Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 71

Θέμα: ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΣΗ...

  1. #16
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Αφού η κλήση γράφει και οτι ηταν πανω στο πεζοδρόμιο δεν σβήνεται.

    Το ξέρω γιατι εχω φαει κλήση οτι εκλεινα το garage μου (δηλωμένο κανονικά και με 3 πινακίδες σήμανσης), με σημανση κλπ, αλλά και οτι ηταν πανω στο πεζοδρόμιο......

    Μερικοί μπάτσοι ειναι στούρνοι, φαντάσου οτι πάνω στην γκαρζόπορτα, ειχα και αριθμό κυκλοφορίας....

    Πάντως μια και εχω φωνάξει κι εγω αρκετες φορές την αστυνομία, για αυτοκίνητα που μου εκλειναν το garage, είναι ηλίθια η φάση.
    Ισως μάλιστα κάποιος απ αυτούς που φωναξα κι εγραψαν κατα καιρούς, να καλεσε την αστυνομία να γράψει το δικό μου μια μέρα που ηταν στο πεζοδρόμιο.

    Επίσης να ξέρεις οτι είναι παράνομο να βάζει κολωνάκια!! Κι εγω το εχω σκεφτεί αλλα΄δεν εχω βάλει γιατί κινδυνευεις να την πατήσεις.


    Πχ. λέω εγώ τώρα......
    Εκεί που περπάταγες στο πεζοδρόμιο, επεσες και χτύπησες στο κολωνακι που εβαλε ο κυριος των 105.000 ευρώ ΠΑΡΑΝΟΜΑ.
    Χτύπησες δεν χτύπησες , πας στο νοσοκομείο, κα ιπαίρνεις χαρτίοτι χτύπησες.
    Μ αυτό τον τρέχεις τόσο που δεν θα το πιστευει! Κι αφού εχει αυτοκίνητο 105.000 ευρώ, ΤΟΣΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙ ΑΥΤΟΝ!!!!!
    Θα του τα παρεις κανονικά, αλλά πρέπει να εχεις διάθεση και χρόνο.

    Αν βαριέσαι, κάνεις καταγγελία στον δήμο, για το παράνομο κολωνάκι και του ρχεται απο κει.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing

    Αν βαριέσαι, κάνεις καταγγελία στον δήμο, για το παράνομο κολωνάκι και του ρχεται απο κει.
    καθόλου κακή ιδέα, αλλά μάλλον θα πρέπει να περιμένεις να τελειώσουν οι δημοτικές εκλογές γιατί οι δήμαρχοι ειναι των δημοσιών σχέσεων αυτή την εποχή (όχι ότι τις άλλες δεν... αλλά λέμε τώρα)
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  3. #18
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
    Μαθε το τηλεφωνο του και κανε αυτο:

    Για όλους εσάς που ενίοτε βιώνετε μια άσχημη μέρα ,και απλά θέλετε να τα χώσετε σε κάποιον, μην το κάνετε σε κάποιον γνωστό σας, αλλά σε κάποιον άγνωστο.

    Καθόμουν στο γραφείο μου μια μέρα, όταν ξαφνικά θυμήθηκα ότι είχα ξεχάσει να κάνω ένα τηλεφώνημα. Βρήκα το νούμερο του τηλεφώνου και το κάλεσα. Ένας άντρας από την άλλη άκρη της γραμμής απάντησε λέγοντας « Εμπρός?».

    Πολύ ευγενικά του είπα ότι είμαι ο Fred Hannifin, και ότι ήθελα να μιλήσω με την Robin Carter?" Ξαφνικά κατάλαβα ότι μου έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα. Δεν μπορούσα να πιστέψω ότι κάποιος άνθρωπος θα μπορούσε να είναι τόσο αγενής.

    Τελικά βρήκα το σωστό νούμερο της Robin', και της τηλεφώνησα. (Είχα κάνει λάθος στα δύο τελευταία ψηφία)

    Αφού τα είπαμε, έκλεισα το τηλέφωνο και αποφάσισα να ξανακαλέσω το λάθος νούμερο.

    Όταν ο ίδιος τύπος απάντησε, του φώναξα « είσαι πολύ μαλάκας» και έκλεισα το τηλέφωνο με δύναμη. Σημείωσα το νούμερο στην ατζέντα μου καταχωρώντας τον με το όνομα «μαλάκας» και την έβαλα στο συρτάρι μου. Κάθε δύο εβδομάδες περίπου όταν μού έρχονταν οι λογαριασμοί ή είχα πραγματικά μια άσχημη μέρα συνήθιζα τον παίρνω τηλέφωνο και να του φωνάζω «εισαι πολυ μαλακας» .

    Κάθε φορά που το έκανα μου έφτιαχνε τη διάθεση.

    Όταν κάποτε έκανε την εμφάνιση της η υπηρεσία αναγνώρισης κλήσεων, σκέφτηκα ότι έπρεπε να σταματήσω τα «θεραπευτικά» τηλεφωνήματα στον «μαλάκα». Έτσι τον πήρα ξανά τηλέφωνο και του είπα :" Γεια, είμαι ο John Smith από την τηλεφωνική εταιρεία και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε σχετικά για την νέα υπηρεσία αναγνώρισης κλήσεων". Εκείνος μου φώναξε « ΟΧΙ!» και μου έκλεισε το τηλέφωνο στα μούτρα. Τον ξανακάλεσα αμέσως και του απάντησα « πως να το ξέρεις αφού είσαι μαλάκας»

    Μια μέρα, καθώς πήγαινα στο μαγαζί και ετοιμαζόμουν να παρκάρω το αυτοκίνητο μου στο parking, ένας τύπος με μια μαύρη BMW μου έκλεισε το δρόμο και μου πήρε τη θέση, που τόσο υπομονετικά περίμενα, για να παρκάρω το αυτοκίνητο μου. Κορνάρισα και του φώναξα ότι αυτή η θέση ήταν δική μου, καθώς ήμουν εκεί πολύ πριν από αυτόν. Ο κόπανος, επιδεικτικά με αγνόησε, αλλά για καλή μου τύχη πρόσεξα, ότι στο πίσω τζάμι του αυτοκινήτου, υπήρχε ένα «ΠΩΛΕΙΤΑΙ». Χωρίς δεύτερη σκέψη πήρα το στυλό και σημείωσα το τηλέφωνο του.

    Δύο μέρες αργότερα, και αφού είχα καλέσει τον «πρώτο μαλάκα» (τώρα, είχα βάλει το τηλέφωνο του στην αυτόματη κλήση), μου ήρθε η ιδέα να καλέσω και τον μαλάκα με τη BMW.

    Τηλεφώνησα και μία φωνή απάντησε « Έμπρός?». « Είστε αυτός που πουλάει μια μαύρη BMW» του λέω. « Ναι, ακριβώς» μου απαντάει. « Μήπως μπορείτε να μου δώσετε την διεύθυνση σας για να έρθω να δω το αυτοκίνητο από κοντά» τον ρωτάω. «Βεβαίως,μένω στη οδό 1802 West 34th Street. Είναι ένα κίτρινο σπίτι, και ακριβώς απ’ έξω είναι παρκαρισμένο το αυτοκίνητο "

    "Και πώς λέγεστε?" τον ρώτησα.

    " Το όνομα μου είναι Don Hansen," απάντησε.

    " Ποια είναι η πιο κατάλληλη ώρα για να περάσω από εκεί, Don?"

    " Φτάνω στο σπίτι γύρω στις 5 το απόγευμα." μου απαντάει.

    "Άκου, Don, μπορώ να σου πω κάτι ?"

    " Ναι?"

    "Don, είσαι μαλάκας!" Το έκλεισα και αποφάσισα να βάλω και το δικό του τηλέφωνο στη αυτόματη κλήση.

    Τώρα, όποτε αντιμετώπιζα κάποιο πρόβλημα, είχα 2 μαλάκες να καλώ.

    Ωστόσο, μετά από κάποιους μήνες αλλεπάλληλων τηλεφωνημάτων και στους 2 μαλάκες, συνειδητοποίησα, ότι δεν μου έδινε την ίδια χαρά όπως παλιά.

    Μια μέρα τηλεφώνησα στον μαλάκαI #1.

    "Γεια"

    "Είσαι μαλάκας!" ( αλλά δεν το έκλεισα αυτή τη φορά)

    " Είσαι ακόμα στη γραμμή?" με ρώτησε.

    "Φυσικά," απάντησα

    "Σταμάτα να μου τηλεφωνείς," μου φώναξε ουρλιάζοντας.

    " Ανάγκασε με" του απάντησα..

    " Ποιος είσαι ρε?" με ρώτησε.

    " Λέγομαι Don Hansen."

    " Αλήθεια? Καιι που μένεις αν επιτρέπεται?"

    " Μένω στην οδό 1802 West 34th Street, μαλάκα . Είναι ένα κίτρινο σπίτι και ακριβώς μπροστά είναι παρκαρισμένη μια μαύρη BMW".

    Τότε μου λέει, " Έρχομαι από εκεί τώρα!! Don και καλά θα κάνεις να αρχίσεις να προσεύχεσαι."

    Του λέω, " Ναι, τώρα φοβήθηκα, μαλάκα!"

    Έπειτα, πήρα τηλέφωνο τον μαλάκα # 2. "

    Έμπρός?" απάντησε.

    " Γεια σου μαλάκα" του λέω.

    Τότε εκείνος φώναξε, " Αν μάθω ποιος είσαι..."

    " Τι θα κάνεις?" του απάντησα.

    " Θα σου κόψω το κώλο" μου ξεκαθάρισε.

    Τότε απάντησα, " Λοιπόν μαλάκα, να η ευκαιρία που έψαχνες. Έρχομαι τώρα σπίτι σου!”

    Έκλεισα το τηλέφωνο και πήρα αμέσως την Αστυνομία, λέγοντας ότι ετοιμαζόμουν να σκοτώσω το gay εραστή μου, ο οποίος μένει στη 1802 West 34th Street.

    Στη συνέχεια, πήρα τηλέφωνο το Channel 13 και τους ανέφερα για ένα πόλεμο συμμοριών, που γινόταν εκείνη τη στιγμή στη West 34th.

    Μπήκα γρήγορα στο αυτοκίνητο μου και κατευθύνθηκα στη West 34th. . Όταν έφτασα εκεί είδα 2 μαλάκες να πλακώνουν αλύπητα ο ένας τον άλλο , μπροστά σε 6 περιπολικά, 1 ελικόπτερο της Αστυνομίας και το πλήρωμα του Channel 13 .


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing

    Το ξέρω γιατι εχω φαει κλήση οτι εκλεινα το garage μου (δηλωμένο κανονικά και με 3 πινακίδες σήμανσης), με σημανση κλπ, αλλά και οτι ηταν πανω στο πεζοδρόμιο......
    Από τη στιγμή που είναι πάνω στο πεζοδρόμιο το αυτοκίνητο και όχι στο χώρο της πρασιάς που έχει δηλωθεί σαν πάρκιν είσαι παράνομος.
    Δεν μπορείς να παρκάρεις το αυτοκίνητο πάνω στο πεζοδρόμιο μπροστά από την γκαραζόπορτα του νόμιμου καθόλα γκαράζ.

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    Αφού η κλήση γράφει και οτι ηταν πανω στο πεζοδρόμιο δεν σβήνεται.

    Επίσης να ξέρεις οτι είναι παράνομο να βάζει κολωνάκια!!
    Αν έχει άδεια στάθμευσης, μπορεί να βάζει μη σταθερά κολωνάκια σήμανσης. (το γράφει στην άδεια) Παράνομο είναι αν είναι σταθερά.

    Συνήθως η αστυνομία, δεν ελέγχει αν έχει άδεια ο καταγγέλων. Έρχεται και αν δει ότι κλείνεις χώρο που μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως parking , δίνει την κλήση.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #21
    αν ειναι παρκινγκ του δεν θα ειχε βαλει ενα σημα?κατι?
    μονο με τα κολωνακια οριζεις χωρο σταθμευσης?
    δεν με νοιαζει να σβησω τη κληση,τη πληρωσα ηδη.το θεμα μου δεν ειναι να γλυτωσω τη παρανομια μου,αλλα να μην υπαρχει αυτη η αδικια ως προς ολους μας,οσους μενουμε εκει και καθε βραδυ βασανιζομαστε,γιατι ο κυριος ειναι 105.000 κιλα μ@##$
    το αμαξι του δεν εχω μαθει ακομα τι ειναι,περασα το πρωι,τα κολωνακια υπηρχαν και ελειπε το αυτοκινητο,μαλλον ειχε φυγει για δουλεια.αυτο που σκεφτομαι ειναι σημερα το βραδυ,αν ειναι εκει,να παρω αστυνομια επι τοπου και να ερθει να τον γραψει.
    η να μας δειξει τελος παντων αυτη την αδεια που λεει οτι εχει...
    αν δεν εχει ομως ?

  7. #22
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
    δεν προκειται να το ξεχασω...εχω ξεχασει πολλα!
    και πλεον δεν θελω κανεις να με απειλει!ουτε ειναι πιο εξυπνος απ ολους εμας που ψαχνουμε για παρκινγκ και βρισκουμε 3 στενα πιο κατω.αφου εχει 105.000 ευρω γι αμαξι,ας μεινει στο κολωνακι με γκαραζ
    δεν με νοιαζει να σβησω τη κληση,με νοιαζει ομως οπως πληρωνω εγω για κατι παρανομο να πληρωνει κι ο αλλος που με ΡΟΥΦΙΑΝΕΥΕΙ.

    η κληση εγραφε πως ηταν παρκαρισμενο πανω στο πεζοδρομιο κι εμποδιζε παρκινγκ.
    απορω πως ηξερε ο αστυνομος οτι ηταν παρκινγκ,χωρις καμια σημανση
    Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
    αν ειναι παρκινγκ του δεν θα ειχε βαλει ενα σημα?κατι?
    μονο με τα κολωνακια οριζεις χωρο σταθμευσης?
    δεν με νοιαζει να σβησω τη κληση,τη πληρωσα ηδη.το θεμα μου δεν ειναι να γλυτωσω τη παρανομια μου,αλλα να μην υπαρχει αυτη η αδικια ως προς ολους μας,οσους μενουμε εκει και καθε βραδυ βασανιζομαστε,γιατι ο κυριος ειναι 105.000 κιλα μ@##$
    το αμαξι του δεν εχω μαθει ακομα τι ειναι,περασα το πρωι,τα κολωνακια υπηρχαν και ελειπε το αυτοκινητο,μαλλον ειχε φυγει για δουλεια.αυτο που σκεφτομαι ειναι σημερα το βραδυ,αν ειναι εκει,να παρω αστυνομια επι τοπου και να ερθει να τον γραψει.
    η να μας δειξει τελος παντων αυτη την αδεια που λεει οτι εχει...
    αν δεν εχει ομως ?
    Πολύ καλά κάνεις και επιμένεις αν είναι νόμιμος και οκ θα σου δείξει τα χαρτιά , θα του πεις να βάλει μια πινακίδα και θα φύγεις...
    αν όμως δεν έχει, τότε,
    και τα λεφτά της κλήσης σου θα κηνυγήσεις γιατί αυτός φώναξε την αστυνομία ,
    και ναι παρανομούσες αλλά μπορείς να την φωνάζεις και εσύ καθημερινά αφού το παρκάρει αυτός τσιφλικικά παράνομα και ρουφιανίστικα αντί εσένα...
    και ηθικά θα αισθανθείς ικανοποιημένη...
    Αν θες βοήθεια σφύρα!

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
    μονο με τα κολωνακια οριζεις χωρο σταθμευσης?

    αν δεν εχει ομως ?
    Ναι

    Παίρνει αυτός κλήση, εσύ την ευχαρίστηση, και από αύριο ξανακάνει τα ίδια.... εκτός και έχεις όρεξη να φωνάζεις αστυνομία καθε τρείς και λίγο.........
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  9. #24
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
    αν ειναι παρκινγκ του δεν θα ειχε βαλει ενα σημα?κατι?
    μονο με τα κολωνακια οριζεις χωρο σταθμευσης?
    Θάλεια, εσύ είσαι παράνομη (στάθμευσες πάνω σε πεζοδρόμιο) και ο μπάτσος είναι παράτυπος (έκοψε κλήση για παρεμπόδιση διέλευσης χώρου σταθμευσης ενώ ΔΕΝ υπήρχε η προβλεπόμενη σήμανση).

    Ο μόνος "καθαρός" είναι ο τυπάς με τα 105.000 κιλά μαλακία !!!

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  10. #25
    Πάντως αυτό το πρόβλημα με τα σταθμευμένα αυτοκίνητα πάνω στα πεζοδρόμια έχει καταντήσει μάστιγα. Στη γειτονιά μου είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να περπατήσεις πάνω στο πεζοδρόμιο. Τι να κάνω να φωνάξω την αστυνομία; Θα βρω το αυτοκίνητο μου γεμάτο χαρακιές, να μιλήσω στους γείτονες; Αφού η νοοτροπία είναι "κοίτα τη δουλειά σου και άσε με εμένα" ή "και που να το βάλω ρε φίλε;".
    Κανένας δεν ενδιαφέρεται για τίποτα. Ακόμα και αυτοί που έχουν παιδιά δε τους ενοχλεί που παίζουν στο δρόμο (τα αυτοκίνητα τους είναι σφαλή πάνω στο πεζοδρόμιο).

  11. #26
    ναι Αντωνη μου,αλλα ειναι ο μονος καθαρος για χθες...
    σημερα?αυριο?
    πηρα την αστυνομια και μου ειπαν να στειλουν ενα περιπολικο να δουν αν ειναι νομιμος.τους ειπα το βραδυ που θα ειμαι εκει...
    επισης μου ειπαν πως τα κολωνακια ειναι παρανομα,αλλα σ αυτο ισως κανουν και λαθος.δεν το γνωριζω καθολου!
    χρονο δεν εχω,αλλα εχω τοσο διαθεση που θα τον βρω.
    και αυτο που μ ενοχλει και το αντιμετωπιζω συχνα,ειναι οτι ειμαι γυναικα.μιλαω με τον πιο ευγενικο τροπο και παντα θα το κανω,αλλα νομιζω αν ημουν 2 μετρα μαντραχαλος με τριχα και μακρια μαλλια,το σχολιο ξερω που μενεις θα το γλυτωνα

  12. #27
    Ισως η Διεύθυνση Οικοδομικών & Κτηριακών Κανονισμών του ΥΠΕΧΩΔΕ (6929902-5) ή η Γενική Γραμματεία Δημοσίων Εργων (6449113) έχουν να σου δώσουν πληροφορίες σχετικά με τους ιδιωτικούς χώρους στάθμευσης και τη σήμανση αυτών.

    safety doesn't happen by accident

  13. #28
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
    μιλαω με τον πιο ευγενικο τροπο και παντα θα το κανω,αλλα νομιζω αν ημουν 2 μετρα μαντραχαλος με τριχα και μακρια μαλλια,το σχολιο ξερω που μενεις θα το γλυτωνα
    Σε αυτό έχεις μεγάλο δίκιο.
    Κοριτσάρα μου να το ψάξεις και αν χρειαστείς βοήθεια πες το (έχουμε ελέυθερο χρόνο )
    Ρώτα εκεί που λέει η Vanda

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  14. #29
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Αν ο κούκλος όντως έχει πρασιά, άρα είναι ΟΚ, άρα δε χρειάζεται χαρτιά πολεοδομίας και μλκίες. Άρα ξεκινά με φάουλ.

    Εννοείται ότι πάσης φύσεως κολωνάκια είναι παράνομα. Οι δρόμοι και τα πεζοδρόμια ανήκουν στον κυρίαρχο ελληνικό λαό (sic) και η κατάληψη ή καταστροφή τους αποτελεί αδίκημα. Επίσης κάθε άδεια για τέτοιες αηδίες είναι της τοπικής αυτοδιοίκησης, και κάλλιστα μπορεί να είναι παράνομη. (Που σχεδόν πάντα είναι).

    Στην πόλη που η παραβατικότητα είναι καθολική, ακόμα και από τις ίδιες τις αρχές... εξαιρετικά δύσκολο να βγάλεις άκρη. Άλλωστε αν έχει 105k€ κουτί, θα έχει και αρκετά € για δικηγόρο ή "προσωπικό βοηθό" που ...του πέφτουν καταλάθος σπίρτα σε παρκαρισμένες μοτοσυκλέτες, και τέλος πάντων την άνεση να ξεστομίζει απειλές.

    Για την απειλή καλό θα ήταν να κάνεις άμεσα καταγγελία, ώστε να είσαι έτοιμη για κάθε ενδεχόμενο.

    Για τα άλλα, αν έχεις κουράγιο τρέξε... Είναι ο μόνος τρόπος. ΑΛλά και η πρόταση του sniper <καλή> είναι


    Αυτή η πόλη απλά δεν παλεύεται...
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  15. #30
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Η πρόταση του sniper έχει να κάνει με το πόσο βαθιά είναι χωμένη η μαλακία στο μυαλό του κάθε μαλάκα που απειλεί μαι κοπέλα και μάλιστα έχει καλέσει και την τροχαία για να κόψει κλήση....

    Αν έχεις να κάνεις με τέτοιο ΖΩΟ (γιατί ο άνθρωπος απο τον καιρό που βγήκαν οι λάσπες διαθέτει εγκέφαλο) τότε χάνει κάθε αξία η όποια ενασχόληση με το θέμα.... Και αντε είναι παράνομος... και άντε του την λέει η τροχαία ή κάποιος άλλος με την μορφή προστίμου κλπ.... ΠΟΙΟΣ βάζει στοίχημα ότι θα βρεί τον τρόπο να την γλυτώσει και να συνεχίσει το ίδιο βιολί;

    (για την απειλή δεν το συζητάμε - αν πραγματοποιηθεί με τον όποιο τρόπο.... μετά πιάσε το ωόν και κουρεύτο....)

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΤΩΣΗ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 80
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2007, 13:53
  2. Transalp 650 - H μηχανή μου είναι άντρας...
    από perastikos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2006, 12:02
  3. Ιδέα μου είναι...
    από Cpt. Haddock στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 29/05/2006, 14:43
  4. Είναι δική μου....
    από kxIII στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2006, 14:21
  5. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2004, 21:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF