Σελίδα 23 από 24 ΠρώτοΠρώτο ... 1318192021222324 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 331 έως 345 από 360

Θέμα: Από εδώ αρχίσαμε

  1. #331
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmak
    Εγώ πλήρωσα 52 ευρω στην ιντεραμερικαν γαι συμβολαιο 6 μηνων....προληπτικα..

    τώρα θα ηθελα την βοηθεια σας σε ενα προβλημα που μου παρουσιαστηκε....
    στα ξαφνικα μου μηδενιζει το trip computer..αλλες φορες το κανει συχνα αλλες σπανια...τι μπορει να συμβαινει...και αν διαβαζει και κανενας πατρινος μπορει να μου συστησει ηλεκτρολογο στην πατρα??
    Νομίζω φίλε μου ότι φταίει κάποια επαφή στο βίσμα του tripmaster και συγκεκριμένα στο ρευμα. Αν εχεις χρόνο μια μέρα βγάλε την μασκα μπροστα ωστε να εχεις προσβαση και κούνα τα καλωδιάκια που ξεκινάνε απο το τρπμαστερ. Καλή τύχη
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  2. #332
    otan les sou midenizei enois ta kanei ola 8888 8888 88 giati ego ayto to problima exo.

  3. #333
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
    Νομίζω φίλε μου ότι φταίει κάποια επαφή στο βίσμα του tripmaster και συγκεκριμένα στο ρευμα. Αν εχεις χρόνο μια μέρα βγάλε την μασκα μπροστα ωστε να εχεις προσβαση και κούνα τα καλωδιάκια που ξεκινάνε απο το τρπμαστερ. Καλή τύχη

    otan les sou midenizei enois ta kanei ola 8888 8888 88 giati ego ayto to problima exo.


  4. #334
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596
    Χαιρετώ φίλους Αφρικάνους,


    μια δυσάρεστη εμπειρία: Αφού γύρισα την μισή Ελλάδα με τη μηχανή φέτος το καλοκαίρι (και ομολογώ με έβγαλε ασπροπρόσωπο) χωρίς γρατζουνιά η την παραμικρή ζημιά, μια ωραία μέρα του Σεπτεμβρίου στην ΑΘΗΝΑ ένας *$%^$@%^ να μην πω τίποτα τώρα και μας λογοκρίνουνε, παρκάροντας το προπολεμικό μερτσεντέ του έριξε κάτω το Αφρικα. Το χτύπησε με τέτοια δύναμη που έπεσε από την αντίθετη μεριά του stand (μιλάμε για μετατόπιση βάρους έτσι!) κάτω στο δρόμο.
    Απολογισμός:

    Το κάγκελο έσπασε στη βάση, και βρήκε πάνω στο πλαινό πλαστικό. Κι έχουμε και λέμε, πλαινό πλαστικό, μάσκα (έσπασε), κάγκελα, 2 φλας χόυφτα και καθρέφτης, μαρσπιέ.
    :hypnotize

    Υποτίθεται οτι θα τα πληρώσει η ασφάλειά του... αλλά....
    Τι να πω δηλαδή....... απλά ποτέ ξανά παρκάρισμα στο δρόμο!
    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  5. #335
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ngaxrv750
    Χαιρετώ φίλους Αφρικάνους,



    Υποτίθεται οτι θα τα πληρώσει η ασφάλειά του... αλλά....
    Τι να πω δηλαδή....... απλά ποτέ ξανά παρκάρισμα στο δρόμο!
    Ελα ρε, εμείς ναμαστε καλά και όλα τα άλλα σίδερα και πλαστικά φτιάχνονται. Έχεις δίκιο να είσαι θυμωμένος αλλά ευτυχώς δεν ήσουν και εσύ επάνω στο άφρικα και δεν σε χτύπησε ο κάφρος...
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  6. #336
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από africanos31
    για ολη την ελλαδα ελπα....

    στ 20000 ΧΛΜ χαλασε η τρομπα βενζινης,στα 32000 (χθες μετα απο 14 μηνες παλι μου εκανε προβλημα.....!!) υπαρχει καοια αλλη υποψη εκτος απο Σαρακακη? σε τοσα λιγα χλμ 2 φορες?
    ego exo vali mia trompa venzinis asxeti me tin mamisia pou mou teriakse o mixanikos ke den exo provlima

    ala an valis apo montelo 2002 ke meta exi alaksi trompa o kataskevastis ke den exi provlima diladi se afto to zitima na pis tou mixanikou sou na min psonizi trompa me vasi ta noumera tis mixanis episis ke to varadero forai idia trompa venzinis me ta teleftea africa
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #337
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmak
    Εγώ πλήρωσα 52 ευρω στην ιντεραμερικαν γαι συμβολαιο 6 μηνων....προληπτικα..

    τώρα θα ηθελα την βοηθεια σας σε ενα προβλημα που μου παρουσιαστηκε....
    στα ξαφνικα μου μηδενιζει το trip computer..αλλες φορες το κανει συχνα αλλες σπανια...τι μπορει να συμβαινει...και αν διαβαζει και κανενας πατρινος μπορει να μου συστησει ηλεκτρολογο στην πατρα??
    Φιλαράκι έλεγξε τους πόλους της μπαταρίας σου, κατά 99.9% αυτό φταίει. Δεν είναι ασυνήθιστο να χαλαρώνουν που και που.
    Ψέκασε τες και με λίγο καθαριστικό επαφών και είσαι αρχηγός
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  8. #338
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ngaxrv750
    Χαιρετώ φίλους Αφρικάνους,


    μια δυσάρεστη εμπειρία: Αφού γύρισα την μισή Ελλάδα με τη μηχανή φέτος το καλοκαίρι (και ομολογώ με έβγαλε ασπροπρόσωπο) χωρίς γρατζουνιά η την παραμικρή ζημιά, μια ωραία μέρα του Σεπτεμβρίου στην ΑΘΗΝΑ ένας *$%^$@%^ να μην πω τίποτα τώρα και μας λογοκρίνουνε, παρκάροντας το προπολεμικό μερτσεντέ του έριξε κάτω το Αφρικα. Το χτύπησε με τέτοια δύναμη που έπεσε από την αντίθετη μεριά του stand (μιλάμε για μετατόπιση βάρους έτσι!) κάτω στο δρόμο.
    Απολογισμός:

    Το κάγκελο έσπασε στη βάση, και βρήκε πάνω στο πλαινό πλαστικό. Κι έχουμε και λέμε, πλαινό πλαστικό, μάσκα (έσπασε), κάγκελα, 2 φλας χόυφτα και καθρέφτης, μαρσπιέ.
    :hypnotize

    Υποτίθεται οτι θα τα πληρώσει η ασφάλειά του... αλλά....
    Τι να πω δηλαδή....... απλά ποτέ ξανά παρκάρισμα στο δρόμο!
    file mou den 8elo na kano to eksipno ala se polis me poli kinisi me poli anxos pou trexoune oloi san treli na prolavoune...
    vriskis kapio meros na parkaris pou na min kindinevis ego pantos ke edo pou ime parkarismenos an ke den exi poli kinisi tin exo epano sto pezodromio
    ke mia mera pou vgike enas na mou pi giati den ti vazo ston dromo tou apantisa nevriasmenos oti an mou dini 3.500.000 ekatomiria drx tin vazo ston dromo ke efige trexontas...
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #339
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    ego exo vali mia trompa venzinis asxeti me tin mamisia pou mou teriakse o mixanikos ke den exo provlima

    ala an valis apo montelo 2002 ke meta exi alaksi trompa o kataskevastis ke den exi provlima diladi se afto to zitima na pis tou mixanikou sou na min psonizi trompa me vasi ta noumera tis mixanis episis ke to varadero forai idia trompa venzinis me ta teleftea africa
    Δηλαδή πχ το africa το 99άρι μπορεί να φορέσει χωρίς πατέντα τρόμπα από το 2002 και μετά???
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  10. #340
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
    Φιλαράκι έλεγξε τους πόλους της μπαταρίας σου, κατά 99.9% αυτό φταίει. Δεν είναι ασυνήθιστο να χαλαρώνουν που και που.
    Ψέκασε τες και με λίγο καθαριστικό επαφών και είσαι αρχηγός
    apolita sostos o filos sterios

    vgalte tin sela
    mesa stin tripa gia ta ergalia (as tin poume etsi) epano stin korifi iparxi mia vida dekaraki
    ksevidoste ti ke 8a aniksi ena plastiko tipou katapakti to opio vgeni telios apo eki ke emfanizete i mpataria
    me to idio klidi (ektos ke an kapios exi alaksi vides) sfikste tis vides tis mpatarias giati me tous kradasmous laskaroun area ke pou
    i kaliteri lisi ine na topo8eti8i kapio gkrover ala epidi ine siderenio iparxi to endexomeno tis skourias gia afto 8eli kalipsi me graso i vida
    tespa mporite na tsekarete ka8e toso tous polous tis mpatarias
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  11. #341
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lefteris777
    otan les sou midenizei enois ta kanei ola 8888 8888 88 giati ego ayto to problima exo.

    Εννοώ ότι κάνει τα 8888888 8888 88 και μετά αναβοσβήνει η ώρα (που σημαίνει ότι ξερυθμίστηκε η ώρα) σαν να βγάζεις τον πόλο από την μπαταρία.
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  12. #342
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
    Δηλαδή πχ το africa το 99άρι μπορεί να φορέσει χωρίς πατέντα τρόμπα από το 2002 και μετά???
    den ti8ete 8ema patentas apla vgazis tin mia ke vazis tin ali ine toso aplo
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #343
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    file mou den 8elo na kano to eksipno ala se polis me poli kinisi me poli anxos pou trexoune oloi san treli na prolavoune...
    vriskis kapio meros na parkaris pou na min kindinevis ego pantos ke edo pou ime parkarismenos an ke den exi poli kinisi tin exo epano sto pezodromio
    ke mia mera pou vgike enas na mou pi giati den ti vazo ston dromo tou apantisa nevriasmenos oti an mou dini 3.500.000 ekatomiria drx tin vazo ston dromo ke efige trexontas...

    Εγώ προσπαθώ όποτε μπορώ να την βάζω σε πεζοδρόμιο ακριβώς γι'αυτους τους λόγους. Έλα όμως που έχουν βγει παγανιά και γράφουν ότι δίκυκλο υπάρχει πάνω σε πεζοδρόμιο.. 65 εβρουδάκια παρακαλώ η κλήση... την βάζεις στο δρόμο στη ρίχνουν - την βάζεις οριζόντια σε μεγάλη θέση και σε βρίζουν οι ΙΧήδες.... που να την βάλω ρε παιδιά στον αυτό μου ??!!!

    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  14. #344
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ngaxrv750
    Εγώ προσπαθώ όποτε μπορώ να την βάζω σε πεζοδρόμιο ακριβώς γι'αυτους τους λόγους. Έλα όμως που έχουν βγει παγανιά και γράφουν ότι δίκυκλο υπάρχει πάνω σε πεζοδρόμιο.. 65 εβρουδάκια παρακαλώ η κλήση... την βάζεις στο δρόμο στη ρίχνουν - την βάζεις οριζόντια σε μεγάλη θέση και σε βρίζουν οι ΙΧήδες.... που να την βάλω ρε παιδιά στον αυτό μου ??!!!

    apla afinis tous IXdes na vrizoun file mou
    den ine logiki afti den tous anikoun oloi i dromi ke i 8esis parkin
    valtin se mia 8esi parkin ke astous na tragoudane merika apo ta saravala tous den aksizoun oso ena africa ke etsi na to doume..
    ase pou ta africa omorfenoun ton kosmo
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  15. #345
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ngaxrv750
    Εγώ προσπαθώ όποτε μπορώ να την βάζω σε πεζοδρόμιο ακριβώς γι'αυτους τους λόγους. Έλα όμως που έχουν βγει παγανιά και γράφουν ότι δίκυκλο υπάρχει πάνω σε πεζοδρόμιο.. 65 εβρουδάκια παρακαλώ η κλήση... την βάζεις στο δρόμο στη ρίχνουν - την βάζεις οριζόντια σε μεγάλη θέση και σε βρίζουν οι ΙΧήδες.... που να την βάλω ρε παιδιά στον αυτό μου ??!!!

    ---------------------------------------------

    Φίλεμου οτι δικαιώματα εχει ενα ΙΧ ακριβώς τα ίδια εχει και μια μηχανή άλωστε και φορολογείσαι για αυτή και τέλη κυκλοφορίας πληρώνεις κάθε χρόνο στην ευφορία.
    Γιαυτό λοιπόν γράψετους όλους κανονικά και παρκάριζε οπου εσυ νομίζεις καλύτερα και ασφαλέστερα για την κουκλίτσα σου.

Σελίδα 23 από 24 ΠρώτοΠρώτο ... 1318192021222324 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2008, 02:28
  2. Καποιος απο εδω μεσα...
    από STOYBI στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2006, 09:54
  3. τρέχει κανείς απο εδω πέρα;
    από sporky στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2006, 12:26
  4. Μήπως ήταν κανένας από εδώ...
    από Zanzibar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2004, 19:14
  5. ποσοι απο εδω μεσα παμε μουτζελο?
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2004, 11:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF