Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: ΛΆΣΤΙΧΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ( ΝΑΙ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΗ)

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisdani750
    Εγγραφή
    26/06/2006
    Μηνύματα
    192

    ΛΆΣΤΙΧΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ( ΝΑΙ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΗ)

    ΠΑΙΔΙΑ αν χτυπησης γερα με την μπροστινη σου ροδα και αρπαξη η ζαντα (δηλ η ζαντα να ψηλογινει μουνι)

    και το λαστιχο φαινετε μια χαρα μπορεις να το φορεσεις?
    η πρεπει να το αντικαταστησω με την μια γιατι τωρα το φορεσα και μου φαινετε μια χαρα αλλα δεν βγηκα σε κανα δρομο ανοιχτο για να καταλαβω?

    περιμενω τσακαλια


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	roda liga pixel.jpg 
Προβολές:	142 
Μέγεθος:	57,8 KB 
ID:	62652
    εγινα suzukakios

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450

    Re: ΛΆΣΤΙΧΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ( ΝΑΙ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΗ)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisdani750
    ΠΑΙΔΙΑ αν χτυπησης γερα με την μπροστινη σου ροδα και αρπαξη η ζαντα (δηλ η ζαντα να ψηλογινει μουνι)

    και το λαστιχο φαινετε μια χαρα μπορεις να το φορεσεις?
    η πρεπει να το αντικαταστησω με την μια γιατι τωρα το φορεσα και μου φαινετε μια χαρα αλλα δεν βγηκα σε κανα δρομο ανοιχτο για να καταλαβω?

    περιμενω τσακαλια
    το πιο πιθανό είναι να έχει πάρει σκελετό αλλά αυτό δεν μπορείς να το καταλάβεις αν δεν φτιάξεις τη ζάντα και δεν βγεις σε ανοικτό δρόμο να κάνεις κάποια χιλιόμετρα να δεις πως συμπεριφέρεται το λάστιχο..........
    πιθανό να παρατηρήσεις αδικαιολόγητο τρεμόπαιγμα στα πολλά ...........
    αν κρίνω από τη ζημιά της ζάντας μάλλον θα πρέπει να το αλλάξεις...φυσικά απαιτούνται μερικές γνώμες ειδικών (λαστιχάδες).
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  3. #3
    Αλλάζεις μαζί ΚΑΙ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΖΑΝΤΑ αναγκαστικά, μην κάνεις πειράματα με το μπροστινό. Φαινομενικά όπως το βλέπεις είναι οκ αλλά αν σκάσει εκεί που τελικιάζεις......διότι με το μπάμ που δέχθηκε άλλαξε εντελώς η συμπεριφορά του και ο τρόπος που ζεστένεται.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  4. #4
    Συμφωνω με τους προλαλησαντες!
    Ο χτυπος ειναι γερος! Εαν βγαινεις εκτος πολυς και το τρεχεις το μηχανακι...καλυτερα να το αλλαξεις! Σε μεγαλες ταχυτητες, στο σημειο του χτυπηματος με τη διαστολη του αερα μπορει να καρουμπαλιασει και αυτο θα ειναι πολυ επικινδυνο!

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisdani750
    Εγγραφή
    26/06/2006
    Μηνύματα
    192
    το μηχανακι το εχω κανει και εχω αφησει το ιδιο λαστιχο και μου φαινετε μια χαρα αλλα δεν εχω βγει καθολου απο την πολη(πανω απο 80 δεν το εχω ανοιξει!)

    την κυριακη θα παω καβαλα θα το δοκιμασω και θα σας πω

    ο μαστορας μου εχει πει οτι χρειαζετε αλλαγμα αλλα εχω στεγνωσει απο ρευστο!

    οχι οτι φαινετε(με τα καημενα τα ματια μας) οτι το λαστιχο εχει παθει κατι απλα μετα απο τετοια χτυπηματα δεν παιζεις αλλαζεις.....
    εγινα suzukakios

  6. #6
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    re paidia einai h to trito z pou blepw me spasmena kai ta duo phrounia.......mhpws den ainai kai toso kalhs poiothtas?

    ta alla duo peristatika pou eida den dikaiologousan tetoia zhmia..htan me mikrh taxuthta...

    ti paizetai?

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisdani750
    το μηχανακι το εχω κανει και εχω αφησει το ιδιο λαστιχο και μου φαινετε μια χαρα αλλα δεν εχω βγει καθολου απο την πολη(πανω απο 80 δεν το εχω ανοιξει!)

    την κυριακη θα παω καβαλα θα το δοκιμασω και θα σας πω

    ο μαστορας μου εχει πει οτι χρειαζετε αλλαγμα αλλα εχω στεγνωσει απο ρευστο!

    οχι οτι φαινετε(με τα καημενα τα ματια μας) οτι το λαστιχο εχει παθει κατι απλα μετα απο τετοια χτυπηματα δεν παιζεις αλλαζεις.....
    Ά ώστε εκεί θα πάς να το δοκιμάσεις.

    Πας καλά

    Πάντα το πρόβλημα είναι τα λεφτά που χρειάζοντε όταν δεν το περιμένεις.

    Εγώ θα σου προτείνω κάτι, να πηγαίνεις με ταχύτητες στρωσίματος ή και μικρότερες και να μην πας εκεί (γιατί ξέρω τι συμβαίνει εκεί ). Από εκεί και πέρα εσύ είσαι ο οδηγός, εσύ αποφασίζεις, εσύ ξέρεις καλύτερα τις δυνατότητές σου.

    Με εκτίμηση Huan Antonio Balafoutre.



    Αρχικά δημιουργήθηκε από Pardalotzatziki
    re paidia einai h to trito z pou blepw me spasmena kai ta duo phrounia.......mhpws den ainai kai toso kalhs poiothtas?

    ta alla duo peristatika pou eida den dikaiologousan tetoia zhmia..htan me mikrh taxuthta...

    ti paizetai?

    Παλίκαρε δες λίγο καλύτερα την φωτό.

    Έχει βγεί εντελώς το εμπρός πιρούνι για να αλλαχτεί η ζάντα. Δεν έσπασε. Απλώς οι αναρτήσεις είναι μέσα στα καλάμια και φαίνεται σαν κομμένο.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  8. #8
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    an einai etsi enta3ei...........alla ta alla duo pou eida?

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 67
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2007, 15:50
  2. Μαθητικές παρελάσεις... ναι ή όχι
    από Cpt. Haddock στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 141
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2006, 18:38
  3. Ιδιωτικά πλήρως αναγνωρισμένα Πανεπιστήμια: Ναι ή όχι ?
    από Nostra στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 109
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2006, 06:36
  4. fz1 ναι...αλλά όχι και ξεκράνωτη!!!
    από Jo.Da. στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2006, 13:07
  5. ΠΛΑΚΑ - ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ
    από Nefeli στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2006, 02:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF