαλυτερο παθος!
    Δεν μπορω να εξηγησω αυτη την αρωστια ...
    Το μεγαλυτερο το ειχα μολις πριν 2 χρονια στην εθνικη (στουκα με 120), γυριζοντας απ' τη δουλεια.
    Ο καλος εξοπλισμος που ειχα με "κρατησε". Μονο ενα σπασμενο χερι.
    Τωρα πια το παθος μου αυτο εχει γινει ανεξελεγκτο!
    Ισως να μου ηρθε καλυτερα ετσι ... γιατι ο (γεροντο)ερωτας ειναι πολυ δυνατοτερος.
    Ολες μου οι (πολλες) φωτογραφιες, ειναι η μηχανη μου (Μονολυκος γαρ), σε χιονια, σε λασπες, σε ομιχλες, σε διασελλα, σε βρυσες, σε ποταμια ...

    Εγω κι αυτη!
    Ενα κορμι.
    Στην Εθνικη.
    Στο χωμα.
    Στον ηλιο.
    Στον κατακλυσμο.

    Φευγουμε παρεα.
    Γιατι κι αυτη εχει ακριβως την ιδια αναγκη να "φευγει", οπως κι εγω!
    Με καταλαβαινει και μ' αγαπαει.
    Δεν με εχει προδωσει ποτε, και υποσχεται οτι δεν θα το κανει.
    Εγω απλως προσπαθω να της ανταποδωσω λιγη απο αυτη την αγαπη ...


    Γιατι με κανετε ΕΤΣΙ ΡΕΕΕΕΕΕ?
    Δεν ξερετε οτι τα γεροντια ειναι ευσυγκινητα???

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Γιατί το Innova είναι και πολύ μανάρι!!!


    Μην το βάζεις κάτω Θεοδώρα!
    Ο Ι.Χ.ής ποτέ δεν θα καταλάβει τι εννοείς -γενικά δηλαδή τι νιώθουμε- ακόμα και ότνα καβαλάμε παπάκια.
    Γι' αυτό και πάντα θα ζηλεύει...

  5. #5
    .......γιατι ειναι ψηλη και λεπτοκαμωμενη,εχει καλλιγραμμα οπισθια ,της αρεσει να τσηριζει και γιατι φοραει ψηλα τακουνια.

    το μονο της ελλατωμα ειναι οτι συνηθως την συνανταω μες την βρωμα

    βρωμιαρα μου κορμαρα μου σε γουσταρω ελλεεινα!
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  6. #6
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176

    Re: Γιατι Γουσταρετε Την Μοτοσυκλετα Σασ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    ...ΠΕΡΑΣΑΝ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΗΜΗ ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ(DNA). ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ, ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΟΥΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΥΡΙΛΕ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΔΕΝ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΜΗΧΑΝΕΣ. ΜΕΓΑΛΩΣΑ! ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΠΑΛΙΟΜΗΧΑΝΑΚΙΑ? ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΧΩΡΤΑΣΕΣ? ΑΝΑΡΩΤΙΟΥΝΤΑΙ...ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΦΗΒΙΚΟ ΑΠΟΘΥΜΕΝΟ...ΝΟΜΙΖΟΥΝ! ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ, ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΧΑΝΗ...
    ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΩ ΛΟΙΠΟΝ, ΟΤΙ...Η ΜΗΧΑΝΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΦΟΥΓΚΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΑΣΤΕΝΑΓΜΟΥΣ ΤΗΣ, ΣΤΑ ΣΚΕΛΙΑ ΤΟΥΣ. Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΑΧΙΚΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΤΑ ΠΙΟ ΞΑΚΟΥΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ. ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΝΩΧΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ...Η ΜΗΧΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΜΕΝΗ, ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΩΠΗ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΥΝΑΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΕΙ... ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΙΩΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ. ΕΚΕΙΝΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ. ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ, ΕΝΟΣ ΑΗΧΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ...Η ΜΗΧΑΝΗ, ΣΤΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΙΜΑ ΚΙ ΑΚΟΥΕΙ ΠΑΝΤΑ, ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ.
    ...ΚΟΥΝΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΣΤΩΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΛΟΓΟΥΝ...ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΡΗ. ΑΛΛΑ ΑΓΟΡΙ. ΜΑ ΚΑΛΑ, ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΑΥΤΑ ΘΑ ΛΕΣ? ΑΠΟΡΟΥΝ...
    ΠΡΑΓΜΑΤΙ! ΑΥΤΑ ΘΑ ΛΕΩ, ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ! ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.
    ΕΣΕΙΣ ΜΑΓΚΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΣΑΣ?
    thodoroula mou ti epathes?????
    kai ego gia tous idious logous goustaro to moro ase pou me ta tertipiatis me ftiaxnei poli (mazoxas prepei na eimai etsi me lene)kai pano apo olla giati entelos diaforetiki apo tis alles!!!
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  7. #7
    Νέο μέλος Το avatar του/της dir
    Εγγραφή
    27/07/2002
    Μηνύματα
    8
    • Γιατί λατρεύω να ακούω τον ήχο της όταν κρυώνει την ώρα που χαζεύω τα δέντρα σε μιά ερημιά του Πάρνωνα (νησιώτης γαρ...)
    • Γιατί όταν γέρνει (και γέρνει ...και γέρνει!) με ξεπληρώνει για τα μπράτσα που έχω φτιάξει προσπαθώντας να τη μετακινήσω σβηστή!
    • Γιατί όταν βγήκα με πολλά (πολλά...!) σε μιά διασταύρωση σχεδιασμένη από μεθύστακα και κατασκευασμένη από παρανοϊκό αφαίρεσε όλες τις αναφορές στη μάνα τους και την αδερφή τους με 5-6 χτυπήματα του ABS και 3 τσιγάρα μετά...
    • Γιατί όταν γουργουρίζει με 170 και λιγότερες στροφές από CBRR στο ρελαντί, μπορώ να χαζεύω το τοπίο με την άνεσή μου
    • Γιατί ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ '83 που πρωτοείδα ένα GS80 στην πλατεία Δαβάκη.
    • Γιατί στην Ιταλία με χαιρετούν όλοι, Ducatisti και μή!
    • Γιατί έχει μεγάλα βυζιά! :rotflmao:



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	d&t-sardenia.jpg 
Προβολές:	2652 
Μέγεθος:	24,8 KB 
ID:	2789

  8. #8
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΣ!!!
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  9. #9
    Νέο μέλος Το avatar του/της dir
    Εγγραφή
    27/07/2002
    Μηνύματα
    8
    Αυτό, μάλλον θα γίνει και το thread με τις περισσότερες απαντήσεις... Κάθε μοτοσυκλετιστής και μία ιδιαίτερη απάντηση!
    Άσε που θα εκμαιεύσεις και ιστοριούλες δροσερές, με όλη τη ζωντάνια του χώρου.

  10. #10
    Admin, the ugly monster Το avatar του/της Alkis
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    196

    Απλά....

    Γιατί είναι το πιο λευκό και όμορφο άλογο της ζωής μας!
    Copyright Infinity - All Nights Reserved. The Bastard Administrator from Hell

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της asmar
    Εγγραφή
    27/02/2003
    Μηνύματα
    108

    Γιατί απλά είναι.....

    ένα έργο τέχνης..........


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	vfr.jpg 
Προβολές:	2658 
Μέγεθος:	87,7 KB 
ID:	2791

  12. #12
    Και τα μυαλα στα κάγκελα Το avatar του/της Dirty_Gas
    Εγγραφή
    18/06/2004
    Μηνύματα
    60
    Γιατί γουστάρω το Ζ; Μμμμμ. Να το σκεφτώ λίγο. Α, ναι είναι αυτό που λέει η KAWASAKI στο φυλάδιο. Η ΤΕΛΕΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ γι΄αυτους που θέλουν να κάνουν χλμ αβασάνιστα χωρις να είναι με τη ψυχή στο στόμα. Τέλεια φρένα, Πολύ καλό γκάζι, και μούρη, προπαντώς μούρη... Προσοχή, δε λέω ότι είναι το ένα και μοναδικό, αλλά μακάρι να βρείτε όλοι αυτό που σας ταιριάζει.

  13. #13

    Γιατί τη γουστάρω???

    Γιατί έχει 2 ρόδες και περνάει ανάμεσα (και από πάνω άμα λάχει) από τα αυτοκίνητα!!!!

    :rotflmao: :rotflmao:
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  14. #14
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013
    Γιατί μου προσφέρει το αίσθημα της ελευθερίας που όλοι (άλλοι περισσότερο και άλλοι λιγότερο) έχουμε χάσει.
    Με κάνει να αισθάνομαι νεούδι (όχι ότι δεν είμαι....αλλά όταν τα χρόνια θα βαρένουν την πλάτη, είμαι σίγουρος ότι θα παίρνει και αυτή μερικά πάνω της να με ξελαφρώνει).
    Γιατί με κρατάει σε μια υπερδιέγερση.
    Δημιουργεί και διατηρεί το συναίσθημα του έρωτα (που αισθανόμαστε έντονα σε μια καινούργια σχέση) μόνο που εδώ δε γίνεται αγάπη.....αλλά παραμένει έρωτας.

    Γιατί κάθε πρωϊ που σηκώνομαι να πάω στη δουλειά, ένα χαμόγελο υπάρχει στα χείλη μου και πιάνω τον εαυτό μου να την χαζεύει (κάθε μέρα)

  15. #15
    Νέο μέλος Το avatar του/της socos
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    17
    1) Γιατί με τρελαίνει όταν κάθομαι και γέρνω πάνω της να
    ακουμπώ(απαλά) τις καμπύλες τις με το γυμνό μου χέρι.

    2) Γιατί ήταν το ονειρό μου να την κάνω δικιά μου από τότε
    που δεν ήξερα να δένω τα κορδόνια μου.

    3) Γιατί όσο περνούσαν τα χρόνια το ονειρό μου φούντωνε και με
    έκαιγε κάθε φορά που τη χάιδευε άλλος.

    4) Γιατί ο ήχος από το moter μου θυμίζει ένα καλοκουρδισμένο
    ρολόι του παππού μου τικ τακ τικ τακ.

    5) Γιατί ο αέρας που σε χτυπάει όταν δε φοράς κράνος(συγνώμη
    αλλά καμιά φορά το βγάζω) σε κάνει να αισθάνεσαι σαν να είναι
    όλος ο κόσμος δικός σου και σα να θες να χαρίσεις σε όλο τον
    κόσμο την καρδιά σου.

    6) Γιατί είναι ακόμα ανεξευρένητη για εμένα και με περιμένει να
    την ανακαλύψω.

    7) Γιατί είναι η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ αγάπη (Μετά την οικογενειά μου)

    8) Γιατί της μιλάω και με καταλαβαίνει και είναι πάντα εκεί και με
    περιμένει.

    9) Γιατί και transalp να μην έπερνα πάλι θα την πουλούσα και
    θα αγόραζα transalp.

    10) Γιατί μαζί της ζω ένα παραμύθι. Το μοναδικό παραμύθι που
    έγινε πραγματικότητα από αυτά που είχα ονειρευτεί πιτσιρικάς.
    Είναι δύσκολο να βρεις
    άνθρωπο να μιλήσεις.

Σελίδα 1 από 15 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    από live_2_ride στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 07:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF